כאן נמחקה הודעה

הקרפיון

New member
התמונה הזו נראת לי מוכרת

זה לא אחד מהווסתים שסדקים בהם הביאו לריקול של הMK25 לפני איזה שנה? שם היה מדובר על החלפת הרכיב שמחזיק את מחבר היוק/דין, ושהוחלף כי בטיפול היה אפשר לסגור את ההברגה חזק מדי ולהביא לסדקים בגוף. זה לפחות מה שאני זוכר.

הקרפיון

New member
ידעתי שאני כבר ראיתי את התמונה הזו

זה וסת שנסדק אחרי טיפול וגרם לריקול של וסתי MK25. והטיפול היה עם חלפים מקוריים. אז בעצם מה הקשר בין התמונה לסיפור כאן? האם זה דרך עדינה להגיש שהחלק שהותקן הוא חלק מלפני הריקול?

נוע2

New member
הקיצר כמה עולה אצלך מתאם לדין לMK25

והיכן ניתן לרכוש מתאם כזה לכונצף?( ׁUS DIVER)

Bottlenose

New member
לזכותם יאמר שלפחות סיפקתם תגובה.

אבל התגובה עצמה..ממממ, לא משהו.
מה שאני לא מבין בכל הסיפור הזה זה למה בכלל להגיע למצב של סיפורי אימה בפורום? למה לא לסגור את הדברים בצורה מסודרת מול הלקוח? במקום תגובות ושירשורים ארוכים יכולתם להזמין את הלקוח אליכם ולנסות לפתור את הנושא בצורה מכובדת. לדעתי הייתם מעלים את ערכם עשרות מונים בעיני לקוחות פוטנציאלים. משום מה ההרגשה שיש היא שיבואני הציוד חושבים שהלקוחות עובדים אצלם ולא להיפך. בדיוק כמו אותו שרשור שהיה בזמנו על SEPA. אני לSEPA לא נכנס מאז אותו שרשור ולא בגלל שאין להם מוצרים טובים ומחירים זולים. רק בגלל השירות. מתי תבינו שכל הרפש הזה פוגע בעיקר בכם?

omer aa1

New member
אני צולל במנטה ומכיר את ואדים אשר

טיפל בציוד שלי לא פעם(אני צולל עם ווסת של אפקס)האיש הינו איש מקצוע מהשורה הראשונה ויותר.

זהרון

New member
תסלחו לי, כן? עברתם כל גבול אפשרי

אני אסייג את דברי בכך שמהיכרותי (הקצרה מדי לטעמי) עם איש המיים, אני מאמין שהוא חש שנגרם לו עוול גדול ומקריאה של העובדות כפי שהן מוצגות, ללא בדיקת היצרן, אכן ניתן לראות זאת מנקודת מבטו. אני מבין את כאבו ומקווה שבדרך כלשהי ייפתרו הדברים. אבל העליהום הזה שלכם, הקפיצות האינדיאניות וההצטרפות העדרית / שבטית להקיז את דמו של היבואן המרושע, כל אלו עוברות כל גבול. אני אתחיל מהדבר הבסיסי ביותר... בד"כ, כאשר בפורום הזה מובאת תלונה קשה ומביכה כנגד ספק בעולם הצלילה, קופץ מי מהנקאים ומבקש להשהות את הדיון עד לקבלת תגובה מינימלית מהנאשם - זה המובל קשור ברחובות הפורום השוקקים בדרך אל הגיליוטינה. הנקאים נושאים נאומים חוצבי להבות בעד זכות הציבור לדעת ובעד חופש המידע וכדומה, אך באותה נשימה גורסים כי למען הדיון ותרבותו, יש להמתין לקבלת תגובה מה"נאשם". אבל במקרה שכזה, כמה נעים, כשאיש אחד, מאוד יקר (ואין פה ציניות, לפחות לא בתיאור האחרון) הוא חבר קרוב של מנהלי הפורום ולכן, ניתן להתיר את דמו של היבואן הפוגעני מבלי לבקש תגובה. מבלי להמתין. יאללה. בוא נעלוז ונרקוד על הדם. אין ספק. יש ספא, יש חברים. לא צריך לדאוג יותר מדי. אילן, אין עוררין על כך שיש לך כישרון אדיר לצילום תמונות ועין רגישה לפרטים. כדאי אולי שתשתמש באותה עין כשאתה קורא הודעות. יהיה מאוד יעיל אם במידה ואינך בטוח לגבי הכתוב תשתדל לא להוסיף אינטונציות פרטיות או להבין את זה כפי שאתה מעדיף. תחושת הפורום כי שלושים וארבעה הכותבים הקבועים ועוד ארבעים נוספים הבאים לעשות על האש פעם במספר חודשים הופכת אתכם לכוח המרכזי בעולם הצלילה הישראלי כבר לא מצחיקה יותר וגם אלמנט הגיחוך שברעיון זה כבר מוצא עד תומו. וכדאי שכולכם תרדו מהעץ הגבוה שעליתם עליו. עמית הרי גנב עלוב, שפל ונקלה. כולכם שכחתם את מבצעי סוף העונה שלו בו היה מוכר לכם ציוד בהנחות ענק. כשהחליט שהיחס שלכם וההרגשה שלכם כאילו הוא חייב לכם משהו מהיום ועד לבוא קץ כל הימים לא שווים את זה, הוא הפסיק. ומה באמת הוא חייב לכם? יש מישהו אחד כאן שמוכן להטיל ספק במקצועיות ובאיכות העבודה והשירות של עמית ואלון? ומה בעצם הכי מרגיז אתכם בכל הסיפור הזה? מלבד העובדה שחבר טוב של כולנו נפגע, העניין שסנפיר מסרבים להתנצל ועומדים מאחורי ההתנהגות הרשמית שלהם ומגבים אותה בלא נכונות להתנצל כדי למצוא חן בעיניכם. זה מרתיח. ללא ספק. הרי הוא חייב לנו. אנחנו בנינו אותו. הוא שלנו. בלעדינו הוא כלום. מסתבר שבלעדינו עמית ואלון ימשיכו להתנהג באותה דרך בה הם מתנהגים ואף התנהגו. כנראה, שוד ושבר, שבלעדינו עמית ואלון גם ימשיכו להתפרנס ולהצליח. שלא תבינו אותי לא נכון, אין לי שום בעיה עם הבלאגן הזה שקרה פה. עכשיו כשמנטה מוכרים ציוד במחירי הפקרות וחברי פורום אחרים אשר נפגעו ונעשקו ונגזלו - יחזירו את הציוד אותו קנו תוך הפגנת אחדות צרכנית זועפת, אני ופראיירים אחרים נהיה שם כדי לקנות את מה שבעיני רוב העולם נחשב ציוד הצלילה הטוב ביותר. ניתן גם להוסיף, כאחד שטיפל, מטפל ויטפל אצל עמית ואלון וב-דיפ, הציוד מתוחזק על ידי מקצוענים יודעי דבר. אתם, רובכם, תמשיכו לרוץ מספק לספק וממועדון למועדון, תמליכו מלך חדש ליום ותעיפו אותו אחרי יומיים. תרדפו אחרי האגורה ותמשכו משיח בן יומו כי הוא מספק את אותו שירות במחיר נמוך יותר. ברור שלא תסכימו איתי. אבל מה זה בעצם משנה? אני יכול להבטיח לכם שביום בו כפר הצוללים יציע לכם דחיסת מיכלים לשנה שלמה בחמישים שקלים פלוס באגט חינם עמוס כל טוב אחרי כל צלילה ופירות ותה וסחיבת ציוד מ- ואל המים, כולכם "תשכחו" את שעשה לבנותיכם עמלק ותאמצו את הגישה הידועה כי לכל פושע מגיעה הזדמנות שניה וכי חייבים להשתקם וכדומה וכהנה וכיוצא בזה. מה? אתם לא עושים דברים כאלה? בסדר. שמענו. זוכרים את טביעת הזוג בסט"יל? זוכרים איך תבעתם מכל העולם וגם מאחותו את דו"ח התאונה? זוכרים איך יצא קצפכם על לאקי דיוורז וכעסכם יכול היה להתחרות רק בחרון אפכם? איפה הדו"ח? איפה התאונה? איפה בדיוק האינטגריטי שלכם כשחלקכם ממליצים על לאקי דייוורז כמועדון מסמיך? זה שהם שחקו עם החוק וסגרו מועדון אחד כדי להעביר את הפעילות למועדון בשם אחר (ולאחר מכן גם זלזלו בזה) מפריע לכם עד כדי כמה? כדי כך שלא תשימו כלום על העובדה הזו, כי אני לא זוכר טענות כנגד המועדון בכל פעם ששמו עולה כמקום אפשרי להעברת קורס צלילה. יאללה חבר'ה, יש כתם של דם במים. אוצו רוצו, שלא ישיגו אתכם הכרישים. אילן, המשפט האחרון כן היה ציני, אתה יכול לקחת ללב.

Bottlenose

New member
ושוב אתה נופל לאותו בור שאלון

מסנפיר נפל. הפורום הוא לא מקשה אחת. יש מגוון דיעות ומגוון אנשים, וכדברי המשפט, אם אתה לא יכול לסבול את החום - צא מהמטבח. רק על עצמי ידעתי לספר, ואותי לא מעניין מחיר זול כל עוד השירות שבצידו הוא גרוע. אני מוכן לשלם הרבה יותר מהממוצע בשביל השקט האישי שלי כשאצטרך את השירות אקבל אותו במלואו. זה קצת הורס לך את התיזה לא?!

זהרון

New member
זהו שלא ../images/Emo13.gif

א. אני בטוח שאלון מסנפיר לא נפל לשום בור ואני משוכנע שהוא ענה בדיוק על מה שרצה וידע בדיוק מה שענה. ב. מכיוון שאני משוכנע שראשי מעל האדמה ואני נושם אוויר פסגות מבושם בקרני שמש מלטפות הרי שאני בטוח שאני לא מצוי שאף בור. וגם אם אני טועה בכל הסנסורים החושניים שלי, הרי שאני פה לבד כך שאף אחד מלבדי לא נפל בבור הזה, בו לא נפלתי, אגב. ג. כתבתי "רובכם" והתכוונתי לכך. ד. תיזתי כבודה במקומה מונח ואני עומד מאחוריה כמו רבים אחרים שקצו בפוצי מוצי העכור והאינטרסנטי בפורומנו הנכבד ולכן גם לא טורחים להגיב. ה. סחתיין על הרצון שלך. אני מאוד מעריך אותו. ו. נו, אם היית קורא את כל שכתבתי, לא הייתי צריך לענות לך, נכון?

Bottlenose

New member
אז לא תעלב אם אצטט מכתביך כן?!

"אבל העליהום הזה שלכם, הקפיצות האינדיאניות וההצטרפות העדרית / שבטית" זאת הכללה. לא רובכם, לא מקצתכם ולא כולכם. וגם בלי ציטטות כאלו ואחרות מרוח ההודעה שלך עולה האשמה גורפת כלפי הפורום, המלכת מלכיו ועריפת ראשיו. ולסיפא, כן, קראתי את כל מה שרשמת, פעמיים אפילו. אני עדיין חושב שישנה הכללה שלא לצורך בהודעתך. לא כל הפורום חושב ככה ולא כולו תובע את ראשם של בעלי סנפיר. אחרת השרשור היה חד צדדי. נסיים בברכת משוגעים רדו מהגג ולכו לצלול?

כמה הערות.

1. משוגעים, רדו מהגג. 2. ווטרמן, גם בעיניי, הוא אדם אמין ורציני. אבל היות ואין סתירה נראית לעין בין סיפורו לבין תגובת היבואן, האמינות ממילא אינה עומדת כאן למבחן. 3. אבל הדייסה שמתבשלת כאן בהשתתפות סנפיר, מנטה, דיפ, פוצקר, הנאמנים השונים, רקדני הדם המקצועיים וכמה מאותגרי הבנת הנקרא, מעלה את השאלה, האם באמת לזה התכוון ווטרמן כשהדליק גפרור? 4. משוגעים, בעונה הזאת כבר נהיה קצת קריר על הגג בערב. תרדו כבר. יש מרק חם. 5. זהרון, אחד הדברים המעצבנים בפורומים הוא כשאתה לא מסכים עם מי שאתה מסכים איתו. וכותב בהומור נדיר. ובעברית נדירה עוד יותר. וצודק. אבל אתה מגזים ומכליל ומאוד לא הוגן. תגובת סנפיר הגיעה בפרק זמן סביר. ברור שבמקרים של מתלונן לא מוכר תתבקש התערבות נקאים מהירה בשל חשש למעורבות של אינטרסים, מה שלא קיים כאן. בקיצור, עקיצה היתה יעילה כאן הרבה יותר מלטמה לפנים. 6. והזוג טבע ביתוש ולא בסטי"ל ולא היה קשור ללאקי-דייברס. אתה מדבר על דורי אברבנאל ז"ל. וכיוון שאיש מעולם לא ראה דו"ח, ולא קיבל עדויות אמינות משום גורם, גם הלינץ' ההוא היה מיותר. 7. משוגעים, רדו מהגג. כדאי לכם. יש סייל מטורף במנטה.

זהרון

New member
אכן מתנצל על אי דיוק בנושא דורי

כתבתי בסערת נפש ומהרתי ולא טרחתי לוודא את כל שנכתב. בהחלט היתה כוונתי לדורי אברבאנל זכרו לברכה שטבע בסטי"ל, אחרי שלא עבר בהצלחה צלילת רענון ואשר לא חזר מאותה צלילה ארורה. במקרה הזה, ברור היה וכך גם דווח שדורי ז"ל לא עבר צלילת רענון ולמרות שהמועדון לא העביר אותו, בחר המועדון לאפשר לו להצטרף לצלילת עומק. הרשות סגרה את המועדון בצו. זה, מצדו, פתח את שעריו בשם אחר. באותו מקרה, כמו גם ברבים אחרים, דברים שאינם קשורים לצדק ולחוק היו אלו שהניעו את גלגלי ה"צדק" כאשר ברור היה לכל בר בי רב כי מה שקורה שם הוא שערוריה השמה לצחוק את ציבור הצוללים ואת הרשות שגם היא לא משו משו בעינינו. במוחי משום מה היה טבוע זכרה של פרשת הזוג הטרי. שתי הפרשות הללו מתחברות אצלי דרך קשר לחבר יקר בפורום הזה. אין לי מושג למה ערבבתי (מלבד סקלרוזיס מתקדם). נו. נכניס זאת לסעיף צריך עיון נפשי. תודה על התיקון. מעבר לזה, עם כל המחמאות וכדומה, לא מקובל עלי כזה עליהום ולא מקובלת עלי גזירה שאינה שווה. נו. באמת. כדאי שירוצו המשוגעים לסייל במנטה. אולי אם יהיו עסוקים בהשוואת מחירים ובכיפוף ידיים עסקניות ועמלניות, לא יצטרכו לבוא ולחפש דם בכיכר הפורום.

אתה יודע מה? צודק.

גם בנושא העליהום, ובמחשבה שנייה, גם בנושא הגזירה השווה.

Sushi

New member
איזה עליהום איזה ../images/Emo35.gif

משהו כמו עשרה אנשים שכתבו נגד ואיזה שלושה-ארבעה שכתבו בעד
זה עליהום זה
יש הרבה מאד שישבו בצד למרות שיש להם הרבה מה לכתוב נגד סנפיר, ולא כתבו. אתם יודעים מה
הרבה אני לא יודע, אבל יש לפחות אחד כזה. אני.

omer aa1

New member
תגיד זהרון,לא רק שבדבריך יש

אי דיוקים שלא לומר חוסר מידע בסיסי, מעבר לכך יש לי שאלה אליך. כשאני מתבקש לשלם בסנפיר 400 ש"ח יותר עבור מיכל מאשר בספא (אותו מיכל- אותו יצרן) האם לא הגיוני וודאי שלגיטימי שאקנה בספא ולא בסנפיר.אולי עבורך 400 ש"ח הם אגורה עבורי הם יום עבודה .

זהרון

New member
על אילו אי דיוקים אתה מדבר?

אתה מוזמן להמשיך ולזרוק רפש לכל כיוון, או אולי לנסות וללמוד מעושה ושומר השלום להעיר על משהו נקודתי. מעולם לא התחמקתי מטעות וכמו שעניתי לעיל, גם הראיתי שאני יודע להתנצל. עכשיו, אם יש לך משהו קונקרטי להגיד, אתה מוזמן להאיר את עיני ולהראות לי היכן עוד טעיתי. עצם העובדה שכך אתה בוחר להתנהל וגם נותן לי דוגמא שאינה קשורה לשום דבר רק מראים שאין לנו כל נקודת חיכוך אחידה להתחיל ממנה דיון כלשהו. אתה יוצא כנגדי על זה שאני מגן על עמית שגובה איזה מחיר הראוי בעיניו? מעולה. זו לא הבעיה שלי וזו לא הבעיה שבעטיה כתבתי את מה שכתבתי. אז בוא ננסה לעשות זאת שוב. מה עוד איני יודע?

idohatam

New member
מאוד רציתי לכתוב שאתה ממש דמגוג

ומי שבעצם מנפנף ברפש זה אתה,אבל אז נזכרתי שיש סייל מטורף במנטה ושבכפר הצוללים מחלקים בני סלע בחינם. לפני שאתה נכנס באמאמא שלי, תקרא את ההודעה הראשונה שלך ותספור עד 10 עידו

ilanbt

New member
מי שגר בבית זכוכית שלא יזרוק אבנים

על בית השכן, אני יודע בדיוק מה קראתי ואני יודע בדיוק על מה הגבתי. ואתה כרגע הבעת דעה על הפורום כמקשנה אחת וחטאת שוב בהכללות. כמו כן תתביש לך, לכפר הצוללים אני לא נכנס גם אם ישלמו לי כסף ואני חושב שההתבטאות שלך בנושא כמו התבטאויות אחרות שלך בעבר אומללה וממש לא במקום ושווה שתפרסם התנצלות בפני הפורום.

למעלה