סיטואציה מוזרה (עבורי)-מעניין מה אתם חושבים מזווית גברית

rain31

New member
סיטואציה מוזרה (עבורי)-מעניין מה אתם חושבים מזווית גברית

היי חברים פעם ראשונה כאן בפורום... רציתי לשתף דבר שהיה לי קצת מוזר, באמת לא משהו בעל חשיבות גדולה עבורי אבל בכ"ז חשה צורך לשתף....
באחד הימים הלכנו לבילוי בעלי ואני. יצא כך שלאותו מקום שהלכנו, הלכו גם חבר של בעלי לעבודה ואשתו. לפני שהלכנו למקום עצמו עצרנו לאכול יחד. החבר, בערך בן גילו של בעלי, בן 37-36 ככה. במהלך הזמן שאכלנו ולאחר מכן טיילנו קצת, הוא לא הפסיק לדבר על בחורות... איכשהו התגלגלה שיחה על בר רפאלי, בעקבות זה שהיינו בקניון וראינו כרזות של מותגים שהיא מפרסמת, אז הוא לא הפסיק לדבר עליה. אח"כ התיישבנו לאכול בזמן שהוא הביא לעצמו את האוכל הוא סינן 'כמה כוסיות יש פה' ובאופן כללי כל הזמן סובב סביב בחורות ו'כוסיות' ודוגמניות...
שמעו, לא הבנתי מה הקטע. עזבו שגם אשתו היתה שם, וניכר שהם אוהבים אחד השניה והם זוג שנראה טוב יחד והכל...לה זה לא הפריע אבל אני חשתי חוסר נוחות. על אותו משקל, אם אני הייתי מעירה הערות על גברים כל הזמן גם לבעלי זה היה מפריע. יש לציין שבעלי כלל וכלל לא כזה, לא שהוא לא מגניב מבטים פה ושם כמו כולם, אבל לא מדבר על 'כוסיות' כל הזמן. הפתיע אותי שגבר נשוי עם ילדים בגיל הזה מתבטא כמו נער בן 17. לא היה מפתיע אותי לשמוע זאת מפי בני עשרה או בני שנות ה-20 המוקדמות או אפילו בחבורת גברים נטולת נשים...אבל בפורום כזה זה גרם לי חוסר נוחות.
האם אני המוזרה כאן? או שבאמת זה מוזר שגבר בן גילו מתבטא כך ועוד בחברת אשתו? מעניין אותי מה אתם חושבים על כך מזווית גברית. לי אישית זה היה נשמע מאוד ילדותי ולא קשור לכלום. לדעתי זה גם לא מכבד כלפי אשתו.
מה דעתכם?

puma141

New member
הרבה מאוד גברים

נשארים ילדותיים.....:)
הרבה מאוד לא חצו את הקו האמיתי לגבריות.*לא נעים לי לכתוב הרוב*.
לדעתי האיש הזה מאוד אומלל, חלש בלי בטחון עצמי, נאחז כביכול ב"גבריות" שלו
בצורה הזו...
סתם מסכן חלול שכבר לא יתבגר כפי הנראה...

rain31

New member
גם בעיני זה יכול להעיד על חוסר בטחון

למרות שהוא נראה טוב ספורטיבי כזה...
אני לא רגילה להתבטאויות כאלה כי בני הזוג של חברות שלי ובנות משפחה אינם כאלה, לא מתבטאים כך ואני לא רגילה לזה אז בשבילי זה היה ממש הזוי. אפילו אחי הצעיר שנמצא בגיל הורמונלי במיוחד לא נוהג לציין כמה כוסיות יש בסביבה..
כששאלתי את בעלי אם הוא תמיד ככה, הוא אמר שהוא סתם צוחק ולא רציני ושהוא לא לוקח אותו ברצינות.
טוב מי אני שאדבר. מעניין מה אשתו חושבת.

זיקן

New member
מנהל
כנראה שגדלת במנזר של שתקניות ומלבד לדבר לקיר לא דיברת עם

"אם המנזר"

זיקן

New member
מנהל
זה בכלל לא מוזר ולא יוצא דופן.

בתכלס נשים מדברות פי כמה וכמה גסויות יותר מגברים.
הן רק לא עושות את זה לפני גברים בעיקר כדי לעשות רושם של בחורות "נאות וחסודות"
ידוע גם שאין אישה שלא אוהבת או רואה פורנו אך כמעט כולן מכחישות את זה (לא נעים ובלה בלה בלה).
אותו בחור רק יוצא וולגרי ולא מנומס אך למעשה מדבר דוגרי מה שאחרים (הרוב) מדברים בסתר. יענו כמו נשים...

rain31

New member
חולקת עליך. ראשית אין קשר בין צפייה בפורנו

לבין ההתבטאויות עליהן כתבתי. לי אישית אין בעיה להודות שלעיתים אני צופה בפורנו ואני שונאת מתחסדים. אין לי בעיה גם להגיד לבעלי שאני חושבת שמישהו נראה טוב בעיני... אבל ... אני לא יושבת שעתיים עם חברות שלי ומדברת גסויות
נכון שאנחנו מדברות על סקס לפעמים אבל יש הבדל בין שיחה עם חברה טובה לסיטואציה שאני עם בעלי וזוג נוסף שאני בתכלס לא מכירה כל כך טוב... ואני האחרונה להתחסד...

turangaleela1

New member
באמת התנהגות מגעילה

זה היה מפריע לי לא רק כבת זוג שלו,כאילו שזה אמור להעליב אותי או משהו (הרי ברור שאני שווה יותר מכולן
).
זה היה מפריע לי גם ככל אישה ששומעת את זה, אנחנו לא פה כדי לקשט לך את המרחב אדוני

למעלה