לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1743817,438 עוקבים אודות עסקים

פורום צלילה

(ההודעה מנוסחת בלשון זכר אך הכוונה לשני המינים במידה שווה)
שלום וברוכים הבאים לפורום/קהילת הצלילה של תפוז.
קהילת הפורום החלה להתגבש בינואר 2000 בפורום הצלילה של IOL ז"ל, ומאז מאי 2001 אנחנו כאן. הפורום פתוח למגוון של דעות, דיווחים ושאלות בענייני צלילה. אנחנו אוהבים במיוחד דיווחים על צלילות ואתרים (רצוי בלווית תמונות) ועל הסובב הימי בכלל. חשוב לנו גם לשמוע דיווחים על מקרים של כשלים וכמעט-תאונה כדי ללמוד לקח (וכמובן גם על תאונות, לא עלינו, כשהן קורות). אפשר גם קצת פוליטיקה של עולם הצלילה אבל ללא הכפשות, איומים, אישומים אנונימיים/בלתי מבוססים ושפת שוק בלתי הולמת. הודעות כאלו תימחקנה לאלתר.

לעתים הגבול בין נושאים וסגנון המתאימים לפורום לכאלו שאינם מתאימים, הינו דק. למנהלי הפורום שמורה הזכות למחוק הודעות (ואם הכרחי גם להגביל משתתפים) לפי שיקול דעתם בהתאם לרוח הפורום ולטובתו כפי שהם מבינים אותן. ניתן לערער או לדון בכך במסרים ישירים לנקאים (אבי ע ושיח סלימאן), אך לא במסגרת דיוני הפורום; הנקאים יקחו כל הערה לתשומת ליבם אך זכות ההחלטה הסופית שמורה להם. ככלל, החלטות על מחיקת הודעות או הגבלת משתמשים אינן נושא לדיון בפורום אלא רק לדיון ישיר מול הנקאים במערכת המסרים.
יודגשו במיוחד כמה תרחישים העשויים לגרור הגבלה, ואף לצמיתות: משתתף חדש ואנונימי שהודעותיו תתמקדנה בהשמצות (לצערנו צצים כאלו מדי פעם) עשוי להיות מוגבל מיידית, והודעות כאלה עשויות להמחק מיידית בכל מקרה של חשד להיותן השמצה. העדר גילוי נאות. משתתף שהינו בעל עניין בעולם הצלילה, או בדיון מסויים, מעבר להיותו צולל ספורטיבי גרידא חייב בגילוי נאות ומדוייק על מהות עניינו. בכך נכללים בין היתר, אך לא רק, בעלי ועובדי מועדונים, סוכני מכירות, ביטוח וכדומה בעולם הצלילה, בעלי קרבה משפחתית או אחרת לאנשים כאלו או לדמויות המהוות נושא לדיוני הפורום, וכדומה.
משתתף בעל יותר מכינוי אחד, המשתמש בכך לצרכים בלתי כשרים כגון: מצג שוא של תמיכה נוספת בדעה מסויימת, עיוות סקרים, המנעות מגילוי נאות, וכדומה. עבירה על כללי זכויות יוצרים המקובלים בתפוז, לרבות פרסום חומר או תמונה של אדם אחר ללא רשותו.
מדיניות זו נקבעה כלקח מגורלם של פורומים אחרים ונסיונות חבלה בפורום זה, ואנו מבקשים לקבל אותה בהבנה.

הפרסום המסחרי אסור בפורומי תפוז (ניתן לקנות פרסום בפורטל, כמובן). ניתן להודיע במידה על פעילויות, שרותים וכדומה העשויים לעניין חברי פורום גם אם הן בתשלום, תוך ציון העלות הרגילה ומידת ההנחה לחברי הפורום. השאלה אם הודעות אלה עברו את המידה הראויה ויש למחקן נתונה לשיקול מנהלי הפורום. במקרה של ספק מוטב להתייעץ מראש עם אחד המנהלים. מועדון, ארגון, ספק וכל בעל עניין הרוצה למסור מידע אינפורמטיבי על פעילותו, יעשה זאת בעוגן "פעילות מועדונים" קיים, או שיפתח אחד חדש במידה ולא קיים. יודגש: עוגן אחד ויחיד ישמש לכל סוגי ההודעות האינפורמטיביות של מועדונים, ארגונים, ספקים ושאר בעלי עניין. עוגן קיים פירושו עוגן שבתוקף. כדי לא להקשות יתר על המידה: אם אין עוגן בשני הדפים הראשונים, או אם העוגן האחרון הוא בן יותר מ-48 שעות (התפוגה היא 72 שעות), מותר לפתוח עוגן חדש ועל כל האחרים להשתרשר אליו. הודעות או "עוגנים" שאינם עומדים בקריטריונים אלו יימחקו. ראו פירוט בנהלי הפורום.

כללי הפורום מחייבים שמירה על תרבות דיון. כל חבר פורום, כל בעל עניין ונותן שרותים, וכל מאן דבעי, אשר מרגיש נפגע מהתבטאות כלשהי בפורום, רשאי לפנות להנהלת הפורום. כל הודעה פוגענית שתוגש בקשה מוצדקת להסרתה אכן תוסר. זאת, להבדיל מביקורת לגיטימית המנוסחת בשפה נאותה, או מתאור עובדתי שניתן לחלוק עליו אבל תואר עניינית ובתום לב. ההחלטה הסופית גם בעניין זה היא של הנהלת הפורום. משתתף בפורום, או כל המעוניין להיות מוזכר בפורום, מקבל עליו ליישב סכסוכים הקשורים בדיוני הפורום בהתאם לנהלי הפורום דלעיל, ולא בשום דרך אחרת. חבר פורום או בעל עניין שיבחר בדרך משפטית של תביעת לשון הרע או איום בה, במקום דרך הבירור עם הנהלת הפורום בהתאם לנהלי הפורום, לא יוכל להמשיך להשתתף בפורום, אלא רק במסגרת תגובה לביקורת. להנהלת הפורום גם שמורה הזכות להסיר כל איזכור שלו, בקישורי הפורום ו/או בכלל, למעט איזכור העובדה שבחר ליישב חילוקי דעות בפורום בדרך של תביעה משפטית. עם זאת להנהלת הפורום שמור שיקול הדעת לא להפעיל

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צלילה

(ההודעה מנוסחת בלשון זכר אך הכוונה לשני המינים במידה שווה)
שלום וברוכים הבאים לפורום/קהילת הצלילה של תפוז.
קהילת הפורום החלה להתגבש בינואר 2000 בפורום הצלילה של IOL ז"ל, ומאז מאי 2001 אנחנו כאן. הפורום פתוח למגוון של דעות, דיווחים ושאלות בענייני צלילה. אנחנו אוהבים במיוחד דיווחים על צלילות ואתרים (רצוי בלווית תמונות) ועל הסובב הימי בכלל. חשוב לנו גם לשמוע דיווחים על מקרים של כשלים וכמעט-תאונה כדי ללמוד לקח (וכמובן גם על תאונות, לא עלינו, כשהן קורות). אפשר גם קצת פוליטיקה של עולם הצלילה אבל ללא הכפשות, איומים, אישומים אנונימיים/בלתי מבוססים ושפת שוק בלתי הולמת. הודעות כאלו תימחקנה לאלתר.

לעתים הגבול בין נושאים וסגנון המתאימים לפורום לכאלו שאינם מתאימים, הינו דק. למנהלי הפורום שמורה הזכות למחוק הודעות (ואם הכרחי גם להגביל משתתפים) לפי שיקול דעתם בהתאם לרוח הפורום ולטובתו כפי שהם מבינים אותן. ניתן לערער או לדון בכך במסרים ישירים לנקאים (אבי ע ושיח סלימאן), אך לא במסגרת דיוני הפורום; הנקאים יקחו כל הערה לתשומת ליבם אך זכות ההחלטה הסופית שמורה להם. ככלל, החלטות על מחיקת הודעות או הגבלת משתמשים אינן נושא לדיון בפורום אלא רק לדיון ישיר מול הנקאים במערכת המסרים.
יודגשו במיוחד כמה תרחישים העשויים לגרור הגבלה, ואף לצמיתות: משתתף חדש ואנונימי שהודעותיו תתמקדנה בהשמצות (לצערנו צצים כאלו מדי פעם) עשוי להיות מוגבל מיידית, והודעות כאלה עשויות להמחק מיידית בכל מקרה של חשד להיותן השמצה. העדר גילוי נאות. משתתף שהינו בעל עניין בעולם הצלילה, או בדיון מסויים, מעבר להיותו צולל ספורטיבי גרידא חייב בגילוי נאות ומדוייק על מהות עניינו. בכך נכללים בין היתר, אך לא רק, בעלי ועובדי מועדונים, סוכני מכירות, ביטוח וכדומה בעולם הצלילה, בעלי קרבה משפחתית או אחרת לאנשים כאלו או לדמויות המהוות נושא לדיוני הפורום, וכדומה.
משתתף בעל יותר מכינוי אחד, המשתמש בכך לצרכים בלתי כשרים כגון: מצג שוא של תמיכה נוספת בדעה מסויימת, עיוות סקרים, המנעות מגילוי נאות, וכדומה. עבירה על כללי זכויות יוצרים המקובלים בתפוז, לרבות פרסום חומר או תמונה של אדם אחר ללא רשותו.
מדיניות זו נקבעה כלקח מגורלם של פורומים אחרים ונסיונות חבלה בפורום זה, ואנו מבקשים לקבל אותה בהבנה.

הפרסום המסחרי אסור בפורומי תפוז (ניתן לקנות פרסום בפורטל, כמובן). ניתן להודיע במידה על פעילויות, שרותים וכדומה העשויים לעניין חברי פורום גם אם הן בתשלום, תוך ציון העלות הרגילה ומידת ההנחה לחברי הפורום. השאלה אם הודעות אלה עברו את המידה הראויה ויש למחקן נתונה לשיקול מנהלי הפורום. במקרה של ספק מוטב להתייעץ מראש עם אחד המנהלים. מועדון, ארגון, ספק וכל בעל עניין הרוצה למסור מידע אינפורמטיבי על פעילותו, יעשה זאת בעוגן "פעילות מועדונים" קיים, או שיפתח אחד חדש במידה ולא קיים. יודגש: עוגן אחד ויחיד ישמש לכל סוגי ההודעות האינפורמטיביות של מועדונים, ארגונים, ספקים ושאר בעלי עניין. עוגן קיים פירושו עוגן שבתוקף. כדי לא להקשות יתר על המידה: אם אין עוגן בשני הדפים הראשונים, או אם העוגן האחרון הוא בן יותר מ-48 שעות (התפוגה היא 72 שעות), מותר לפתוח עוגן חדש ועל כל האחרים להשתרשר אליו. הודעות או "עוגנים" שאינם עומדים בקריטריונים אלו יימחקו. ראו פירוט בנהלי הפורום.

כללי הפורום מחייבים שמירה על תרבות דיון. כל חבר פורום, כל בעל עניין ונותן שרותים, וכל מאן דבעי, אשר מרגיש נפגע מהתבטאות כלשהי בפורום, רשאי לפנות להנהלת הפורום. כל הודעה פוגענית שתוגש בקשה מוצדקת להסרתה אכן תוסר. זאת, להבדיל מביקורת לגיטימית המנוסחת בשפה נאותה, או מתאור עובדתי שניתן לחלוק עליו אבל תואר עניינית ובתום לב. ההחלטה הסופית גם בעניין זה היא של הנהלת הפורום. משתתף בפורום, או כל המעוניין להיות מוזכר בפורום, מקבל עליו ליישב סכסוכים הקשורים בדיוני הפורום בהתאם לנהלי הפורום דלעיל, ולא בשום דרך אחרת. חבר פורום או בעל עניין שיבחר בדרך משפטית של תביעת לשון הרע או איום בה, במקום דרך הבירור עם הנהלת הפורום בהתאם לנהלי הפורום, לא יוכל להמשיך להשתתף בפורום, אלא רק במסגרת תגובה לביקורת. להנהלת הפורום גם שמורה הזכות להסיר כל איזכור שלו, בקישורי הפורום ו/או בכלל, למעט איזכור העובדה שבחר ליישב חילוקי דעות בפורום בדרך של תביעה משפטית. עם זאת להנהלת הפורום שמור שיקול הדעת לא להפעיל

לצפיה ב-'חוף פלמחים תביעה יצוגית - צריכים אתכם'
חוף פלמחים תביעה יצוגית - צריכים אתכם
<< ההודעה הנוכחית
17/05/2007 | 18:12
9
10
אז ככה
אני התלוננתי וזעקתי על המחסום של  החברת  אבטחה מיד אחרי הכניסה לפלמחים
כתבתי למע"צ מכתב על חסימה של  כביש ציבורי  ,ו התלונה עדיין מתברברת שם
אבל יש  אנשים חרוצים ממני
ואחד כזה הגיש  תביעה יצוגית
הוא זקוק לעוד שמות של אנשים המרגישים פגועים מהחסימה
רצוף בזה מיכתב שקיבלתי  מאדם טבע ודין לגבי התביעה היצוגית , כל המעוניין מוזמן להכניס את שמו לרשימה
חוף פלמחים - תביעה ייצוגית [ערוך]   16/05/07 10:23    

שולח: Keren <keren@iued.org.il>]

שם פרטי:  שם משפחה:  

spam:-2.072000
שלום,

פנית בעבר לעמותת "אדם טבע ודין" בנוגע לבעיות בהתנהלות הבעייתית של חוף פלמחים, לרבות גבייה בלתי חוקית.

לכן, הייתי רוצה לעדכן אותך בהתקדמות שחלה בנושא החופים באופן כללי השבוע בבג"צ, ולשם כך אני מפנה אותך לאתר שלנו: http://www.yarok.org.il/

בנוסף, הוגשה תביעה ייצוגית כנגד חברת הקבלן שפועלת בחוף, ביוזמתו של אזרח פרטי שמתייעץ גם בנו בנושא. הוא זקוק לכמה שיותר אנשים על מנת שתביעתו תאושר כייצוגית, וכיוון שאתה הצבעת על הבעיה וציינת שאתה נפגע ממנה אישית, חשבתי שאולי תרצה להצטרף לתביעתו. במידה שכן, שלח את שמך, ת.ז. ומספר טלפון לכתובת הבאה: hofpalmachim@walla.com.

בברכה,

קרן הלפרן, מתמחה

אדם טבע ודין

רח' לילינבלום 41, תל-אביב

טל. 03-5669939

פקס. 03-5669940

צלילה >>
לצפיה ב-'יאללה לב , שלמה , ועוד כל אילו שמקטרים'
יאללה לב , שלמה , ועוד כל אילו שמקטרים
18/05/2007 | 08:48
2
אתם משלמים את התשלום כופר כניסה לפלמחים ולא מתלוננים ?
אני לא מאמין עליכם
צלילה >>
לצפיה ב-'למה להעליל, למה?'
למה להעליל, למה?
19/05/2007 | 17:53
1
אני כבר כתבתי מכתב לדוא"ל שציינת. עוד לא זכיתי לתשובה, אולי כי שבת, אבל כתוב כתבתי ומחר אשלח שוב, אם לא אקבל תגובה עד הצהריים.

בהחלט הגיע הזמן!
צלילה >>
לצפיה ב-'לב אני לא מעליל'
לב אני לא מעליל
20/05/2007 | 05:09
אני רק משמיץ ומאתגר אותך ועוד כמה כדי שלתביעה הזאת יהיה בשר
ובא לציון גואל
לציונה בועל
ולאיציק מוהל...
צלילה >>
לצפיה ב-'כתבתי להם, אבל... '
כתבתי להם, אבל...
18/05/2007 | 12:02
5
פרטי העניין לא לגמרי ברורים לי. האם המייל המצורף הוא של מגיש התביעה? מיהו? מה הנוסח?
אודה לעו"דים אם יאירו עינינו לגבי משמעויות תביעה ייצוגית כזו וההצטרפות אליה.

בכל אופן זה נוסח מכתבי אליהם:

קראתי בפורום צלילה בתפוז כי מוגשת תביעה ייצוגית נגד חסימת החוף לגישה חופשית.
ככלל אשמח להצטרף לתביעה שכן גם אני נפגע מהדבר.
עם זאת, אני חייב לדעת עוד פרטים כגון: מי מתחזק כתובת מייל זו, מי מגיש התביעה, וכן את כתב התביעה, והסבר על משמעות הצטרפותי לתביעה ייצוגית.
נראה לי שרבים מחברי הפורום מעוניינים במידע מפורט זה, ואשמח אם תפרסם/ו אותו בפורום שלנו, diving.tapuz.co.il
אני מניח שבמקרה זה יהיו עוד מצטרפים.
בברכה,
אבי
(שם מלא, ת"ז, טלפוון)
צלילה >>
לצפיה ב-'מצ"ב התשובה. אנא הצטרפו! '
מצ"ב התשובה. אנא הצטרפו!
18/05/2007 | 13:10
4
קיבלתי תשובה והרי היא פה.
כשאקבל חומר נוסף אפרסם.
בינתיים, נראה לי חשוב מאד שכמה שיותר מקוראי/ות הפורום יצטרפו לתביעה הייצוגית הנדונה.
אבי.

ותשובתו של אורי:

אבי שלום!

ראשית, תודה רבה על תמיכתך ועל הצעת העזרה.

העזרה פה ממש נחוצה; אני, תושב נס-ציונה, בן 30,

אזרח ככל אחד, שהמצב הבלתי נסבל של גביית דמי מעבר

באמצע כביש ציבורי הציק לו. החלטתי לעשות מעשה,

ולא להיות פסיבי לעניין. אני סיימתי התמחות כעו"ד ממש זה

עתה, כך שניצלתי את הידע לצורך העניין; יזמתי מס' מפגשית עם הגופים

הירוקים (אשר מביעים תמיכתם במאבק ואף ייצרפו חו"ד לכתבי הדין).

חברת צוות 3 היא המפעילה של החוף מזה מס' שנים, והיא אשר גובה את

הכספים מהעוברים והשבים. כרגע אני עומל על הגשת כתב תשובה לכתב ההגנה

של הנתבעת. כחלק מכתב זה - אני מכין רשימה שמית של כל מי שרואה עצמו נפגע

משודדי הדרכים הנ"ל בעבר או בהווה כאשר המטרה היא להציג רשימה זו לבית המשפט

כדי שיווכח שמדובר במאבק ציבורי ושיש קבוצה אשר אכן נפגעת מהעוולה.

מאוד חשובה החשיפה לכמה שיותר אנשים על מנת שאוכל ליצור רשימה המשקפת את המציאות

אני משתמש באינטרנט ככלי לצורך כך וגם פועל בשטח (כאשר יש לי זמן...) ואוסף עוד ועוד פרטים של אנשים. פירסמתי הודעה בעניין במס' פורומים של ג'יפאים, דייגים, וכו'. אשמח אם תפרסם את ההודעה בפורום שלכם. יש צורך בשם, ת.ז. וטל' - ומטרת הרשימה, כפי שציינתי - הינה הגדרת הקבוצה הנפגעת; לאן זה יוביל - אני מקווה שנצליח והמחסום יוזז - ואולי בית המשפט ייקבע אף פיצויי לחברי הקבוצה.

תודה רבה

אורי

צלילה >>
לצפיה ב-'אני הצטרפתי, ואתם?'
אני הצטרפתי, ואתם?
18/05/2007 | 13:30
יאללה לשנס מותניים.
יש כאן אפשרות לעזור לשנות את המציאות בלחיצת כפתור.
צלילה >>
לצפיה ב-'על פני הדברים, זוהי תביעה רגילה'
על פני הדברים, זוהי תביעה רגילה
18/05/2007 | 17:38
2
ולא תביעה ייצוגית, שכן תביעה ייצוגית דורשת אישור.

בכם משתמשים (ולא שיש בזה משהו רע), אך ורק למטרת עדות שאכן זה מפריע.
צלילה >>
לצפיה ב-'אם אני לא טועה התביעה התקבלה כיצוגית'
אם אני לא טועה התביעה התקבלה כיצוגית
19/05/2007 | 07:17
1
כי זה עניין ציבורי  , והסיפור הוא שידור חוזר משנה שעברה

א נ ש י ם   ג ו נ ב י ם   ל נ ו   א ת   ה י ם

יש לכל אדם את ה 2 וחצי ס"מ חוף ים  בקושי
וגם את זה רוצים לגנוב לנו ?

מי ששם את שמו יכול להשפיע!!!!!!
ציטוט מהאתר של אדם טבע ודין :

חופשי מחוף לחוף-סוף לעידן הגבייה הלא חוקית  
במשך שנתיים נאבקנו ב'אדם טבע ודין' על זכות הציבור לגישה חופשית לחופי הרחצה בכל הארץ. בדיון האחרון שהתקיים ב-14 לחודש מאי 07' קבע בג"ץ שחופי הרחצה יהיו פתוחים ללא תשלום.

במקרה בו רשות מקומית מעוניינת לגבות דמי כניסה לחוף מסויים, היא צריכה לפנות למשרד הפנים, על פי נוהל חדש שכבר גובש ולבקש לכך אישור. משרד הפנים שיבדוק את הבקשה, ישקול בין היתר, את מחיר הכניסה המבוקש, את השירותים הניתנים בחוף ועוד. אם החוף מציע לציבור שירותים בסיסיים בלבד: הצלה, בתי שימוש, ניקיון ואספקת מים לשתייה, הוא אינו יכול לגבות דמי כניסה. חוף שמספק שירותים נוספים וקיבל אישור מיוחד ממשרד הפנים, יוכל לגבות דמי כניסה.

גם בעיית התשלום עבור החנייה הגיעה לקיצה.רשות תצטרך אישור על גביית דמי חניה בחופים. וגם אם ינתן אישור כזה, החוף מחוייב לספק פתרון חלופי של דרכי הגעה סבירות אל החוף.

באשר לכינרת, בעקבות עתירתנו הוקם צוות בינמשרדי בהובלת משרד הפנים שהחל את עבודתו לאחרונה. בג"צ קבע כי תוך ארבעה חודשים משרד הפנים יצטרך להציג את הישגי עבודת הצוות ואז יוחלט על המשך הטיפול. עכשיו כשאתם מגיעים לחוף הים בקשו לראות את האישור של משרד הפנים לגביית הכסף. ואם לא, פנו אלינו למוקד הירוק.(15.5.07

צלילה >>
לצפיה ב-'ואני עדיין מנסה לגייס נפשות'
ואני עדיין מנסה לגייס נפשות
20/05/2007 | 18:28
ומשום מה כולם רוצים לאילת ולא לפלמחים
אני לא מבין למה
צלילה >>

הודעות אחרונות

17:19 | 29.09.19 שיח סלימאן
22:19 | 28.09.19 batzir
17:22 | 17.09.19 שמוליקש
15:44 | 10.09.19 nulitush
16:31 | 09.09.19 Diagonalization
21:26 | 07.09.19 שיח סלימאן
16:01 | 30.08.19 שיח סלימאן
11:37 | 21.08.19 khtubhhsx
21:04 | 15.08.19 שיח סלימאן
09:14 | 11.08.19 אמנון בצלאל

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ