רוצה להגיש עליי תלונה של הטרדה מינית

Roeiii1

New member
רוצה להגיש עליי תלונה של הטרדה מינית

אז ככה,אני אנסה לעשות את זה קצר
הסתבכתי ונפלתי קורבן לתלונת שווא ועדות שקר

התחלתי עם בחורה במועדון,וזה נגרר לקטע מיני , כמובן בהסכמה מלאה של שנינו.
עלינו אליה הביתה , היא הכירה לי את אחותה , וגם איתה זה הגיע לקטע מיני, שניהן רצו לפתות אותי ושנשכב שלושתנו , אבל אני דחיתי את אחותה כי זה לא התאים לי ורציתי להיות רק עם הבחורה הראשונה שהכרתי.
שלושתנו היינו שתויים , אך לא יותר מדי,אני הייתי בראש צלול וידעתי מה אני עושה

עלינו אליה לחדר וקיימתי איתה יחסי מין , בהסכמה מלאה , תוך כדי שאחותה יושבת ליד המיטה ומסתכלת עלינו(כן,דרישה מוזרה)
במהלך הסקס כבר שאני מקבל אורגזמה , היא התלוננה על כאבים באגן וביקשה כמה פעמים שאני אפסיק,לא ממש שמעתי אותה.היא לא צעקה או ניסתה לעצור אותי.
אחותה נכנסת למיטה ומתערבת ומנסה להזיז אותי ולגרום לי להפסיק , ואני פשוט מצמיד אותה אליי ונשכב עליה וגומר לה על הבטן , הכל בלהט הרגע,היא כן הפצירה בי להפסיק אבל לא יכולתי

כמובן שלאחר מכן שניהם מתחילים לצעוק עליי ולאיים עליי בתלונה של הטרדה מינית. הם תכננו את הכל , הבחורה הראשונה פיתתה אותי , לא באמת היו לה כאבים באגן והכל היה מזוייף.
ברגע שנשכבתי על אחותה , היא לקחה את הפאלפון שלה וצילמה אותנו. לא רואים את הפנים שלי שם אבל שומעים שהיא מבקשת שאני אפסיק
הם דורשים ממני80 אלף ואם לא הם ילכו והם יתלוננו עליי

מה אני אמור לעשות?איך נפלתי קורבן לדבר כזה
אין לי שום אמצעי הגנה לחפותי.
דיברתי עם בן אדם שאני מכיר שהוא גם נפל קורבן לתלונת שווא , אצלו התיק נסגר מהר מאוד מחוסר ראיות.
הן רוצות להגיש עליי תביעה שאנסתי את אחותה, יש את הסרטון הקצר והבחורה שהכרתי תשמש כעדת שקר לדבר הזה

זיקן

New member
מנהל
שמעת על דבר כזה שניקרא הקלטה?

אז תקליט הכל רצוי + וידאו ותשתדל שהן יגידו את מילות המפתח "80000" ואת רשימת הדרישות שלהן.
שחק אותה ראש קטן ומפוחד ודאג לומר שוב ושוב "אבל למה אני צריך לשלם על משהו שנעשה בהסכמה"?
כשיהיה בידך החומר שמפליל אותן לך על זה עד הסוף כולל תביעה אזרחית.
בהצלחה.

Roeiii1

New member
אפשר קצת יותר פירוט?

על דרכים שאפשר לעשות את זה?
יש אפליקציות של הקלטות של שיחות טלפון או דברים כאלו? וידאו יהיה לי קצת בעייתי

הם עבדו עליי , הם תכננו את זה , אני לא אתפלא אם הם ניסו או עשו דברים כאלו לעוד גברים.
לא יצא לי לדבר על זה עם הרבה אנשים , כמו שאמרתי יש לי חבר שגם עבר מקרה דומה אבל לא היה לבחורה שום ראיות וזה נסגר מהר מאוד

השאלה אם והם יגישו עליי את התלונה ונלך למשפט,הרי שנינו נציג גרסאות שונות לגמרי , ויש להם רק את הראייה של הסרטון הזה , שהוא סרטון די קצר שגם לא רואים אותו באיכות ברורה(אני יכול לטעון שם לזיוף)

זיקן

New member
מנהל
עדיף לקנות אביזר הקלטה יעודי.

יש באי ביי זה נראה כמו דיסק און קי קנה משהו טוב שלא יתקע פתאום.
כמו כן יש לקנות שם מצלמת וידאו בתוך שלט של מחזיק מפתחות של רכב שמקליטה ומצלמת.
קישור לדוגמא.
http://www.ebay.com/itm/720P-HD-Min...536411?hash=item4d5743b35b:g:nwsAAOSwv0tVCO6z
קנה משהו טוב ולא צעצוע. בארץ זה עולה כמה מאות באי ביי גג 100 שח ואתה מסודר.
לדעתי אם הן זנזונות מקצועיות והן לא יתלוננו ויעברו הלאה אבל אתה אל תסמוך על זה וכסה את עצמך מכל הכיוונים.
תמיד אפשר גם לדאוג שהן יחטפו מכות רצח "מיד נעלמה" ובלי קשר למקרה.
זה מאפס את המוח.

גבר אמיתי היה פותח לשתיהן את הראש במכות רצח

אבל מכות רצח ממש
לסת שבורה, אף שבור, ידיים, צלעות
מכות כאלה שאם השטן היה רואה, היה בוכה כמו ילדה
ישר, על ההתחלה, בלי לחשוב שניה

אבל אתה לא עושה רושם של גבר
בגלל זה בכלל נפלו עליך שתי השרמוטות האלה
זיהו אותך שאתה כזה

תמצא לך פתרון שיהלום אותך

aaa123

Member
לפי דבריך שלך אתה אשם

"היא כן הפצירה בי להפסיק אבל לא יכולתי"
&nbsp
תירוץ לא משכנע.

Feanor75

New member
ניסיון סחיטה

נפלת קורבן ואני מקווה שתצא מזה. בישראל זה לא פשוט, כל הממסד מכוון לפגוע בך ולעשוק אותך מהיותך גבר סטרייט. בישראל אישה שרוצה להתעשר רק צריכה חצי-לרצות-סקס, או להמציא סתם סיפור. יכולה להגיד בדיעבד שהיא לא הייתה לגמרי בטוחה שהיא רוצה, יכולה להפוך כל גבר לעבריין ולהרוויח מזה כסף. בעצם לא משנה מה היא תגיד לשוטרים, מרגע שהיא מגישה תלונה יש הליך כמעט אוטומאטי של מעצר הגבר והבאתו למשפט.

עצה לעתיד- לא להכניס את הראש למיטה חולה, עם בחורות סוטות כאלה ברור שתהיינה צרות ומחלות. בינתיים עד שהתרבות תבריא כדאי להתרחק מנשים ישראליות, פרט ליוצאות דופן.

למעלה