חוף פלמחים תביעה יצוגית - צריכים אתכם

חוף פלמחים תביעה יצוגית - צריכים אתכם

אז ככה אני התלוננתי וזעקתי על המחסום של החברת אבטחה מיד אחרי הכניסה לפלמחים כתבתי למע"צ מכתב על חסימה של כביש ציבורי ,ו התלונה עדיין מתברברת שם אבל יש אנשים חרוצים ממני ואחד כזה הגיש תביעה יצוגית הוא זקוק לעוד שמות של אנשים המרגישים פגועים מהחסימה רצוף בזה מיכתב שקיבלתי מאדם טבע ודין לגבי התביעה היצוגית , כל המעוניין מוזמן להכניס את שמו לרשימה חוף פלמחים - תביעה ייצוגית [ערוך] 16/05/07 10:23 שולח: Keren <[email protected]>] שם פרטי: שם משפחה: spam:-2.072000 שלום, פנית בעבר לעמותת "אדם טבע ודין" בנוגע לבעיות בהתנהלות הבעייתית של חוף פלמחים, לרבות גבייה בלתי חוקית. לכן, הייתי רוצה לעדכן אותך בהתקדמות שחלה בנושא החופים באופן כללי השבוע בבג"צ, ולשם כך אני מפנה אותך לאתר שלנו: http://www.yarok.org.il/ בנוסף, הוגשה תביעה ייצוגית כנגד חברת הקבלן שפועלת בחוף, ביוזמתו של אזרח פרטי שמתייעץ גם בנו בנושא. הוא זקוק לכמה שיותר אנשים על מנת שתביעתו תאושר כייצוגית, וכיוון שאתה הצבעת על הבעיה וציינת שאתה נפגע ממנה אישית, חשבתי שאולי תרצה להצטרף לתביעתו. במידה שכן, שלח את שמך, ת.ז. ומספר טלפון לכתובת הבאה: [email protected]. בברכה, קרן הלפרן, מתמחה אדם טבע ודין רח' לילינבלום 41, תל-אביב טל. 03-5669939 פקס. 03-5669940

יאללה לב , שלמה , ועוד כל אילו שמקטרים

אתם משלמים את התשלום כופר כניסה לפלמחים ולא מתלוננים ? אני לא מאמין עליכם

Wainshtein Lev

New member
למה להעליל, למה?

אני כבר כתבתי מכתב לדוא"ל שציינת. עוד לא זכיתי לתשובה, אולי כי שבת, אבל כתוב כתבתי ומחר אשלח שוב, אם לא אקבל תגובה עד הצהריים. בהחלט הגיע הזמן!

לב אני לא מעליל

אני רק משמיץ ומאתגר אותך ועוד כמה כדי שלתביעה הזאת יהיה בשר ובא לציון גואל לציונה בועל ולאיציק מוהל...

אבי ע

New member
כתבתי להם, אבל... ../images/Emo39.gif

פרטי העניין לא לגמרי ברורים לי. האם המייל המצורף הוא של מגיש התביעה? מיהו? מה הנוסח? אודה לעו"דים אם יאירו עינינו לגבי משמעויות תביעה ייצוגית כזו וההצטרפות אליה. בכל אופן זה נוסח מכתבי אליהם: קראתי בפורום צלילה בתפוז כי מוגשת תביעה ייצוגית נגד חסימת החוף לגישה חופשית. ככלל אשמח להצטרף לתביעה שכן גם אני נפגע מהדבר. עם זאת, אני חייב לדעת עוד פרטים כגון: מי מתחזק כתובת מייל זו, מי מגיש התביעה, וכן את כתב התביעה, והסבר על משמעות הצטרפותי לתביעה ייצוגית. נראה לי שרבים מחברי הפורום מעוניינים במידע מפורט זה, ואשמח אם תפרסם/ו אותו בפורום שלנו, diving.tapuz.co.il אני מניח שבמקרה זה יהיו עוד מצטרפים. בברכה, אבי (שם מלא, ת"ז, טלפוון)

אבי ע

New member
מצ"ב התשובה. אנא הצטרפו! ../images/Emo39.gif

קיבלתי תשובה והרי היא פה. כשאקבל חומר נוסף אפרסם. בינתיים, נראה לי חשוב מאד שכמה שיותר מקוראי/ות הפורום יצטרפו לתביעה הייצוגית הנדונה. אבי. ותשובתו של אורי: אבי שלום! ראשית, תודה רבה על תמיכתך ועל הצעת העזרה. העזרה פה ממש נחוצה; אני, תושב נס-ציונה, בן 30, אזרח ככל אחד, שהמצב הבלתי נסבל של גביית דמי מעבר באמצע כביש ציבורי הציק לו. החלטתי לעשות מעשה, ולא להיות פסיבי לעניין. אני סיימתי התמחות כעו"ד ממש זה עתה, כך שניצלתי את הידע לצורך העניין; יזמתי מס' מפגשית עם הגופים הירוקים (אשר מביעים תמיכתם במאבק ואף ייצרפו חו"ד לכתבי הדין). חברת צוות 3 היא המפעילה של החוף מזה מס' שנים, והיא אשר גובה את הכספים מהעוברים והשבים. כרגע אני עומל על הגשת כתב תשובה לכתב ההגנה של הנתבעת. כחלק מכתב זה - אני מכין רשימה שמית של כל מי שרואה עצמו נפגע משודדי הדרכים הנ"ל בעבר או בהווה כאשר המטרה היא להציג רשימה זו לבית המשפט כדי שיווכח שמדובר במאבק ציבורי ושיש קבוצה אשר אכן נפגעת מהעוולה. מאוד חשובה החשיפה לכמה שיותר אנשים על מנת שאוכל ליצור רשימה המשקפת את המציאות אני משתמש באינטרנט ככלי לצורך כך וגם פועל בשטח (כאשר יש לי זמן...) ואוסף עוד ועוד פרטים של אנשים. פירסמתי הודעה בעניין במס' פורומים של ג'יפאים, דייגים, וכו'. אשמח אם תפרסם את ההודעה בפורום שלכם. יש צורך בשם, ת.ז. וטל' - ומטרת הרשימה, כפי שציינתי - הינה הגדרת הקבוצה הנפגעת; לאן זה יוביל - אני מקווה שנצליח והמחסום יוזז - ואולי בית המשפט ייקבע אף פיצויי לחברי הקבוצה. תודה רבה אורי

aviadod

New member
אני הצטרפתי, ואתם?

יאללה לשנס מותניים. יש כאן אפשרות לעזור לשנות את המציאות בלחיצת כפתור.

masada

New member
על פני הדברים, זוהי תביעה רגילה

ולא תביעה ייצוגית, שכן תביעה ייצוגית דורשת אישור. בכם משתמשים (ולא שיש בזה משהו רע), אך ורק למטרת עדות שאכן זה מפריע.

אם אני לא טועה התביעה התקבלה כיצוגית

כי זה עניין ציבורי , והסיפור הוא שידור חוזר משנה שעברה א נ ש י ם ג ו נ ב י ם ל נ ו א ת ה י ם יש לכל אדם את ה 2 וחצי ס"מ חוף ים בקושי וגם את זה רוצים לגנוב לנו ? מי ששם את שמו יכול להשפיע!!!!!! ציטוט מהאתר של אדם טבע ודין : חופשי מחוף לחוף-סוף לעידן הגבייה הלא חוקית במשך שנתיים נאבקנו ב'אדם טבע ודין' על זכות הציבור לגישה חופשית לחופי הרחצה בכל הארץ. בדיון האחרון שהתקיים ב-14 לחודש מאי 07' קבע בג"ץ שחופי הרחצה יהיו פתוחים ללא תשלום. במקרה בו רשות מקומית מעוניינת לגבות דמי כניסה לחוף מסויים, היא צריכה לפנות למשרד הפנים, על פי נוהל חדש שכבר גובש ולבקש לכך אישור. משרד הפנים שיבדוק את הבקשה, ישקול בין היתר, את מחיר הכניסה המבוקש, את השירותים הניתנים בחוף ועוד. אם החוף מציע לציבור שירותים בסיסיים בלבד: הצלה, בתי שימוש, ניקיון ואספקת מים לשתייה, הוא אינו יכול לגבות דמי כניסה. חוף שמספק שירותים נוספים וקיבל אישור מיוחד ממשרד הפנים, יוכל לגבות דמי כניסה. גם בעיית התשלום עבור החנייה הגיעה לקיצה.רשות תצטרך אישור על גביית דמי חניה בחופים. וגם אם ינתן אישור כזה, החוף מחוייב לספק פתרון חלופי של דרכי הגעה סבירות אל החוף. באשר לכינרת, בעקבות עתירתנו הוקם צוות בינמשרדי בהובלת משרד הפנים שהחל את עבודתו לאחרונה. בג"צ קבע כי תוך ארבעה חודשים משרד הפנים יצטרך להציג את הישגי עבודת הצוות ואז יוחלט על המשך הטיפול. עכשיו כשאתם מגיעים לחוף הים בקשו לראות את האישור של משרד הפנים לגביית הכסף. ואם לא, פנו אלינו למוקד הירוק.(15.5.07

למעלה