גברים מתחברים לצד האפל

זיקן

New member
מנהל
מה הקשר?

אסור לברוח פעם בשנה מהוירטואל למציאות? "סיפר לי אח של בן דוד של סבתא שלי.."

כמו סידן מגופה של אישה בגיל המעבר ../images/Emo121.gif.

כמו גרוש ממזונות
. כמו פיפי לפעוטות
. כמו מילים לחנונים בהינתן יפה
. כמו מחבלים מגבעתי
. כמו חרדים ממס הכנסה
. ... זיקי שלנו
!

In Red

New member
אני שורדת, לא מפחיד אותי

משום ההודעה הקודמת שלי לא מופיעה.. *pokes Zikan*

תקלה, מאמי ../images/Emo24.gif.

זיקי לא צנזור, מנהיג
. עד שהוא משתכנע שיש למחוק הוא חופר כמו שישה כושים מהבדיחה של בוריטו
. פלורליזם.

זיקן

New member
מנהל
אייזה בוריטו. את מתבלבלת.

אני פירסמתי את הבדיחה הזאת על 6 כושים חופרים.

נכון, בוריטו פירסם סרטון עם שני כושים

וליידי
. כפרה על שניכם, עושים לשושית מצחיק במוח עם הכושים שלכם
!

זיקן

New member
מנהל
איפה את רוצה את הדקירה?

תמהרי להזמין תור. בבני ברק. יש מרפאה מצוינת שמבצעת הפלות. היא כל כך מוצלחת שמחכים שם בתור להפלה לפחות עשרה חודשים.

לא ממני, מהמסנג'ר ../images/Emo6.gif

הולך לשתות עם חברים וזונח אותי ואת כל שאר המעריצות שלו במחשב

wish2

New member
מי שמספר על הצד האפל שלו

שקוף כמו דג מיקרוסקופ באקוואריום , אין הפתעות . צד אפל שמשהו שנדמה שהוא נמצא שם אבל אי אפשר להצביע עליו וזה הקטע המפחיד או מדליק או שכל אחד יקרא לזה איך שבא לו . משהו אפל בבן אדם זה הדבר הכי מושך בעולם והקטע הוא לגלות אותו לבד . אני יכולה לספר פה מאה סיפורים על דברים לא שיגרתיים שעשיתי , זה מה שיעשה אותי או יעשה גבר אחר פה מיוחדים או אפלים יותר ? לא נראה לי ... זה רק יחשוף את הנשמה שלי ויהפוך אותה לקולקטיבית . צד אפל אמיתי נחשף במקומות אפלים ולא על גבי פורום שחצי עולם יכול לראות . פאקינג חארטה . אבל הסרט ענק .

Danny D 1985

New member
יש אנשים

שלא מפחדים לחשוף צדדים אפלים גם בפורום אם הם יודעים שהאנונימיות שלהם לא נפגעת.

wish2

New member
תגדיר צד אפל

צד אפל זה לא להזדיין בשירותים . צד אפל זה לא לאכול במסעדה ולברוח וגם לא להתרחץ בעירום בלבנון בטבריה . תראה את הפורום , נראה כמו קרקס עם שקשוקות שמדברות על משאלות כאילו היינו בגיל 12. אין פה אינטימיות אמיתית שיכולה לחשוף דברים באמת אחרים .

Danny D 1985

New member
אולי בגלל..

שאנשים נורמטיביים עם צד אפל אמיתי נמצאים רק בסרטים ובספרים.

wish2

New member
לא יודעת

המציאות עולה על כל דימיון. האפלים ביותר נראים נורמטיבים. לא הגדרת צד אפל.

dorooni

New member
שלום, שמי דור ואני פרפקציוניסט.

D-: מעירים לי את זה הרבה וזה מרגיז לא מעט אנשים, אבל מה לעשות, אני פשוט חייב את הפרפקט. כמה מקרים משקפים: אחד, הכי זכור, כבר בגן: הציור לא יצא טוב אז קרעתי בזעם את הדף לגזרים. הגננת הזמינה את אמא לשיחה
כשאני עושה סדר בספרייה, אני מוציא את כל הדברים החוצה, מנקה ומחזיר. התהליך אורך כמה שעות כי אני חייב שכל ספר יהיה במקום המתאים - מה מבחינת שם, מחבר, מקום או שנה, אלא פשוט על פי מה שהבטן שלי אומרת שהיא נכון. (אתם רואים, תמיד הבטן שלי מתערבת.) שבוע שעבר התחלתי לכתוב על דף, ובכותרת הייתה האות ל. מההתחלה היא לא נראתה לי טוב, אבל הבלגתי והמשכתי לכתוב, כשאני אומר לעצמי, אתה לא קורע את הדף, אתה לא מתחיל חדש. כמובן שבערך בשני שליש הדף פשוט קרעתי אותו כדי שלא אוכל להתחרט, זרקתי והתחלתי הכול מחדש. הדף אמנם היה מסודר כמו שאני אוהב אבל הל' הזאת למעלה דפקה את הכול. ושאני לא אתחיל לדבר על שימוש בטיפקס.

למעלה