גברים מתחברים לצד האפל

זיקן

New member
מנהל
גברים מתחברים לצד האפל ../images/Emo11.gif

לכל בן אדם יש צד אחר, לא מוכר, שרוב האנשים שמכירים אותו לא יאמינו בחיים עליו. איש העסקים המהוגן שחורש בלילות מועדוני פאנקיסטים, מוכר הפלאפל שחולה על מחול מודרני או גננת הילדים שמופיעה במועדוני חשפנות...
ספרו לנו, כתגובה להודעה זו, סיפור על צד אפל באישיות שלכם. שבעת הסיפורים הטובים ביותר שייבחרו על ידינו יקבלו את הספר "מועדון קרב" מאת צ'אק פלאניוק מתנת הוצאת הספרים זמורה ביתן. את הסיפור ניתן להעלות עד ה-4.1 ב-12:00. לאחר מכן נודיע על הזוכים בפורום. אנא עיינו בתקנון התרות המלא: http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1866284&r=1 על הספר "מועדון קרב": אומרים שתמיד היו מועדוני קרב. תמיד יהיו מועדוני קרב. מלצרים תמיד ישתינו במרק. אנשים תמיד יתאהבו. רוב הבחורים נמצאים במועדון קרב כי יש משהו שהם פוחדים מדי להילחם בו. אחרי כמה קרבות אתה פוחד הרבה פחות. מאז צאתו לאור בשנת 1996 היה מועדון קרב לקלאסיקה מחתרתית. כיום הספר מזוהה כאחד הרומנים המקוריים והפרובוקטיביים של שנות התשעים. זהו סיפורו הקודר והמשעשע של צעיר שכוח אֵל, טיילר דרדן, המגלה שזעמו כלפי העולם המלא בכישלונות ושקרים לא יוכל להיקבר תחת תרבות צריכה ריקה מתוכן. הנחמה שלו ושל עמיתיו שלוּלֵי הזכויות באה מקרבות אגרוף סודיים במרתפי ברים לאחר שעות העבודה. מועדון קרב הוא פרי רוחו של טיילר דרדן, שלדעתו מצא לחבריו ולעצמו דרך להתקיים מעבר לחייהם המגבילים והכושלים. אך בעולמו של טיילר אין חוקים, אין גבולות, אין מעצורים. הספר עובד לסרט פולחן מצליח בבימויו של דיוויד פינצ'ר והפך לאייקון תרבותי.

לא רוצה את הספר, סיפור אדרבא ../images/Emo140.gif.

תבחר,
שושיטה וחברתה In Red ( היא תהרוג אותי על זה
) במועדון BDSM.
שושיטה וחברתה נ. דופקות ירקות מחרדים כי "הגנב מגנב פטור".
שושיטה משתתפת בלינץ'* על ילד שמלווה את חברתה בחטיבה כי חבר הכי טוב של שושיטה עוד מהגן מאוהב בחברה.
שושיטה מפטרת עובד כי דעותיו מרגיזים אותה.
שושיטה משדלת ידיד מסטול לטפס איתה על הר ללא ציוד.
שושיטה מתפלחת לרמאללה לצלם. * כן מתביישת לשם שינוי, לא יפה כל השכונה על ילד אחד. וזה רק מאהבה לזיקי המלך
ולפורום הנפלא
, אני בכלל לא יודעת לקרוא אני
.

אני רק מחפשת לעודד את השתפכויותכם ../images/Emo24.gif.

"גברים מתחברים לצד האפל"
. שושיטה מחוברת לצד האפל שלה
. על כל סיפור לעניין שושיטה תספר סיפור משלה. בלי שתשתפכו כפי שציווה אדמו"פ זיקן, שושיטה לא מספרת כלום
.

*אייקון של שתי טיזריות*

כשתחליטו כבר להתערבב, חשוב שתדעו שאני מקצוען בלהחזיק נר.

זו עם זו, אינשאללה?

יפה. אז כאמור, אני נותן שירותי החזקת נר בכל הארץ. זה בשבילכן.. ככה.. לאווירה..

את יודעת..

יש לי רק שתי ידיים.. (ואם קפצת בינך לבינך ותהית מה קורה עם היד השניה - אנא צאי מהפורום לצמיתות)

הוא מאונן עם השנייה ../images/Emo62.gif.

וכשבאים אלינו אורחים לפורום הוא גם מורח את מיץ הילד על השיער, כמו קלארק גייבל. דוחה, אני יודעת, אבל זה מה שיש ואוהבים אותו גם ככה - עם האוזניים הענקיות
.

מה קרה לך, יש לה שוט ../images/Emo2.gif!

ניסיתי להתחיל איתה כמה פעמים, הצליפה בי החולירה
. מאז הכל אפלטוני בינינו, סעממאק עארס
.

martin rawls 1

New member
או אה... ממש מזכיר לי את הילדות שלי

שאמנם היתה עגומה ואומללה
(מיועד ל-
ה-
האהבל) אבל לפחות היה לי את סידרת ספרי "קופיקו" כדי להעביר לי את הזמן. בקיצור, אני מוותר על מה שהצעת פה, ומעדיף משהו מהסידרה החדשה ובמיוחד את "שושיטה וחברתה אצל שושיטה בבית בחדר השינה, בקרב כריות של אחה"צ מנומנם כששני בני-הזוג שלהן בעבודה והן לבושות בבייבי-דול דקיק במיוחד ובגופיה לבנה וחוטיני דקיק אפילו יותר"

martin rawls 1

New member
באמת תהיתי מתי תגיע השאלה הזאת

שתהיו לי בריאים כל גולשי תפוז עם הבנת הנקרא המיוחדת שלכם. כשיש שני גופים, יש גם שתי מערכות לבוש. דמיינתי את שוש'קה עם בייבי דול(זה יתאים יותר לציצים הדשנים שלה), ואותך עם גופיה ותחתונים קטנטנים(כי אני רואה אותך יותר נערית ושובבה)... אוי, ממש ללקק את האצבעות...

איכס, ריר ../images/Emo178.gif.

עזבי אותך מהחרמנייה כאן, יוצאים מחר
? מזה מזמן הגיע הזמן לאיזו כוסית
...

גניפר14

New member
חפרתי בנבכי נפשי ועדיין לא מצאתי צד אפל.

איך שאני אמצא את הצד האפל שלי אביא אותו כאן ואספר מבטיחה.

למעלה