לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1743717,437 עוקבים אודות עסקים

פורום צלילה

(ההודעה מנוסחת בלשון זכר אך הכוונה לשני המינים במידה שווה)
שלום וברוכים הבאים לפורום/קהילת הצלילה של תפוז.
קהילת הפורום החלה להתגבש בינואר 2000 בפורום הצלילה של IOL ז"ל, ומאז מאי 2001 אנחנו כאן. הפורום פתוח למגוון של דעות, דיווחים ושאלות בענייני צלילה. אנחנו אוהבים במיוחד דיווחים על צלילות ואתרים (רצוי בלווית תמונות) ועל הסובב הימי בכלל. חשוב לנו גם לשמוע דיווחים על מקרים של כשלים וכמעט-תאונה כדי ללמוד לקח (וכמובן גם על תאונות, לא עלינו, כשהן קורות). אפשר גם קצת פוליטיקה של עולם הצלילה אבל ללא הכפשות, איומים, אישומים אנונימיים/בלתי מבוססים ושפת שוק בלתי הולמת. הודעות כאלו תימחקנה לאלתר.

לעתים הגבול בין נושאים וסגנון המתאימים לפורום לכאלו שאינם מתאימים, הינו דק. למנהלי הפורום שמורה הזכות למחוק הודעות (ואם הכרחי גם להגביל משתתפים) לפי שיקול דעתם בהתאם לרוח הפורום ולטובתו כפי שהם מבינים אותן. ניתן לערער או לדון בכך במסרים ישירים לנקאים (אבי ע ושיח סלימאן), אך לא במסגרת דיוני הפורום; הנקאים יקחו כל הערה לתשומת ליבם אך זכות ההחלטה הסופית שמורה להם. ככלל, החלטות על מחיקת הודעות או הגבלת משתמשים אינן נושא לדיון בפורום אלא רק לדיון ישיר מול הנקאים במערכת המסרים.
יודגשו במיוחד כמה תרחישים העשויים לגרור הגבלה, ואף לצמיתות: משתתף חדש ואנונימי שהודעותיו תתמקדנה בהשמצות (לצערנו צצים כאלו מדי פעם) עשוי להיות מוגבל מיידית, והודעות כאלה עשויות להמחק מיידית בכל מקרה של חשד להיותן השמצה. העדר גילוי נאות. משתתף שהינו בעל עניין בעולם הצלילה, או בדיון מסויים, מעבר להיותו צולל ספורטיבי גרידא חייב בגילוי נאות ומדוייק על מהות עניינו. בכך נכללים בין היתר, אך לא רק, בעלי ועובדי מועדונים, סוכני מכירות, ביטוח וכדומה בעולם הצלילה, בעלי קרבה משפחתית או אחרת לאנשים כאלו או לדמויות המהוות נושא לדיוני הפורום, וכדומה.
משתתף בעל יותר מכינוי אחד, המשתמש בכך לצרכים בלתי כשרים כגון: מצג שוא של תמיכה נוספת בדעה מסויימת, עיוות סקרים, המנעות מגילוי נאות, וכדומה. עבירה על כללי זכויות יוצרים המקובלים בתפוז, לרבות פרסום חומר או תמונה של אדם אחר ללא רשותו.
מדיניות זו נקבעה כלקח מגורלם של פורומים אחרים ונסיונות חבלה בפורום זה, ואנו מבקשים לקבל אותה בהבנה.

הפרסום המסחרי אסור בפורומי תפוז (ניתן לקנות פרסום בפורטל, כמובן). ניתן להודיע במידה על פעילויות, שרותים וכדומה העשויים לעניין חברי פורום גם אם הן בתשלום, תוך ציון העלות הרגילה ומידת ההנחה לחברי הפורום. השאלה אם הודעות אלה עברו את המידה הראויה ויש למחקן נתונה לשיקול מנהלי הפורום. במקרה של ספק מוטב להתייעץ מראש עם אחד המנהלים. מועדון, ארגון, ספק וכל בעל עניין הרוצה למסור מידע אינפורמטיבי על פעילותו, יעשה זאת בעוגן "פעילות מועדונים" קיים, או שיפתח אחד חדש במידה ולא קיים. יודגש: עוגן אחד ויחיד ישמש לכל סוגי ההודעות האינפורמטיביות של מועדונים, ארגונים, ספקים ושאר בעלי עניין. עוגן קיים פירושו עוגן שבתוקף. כדי לא להקשות יתר על המידה: אם אין עוגן בשני הדפים הראשונים, או אם העוגן האחרון הוא בן יותר מ-48 שעות (התפוגה היא 72 שעות), מותר לפתוח עוגן חדש ועל כל האחרים להשתרשר אליו. הודעות או "עוגנים" שאינם עומדים בקריטריונים אלו יימחקו. ראו פירוט בנהלי הפורום.

כללי הפורום מחייבים שמירה על תרבות דיון. כל חבר פורום, כל בעל עניין ונותן שרותים, וכל מאן דבעי, אשר מרגיש נפגע מהתבטאות כלשהי בפורום, רשאי לפנות להנהלת הפורום. כל הודעה פוגענית שתוגש בקשה מוצדקת להסרתה אכן תוסר. זאת, להבדיל מביקורת לגיטימית המנוסחת בשפה נאותה, או מתאור עובדתי שניתן לחלוק עליו אבל תואר עניינית ובתום לב. ההחלטה הסופית גם בעניין זה היא של הנהלת הפורום. משתתף בפורום, או כל המעוניין להיות מוזכר בפורום, מקבל עליו ליישב סכסוכים הקשורים בדיוני הפורום בהתאם לנהלי הפורום דלעיל, ולא בשום דרך אחרת. חבר פורום או בעל עניין שיבחר בדרך משפטית של תביעת לשון הרע או איום בה, במקום דרך הבירור עם הנהלת הפורום בהתאם לנהלי הפורום, לא יוכל להמשיך להשתתף בפורום, אלא רק במסגרת תגובה לביקורת. להנהלת הפורום גם שמורה הזכות להסיר כל איזכור שלו, בקישורי הפורום ו/או בכלל, למעט איזכור העובדה שבחר ליישב חילוקי דעות בפורום בדרך של תביעה משפטית. עם זאת להנהלת הפורום שמור שיקול הדעת לא להפעיל

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צלילה

(ההודעה מנוסחת בלשון זכר אך הכוונה לשני המינים במידה שווה)
שלום וברוכים הבאים לפורום/קהילת הצלילה של תפוז.
קהילת הפורום החלה להתגבש בינואר 2000 בפורום הצלילה של IOL ז"ל, ומאז מאי 2001 אנחנו כאן. הפורום פתוח למגוון של דעות, דיווחים ושאלות בענייני צלילה. אנחנו אוהבים במיוחד דיווחים על צלילות ואתרים (רצוי בלווית תמונות) ועל הסובב הימי בכלל. חשוב לנו גם לשמוע דיווחים על מקרים של כשלים וכמעט-תאונה כדי ללמוד לקח (וכמובן גם על תאונות, לא עלינו, כשהן קורות). אפשר גם קצת פוליטיקה של עולם הצלילה אבל ללא הכפשות, איומים, אישומים אנונימיים/בלתי מבוססים ושפת שוק בלתי הולמת. הודעות כאלו תימחקנה לאלתר.

לעתים הגבול בין נושאים וסגנון המתאימים לפורום לכאלו שאינם מתאימים, הינו דק. למנהלי הפורום שמורה הזכות למחוק הודעות (ואם הכרחי גם להגביל משתתפים) לפי שיקול דעתם בהתאם לרוח הפורום ולטובתו כפי שהם מבינים אותן. ניתן לערער או לדון בכך במסרים ישירים לנקאים (אבי ע ושיח סלימאן), אך לא במסגרת דיוני הפורום; הנקאים יקחו כל הערה לתשומת ליבם אך זכות ההחלטה הסופית שמורה להם. ככלל, החלטות על מחיקת הודעות או הגבלת משתמשים אינן נושא לדיון בפורום אלא רק לדיון ישיר מול הנקאים במערכת המסרים.
יודגשו במיוחד כמה תרחישים העשויים לגרור הגבלה, ואף לצמיתות: משתתף חדש ואנונימי שהודעותיו תתמקדנה בהשמצות (לצערנו צצים כאלו מדי פעם) עשוי להיות מוגבל מיידית, והודעות כאלה עשויות להמחק מיידית בכל מקרה של חשד להיותן השמצה. העדר גילוי נאות. משתתף שהינו בעל עניין בעולם הצלילה, או בדיון מסויים, מעבר להיותו צולל ספורטיבי גרידא חייב בגילוי נאות ומדוייק על מהות עניינו. בכך נכללים בין היתר, אך לא רק, בעלי ועובדי מועדונים, סוכני מכירות, ביטוח וכדומה בעולם הצלילה, בעלי קרבה משפחתית או אחרת לאנשים כאלו או לדמויות המהוות נושא לדיוני הפורום, וכדומה.
משתתף בעל יותר מכינוי אחד, המשתמש בכך לצרכים בלתי כשרים כגון: מצג שוא של תמיכה נוספת בדעה מסויימת, עיוות סקרים, המנעות מגילוי נאות, וכדומה. עבירה על כללי זכויות יוצרים המקובלים בתפוז, לרבות פרסום חומר או תמונה של אדם אחר ללא רשותו.
מדיניות זו נקבעה כלקח מגורלם של פורומים אחרים ונסיונות חבלה בפורום זה, ואנו מבקשים לקבל אותה בהבנה.

הפרסום המסחרי אסור בפורומי תפוז (ניתן לקנות פרסום בפורטל, כמובן). ניתן להודיע במידה על פעילויות, שרותים וכדומה העשויים לעניין חברי פורום גם אם הן בתשלום, תוך ציון העלות הרגילה ומידת ההנחה לחברי הפורום. השאלה אם הודעות אלה עברו את המידה הראויה ויש למחקן נתונה לשיקול מנהלי הפורום. במקרה של ספק מוטב להתייעץ מראש עם אחד המנהלים. מועדון, ארגון, ספק וכל בעל עניין הרוצה למסור מידע אינפורמטיבי על פעילותו, יעשה זאת בעוגן "פעילות מועדונים" קיים, או שיפתח אחד חדש במידה ולא קיים. יודגש: עוגן אחד ויחיד ישמש לכל סוגי ההודעות האינפורמטיביות של מועדונים, ארגונים, ספקים ושאר בעלי עניין. עוגן קיים פירושו עוגן שבתוקף. כדי לא להקשות יתר על המידה: אם אין עוגן בשני הדפים הראשונים, או אם העוגן האחרון הוא בן יותר מ-48 שעות (התפוגה היא 72 שעות), מותר לפתוח עוגן חדש ועל כל האחרים להשתרשר אליו. הודעות או "עוגנים" שאינם עומדים בקריטריונים אלו יימחקו. ראו פירוט בנהלי הפורום.

כללי הפורום מחייבים שמירה על תרבות דיון. כל חבר פורום, כל בעל עניין ונותן שרותים, וכל מאן דבעי, אשר מרגיש נפגע מהתבטאות כלשהי בפורום, רשאי לפנות להנהלת הפורום. כל הודעה פוגענית שתוגש בקשה מוצדקת להסרתה אכן תוסר. זאת, להבדיל מביקורת לגיטימית המנוסחת בשפה נאותה, או מתאור עובדתי שניתן לחלוק עליו אבל תואר עניינית ובתום לב. ההחלטה הסופית גם בעניין זה היא של הנהלת הפורום. משתתף בפורום, או כל המעוניין להיות מוזכר בפורום, מקבל עליו ליישב סכסוכים הקשורים בדיוני הפורום בהתאם לנהלי הפורום דלעיל, ולא בשום דרך אחרת. חבר פורום או בעל עניין שיבחר בדרך משפטית של תביעת לשון הרע או איום בה, במקום דרך הבירור עם הנהלת הפורום בהתאם לנהלי הפורום, לא יוכל להמשיך להשתתף בפורום, אלא רק במסגרת תגובה לביקורת. להנהלת הפורום גם שמורה הזכות להסיר כל איזכור שלו, בקישורי הפורום ו/או בכלל, למעט איזכור העובדה שבחר ליישב חילוקי דעות בפורום בדרך של תביעה משפטית. עם זאת להנהלת הפורום שמור שיקול הדעת לא להפעיל

לצפיה ב-'כאן נמחקה הודעה'
כאן נמחקה הודעה
08/12/2006 | 12:58
118
3
כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים
צלילה >>
לצפיה ב-'הייתי פונה ליצרן בצרפת'
הייתי פונה ליצרן בצרפת
08/12/2006 | 13:35
3
שטח את סיפורך וטענותיך בפני היצרן בצרפת בצירוף עדויות כתובות ומצולמות (תעודת הסמכה של ודים). אני בטוח שהוא לא ישמח לדעת שכך מתנהלים הדברים אצל המפיץ המורשה שלו.
צלילה >>
לצפיה ב-'לא מתאפק וכותב לך שתי מילים בפולנית'
לא מתאפק וכותב לך שתי מילים בפולנית
08/12/2006 | 13:58
1
3
אמרתי לך.
צלילה >>
לצפיה ב-'אם בפולנית אז בפולנית'
אם בפולנית אז בפולנית
08/12/2006 | 16:32
2
חכה...
זה עוד לא הסוף
צלילה >>
לצפיה ב-'Welcome to the CLUB'
Welcome to the CLUB
08/12/2006 | 14:14
2
כן כן , המועדון היוקרתי והיקר של סנפיר.

וכמו שהשיח אמר.... TOLD YOU !!!!!

צלילה >>
לצפיה ב-'גם אני.... גם אני.... גם אני....'
גם אני.... גם אני.... גם אני....
08/12/2006 | 16:49
12
3
גם לי יש ווסת MK25, גם אני התכוונתי לעשות הסבה לחיבור דין וגם אני צריך בדיוק לעשות טיפול לווסת.
.
א. מהרגע הראשון שנכנסתי לחנות, הבנתי עם מי יש לי עסק - נוכל (עם כל הנחמדות שמחביאה את זה טוב טוב).
ב. מוכן לעזור בכתיבת המכתב לסקובה פרו או בכל צעד מחאתי (או תמני) אחר.

נמאס מהמוכר הישראלי הממוצא (תרגעו, יש הרבה יוצאי דופן, אבל לא מספיק)!

צלילה >>
לצפיה ב-'אז מה כן אפשר לעשות?'
אז מה כן אפשר לעשות?
08/12/2006 | 17:09
10
3
בתור אחד שיש לא ציוד של SCUBAPRO ורוצה להמשיך עם הציוד הזה מה האפשרויות שלי?

אני מכיר עוד כמה אנשים גם ציוד כזה.

זה קצת מגוכח לחשוב שכמות X של אנשים אין לה כוח שוק, גם אם זה לעמוד מול היבואן הראשי.

נ"ב, מה עם DEEP באילת? הם לא שלוחה של סנפיר? האם גם הם נוקטים באותה אדיבות ללקוחות שלהם?
צלילה >>
לצפיה ב-'חברים לפני שמתלהמים רצוי לברר'
חברים לפני שמתלהמים רצוי לברר
08/12/2006 | 17:28
2
3
לפני שעושים פה לינץ מאוד רצוי לברר  את 2 הצדדים

קודם כל חובתי  להגיד , כן יש לי ציוד של סקובה פרו , וכן אני מכיר את השודד מיפו , אבל אין לי שקל בודד הנחות  בזכות ההגנה עליו או עלהציוד הזה.

ראיתי את ההודעה של  המקורי, , צלצלתי אל השודד   ,  והוא אכן אישר שכן, כן הוא רצה כך כך מצלצלין עבור התיקון , כן  הציוד  עבר טיפול אצל ואדים , כן הציוד חזר  אליו לטיפול , כן הוא דרש עבור זה סכום גדול של מצלצלין .
כפי שאתם רואים עד כאן הכל אמת.
דרף  אגב , זכותו של אדם  לדרוש סכום כסף  כמה שרק ירצה עבור שירותיו , זאת מדינה חפשית  , והשמים הם הגבול .

אבל
במקרה הזה  הוברר למקורי  כי הוסת עבר טיפול  לא נכון!!, בוצע בו החדרה של חלק בכוח לא סביר , וחלק לא מקורי , ופה אנחנו מדברים על MK 25 של צולל טכני שהחיים שלו תלויים בזה בעומק של 50-100 מטר .וכשיש בעיה עם החלק  ,רק אלוהים לבדו או לפחות נפטון  המקורי יכול לעזור לו , ולפי ההבחנה של הטכנאי שם אכן יש בעיה.

המקורי נדרש לתת את הוסת , וכפי הנראה לשלוח את אותו וסת לאירופה לבדיקה יסודית של החלק , ולפי מה ששמעתי  אותו חלק  נקרא  לעשות ריקול .

אז רצוי  לברר את כל הפרטים לפני , ורק אחרי זה להכין את האבנים את הזפת וכמובן לא לשכוח את הנוצות .
צלילה >>
לצפיה ב-'יש דברים בגו'
יש דברים בגו
08/12/2006 | 18:48
3
השאלה היא כיצד אם כן יש לברור בין הצדדים (ואדים וסנפיר)?
WATERMAN לעניות דעתי, נמצא באמצע בין המפיץ שטוען שלא בוצע טיפול כהלכה ויש חשש לפגיעה בציוד לבין טכנאי מוסמך ובעל וותק (וואדים) שטוען כי הכל כשר גלאט מבחינתו.
אולי יש אפשרות להביא את הציוד לבדיקה אצל גורם שלישי אשר יהיה מקובל על שני הצדדים, לדוגמא DEEP?

מבחינתי כרגע הכי חשוב ש-WATERMAN יצלול איתנו עוד שנים רבות בטרם "ינפטן" את ציודו, דהיננו לוודא שהכל תקין תחילה.
צלילה >>
לצפיה ב-'בע"ן+ניב ובכלל, יש מעט דברים'
בע"ן+ניב ובכלל, יש מעט דברים
08/12/2006 | 19:51
2
שאני סובל פחות מאשר כשמישהו מנסה להיות לי פטרון.
1. עשיתי הסבה אצל טכנאי מוסמך של סקובה פרו במועדון צלילה ידוע ומורשה ומוכר.
2. עמית הסתכל וזיהה שהחלק לא נרכש ממנו.
3. עמית סירב לטפל בווסת וביטל את האחריות שלו
על שלשת הסעיפים הראשונים אין עוררין ואין גם טענות.
הבעיה היא:
1. שעמית טען באוזני שהחלק הורכב על ידי טכנאי לא מוסמך וזה התברר כשקר.
2.שעמית לא מוכר למועדון פוצקר קיט שירות לווסת שלי...
אני מוכן לקבל שהוא מקצוען, שאחרת לא הייתי פונה אליו מלכתחילה
אני מקבל את זכותו לתמחר בכל דרך שירצה
אני לא מקבל שהוא מונע (על ידי מעשה) ממני לקבל שירות, הוא לא אבא שלי ולא שומר חיי. הוא הוציא מכתב של הסרת אחריות מעליו, כעת שישחרר אותי מהשגחתו הטובה ולא יפעיל לחץ כלכלי על מנת לחייב אותי לשיטתו.
לשיטתו, אם הווסת מסוכן והוא לא מוכן למכור לפוצקר מכלול לשיפוץ, איך זה שהוא מוכן למכור לי את אותו מכלול לאותה מטרה בתנאי שאשלם "ים של כסף"?
צלילה >>
לצפיה ב-'לאט לאט'
לאט לאט
08/12/2006 | 17:42
2
הטענות הועלו נגד סנפיר ולא דיפ
דיפ נותן שרות למוצרי סקובפרו וגם לחברות אחרות
אני מאמין שכל אלו שקיבלו שרות לציוד סקובפרו בדיפ קיבלו שרות מקצועי ואיכותי
אנחנו לא יבואנים של הציוד ומבצעים טיפולים ברשות היבואן
ברור שהמחיר תלוי עלות החלפים שאנחנו רוכשים מאותו מקור כמו כל אחד אחר בארץ, סנפיר
אילן - מנהל דיפ
צלילה >>
לצפיה ב-'DEEP מצויינים'
DEEP מצויינים
<< ההודעה הנוכחית
09/12/2006 | 09:44
1
8
קצת מוזר בעיני ש"שלוחה של סנפיר" הופך אותך אוטומטית לרשע :(
ההתרשמות שלי מסנפיר שונה ב 180 מעלות מהמוזכר למעלה, ואני מקווה שכולם יחזרו לעצמם וירדו מהעצים מהר

לגבי DEEP
אני נהנה משרותי DEEP כבר הרבה זמן וחייב לציין שבמקרה עשיתי את הטיפול המוזכר לעייל בשבת האחרונה לקח לאילן משהו כמו עשר דקות (תו"כ מילוי מיכלים שתיית קפה, סגירת חשבון של קבוצה טכנית נתינת FIX לאתר ונסיון נואש למכור לי CCR)(כבר עשיתי טיפול כזה בעבר ל 5 וסתים שלי ושל Digital-sci או איך שתומר קורא לעצמו)
לזכותם יאמר שאני מרוצה מהשירות שם כבר שנתיים וחצי עם מעט מאוד טענות וכשהיו טענות הם טופלו מייד.
המחירים היו סבירים בהחלט  הטיפול מהיר ואכותי אתה מקבל אינפורמציה והסברים כמו שצריך לפני שאתה מקבל את הסכום לתשלום

אני מציע שתיגש לDEEP עם הציוד ותקבל חוות דעת יש שם שני טכנאי סקובה פרו (אילן ואריאל)
יתכן שחוות דעת ניטראלית שמקובלת על כל הצדדים תוכל להוריד את כולם מהעצים
ולאפשר לך לצלול עם הציוד שבחרת
יוחאי
צלילה >>
לצפיה ב-'מקבל את הסכום = מקבל החלטה'
מקבל את הסכום = מקבל החלטה
09/12/2006 | 10:09
לצפיה ב-'לאט לך עם דייפ '
לאט לך עם דייפ
09/12/2006 | 19:01
3
נהנתי מאד לקבל שרות מעלה שם
עם תקלת דרגה 2 , לפני צלילה טכנית.
לרבות  הדאגה להבאת חלק חליפי מתל אביב
ומתן דרגה חליפית (למרות שהוא לא חייב לי כלום)
על מנת שלא אפסיד את הזמן ואת הצלילה .

ועל כך תודתי בריש גלי לאילן מדייפ
צלילה >>
לצפיה ב-'למה דייפ ? דיפ !'
למה דייפ ? דיפ !
09/12/2006 | 19:14
2
או באנגלית DEEP = עמוק. זה ממש נוח עם שבע שגיאות. עד שגמלתי את יוחאי מזה גם אתה מתחיל?
צלילה >>
לצפיה ב-'מזה חשוב? העיקר שהם אחלה '
מזה חשוב? העיקר שהם אחלה
09/12/2006 | 19:51
לצפיה ב-'אני כותב את זה באנגלית מאז '
אני כותב את זה באנגלית מאז
10/12/2006 | 20:53
לצפיה ב-'אני מציע שתירגע ותשקול מילים '
אני מציע שתירגע ותשקול מילים
08/12/2006 | 18:43
1
אפשר להגיד על עמית הרבה דברים אבל נוכל זו השמצה פרועה, חצופה ושקרית. עמית הוא מקצוען ממדרגה ראשונה ולפחות לטעמי אדם הגון ביותר הן מבחינת המקצועיות שלו בציוד והן מבחינה עסקית (מה שלא תמיד אפשר לומר על גורמים אחרים בענף).
נכון הוא שיש לו שיטות תמחור ומכירה מוזרות לפעמים ונכון הוא שלפעמים הוא נותן מחירים שלא מחוברים לכלום (שבדך כלל אפשר להוריד ולהגיע איתו לעמק השווה) אבל להגיד עליו שהוא נוכל זו פשוט הוצאת דיבה ושקר גס ובוטה.

גילוי נאות, אין לי ולא כלום עם סנפיר מעבר להכרות רבת שנים והיותי לקוח מרוצה.
צלילה >>
לצפיה ב-'אני לא בא להגן על סנפיר'
אני לא בא להגן על סנפיר
08/12/2006 | 18:47
1
או להתווכח על העובדות שאני מניח שהן נכונות. אבל, וזה אבל גדול מאד, מהכרותי הלא קצרה עם עמית ואלון בסנפיר תמיד התרשמתי מדבר אחד - מקצועיות ללא פשרות. ולכן, מבלי לזלזל חלילה בשום טכנאי אחר, אם עמית אמר לך שהסבה או טיפול בוצעו בצורה לא מקצועית ולא תקנית, לדעתי לפחות אפשר לסמוך בשתי ידיים על האמירה הזו (בלי קשר אם הטכנאי מוסמך על ידי סקובה פרו או לא) ואתפלא מאד אם אמר זאת ללא ביסוס מקצועי ורק כי לא ביצעת את ההסבה אצלו. במיוחד אם הוא אף טרח ופנה בענין לגורמים שונים לפי טענתך, גורמים שיכולים לבוא ולבדוק את הדברים.
צלילה >>
לצפיה ב-'אבל פוטו הדר מתנהגים בדיוק אותו'
אבל פוטו הדר מתנהגים בדיוק אותו
08/12/2006 | 19:19
25
דבר וגם אלודה וגם עוד אינספור יבואנים אחרים.

שאתה קונה רכב חדש האחריות מותנה בטיפול אצל מוסך מורשה בלבד.

גם שהתקלקלה לי OLY ורציתי לתקן במקום אחר אלודה לא מכרו לו חלקים ונאלצנו להזמין מחול.

למיטב ידיעתי גם רני מתנה אחריות לווסתים בטיפול אצלו או אצל קורל סי והוא מחתים ספר טיפול או שומר לוג טיפולים לפי SN.

מצתרף לבע"נ שיש לו "קצת" ניסיון.

זה דבר ידוע שעמית מתנה את האחריות לווסתים שלו בכך שאך ורק הוא או גורם מוסמך מטעמו יטפלו בהם לכן זה לא סוד אז אני לא מבין מבין על מה ומדוע הפליאה.

צלילה >>
לצפיה ב-'כעת הפליאה היא על חוסר ההנה שלך'
כעת הפליאה היא על חוסר ההנה שלך
08/12/2006 | 19:56
4
1
אינני דורש ממנו אחריות, גם לא שירות
אני מתרעם על כך שהוא מנסה להשבית לי ווסת על ידי מניעת אחרים מלטפל לי בווסת.
צלילה >>
לצפיה ב-'אני לא מבין מה הבעיה'
אני לא מבין מה הבעיה
08/12/2006 | 20:19
1
2
טיפלת אצל ודים ממנטה ... מה הבעיה ...
תמשיך לטפל אצלו,
לודים ממנטה בטוח שיש חלקים כי יש לו תעודה.

צלילה >>
לצפיה ב-'לי אין בעיה'
לי אין בעיה
08/12/2006 | 20:45
1
לקח בדיוק שעה וקצת גיגול והחלקים יגיעו לארץ ביום ראשון או שני
הנקודה אינה מהם פתרונותי, אני אייבא את החלקים, לחילפוין אוכל לרכוש ווסתים מתוצרת אחרת.
מה שלי היה חשוב זה להביא לידיעת קוראי הפורום וידיעת כאלו ששוקלים לרכוש ממנו ציוד את ההתנהגות של עמית וחברת סנפיר.
צלילה >>
לצפיה ב-'נסה את הלינק הבא'
נסה את הלינק הבא
08/12/2006 | 21:22
אתה יכול לקנות את החלפים להביא לפוקצר שישמיש לך את הווסת

http://www.scubatools.com/Scubapro.html
צלילה >>
לצפיה ב-'בדיוק כמו שפוטו הדר לא מספקים חלקי'
בדיוק כמו שפוטו הדר לא מספקים חלקי
08/12/2006 | 22:53
חילוף למי שלא רכש אצלהם מצלמה.
וכמו אינספור דוגמאות אחרות שנובעות מעיניין הייבוא המקביל \ אפור.
צלילה >>
לצפיה ב-'תדמיין מצב...'
תדמיין מצב...
08/12/2006 | 20:17
18
1
שבו כל רכב שהיינו קונים היה חייב להיות מטופל במוסך מורשה.

נכון, יכול להיות שהטיפול היה יותר טוב, ובוודאי יותר יקר, אבל וכאן האבל הגדול...יש לך את הזכות ללכת למוסך פרטי, אחר, שונה, כזה שהחברה לא נתנה לו "סטמפה" לטיפול באוטו הספציפי שלך .

ואז היבואן היה אומר למוסך, חביבי, ברכב מס 12-756-00 אתה לא יכול לטפל, וגם אם תרצה לטפל, אני לא מוכר לך חלפים בשבילו !!!

מה אז היית עושה???

התשובה קלה ופשוטה, ולשם כך קיים חוק במדינת ישראל.

צלילה >>
לצפיה ב-'כפי שאמרת ואני רק מחדד את זה'
כפי שאמרת ואני רק מחדד את זה
08/12/2006 | 20:27
8
1
בשיחתי היום עם  סנפיר , נודע לי שהטכנאי ואדים  אכן  לא  ,ואני חוזר על זה,  כי זה מה שאמרו לי ,וזה מה שהפליא אותי.
ואדים לא רוכש את החלפים  בסנפיר , ועמית זיהה שהחלפים של אותו וסת,  לא הגעו מבית סנפיר,  ועל כן הוא לא הסכים לתת את השירות .
כמו כן דרש  סנפיר שהוסת יצא לחו"ל לסקובה פרו לבדיקה מעמיקה, כי הוא חושש  שבוצע בו משהו לא תקין .

זה מה שאני שמעתי היום בשעה 13  כשצלצלתי לשאול
אתם יכולים לברר את הפרטים לעומק
שי
צלילה >>
לצפיה ב-'למה הפליא אותך?'
למה הפליא אותך?
08/12/2006 | 20:40
7
1
מועדון מנטה רכש את החלק מספא ישראל.
ספא לא ייצרו אותו אלא רכשו כחוק ובדין מספא אירופה.
את ההתקנה עשה ואדים שהוסמך בסקובה פרו ועובד במועדון מוכר ומאושר על ידי הרשיות.
כלומר, היבואן מוכר, המועדון שעשה את העבודה מוכר, הטכנאי מוסמך...
אז עמית חושש שבוצע בו מעשה לא תקין, נו... אז שלא יתן שירות, שלא יתן אחריות
מה בין זה ובין למנוע מאחרים לתת שירות?
איך חרדתו לחיי מתיישבת עם הצעתו למכור לי את אותו קיט ב"ים של כסף"?
אם הוא ירויח הרבה השרץ יוכשר והווסת יהיה בטיחותי יותר?
צלילה >>
לצפיה ב-'אם תכנס לאתר של סקובה'
אם תכנס לאתר של סקובה
08/12/2006 | 20:46
1
תראה שם הוראה מפורשת שאסור לתת שירות בכלל לציוד של סקובה שלא נרכש ע"י  ספק מורשה  של סקובה
אפילו לג'רפרו לא ספק מורשה  ולא חייבים לתת שירות לציוד שנרכש אצלו פה בארץ

התחום  לא ברור ואני ממליץ לך נועז להמשיך אותו בפרטיות מול סנפיר ולא פה בפורום הכללי

אני עדיין לא מקבל חצי שקל  באגורות מסנפיר על ההגנה שלי עליהם , אני פשוט מחבב את החנות ואת הסחורה שלהם
צלילה >>
לצפיה ב-'אני עדיין לא מבין מה הבעיה'
אני עדיין לא מבין מה הבעיה
08/12/2006 | 20:47
1
1
"מועדון מנטה רכש את החלק מספא ישראל.
ספא לא ייצרו אותו אלא רכשו כחוק ובדין מספא אירופה.
את ההתקנה עשה ואדים שהוסמך בסקובה פרו ועובד במועדון מוכר ומאושר על ידי הרשיות.
כלומר, היבואן מוכר, המועדון שעשה את העבודה מוכר, הטכנאי מוסמך...
אז עמית חושש שבוצע בו מעשה לא תקין, נו... אז שלא יתן שירות, שלא יתן אחריות
מה בין זה ובין למנוע מאחרים לתת שירות?
איך חרדתו לחיי מתיישבת עם הצעתו למכור לי את אותו קיט ב"ים של כסף"?
אם הוא ירויח הרבה השרץ יוכשר והווסת יהיה בטיחותי יותר?"

לפי דבריך אתה יכול לרכוש חלקים בספא ... לך תקנה שם חלקים ותטפל אצל פוצקר
צלילה >>
לצפיה ב-'ובנוסף לפי דבריך'
ובנוסף לפי דבריך
08/12/2006 | 20:55
"...הצעתו למכור לי את אותו קיט ב"ים של כסף"?  "

אתה יכול לקנות ממנו חלקים ב"ים של כסף" ולטפל אצל פוצקר או מנטה

צלילה >>
לצפיה ב-'בדרך כלל כשמישהו מציע לך לרכוש משהו'
בדרך כלל כשמישהו מציע לך לרכוש משהו
08/12/2006 | 21:32
3
1
ב"ים של כסף" או במחיר מופקע, זו שיטה להודיע לך שהוא לא מעוניין למכור לך ושתרד מהענין כי זה לא משתלם לך. אל תהיה כל כך תמים.
צלילה >>
לצפיה ב-'וואלה???'
וואלה???
08/12/2006 | 22:03
1
לצפיה ב-'CO.IL'
CO.IL
08/12/2006 | 22:51
לצפיה ב-'מז"א "לא מעוניין למכור לך"?!'
מז"א "לא מעוניין למכור לך"?!
08/12/2006 | 22:35
1
חברים,
אתם שוכחים שלהיות יבואן ראשי זה לא רק זכות זו גם אחריות.
הכוונה היא, שיבואן ראשי מיצג את החברה בארץ לכל דבר.
לא יכול להיות מצב שהוא רוצה / לא רוצה למכור לך.
נכון, בכל חנות אחרת, ללא קשר לעולם הצלילה זה נכון, אבל כשמדובר ביבואן ראשי מחובתו לתת
את השרות הטוב וההגון ביותר ללקוח ולא לשכוח שהוא SCUBA PRO הישראלי לכל המשתמע מכך.
צלילה >>
לצפיה ב-'בדיוק כמו שידע וודים להשיג חלק'
בדיוק כמו שידע וודים להשיג חלק
08/12/2006 | 22:56
8
1
חלופי שאינו מקורי להפיכת יוק לדין אני לא חושב שיש לו בעייה להשיג גם את שאר החלקים.

בדיוק כמו שיש חלקי חילוף ג'נרים לרכב, שביחס למקוריים עולים גרושים אבל האיכות לרוב בהתאם.
צלילה >>
לצפיה ב-'אלי, למה אתה לא מבין?'
אלי, למה אתה לא מבין?
08/12/2006 | 23:08
7
1
אין לי בעייה לפתור את הבעייה של טיפול בווסתים שלי
ביום ראשון או שני אקבל את הקיטים, אקח לטכנאי והווסתים יטופלו עד סופ"ש הבא.
בעניין חלקים מקוריים ושאינם מקוריים, שאלה של השקפה
בעולמנו השטוח שבו מעט יצרנים להרבה מותגים ממילא המושג המושג אינו כמו שהיינו רגילים לראות אותו.
הטענה שלי היא עקרונית ולא נובעת מכך שלא אוכל לצלול, אצלול גם אצלול.
חשוב שידע מי שקונה ציוד אצל עמית, שהוא נותן עצמו לחסדי תמחיריו ולחציו עד שילך הציוד לעולם שכולו מווסת.
בהזדמנות זו תודה למי שהציע לי ווסתים בהשאלה והביע תמיכה בכלל.
צלילה >>
לצפיה ב-'מנטה...'
מנטה...
08/12/2006 | 23:53
6
1
בבעלות מועדון הצלילה לא מעט מערכות נשימה מסוג סקובפרו שנרכשו אחר כבוד מהיבואן.
טכנאי המועדון הוא טכנאי מוסמך בעל תעודה של סקובפרו.
כל חלקי החילוף המשמשים ציוד של סקובפרו הם חלקים מתוך אריזות מקוריות הנושאות את חותמת היצרן.
אין תפקידי ליעץ לאף אחד כיצד לנהל את עסקיו אך לטעמי הייתי בוחר בדרכים אחרות,
הטיפול בלקוח זה לא ענייני אבל ליצר איזה שהיא רמיזה כי המועדון השתמש בחלק לא מקורי ש"נשתל" פנימה זו אמירה שיכולה להכאיב וגם שליטה עצמית היא תכונה לא רעה בכלל...
צלילה >>
לצפיה ב-'ומנטה זה אחלה מועדון'
ומנטה זה אחלה מועדון
08/12/2006 | 23:58
1
עם אחלה אנשים אז באמת חבל ללכלך סתם!
צלילה >>
לצפיה ב-'ווטרמן המקורי אולי אתה לא מבין'
ווטרמן המקורי אולי אתה לא מבין
09/12/2006 | 06:37
4
1
א  ת     ה  ר  מ  ז  י  ם   !!!

אולי אתה טעית במהלך הדרך ,תבדוק את עצמך ,קנית בזול משהו לא מתאים ?
אולי עשו משהו לא נכון שגרם לעמית לומר לך את מה שאמר ...

יש לך שתי אפשרויות:
1. תקנה חלקים באינטרנט/ודים/ספא ותמשיך לטפל כאילו לא קרה כלום.
2. אולי עמית בכל זאת צודק וככל הנראה כן צריך לשלוח את הוסתים לבדיקה
   אצל היצרן, כי לעמית אין את הכלים לבדוק שאין נזקים, עם כל הכבוד
   לכל חכמי הפורום הניסיון והידע שיש לעמית לרובינו אין ולא יהיה...

להזכירך וסתים אלו אמורים לעבוד בלחץ של 200 אט' שזה 200 ק"ג/ס"מ.
לחץ לא קטן... סתם להשוואה בצמיג של מכונית יש 2-3 אט',מנוע של רכב
עובד בלחץ של 190 PSI שזה בסה"כ 13 אט'.

אולי בכל זאת מומלץ וכדאי לך לקבל את המלצתו ולשלוח את הוסתים ליצרן.
אני לא ממש מאמין "שעמית חושש לחייך" אני מעריך שלא איכפת לא ממך כהוא זה
אבל אם בכל זאת יקרה לך משהו דבר ראשון יבואו בטענות ותביעות ליצרן
ונציגיו בארץ ואת זה עמית ככל הנראה רוצה למנוע.

א ו ל י   כ ד א י   ל ך   ל ש ל ו ח   א ת   ה ו ס ת י ם   ל ב ד י ק ה.

ודבר אחרון ל"פישפישגרדן"  
לפי דברי ווטרמן המקורי ודים הטכנאי של מנטה "השתיל" חלק לא מקורי שנקנה
בספא כך שכנראה נעשתה טעות במנטה.
צלילה >>
לצפיה ב-'החלקים שנקנים בספה הם מקוריים'
החלקים שנקנים בספה הם מקוריים
09/12/2006 | 09:39
המקור שלהם הוא סקובהפרו ולא סנפיר, זכותו של עמית לסרב לטפל בוסתים שלא מטופלים רק אצלו וזכותו לסרב למכור ערכות תיקון למועדונים אחרים כל עוד הוא נותן את האזהרה הזו במעמד רכישת הציוד כדי שהלקוח יעשה את שיקוליו.
לי אישית עמית אמר את זה לפני שנים והוא לא הסתיר את זה בשום אופן, אני אישית לא אוהב את המדיניות הזו אבלזו זכותו כי סנפיר זה עסק פרטי.
צלילה >>
לצפיה ב-'בולדוק - אז זהו ..שלא !'
בולדוק - אז זהו ..שלא !
09/12/2006 | 10:10
1
לצפיה ב-'מה הוא "השתיל" בכוונה ?'
מה הוא "השתיל" בכוונה ?
09/12/2006 | 11:16
לצפיה ב-''
10/12/2006 | 01:12
1
"...ודבר אחרון ל"פישפישגרדן"   לפי דברי ווטרמן המקורי ודים הטכנאי של מנטה "השתיל" חלק לא מקורי שנקנה בספא כך שכנראה נעשתה טעות במנטה."

איפה בדיוק קראת את זה בדברי ווטרמן?!

ובכלל, הודעתך שופעת "ואולי'ים" מרוב "ואולי" לא נשאר כמעט מקום לתוכן, אבל תוך כדי כך הצלחת להשמיץ טכנאי שכולם מודים שהוא טכנאי מעולה (גם אלה שלא ממש "מתים" על היחס שלו ללקוחות) שלדבריך "השתיל" חלק לא מקורי ומועדון מכובד שבתחומו לדבריך הדבר נעשה וזאת בלי שתהיה לך ולו עובדה אחת לסימוכין מלבד ה-"ואולי" וה"כנראה".

אני שמתי לב לכמה עובדות מעניינות בשרשור זה, אם תרשה לי אציין אותן:
1. אלון, נציג סנפיר, אינו מכחיש את סיפורו של ווטרמן.
2. אלון מודה שסנפיר, אחרי שהסירה בכתב מעצמה את האחריות, עדיין מתעקשת לשחק את "האח הגדול", את הפקח, השופט-שוטר-תליין ומונע שירות מפוצקר. לעניות דעתי, הן ווטרמן והן פוצקר כבר יצאו מהגיל שבו זקוקים לאפוטרופוס.
3. אהבתי את הודעתו של אלון שמצד אחד מתריס ש"מה לעשות, הספר לפעמים יקר" ומצד שני, טוען כי מחיריהם אינם יקרים ולראיה השווה עם ליז'ור-פרו. מר אלון, אינך יכול להחזיק במקל משני קצותיו.
אגב, ההשוואה מופרכת מיסודה: ברור לכל בר דעת שמחיר שיקבל לקוח קימונאי חד פעמי בחנות, ועוד בחו"ל (ז"א תואיל להוסיף הובלה) יהיה גבוה בהרבה מהמחיר שיקבל הנציג הבלעדי של החברה בארץ כאשר הוא קונה בסיטונאות ישירות מהחברה. וגם כך, המחיר של ליז'ור-פרו יצא נמוך יותר, אם כי הוא לא כלל את עבודת הטכנאי.
צלילה >>
לצפיה ב-'זה שאתה מביא דוגמאות רבות להתנהגות'
זה שאתה מביא דוגמאות רבות להתנהגות
10/12/2006 | 11:59
זהה רק מצביעה על כך שהשוק הישראלי עדיין רחוק שנות אור מסטנדרטיים צרכניים נורמטיבים.

זה לא הופך את סקובה פרו לצודקים.
צלילה >>
לצפיה ב-'גם לי קרא משהו זהה...'
גם לי קרא משהו זהה...
09/12/2006 | 00:09
2
ואני פשוט לא רוכש ולא ירכוש יותר ציוד של SP בארץ.

יש מספיק חברות טובות בשוק.

צלילה >>
לצפיה ב-'חברים יקרים...'
חברים יקרים...
09/12/2006 | 02:16
1
1
אינני מכיר את האנשים שמעורבים במקרה, לכן לא אגיב על המקרה הספציפי אלא על אופן ההצגה שלו בדפי הפורום.

אני אישית מבקר באופן קבוע בפורום, אך מעולם לא יצא לי להגיב. אני רוצה לומר בראש ובראשונה שאני מאוד מחבב את האווירה ששרויה בפורום הצלילה, ושאני נהנה כל פעם מחדש לקרוא ולראות את התמונות הנפלאות של הצוללים. עם זאת אני מוכרח לציין שכמותי ישנם עוד הרבה אנשים שנהנים להסתכל בפורום ולשאוב ממנו מידע כזה או אחר. לכן יש להיזהר בצורת הדיבור שכן ישנם דברים העלולים להתפס לא במקומם עד לרמה של פגיעה בזולת. מתוך כבוד הדדי לחברי הפורום, מן הראוי למתן את רמת התגובות לרמה שבה הגולשים בפורום יוכלו לבצע את השיקולים המתאימים, כל איש כראות עיניו.

בנוסף, לדעתי מומלץ להמנע מהאשמת גורמים מקצועיים בביצוע מעשים כאלו ואחרים על בסיס אישי בלבד. לכולנו קרה שקיבלנו שירות שאינו הולם לטעמנו את הסטנדרט המקובל ולפי כך החלטנו להחרימו, שזו תגובה לגיטימית לחלוטין במקרה הפרט. אך כאשר אנומביעים את דעתנו לרעה לעיני הכלל,אנו עלולים לגרום (ולאו דווקא במכוון) לנזק רווחי לבעל המקצוע.

לסיכום אני רק מעוניין לציין, כאשר משוחחים על אדם ומפעלו יש לזכור את ההשלכות שעלולות להגרם כתוצאה משימוש לא נכון ואף מופרז בכלי הפורום, במיוחד כאשר אנו מפרסמים בו הודעה שמתארת אדם לרעה. אנא מכם, שמרו על ההגינות והאיכפתיות האחד כלפי השני, ותמיד תחשבו איך עלול להראות המצב מהצד השני של המתרס.

תודה על הקריאה, המשך צלילות מהנות. אסף יוגב, דוראנגו קולורדו.
צלילה >>
לצפיה ב-'עם כל הכבוד אסף'
עם כל הכבוד אסף
09/12/2006 | 07:01
1
הפורום הוא כלי בידי המשתמשים לחוות דעה בכל הנוגע לצלילה. אם עסק כזה או אחר עלול להיפגע זה ברור באותה מידה שדבר מה בו יוזכר שם העסק יפורסם בעליל במדיה אחרת (עיתון, טלויזיה).

אני חושב שכדאי שתקרא שוב את נוהלי הפורום. זוהי במה פרטית שהועמדה לראשות ציבור רחב להביע את דעותיו. בעלי עניין, במקרה זה עסקים, יכולים גם הם להביע את דעתם.
צלילה >>
לצפיה ב-'Waterman ידידי'
Waterman ידידי
09/12/2006 | 09:03
3
1
נראה לי שהנושא הפך להיות הרבה יותר אמוציונלי מאשר טכנולוגי
קבל הצעה, תכנס לדיפ עם "הכלה" וננסה לפתור את הבעייה לשביעות רצון הצדדים.
אני חושב שזאת דרך קצת יותר מכובדת ומשיגה את מטרתה מבלי ללכלך ולקרוא לאנשים
בכינויים שלא מכבדים אותך ובטח לא אותו.
לגבי חלקי חילוף מקוריים או לא הנרכשים אצל היבואן הרשמי או מספק אחר, זה פשוט מאוד
החברה האם מעוניינת לתת יתרון לבעל העסק שרוכש אצלה באופן קבוע ולכן מסירה אחריות מציוד
וחלפים שלא נרכשו דרך הנציג הרשמי שלהם, זה מקובל ולגיטימי ולאחריות הזאת יש מחיר.
היתרון המצטבר במחיר הוא שבמקרה של סקובפרו גם אם נעשתה טעות טכנאי ו/או הרכיב אינו
תקין הם מחליפים ללא תשלום נוסף, מדובר לעתים בעלויות גבוהות ולדעתי בסוף זה משתלם.
כמובן הכל לשיקולך האישי, הציוד שלך והארנק שלך
ההצעה עומדת בעינה
צלילה >>
לצפיה ב-''
09/12/2006 | 09:08
לצפיה ב-''
09/12/2006 | 10:02
לצפיה ב-''
09/12/2006 | 11:37
לצפיה ב-'נהפוך הוא'
נהפוך הוא
09/12/2006 | 11:24
והנה מקרה הפוך לגמרי - עיקרו שרות מעולה אמין ומסור

רכשתי מעמית מאזן ששנה אח"כ נפגע קלות .....וכוונתי שהפגיעה בו לא ביטלה אפשרות של שימוש בו או לחילופין תיקון עצמי.
הראתי המאזן לעמית כבדרך אגב .......וזה מיד לקח ממני המאזן וצייד אותי באחד חדש.
בניגוד למקרים אחרים בו ציוד של חברה אחרת נמסר לטיפול (לחברה עצמה) וחזר לקוי יותר..וזו הסיבה שעברתי לסקובה.

מניסיוני אני חיב לומר לך שבעיני אין פסול בהתנהגותו של עמית אלה אף אחריות יתר...ואם זו אינה נראית לך הפתרון שמצאת לרכוש ציוד אחר הוא מצוין.

נכון המחירים לא הכי זולים אבל תמיד מגיעים לעמק השווה וקיימת הרגשה טובה.......ובנוסף אצל האיש מילה זו תמיד מילה, תמיד נותן תשומת לב ופתוח לכל.

אני נשאר לקוח של סנפיר וטוב לי שכך

בברכה לכולם
צלילה >>
לצפיה ב-'כאן נמחקה הודעה'
כאן נמחקה הודעה
09/12/2006 | 12:15
30
כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים
צלילה >>
לצפיה ב-'הייתי מציע לך להזהר בדבריך'
הייתי מציע לך להזהר בדבריך
09/12/2006 | 12:25
3
כי הרי אתה מציג אותם כתגובה רשמית.
צלילה >>
לצפיה ב-'פישפישגרדן אני מייצג באופן רשמי'
פישפישגרדן אני מייצג באופן רשמי
09/12/2006 | 12:41
2
ואיני מסתתר מאחורי (מי שמכיר אותי יודע)
כל העובדות נכונות ,הן תוארו ע"י האדון שפתח את השרשור
אינני יודע מי אתה כי אתה כן מסתתר מאחורי כינוי וכן אין
לי מושג את מי אתה מייצג (למרות שאני מעריך שאתה מייצג את מנטה)אבל....מומלץ לך לבדוק את הנעשה לפני שאתה מזהיר

דבר אחד נוסף לסיום "מי שלא עושה לא טועה"
צלילה >>
לצפיה ב-'אלון סנפיר יצאת קטן'
אלון סנפיר יצאת קטן
09/12/2006 | 12:49
עשית וטעית
צלילה >>
לצפיה ב-'תראו יש פה משהו תמוה מאד בעיני'
תראו יש פה משהו תמוה מאד בעיני
09/12/2006 | 13:16
מעבר למקרה של הויכוח עם ווטרמן עם סנפיר והאם הוא צודק או לא צודק - זה סיפור אחד שנעזוב אותו רגע בצד.
אבל מצד שני יש פה איזה ויכוח תמוה על העובדות שלכאורה היו ברורות: אומר אלון מסנפיר שהחלק שהותקן אינו חלק מקורי ואף הותקן בצורה שגויה (ואלון נחשב לסמכות המקצועית הגבוהה בארץ לחלקי סקובה פרו). אומר דודו ורד (אדם מוכר ומכובד)  - להד"ם, מנטה עובדים רק עם חלקים מקוריים ומקצועיותו של הטכנאי אינה מוטלת בספק
אני באמת לא מבין - אי אפשר לתת את הוסת לבדיקה לצד שלישי מוסמך שיקבע מה נכון? כי יש פה איזשהו פער מאד עקרוני בין העמדות המקצועיות ואלה עובדות שאפשר לבדוק אותן בקלות רבה.

צלילה >>
לצפיה ב-''
09/12/2006 | 12:44
5
1
יכולת לצאת טוב אבל היית חייב לעקוץ ולהיתיחס לפורום כאל גוף אחד
לחנות החביבה על חברי הפורום LeisurePro ולבדוק כ מאוד ילדותי ומטופש בעיני.
צלילה >>
לצפיה ב-'למה זו עקיצה? בהקשר הזה אלון צודק'
למה זו עקיצה? בהקשר הזה אלון צודק
09/12/2006 | 13:11
1
2
תמיד מנפנפים את מחירי Leisure Pro כאורים והתומים של מחירי ציוד צלילה בעולם, כולל בפורום, וזו אכן החנות החביבה על כולם לא? אני לא חושב שיש בדבריו משום עקיצה כלל. אתם לא יכולים להמשיך עם הרגישות הזו לכל פסיק שמישהו אומר, זה כבר מגוחך.
צלילה >>
לצפיה ב-'ניב גם אתה חוטא בהכללה'
ניב גם אתה חוטא בהכללה
09/12/2006 | 14:07
1
ולא היא לא החנות החביבה על כולם, רוב הפורום לא ביקר בה או באתר שלה כמו שרוב הפורום לא עוסק במה המתנה הטובה ביותר לקבל מסוכן הביטוח.

ואני רגיש לפסיקים של הודעות של נציגים למיניהם בין אם הם מייצגים חנויות אמיתיות ובין אם הם מייצגים ארגונים כמו "צוללי הים התיכון" בגלל המעמד המחייב.
צלילה >>
לצפיה ב-'אילן בט הנכבד'
אילן בט הנכבד
09/12/2006 | 13:13
2
2
אין פה שום כוונה לעקיצה כי השימוש בחנות הנ"ל
היא המדד של הפורום למחירי ציוד צלילה ,זאת לפחות
על פי המחירים וההמלצות של חברי הפורום כמעט בכל שירשור
על ציוד צלילה גם אני שאני בודק מחירים להשוואה בתחום שלי
אני מחפש בחנויות ידועות באינטרנט כמו למשל B&H ואדורמה
בתחום הצילום ובפורומים אחרים שאני שואל אני משווה למחירים
בארה"ב (ולא אני לא משתמש בכינוי הזה אלא באחר)
צלילה >>
לצפיה ב-''
09/12/2006 | 13:17
לצפיה ב-'יש הבדל בהתבטאות'
יש הבדל בהתבטאות
09/12/2006 | 14:03
1
בין החנות החביבה על חברי הפורום שזה ביטוי מזלזל ומתנשא לבין חנות שמשמשת בדר כלל כמדד למחירים.
צלילה >>
לצפיה ב-'מה התמונה קשורה לסיפור?'
מה התמונה קשורה לסיפור?
09/12/2006 | 13:28
15
לצפיה ב-'התמונה מראה מה עלול לקרות לדרגה 1'
התמונה מראה מה עלול לקרות לדרגה 1
09/12/2006 | 13:33
14
שהותקן בה חלק בכוח עודף מכיוון שההברגה לא מתאימה.
צלילה >>
לצפיה ב-'אז שיגיד'
אז שיגיד
09/12/2006 | 13:35
12
משיהו עוד יכול להבין שזה מה שיצא מהטיפול.
צלילה >>
לצפיה ב-'גם אני הבנתי ככה'
גם אני הבנתי ככה
09/12/2006 | 13:40
11
עד שטרחתי לקרוא פעמיים את ההודעה.
בכל מקרה הבוררות שהציעו דיפ נראית לי במקום.
צלילה >>
לצפיה ב-'לכל המציעים הצעות לבוררות ....'
לכל המציעים הצעות לבוררות ....
09/12/2006 | 14:05
10
נא להבין  הגוף היחיד שמוסמך לבדוק את הוסתים הוא הייצרן ולא אף אחד אחר
כי הוא ורק הוא לוקחים על עצמו  את האחריות המשפטית במקרה של אסון חס וחלילה.

סנפיר כנציג רישמי של היצרן בישראל הסבירה לאדון הנכבד שיש צורך לשלוח את הוסתים לבדיקה.
ורק לאחר מכן יקבלו הוסתים את אחריות היצרן.

עם כל הכבוד למועדון צלילה "דיפ" הוא אינו מוסמך לבדוק  זאת כמו שאני איני בודק אלא שולח לייצרן
אני מעריך שאף אחד לא ירצה לקחת את האחריות במקום הייצרן ולכן אני ממליץ לכם לא להציע הצעות לבוררות

אין באמור לעיל להעליב אף אחד ואם מישהו רואה את עצמו נפגע ממה שכתבתי עימו הסליחה

שיהיה לכם המשך יום נעים
צלילה >>
לצפיה ב-'ואם סקובפרו יגידו שהמתאם תקין?'
ואם סקובפרו יגידו שהמתאם תקין?
09/12/2006 | 16:01
9
המשלוח והבדיקה על חשבונך?
צלילה >>
לצפיה ב-'מבצע כל הקודם זוכה וסתי סקובפרו !!!'
מבצע כל הקודם זוכה וסתי סקובפרו !!!
09/12/2006 | 17:50
8
לרגל חידוש והחלפת וסתי המועדון לוסתי XTX 20  של APEKS.
בין 35 ל 50 מערכות נשימה מסוג סקובפרו MK 2 דרגות שניות R -190 .
במחיר 1100 ש"ח היחידה כולל אוקטופוס, קומבו וצינור אינפליטור.
המכירה לאחר טיפול תקופתי לשנה על ידי טכנאי בעל תעודת הסמכה של סקובפרו.
ניתן לפנות למועדון טלפונית החל ממחר לשריון מערכת נשימה עד הגיעכם לאילת
מועדון צלילה מנטה 08-6370688 . פקס 08-6370655
צלילה >>
לצפיה ב-'תגידו נפלתם על הראש?'
תגידו נפלתם על הראש?
09/12/2006 | 19:39
7
אם כולם היו מחפשים איך לפתור את הבעיה הזאת (מה שבבירור לא קורה כאן)
ולא איך להיות יותר גיבורים מסוקסים וצודקים זה היה נראה ככה
כולם היו שמים רגל על רגל ולא משתעלים
סנפיר היו מקבלים את שתי הדרגות הראשונות לידהם ומספקים שתיים מקבילות אחרות בהשאלה בכדי שווטרמן לא יוותר על צלילותיו..
מנטה היו מספקים את כל נתוני הINSERT ואם צריך גם SEPA היו מספקים את הניירת.
הדרגות היו נשלחות לSP לבדיקה
במידה והכל בסדר מתנצלים וסוגרים עניין שולחים פאקסים שמספרים שהכל בסדר מפוצקר בצפון ו
במידה ומישהו פישל הוא יממן את שתי הדרגות שהושאלו לווטרמן
בסנריו שמתואר למעלה
מישהו אחד בלבד מתנצל ומשלם בערך 2200 ש"ח לשתי דרגות ראשונות במחירי עלות.
בכדור השלג שמתגלגל כאן
כולם מפסידים בעיני לפחות אתם נראים כמו ילדים שלא מסוגלים לסלוח שנגעו להם בביסלי.

כל האמור לעיל הוא לגבי הנציגים הרשמיים למינהם  אין כאן ביקורת על ווטרמן שאיך שלא נהפוך את זה ...אכל חצץ כאן

צלילה >>
לצפיה ב-'צ"ל מפוצקר בצפון ועד מנטה בדרום'
צ"ל מפוצקר בצפון ועד מנטה בדרום
09/12/2006 | 19:40
5
1
לצפיה ב-'אף אחד לא נפל על הראש'
אף אחד לא נפל על הראש
09/12/2006 | 21:48
4
אלא יתכן והתעורר מחלום רע.
לצערי כתוצאה מאמירות שקריות בשרשור בעלות קשר ישיר להוצאת לשון הרע, ניתן להגיע למצג שוא כאילו
כתוצאה מעבודה לא מקצועית ואף זדונית יכול היה חלילה להגרם למישהו נזק ואף סיכון חיים.
ברור לך כי מצב כזה אינו יכול להיות מקובל ולכן אנא אל תקל ראש בעניין התגובה הנוכחית והתגובה העתידית.

צלילה >>
לצפיה ב-'אני גם חושב שנעשה כאן עוול ושהטיפול'
אני גם חושב שנעשה כאן עוול ושהטיפול
10/12/2006 | 09:29
3
בתלונה הוא יותר מלקוי ונגוע כולו (לכל אורך הדרך) במשחקי אגו ומלחמות כח של הספקים/נותני השרות (מלבד פוצקר שאינו צד בדברים הנ"ל).
אם אכן יש חשד לטיפול לקוי כפי שעמית טוען, הרי שמנטה צריכה לספוג את עלויות התיקון. ואם הכל תקין כפי שטוענים במנטה, הרי שחברת סקובה פרו (דרך נציגה בארץ - עמית מסנפיר) צריכה לספוג את עלויות התיקון. ולכן, לדעתי, עמית צריך (עוד לא מאוחר מידי) לשלוח את הווסתים לבדיקה אצל היצרן ולתת לו להיות הפוסק! ומכיוון שגם סנפיר וגם מנטה (דרך ואדים) הם נציגים רשמיים של היצרן - הם צריכים לקבל את החלטתו. אבל אין מצב שהלקוח יסבול ממלחמת ההאשמות והאגו הזאת!!!
צלילה >>
לצפיה ב-'לא נעשה עוול'
לא נעשה עוול
10/12/2006 | 10:55
נעשתה טיפשות ישראלית שמאוד מתאימה למנטליות הישראלית...

הרי סנפיר מתגאים בזה שהם לוקחים מחיר יקר תמורת שירות טוב, אז איפה פה השירותיות בדיוק???

וזו לא הפעם הראשונה שדברים כאלו קורים...
צלילה >>
לצפיה ב-'פליפר תבין'
פליפר תבין
10/12/2006 | 12:02
1
167
מבחינת הלקוח ויתקן אותי אם אני טועה, קיבל את השרות הטוב ביותר לשביעות רצונו.
אל לך להתעלם מחוות דעתו האישית של איש המים שהבין בדיוק מהיכן משתין הדג.
לאחר הביקור הראשון שלו אצל היבואן נעשה נסיון שלא צלח לספר לו כי החלק אינו מקורי
ועוד כהנה וכהנה, הוזמן אחר כבוד למנטה שם הוצגו בפניו האריזות המקוריות לשביעות רצונו.
כל הסיפור הזה הוא בן יותר מחצי שנה. האיש צולל, נהנה והכל תקין. הסיפור התעורר שוב כרגע
בגלל סירוב היבואן למכור חלק חילוף לפוצקר על מנת לטפל בציוד הנ"ל.
אני לא רואה כיצד אתה מכניס את המערכת שלנו לסיפור של משחקי כח על גב הלקוח כאשר במקרה הזה אנו מדברים
על לקוח שבלשון המעטה "לא פרייר" ומבין בדיוק מהיכן מגיעה התקלה ומדוע.
הנסיון כרגע לומר כי רק היצרן מסוגל לאמת או לשלול את טענתו הוא יותר ממגוחך ואגב במידה ואיש המים יחליט לזרום עם
העניין הזה יקבל את ברכתינו המלאה.
חבל כי איש המים נפגע בכל דרך שהיא בגלל התנהגות תמוהה כזו או אחרת. אי כבר צינתי כי ההתנהלות של היבואן מולו היא לא משהו שאני יכול או צריך להכנס אליו.
פנה אדם למועדון הצלילה, ביקש לקבל שרות, ניתן לו השרות, יצא מבסוט, מישהו טיפס על עץ שקשה לו לרדת ממנו, וכרגע כך זה נראה.
מועדון הצלילה מנטה אחראי ב 100 אחוזים לעבודה שביצע, לכך שהחלקים מקוריים ולכך שהם הותקנו בצורה תקינה ומקצועית
זה נאמר בצורה הכי ישירה לאיש המים וכעת זה נאמר קבל עם ועדה. מה שהלקוח יבקש לעשות אנחנו איתו. וגם זה נאמר לו בצורה ישירה. כך שתוציא אותנו בבקשה מהמשוואה של משחקים על גב הלקוח. אין לנו בעיה מול הלקוח ולפי הבנתי אין ללקוח בעיה איתנו.

הנושא הספציפי בו מגיב היבואן וטוען פומבית כי נעשתה עבודה לא תקינה בגלל העובדה הפשוטה כי לא נעשתה אצלו נתון לבדיקה יסודית ואף משפטית ואין לה כל קשר להתעמרות ואופן הטיפול שחווה הלקוח.
צלילה >>
לצפיה ב-'קודם כל מתנצל -לא התכוונתי'
קודם כל מתנצל -לא התכוונתי
10/12/2006 | 16:12
1
להשמיץ את מנטה או את איכות השירות שאיש המים קיבל לווסת.  עיקר הטענה היא אכן כנגד עמית ו"סנפיר. אבל - לעניות דעתי האישית בלבד - מן הראוי שנותני השירות יחשבו קצת יותר "רחוק" - ואולי להציע בעצמם את מה שהצעתי למען הסר ספק וכדי לפתור את הבעיה. נכון - הגורם העיקרי לבעיה הוא עמית ו"סנפיר". אך מכיוון שהוא האשים אתכם, ואתם בעצמכם נציגים רשמיים של SP , במקום להגיד "הנה - יש לי הוכחה - תעזוב אותי בשקט" (כמובן שהקצנתי - אך זה רק להמחיש את כוונתי) אפשר גם להציע את הפתרון ל"סנפיר" וע"י כך להוריד את העול הזה מהלקוח.
אין בכל זה להוריד מהיחס והשירות שהוא קיבל עד עכשיו ממנטה, אבל זרקתי כפפה - שגם אתם יכולים להרים אותה...(למרות שעמית הוא הראשון שאמור להרימה)
ולמען הגילוי הנאות - מעולם לא הייתי במנטה (סוג של מחדל אולי ) ולכן אין לי שום נסיון אישי לטוב או לרע איתכם.
גילוי נאות נוסף - כן עבדתי מול עמית - והיחס היה הוגן. בהחלט לא תמיד זול - אבל הוגן.
צלילה >>
לצפיה ב-''
10/12/2006 | 21:22
לצפיה ב-'לא מדוייק בעליל תקרא את הלינק'
לא מדוייק בעליל תקרא את הלינק
09/12/2006 | 23:29
שקרפי שם
צלילה >>
לצפיה ב-'התמונה הזו נראת לי מוכרת'
התמונה הזו נראת לי מוכרת
09/12/2006 | 18:31
1
זה לא אחד מהווסתים שסדקים בהם הביאו לריקול של הMK25 לפני איזה שנה?  שם היה מדובר על החלפת הרכיב שמחזיק את מחבר היוק/דין, ושהוחלף כי בטיפול היה אפשר לסגור את ההברגה חזק מדי ולהביא לסדקים בגוף.  זה לפחות מה שאני זוכר.
צלילה >>
לצפיה ב-'ידעתי שאני כבר ראיתי את התמונה הזו'
ידעתי שאני כבר ראיתי את התמונה הזו
09/12/2006 | 20:50
זה וסת שנסדק אחרי טיפול וגרם לריקול של וסתי MK25.  והטיפול היה עם חלפים מקוריים.  אז בעצם מה הקשר בין התמונה לסיפור כאן?  האם זה דרך עדינה להגיש שהחלק שהותקן הוא חלק מלפני הריקול?

צלילה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הקיצר כמה עולה אצלך מתאם לדין לMK25'
הקיצר כמה עולה אצלך מתאם לדין לMK25
09/12/2006 | 21:44
2
והיכן ניתן לרכוש מתאם כזה לכונצף?( ׁUS DIVER)
צלילה >>
לצפיה ב-'לזכותם יאמר שלפחות סיפקתם תגובה.'
לזכותם יאמר שלפחות סיפקתם תגובה.
10/12/2006 | 12:04
אבל התגובה עצמה..ממממ, לא משהו.

מה שאני לא מבין בכל הסיפור הזה זה למה בכלל להגיע למצב של סיפורי אימה בפורום?

למה לא לסגור את הדברים בצורה מסודרת מול הלקוח? במקום תגובות ושירשורים ארוכים יכולתם להזמין את הלקוח אליכם ולנסות לפתור את הנושא בצורה מכובדת.

לדעתי הייתם מעלים את ערכם עשרות מונים בעיני לקוחות פוטנציאלים.

משום מה ההרגשה שיש היא שיבואני הציוד חושבים שהלקוחות עובדים אצלם ולא להיפך.

בדיוק כמו אותו שרשור שהיה בזמנו על SEPA. אני לSEPA לא נכנס מאז אותו שרשור ולא בגלל שאין להם מוצרים טובים ומחירים זולים. רק בגלל השירות.

מתי תבינו שכל הרפש הזה פוגע בעיקר בכם?
צלילה >>
לצפיה ב-'אני צולל במנטה ומכיר את ואדים אשר'
אני צולל במנטה ומכיר את ואדים אשר
09/12/2006 | 19:17
טיפל בציוד שלי לא פעם(אני צולל עם ווסת של אפקס)האיש הינו איש מקצוע מהשורה הראשונה ויותר.
צלילה >>
לצפיה ב-'תסלחו לי, כן? עברתם כל גבול אפשרי'
תסלחו לי, כן? עברתם כל גבול אפשרי
10/12/2006 | 12:02
27
אני אסייג את דברי בכך שמהיכרותי (הקצרה מדי לטעמי) עם איש המיים, אני מאמין שהוא חש שנגרם לו עוול גדול ומקריאה של העובדות כפי שהן מוצגות, ללא בדיקת היצרן, אכן ניתן לראות זאת מנקודת מבטו. אני מבין את כאבו ומקווה שבדרך כלשהי ייפתרו הדברים.

אבל העליהום הזה שלכם, הקפיצות האינדיאניות וההצטרפות העדרית / שבטית להקיז את דמו של היבואן המרושע, כל אלו עוברות כל גבול.

אני אתחיל מהדבר הבסיסי ביותר... בד"כ, כאשר בפורום הזה מובאת תלונה קשה ומביכה כנגד ספק בעולם הצלילה, קופץ מי מהנקאים ומבקש להשהות את הדיון עד לקבלת תגובה מינימלית מהנאשם - זה המובל קשור ברחובות הפורום השוקקים בדרך אל הגיליוטינה.
הנקאים נושאים נאומים חוצבי להבות בעד זכות הציבור לדעת ובעד חופש המידע וכדומה, אך באותה נשימה גורסים כי למען הדיון ותרבותו, יש להמתין לקבלת תגובה מה"נאשם".
אבל במקרה שכזה, כמה נעים, כשאיש אחד, מאוד יקר (ואין פה ציניות, לפחות לא בתיאור האחרון) הוא חבר קרוב של מנהלי הפורום ולכן, ניתן להתיר את דמו של היבואן הפוגעני מבלי לבקש תגובה. מבלי להמתין. יאללה. בוא נעלוז ונרקוד על הדם.
אין ספק. יש ספא, יש חברים. לא צריך לדאוג יותר מדי.

אילן, אין עוררין על כך שיש לך כישרון אדיר לצילום תמונות ועין רגישה לפרטים. כדאי אולי שתשתמש באותה עין כשאתה קורא הודעות. יהיה מאוד יעיל אם במידה ואינך בטוח לגבי הכתוב תשתדל לא להוסיף אינטונציות פרטיות או להבין את זה כפי שאתה מעדיף.

תחושת הפורום כי שלושים וארבעה הכותבים הקבועים ועוד ארבעים נוספים הבאים לעשות על האש פעם במספר חודשים הופכת אתכם לכוח המרכזי בעולם הצלילה הישראלי כבר לא מצחיקה יותר וגם  אלמנט הגיחוך שברעיון זה כבר מוצא עד תומו. וכדאי שכולכם תרדו מהעץ הגבוה שעליתם עליו.

עמית הרי גנב עלוב, שפל ונקלה.
כולכם שכחתם את מבצעי סוף העונה שלו בו היה מוכר לכם ציוד בהנחות ענק.
כשהחליט שהיחס שלכם וההרגשה שלכם כאילו הוא חייב לכם משהו מהיום ועד לבוא קץ כל הימים לא שווים את זה, הוא הפסיק.
ומה באמת הוא חייב לכם?
יש מישהו אחד כאן שמוכן להטיל ספק במקצועיות ובאיכות העבודה והשירות של עמית ואלון?

ומה בעצם הכי מרגיז אתכם בכל הסיפור הזה?
מלבד העובדה שחבר טוב של כולנו נפגע, העניין שסנפיר מסרבים להתנצל ועומדים מאחורי ההתנהגות הרשמית שלהם ומגבים אותה בלא נכונות להתנצל כדי למצוא חן בעיניכם. זה מרתיח. ללא ספק. הרי הוא חייב לנו. אנחנו בנינו אותו. הוא שלנו. בלעדינו הוא כלום.

מסתבר שבלעדינו עמית ואלון ימשיכו להתנהג באותה דרך בה הם מתנהגים ואף התנהגו.
כנראה, שוד ושבר, שבלעדינו עמית ואלון גם ימשיכו להתפרנס ולהצליח.

שלא תבינו אותי לא נכון, אין לי שום בעיה עם הבלאגן הזה שקרה פה. עכשיו כשמנטה מוכרים ציוד במחירי הפקרות וחברי פורום אחרים אשר נפגעו ונעשקו ונגזלו - יחזירו את הציוד אותו קנו תוך הפגנת אחדות צרכנית זועפת, אני ופראיירים אחרים נהיה שם כדי לקנות את מה שבעיני רוב העולם נחשב ציוד הצלילה הטוב ביותר. ניתן גם להוסיף, כאחד שטיפל, מטפל ויטפל אצל עמית ואלון וב-דיפ, הציוד מתוחזק על ידי מקצוענים יודעי דבר.

אתם, רובכם, תמשיכו לרוץ מספק לספק וממועדון למועדון, תמליכו מלך חדש ליום ותעיפו אותו אחרי יומיים.
תרדפו אחרי האגורה ותמשכו משיח בן יומו כי הוא מספק את אותו שירות במחיר נמוך יותר.

ברור שלא תסכימו איתי. אבל מה זה בעצם משנה?
אני יכול להבטיח לכם שביום בו כפר הצוללים יציע לכם דחיסת מיכלים לשנה שלמה בחמישים שקלים פלוס באגט חינם עמוס כל טוב אחרי כל צלילה ופירות ותה וסחיבת ציוד מ- ואל המים, כולכם "תשכחו" את שעשה לבנותיכם עמלק ותאמצו את הגישה הידועה כי לכל פושע מגיעה הזדמנות שניה וכי חייבים להשתקם וכדומה וכהנה וכיוצא בזה.

מה? אתם לא עושים דברים כאלה?
בסדר. שמענו. זוכרים את טביעת הזוג בסט"יל? זוכרים איך תבעתם מכל העולם וגם מאחותו את דו"ח התאונה? זוכרים איך יצא קצפכם על לאקי דיוורז וכעסכם יכול היה להתחרות רק בחרון אפכם?
איפה הדו"ח? איפה התאונה? איפה בדיוק האינטגריטי שלכם כשחלקכם ממליצים על לאקי דייוורז כמועדון מסמיך?
זה שהם שחקו עם החוק וסגרו מועדון אחד כדי להעביר את הפעילות למועדון בשם אחר (ולאחר מכן גם זלזלו בזה) מפריע לכם עד כדי כמה? כדי כך שלא תשימו כלום על העובדה הזו, כי אני לא זוכר טענות כנגד המועדון בכל פעם ששמו עולה כמקום אפשרי להעברת קורס צלילה.

יאללה חבר'ה, יש כתם של דם במים. אוצו רוצו, שלא ישיגו אתכם הכרישים.

אילן, המשפט האחרון כן היה ציני, אתה יכול לקחת ללב.
צלילה >>
לצפיה ב-'ושוב אתה נופל לאותו בור שאלון'
ושוב אתה נופל לאותו בור שאלון
10/12/2006 | 12:12
3
מסנפיר נפל.

הפורום הוא לא מקשה אחת.

יש מגוון דיעות ומגוון אנשים, וכדברי המשפט, אם אתה לא יכול לסבול את החום - צא מהמטבח.

רק על עצמי ידעתי לספר, ואותי לא מעניין מחיר זול כל עוד השירות שבצידו הוא גרוע.

אני מוכן לשלם הרבה יותר מהממוצע בשביל השקט האישי שלי כשאצטרך את השירות אקבל אותו במלואו.

זה קצת הורס לך את התיזה לא?!
צלילה >>
לצפיה ב-'זהו שלא '
זהו שלא
10/12/2006 | 12:21
2
א. אני בטוח שאלון מסנפיר לא נפל לשום בור ואני משוכנע שהוא ענה בדיוק על מה שרצה וידע בדיוק מה שענה.
ב. מכיוון שאני משוכנע שראשי מעל האדמה ואני נושם אוויר פסגות מבושם בקרני שמש מלטפות הרי שאני בטוח שאני לא מצוי שאף בור. וגם אם אני טועה בכל הסנסורים החושניים שלי, הרי שאני פה לבד כך שאף אחד מלבדי לא נפל בבור הזה, בו לא נפלתי, אגב.
ג. כתבתי "רובכם" והתכוונתי לכך.
ד. תיזתי כבודה במקומה מונח ואני עומד מאחוריה כמו רבים אחרים שקצו בפוצי מוצי העכור והאינטרסנטי בפורומנו הנכבד ולכן גם לא טורחים להגיב.
ה. סחתיין על הרצון שלך. אני מאוד מעריך אותו.
ו. נו, אם היית קורא את כל שכתבתי, לא הייתי צריך לענות לך, נכון?
צלילה >>
לצפיה ב-'אז לא תעלב אם אצטט מכתביך כן?!'
אז לא תעלב אם אצטט מכתביך כן?!
10/12/2006 | 13:47
1
"אבל העליהום הזה שלכם, הקפיצות האינדיאניות וההצטרפות העדרית / שבטית"

זאת הכללה.

לא רובכם, לא מקצתכם ולא כולכם.

וגם בלי ציטטות כאלו ואחרות מרוח ההודעה שלך עולה האשמה גורפת כלפי הפורום, המלכת מלכיו ועריפת ראשיו.

ולסיפא, כן, קראתי את כל מה שרשמת, פעמיים אפילו. אני עדיין חושב שישנה הכללה שלא לצורך בהודעתך.
לא כל הפורום חושב ככה ולא כולו תובע את ראשם של בעלי סנפיר.
אחרת השרשור היה חד צדדי.

נסיים בברכת משוגעים רדו מהגג ולכו לצלול?
צלילה >>
לצפיה ב-''
10/12/2006 | 14:21
לצפיה ב-'כמה הערות.'
כמה הערות.
10/12/2006 | 12:46
3
1
1. משוגעים, רדו מהגג.
2. ווטרמן, גם בעיניי, הוא אדם אמין ורציני. אבל היות ואין סתירה נראית לעין בין סיפורו לבין תגובת היבואן, האמינות ממילא אינה עומדת כאן למבחן.
3. אבל הדייסה שמתבשלת כאן בהשתתפות סנפיר, מנטה, דיפ, פוצקר, הנאמנים השונים, רקדני הדם המקצועיים וכמה מאותגרי הבנת הנקרא, מעלה את השאלה, האם באמת לזה התכוון ווטרמן כשהדליק גפרור?
4. משוגעים, בעונה הזאת כבר נהיה קצת קריר על הגג בערב. תרדו כבר. יש מרק חם.
5. זהרון, אחד הדברים המעצבנים בפורומים הוא כשאתה לא מסכים עם מי שאתה מסכים איתו. וכותב בהומור נדיר. ובעברית נדירה עוד יותר. וצודק. אבל אתה מגזים ומכליל ומאוד לא הוגן. תגובת סנפיר הגיעה בפרק זמן סביר. ברור שבמקרים של מתלונן לא מוכר תתבקש התערבות נקאים מהירה בשל חשש למעורבות של אינטרסים, מה שלא קיים כאן. בקיצור, עקיצה היתה יעילה כאן הרבה יותר מלטמה לפנים.
6. והזוג טבע ביתוש ולא בסטי"ל ולא היה קשור ללאקי-דייברס. אתה מדבר על דורי אברבנאל ז"ל. וכיוון שאיש מעולם לא ראה דו"ח, ולא קיבל עדויות אמינות משום גורם, גם הלינץ' ההוא היה מיותר.
7. משוגעים, רדו מהגג. כדאי לכם. יש סייל מטורף במנטה.
צלילה >>
לצפיה ב-'אכן מתנצל על אי דיוק בנושא דורי'
אכן מתנצל על אי דיוק בנושא דורי
10/12/2006 | 14:13
2
כתבתי בסערת נפש ומהרתי ולא טרחתי לוודא את כל שנכתב.
בהחלט היתה כוונתי לדורי אברבאנל זכרו לברכה שטבע בסטי"ל, אחרי שלא עבר בהצלחה צלילת רענון ואשר לא חזר מאותה צלילה ארורה.
במקרה הזה, ברור היה וכך גם דווח שדורי ז"ל לא עבר צלילת רענון ולמרות שהמועדון לא העביר אותו, בחר המועדון לאפשר לו להצטרף לצלילת עומק.
הרשות סגרה את המועדון בצו. זה, מצדו, פתח את שעריו בשם אחר.
באותו מקרה, כמו גם ברבים אחרים, דברים שאינם קשורים לצדק ולחוק היו אלו שהניעו את גלגלי ה"צדק" כאשר ברור היה לכל בר בי רב כי מה שקורה שם הוא שערוריה השמה לצחוק את ציבור הצוללים ואת הרשות שגם היא לא משו משו בעינינו.

במוחי משום מה היה טבוע זכרה של פרשת הזוג הטרי. שתי הפרשות הללו מתחברות אצלי דרך קשר לחבר יקר בפורום הזה. אין לי מושג למה ערבבתי (מלבד סקלרוזיס מתקדם). נו. נכניס זאת לסעיף צריך עיון נפשי. תודה על התיקון.

מעבר לזה, עם כל המחמאות וכדומה, לא מקובל עלי כזה עליהום ולא מקובלת עלי גזירה שאינה שווה.

נו. באמת. כדאי שירוצו המשוגעים לסייל במנטה. אולי אם יהיו עסוקים בהשוואת מחירים ובכיפוף ידיים עסקניות ועמלניות, לא יצטרכו לבוא ולחפש דם בכיכר הפורום.
צלילה >>
לצפיה ב-'אתה יודע מה? צודק.'
אתה יודע מה? צודק.
10/12/2006 | 15:28
1
גם בנושא העליהום, ובמחשבה שנייה, גם בנושא הגזירה השווה.
צלילה >>
לצפיה ב-'איזה עליהום איזה '
איזה עליהום איזה
10/12/2006 | 18:50
משהו כמו עשרה אנשים שכתבו נגד ואיזה שלושה-ארבעה שכתבו בעד זה עליהום זה יש הרבה מאד שישבו בצד למרות שיש להם הרבה מה לכתוב נגד סנפיר, ולא כתבו. אתם יודעים מה הרבה אני לא יודע, אבל יש לפחות אחד כזה. אני.
צלילה >>
לצפיה ב-'תגיד זהרון,לא רק שבדבריך יש'
תגיד זהרון,לא רק שבדבריך יש
10/12/2006 | 13:51
2
133
אי דיוקים שלא לומר חוסר מידע בסיסי, מעבר לכך יש לי שאלה אליך. כשאני מתבקש לשלם בסנפיר 400 ש"ח יותר עבור מיכל
מאשר בספא (אותו מיכל- אותו יצרן) האם לא הגיוני וודאי שלגיטימי שאקנה בספא ולא בסנפיר.אולי עבורך 400 ש"ח הם אגורה
עבורי הם יום עבודה .
צלילה >>
לצפיה ב-'על אילו אי דיוקים אתה מדבר?'
על אילו אי דיוקים אתה מדבר?
10/12/2006 | 14:18
1
אתה מוזמן להמשיך ולזרוק רפש לכל כיוון, או אולי לנסות וללמוד מעושה ושומר השלום להעיר על משהו נקודתי.
מעולם לא התחמקתי מטעות וכמו שעניתי לעיל, גם הראיתי שאני יודע להתנצל.
עכשיו, אם יש לך משהו קונקרטי להגיד, אתה מוזמן להאיר את עיני ולהראות לי היכן עוד טעיתי.

עצם העובדה שכך אתה בוחר להתנהל וגם נותן לי דוגמא שאינה קשורה לשום דבר רק מראים שאין לנו כל נקודת חיכוך אחידה להתחיל ממנה דיון כלשהו.

אתה יוצא כנגדי על זה שאני מגן על עמית שגובה איזה מחיר הראוי בעיניו? מעולה. זו לא הבעיה שלי וזו לא הבעיה שבעטיה כתבתי את מה שכתבתי.

אז בוא ננסה לעשות זאת שוב. מה עוד איני יודע?
צלילה >>
לצפיה ב-'מאוד רציתי לכתוב שאתה ממש דמגוג'
מאוד רציתי לכתוב שאתה ממש דמגוג
10/12/2006 | 19:37
ומי שבעצם מנפנף ברפש זה אתה,אבל אז נזכרתי שיש סייל מטורף במנטה ושבכפר הצוללים מחלקים בני סלע בחינם.
לפני שאתה נכנס באמאמא שלי, תקרא את ההודעה הראשונה שלך ותספור עד 10
עידו
צלילה >>
לצפיה ב-'מנטה? זה מעניין!'
מנטה? זה מעניין!
10/12/2006 | 14:18
ציוד במחיר מופקר? נשמע טוב. אתה יכול לפרט?
צלילה >>
לצפיה ב-''
10/12/2006 | 15:49
לצפיה ב-'מי שגר בבית זכוכית שלא יזרוק אבנים'
מי שגר בבית זכוכית שלא יזרוק אבנים
10/12/2006 | 18:52
13
2
על בית השכן, אני יודע בדיוק מה קראתי ואני יודע בדיוק על מה הגבתי.
ואתה כרגע הבעת דעה על הפורום כמקשנה אחת וחטאת שוב בהכללות.
כמו כן תתביש לך, לכפר הצוללים אני לא נכנס גם אם ישלמו לי כסף ואני חושב שההתבטאות שלך בנושא כמו התבטאויות אחרות שלך בעבר אומללה וממש לא במקום ושווה שתפרסם התנצלות בפני הפורום.
צלילה >>
לצפיה ב-''
10/12/2006 | 18:53
לצפיה ב-'סלח לי אבי ומחל לי כי חטאתי.'
סלח לי אבי ומחל לי כי חטאתי.
10/12/2006 | 19:57
11
במקום שיפי נפש כמותך עומדים, חוטאים אומללים שכמותי מרגישים את בעירת אש הגיהנום בכפות רגליהם.

דעתי על הפורום עודנה עומדת ותשאר איתנה באמיתותה האוניברסלית גם אם תרצה ליפות את העובדות ככל שנפשך הקסומה תאבה. אם תרצה, אני מוכן לעזור לך לעטר את תבשיל הלענה אותו אתה קודח בעשבי תיבול מקראיים שיהיה נעים למבט, נוח להגשה והקטורת תמסך את ניחוח הביאושים.

כמו כן, אני מוחה על שימושך בביטוי האומלל המתאר את ההתבטאויות שלי כאומללות וסבורתני ששווה שתפרסם התנצלות בפני הפורום. זוהי התבטאות אומללה מאין כמוה והיא ממש לא במקום. אני מצפה להתנצלות קולקטיבית, אחראית ושתהיה חיננית ונעימה, כמו שאני אוהב.

האם אתה חושב שפסלת במום כלשהו? אולי במומך?

אני קצת מתקשה בהבנת הנקרא ואם תרצה, איש יקר מבין וסלחן שכמותך, אשמח אם תסביר לי את המשל והנמשל כפי שהם באים לכדי ביטוי בנושא בית הזכוכית והאבנים.
האם בית הזכוכית בו אני גר הוא חנותו המפוארת של עמית? האם האבנים אותן אני זורק הן אבני חצץ אותן אספתי מאתר בניה הסמוך למקום מגורי (דהיינו החנות של עמית), או אולי אלו אותן אבנים עליהן כתב האספסוף צמא הדם והחסכנות את המילים האומרות מפורשות ורומזות על היות עמית שקרן, רמאי, גנב ואיש עסקים מפוקפק?
האם יצאתי למסע איסוף אבנים מנתצות במיוחד או שאולי פשוט אספתי אותן מתחת לחלונות המנותצים של הבית בו אני חי?
האם אתה רומז שהתבטאויותיך המשולחות אין להן קשר לזריקת אבנים אותן מצאתי מכערות את הפואיה של ביתי המכובד?

כמה נאה ויפה לנפשך השוקקת שלמות רגשית ותחושת צדק אינסופית לעוות את הדברים ולהופכם על פיהם על מנת להציג את הצד של אילן הקוזק הנגזל.

יש לי חדשות עבורך, חביבי... לאחרונה, על פי בדיקה מדגמית שעשיתי, הפורום הזה שייך לי בדיוק כפי שהוא שייך לך.
וכפי שבאה תגובתו של רעך לנשק, הנקאי א', להעיד על אמיתות דבריך, הרי שרק הוכיחה את שכתבתי מקודם.
אפס סובלנות לדברים הפוגעים בחוש הריח הפואטי של הנהלת הפורום הנעלית והמון חום ואהבה לתוכחות החברים מהמעגל הפנימי עם לחיצת היד הסודית (שבעיקרה כוללת תנועה של "אחי, תעשה לי מחיר טוב, יש לי ים חברים בפורום" וקריצה משכנעת).

חבוב, אני אכליל כאוות נפשי וכל עוד לא הוצאתי דיבת אף אחד ולא מסרתי מידע חלקי על מנת להצדיק את תגובתי וכל עוד לא שפכתי את נפשו של אף תינוק בית פורום עם המים, אין לך דבר להלין עליו.

כדאי שתעבור על כל גלגולי הפורום הזה מיומו הראשון כדי להזכר (כי קשה לך, אני יודע, אתה אוסף רסיסי זכוכיות) ותזכר איך הפורום הזה עבר ממועדון בית אחד למשנהו תוך קריאות צהלה וצלצולי תרועה כשמועדון אחד הוריד את מחיר הדחיסה בחמישה שקלים והאחר הוסיף פלח תפוז טרי למרכולתו.

אתה חושב שהתבטאויותי אומללות. אני מכיר לפחות חבר פורום אחד אשר חושב שהתבטאויותי מלאות חן, אמת ופוגעות במטרה כחץ שלוח מקשת. אם אתה מתמלא ספק לקריאת משפט זה, שאל את זהרון. הוא כבר יגיד לך שהוא בעדי.
אתה יודע מה? אהפוך כמוך למשפט או שניים, אתמלא בטחון עצמי כשר למהדרין ואבטיח לך שיש עוד כמה כאלה.

אז מה סכמנו?
אתה תחזיר את האבנים לים ואל תשליך אותם על אף בית, גם אם הוא לא בנוי מזכוכית.
כשאלמד כי פיך ומעשיך אחד הם, יכול להיות שאמנע מעשות אותו מעשה ואולי אסתפק בפאשקוויל מעוטר בשוליו.

הולך?
צלילה >>
לצפיה ב-'על מסמרים עכוזים ופרובוקציות'
על מסמרים עכוזים ופרובוקציות
10/12/2006 | 21:25
זהרון סחטיין על כושר הביטוי,
אבל לא ברור לי אם עינך החדה רואה רק פגמים למה אתה כאן למה אתה ממשיך וסובל את עולנו העדרים הפ,yים ששועטים בשבילים שנקאי כזה או אחר סלל לנו?לעבר ההנחות והקומבינות.
אני מודה גם לי לפעמים נראה שיש "התישרות לימין או לשמאל כאן" אבל וזה אבל ענק יש בפורום הזה יותר מדעה אחת ודעת המיעוט תמיד נשמעת.
ראה את התנהלותו הראויה לכל שבח של יוסין שאמנם דעתו מנוגדת לדעתי ב180 מעלות אבל האיש האמין והלך אם אמונתו מרחק רב כנגד זרם חזק ...מאד..מאוד-מאוד.
אני חושב שערכיות ואמונה הם ערך ראוי וחיובי גם כשהם באים מחונטה-קליקה  מנוגדת לשלי.
אבל אם היתי מריר כמוך מזמן היתי לוקח את עכוזי העצום לספסל נוח יותר
מקריאת דבריך עושה רושם שאתה יושב על מסמר חלוד (בצבע כתום תפוז) שקודח בכאב נורא בעכוזך הצנום....אם לא נוח לך אתה יכול לגדל עכוז עצום שבו לא מפריע מסמר כלכך גדול וכלכך חלוד
או שתעבור לספסל אחר....
או שאולי.... רק אולי... אתה ניזון מפרובוקציות ונהנה לקרוא את עצמך ולראות את הרעל מבצבץ בין השורות (אם כן אתה מתבקש להודות לי בתחילת תגובתך כי נתתי לך תרוץ לענות לי  :+) וככה אתה יכול להמשיך
לגבי אילן אם יורשה לי לפקוח את עינייך אתה מאשים את האיש ברגישות! שלמיטב ידיעתי היא מעלה.
אגב עזוב אותך מקלישאות של אבנים מומים ותינוקות
הכי טוב זה עכוזים מסמרים ושטויות
צלילה >>
לצפיה ב-'תרגום ,בבקשה'
תרגום ,בבקשה
10/12/2006 | 21:28
מעניין אם הפורום קיים גם בעברית...
צלילה >>
לצפיה ב-'אוי - איזה יופי של ניסוח, איזו שפה'
אוי - איזה יופי של ניסוח, איזו שפה
10/12/2006 | 21:57
1
ממש . רק מה - התוכן - גיבוב כזה של שטויות לא שמעתי כבר הרבה זמן. סחתיין עליך.
צלילה >>
לצפיה ב-'מול תגובותיך המנומקות ומאירות העין'
מול תגובותיך המנומקות ומאירות העין
10/12/2006 | 23:34
לצפיה ב-'זה מופנה לאבי בט או לאילן ע ? '
זה מופנה לאבי בט או לאילן ע ?
10/12/2006 | 22:11
לצפיה ב-'איכסה, איכסה, איכסה'
איכסה, איכסה, איכסה
11/12/2006 | 08:45
אני אצטרף לחבריי בפורום הנכבד ואגיד שהשפה אכן יפה ואפילו ללא שגיאות כתיב (הנפוצות פה מאוד)

אמה מה... לא ממש הבנתי מה אתה קופץ.

אתה כל כך משמיץ את הפורום וכל חבריו אתה רק שוכח פרט קטן... אתה גם חבר במועדון שאתה משמיץ.
אם אתה מכליל ובטוח בהכללה, אתה גם מכליל את עצמך בכל הרפש שזרקת פה.

והתנצלות כלפי אחד האנשים היותר ערכיים שקיים בפורום היא ממש במקום.
צלילה >>
לצפיה ב-'איש יקר - אתה מערבב כאן שני'
איש יקר - אתה מערבב כאן שני
11/12/2006 | 08:52
4
ויכוחים שלא קשורים: אחד - הויכוח בין סנפיר לאיש המים, והשני (שכלל לא רלוונטי) בוא חשבון עם כמה אנשים.
אני לא אכנס לויכוח השני. אבל לגבי הויכוח הראשון: אמרת שעמית לא חייב כלום לאף אחד. אמת! הוא לא חייב שום דבר לגבי מחיר, לגבי חיוך ו/או נימוס! רציני! אבל הוא חייב המון בתור יבואן - כלפי מועדון/טכנאי מורשים שנותנים שרות בשם החברה שהוא מייצג (סקובה פרו) שאותם הוא האשים בעצם ברמאות וברשלנות, ויש לו חובה גדולה כלפי לקוח תמים שהוא (עמית) הוציא נגדו חרם כלל עולמי על לא עוול בכפו למעט דבר אחד - הוא לא טיפל בווסתים דרכו. אז BREAKING NEWS: כמו שעמית לא חייב כלום בתור חנות לאף אחד - אף אחד לא חייב לו. אבל בתור יבואן הוא מנע ממועדון אחר לתת שירות מתחרה בשלו (פוצקר) בגלל שמועדון אחר (מנטה) נתן את השירות המקורי
ועל כך הוא נדרש כאן להסברים. נכון - הוא לא חייב לנו שום הסבר. אבל אני מקווה שלאיש המים יהיה כח לנקנק אותו בתביעה אם הוא ימשיך בכוחניות שלו
צלילה >>
לצפיה ב-'פליפר יקר לי'
פליפר יקר לי
11/12/2006 | 09:40
3
1
לצערי, מכיוון שהשרשור הזה נגרר לתהומות הבכיה, אזכיר לך, דווקא לך, את המילים הראשונות שכתבתי:
אני אסייג את דברי בכך שמהיכרותי (הקצרה מדי לטעמי) עם איש המיים, אני מאמין שהוא חש שנגרם לו עוול גדול ומקריאה של העובדות כפי שהן מוצגות, ללא בדיקת היצרן, אכן ניתן לראות זאת מנקודת מבטו. אני מבין את כאבו ומקווה שבדרך כלשהי ייפתרו הדברים.

זהו. זה הכל. אני מאוד חובב את איש המיים ומקווה שיימצא מוצא ומזור לבעיותיו.

על מה קצפי יוצא? כרגיל. על כל שכתבתי לעיל. על העליהום. על הסופלאקי. על הצידזיקי. על הסירטאקי.
אין לי כוח להתחיל ולפרוש את משנתי. אתה קראת אותה היטב ולעניות דעתי, לפעמים יש חשבונות שצריכים שיבואו, עם כל הכבוד ליפי הנפש, הבלורית והתואר.
אנשים מטילים רפש בפרנסתם ומפעלם של אחרים מבלי לחשוב פעמיים. אז אתה יודע, בתים מזכוכית קמים, אבנים עפות. סכנה. כאן בונים.

מה שיפה בכל השרשור הזה הוא שסנפיר נתנו תגובה מאוד מנומקת ולרוב המגיבים היה הרבה יותר נוח לשלול את התגובה הזו מסיבותיהם שלהם, או להתעלם ממנה מסיבותיהם האחרות.
חשוב לרגע על האפשרות שסנפיר צודקים. מלבד תגובות ספורות ביותר, לא ראיתי רבים המתייחסים לאפשרות הזו. רוב הקוראים והכותבים לקחו אוטומטית את הצד של ווטרמן ושל מנטה מבלי לתת את הדעת על המשמעויות הנגזרות מכך.
כמובן שבכל אפשרות, ווטרמן יוצא ניזוק על ידי אחד הצדדים בסיפור, אבל באיזו קלות אנשים מבטלים או מזלזלים בנקודה אותה הציגו סנפיר.

גם אתה, ידידי היקר, אחרי שתהית לגבי היות אחד הצדדים צודק, במה שכתבת לעיל כבר לקחת צד, כאילו האמירות לבית סנפיר אינן אמת.

ואני מקווה שלאיש המים יהיה כוח להמון דברים, במיוחד לסחוב כל כך הרבה מיכלים על הגב, לצלול צלילות רבות ומהנות ולהיות אותו איש יקר ונעים לחבריו ולצוללים עמו. אבל חוששתני, שבמקרה הזה, מהכירות מסוימת עם העובדות, במידה ותוגש תביעה, מי שינוקנק במקרה הזה לא יהיה עמית. וחבל.
צלילה >>
לצפיה ב-' קודם כל אני שמח שלפחות עלי אתה'
קודם כל אני שמח שלפחות עלי אתה
11/12/2006 | 11:08
2
2
לא מוציא את זעמך. לגבי התביעה ונקיטת עמדה - חשוב לי להבהיר שכבר כתבתי כאן שיש דרך יפה הוגנת ורגועה לפתור הכל - לשלוח ליצרן לבדיקה. אם יתברר שמנטה טעו/פישלו - שיספגו את עלויות התיקון. אם יתברר שעמית טעה - הוא יספוג את עלויות התיקון. אבל איך שלא יהיה - ווטרמן לא אמור לספוג את זה. הניפנוף בתביעה בא בעקבות החרם הכלל עולמי והמלחמה שעמית פתח כנגד ווטרמן ומונע ממנו לקבל שרות מנציגים מורשים. ואני מאמין שעמית דווקא לא יזכה בה...
בלי קשר - שמור על החלונות בבית
צלילה >>
לצפיה ב-'עלייך? זעם? מקסימום פלישתים'
עלייך? זעם? מקסימום פלישתים
11/12/2006 | 12:33
1
1
אני חושב, אם אני לא מתבלבל, וככל הנראה כך גם היה, שהועלתה הצעה (ע"י סנפיר) לשלוח את הווסת ליצרן לבדיקה.
אני לא יודע על חשבון מי היה אמור להשלח הווסת ואת השתלשלות העניינים האופציונאלית כתוצאה מכך, אבל נכתב ולא נסתר כי סנפיר רצו לשלוח את הווסת ליצרן. לבדיקה.

זה אומר שכנראה בסנפיר ראו את הדברים בדומה לך וכנראה גם הרגישו די בטוחים בתוצאת הבדיקה והנגזר ממנה.

מכיוון שהווסת לא נשלח, על פי הבנתי,  מכיוון שכך בחר ווטרמן ואני מדגיש שאיני יודע מדוע סירב ועל חשבון מי אמור היה הווסת להשלח לחו"ל, הרי שלעניות דעתי נותר עמית בעמדה מאוד לא נוחה.
מצד אחד, הוא אחראי על הציוד ומצד שני הוא לא יכול להראות כי רמת האחריות נפגמה כתוצאה ממעשה זה או אחר.

בנושא החרם, לצערי עולה הנסתר במעט, על הגלוי וטעמיו של עמית למעשיו ודרכי התנהגותו הם שלו ולבחירתו.
אני משוכנע שכשבחר להתנהג כפי שבחר, עמדו לפניו התוצאות האפשריות למעשיו וכאיש גדול ובוגר, אני מאמין שהוא ידע לעשות את השיקול המתאים לו.

אגב, אני מסכים איתך לחלוטין, ווטרמן לא צריך לספוג אף נזק אשר נגרם מהסיפור הזה ולא על התביעה הזו אני מדבר, אם כי אני סבור שבכל תביעה אפשרית, במקרה הזה, ייצא עמית כשידו על העליונה. האמן לי.

ובקשר לסיפא של דברייך... אשמור על החלונות בבית. האם זה אומר שאתה מתעתד להשליך עליהם כוסות בירה?

איך עליך אני יכול להוציא זעם? ואם הייתי ולו שוקל להוציא זעם, סמארה לא היתה סולחת לי. היא היתה מתנקמת בי בגחלים לוחשות וצביטות מלקחיים.
צלילה >>
לצפיה ב-'אנחנו צריכים לשתות בהקדם'
אנחנו צריכים לשתות בהקדם
11/12/2006 | 13:55
1
ויפה שנה אחת קודם - אבל בשום אופן לא לזרוק
צלילה >>
לצפיה ב-'בגללכם, כן - בגלל כולכם'
בגללכם, כן - בגלל כולכם
10/12/2006 | 14:32
1
(וגם בגללי) מחר יעבור חוק שאסור לגלוש באינטרנט בשעות העבודה!
צלילה >>
לצפיה ב-'התאפקתי...'
התאפקתי...
10/12/2006 | 22:49
השתדלתי, אמרו לי אל תגיב, זה יכאב....
אז מכל השרשור הזה נראה לי שכולם מנסים לזרוק את הקוף מאחד לשני ופתאום המקורי איתו ביד...

לזהרון - אני מקווה מאוד שאתה לא שליח מטעם (ולא בשביל להרוג את השליח...) כי אם כן (ומהכרות קצרה מאוד עם אנשי סנפיר) אז המצב התדרדר מאוד שם (לדעתי) - מה שנראה לי יותר כשעמית יקרא את תגובותיך (אם בכלל) הוא יתלוש את שערותיו...

צלילה >>
לצפיה ב-'ועכשיו משהו שונה לגמרי- פתרון הבעיה'
ועכשיו משהו שונה לגמרי- פתרון הבעיה
11/12/2006 | 09:56
1
אחרי שכמעט הכל נאמר ,משהו אחד נותר לא ברור לי בכל השרשור הזה.
נניח שעמית לא רוצה לטפל בווטרמן ומנסה בכל כוחו למנוע ממנו שירות על ידי אספקת חלפים. הנה אני אומר את זה - ונניח שעמית רשע מאין כמותו (ועכשיו זה יעלה לי הון בטיפול השנתי שלי. מזל שהאחרון היה לפני חודש ואולי ייסלח לי).

לאחר קריאה חוזרת ונשנית של השרשור הזה, ובמיוחד בפוסטים הרלוונטים שבו, אני זקוק לעזרת החברים המסורים, או לפחות אלו מהם שמאמינים שניתן למצוא פתרון במקום לצעוק גוועלד.

1. אם ואדים הוא טכנאי מוסמך העובד במועדון מוכר ומאושר
2. אם מועדון מנטה רכש את החלק המדובר מספא ישראל
3. אם ספא ישראל רכשו את החלק המדובר כחוק וכדין מספא אירופה
4. למה צריך ווטרמן לטפל שוב דרך סנפיר, למרות הנוחות היחסית של הנגישות באזור המרכז?
5. מדוע צריך ווטרמן לבצע ייבוא אישי של החלפים המדוברים?

מסלול הובלת החלפים לארץ כבר קיים ושריר והוא חוקי למהדרין וספא ישראל מביאה (או יכולה להביא) חלקי חילוף מקוריים (!) של סקובה פרו דרך ספא אירופה.
מדוע צריך לגגל ולחפש חלפים מקוריים דרך האינטרנט ולאחר מכן לייבא אותם באופן פרטי?

האם מדובר בחלק אשר כשל ויש צורך להחליפו? הרי שאם כשל החלק אותו התקין ואדים, יש אחריות וווטרמן אמור לקבלו מספא.
אם מדובר בחלק הנדרש לטיפול שוטף בווסת, הרי שלמנטה, דרך ספא, אמורים להיות מספיק רכיבים מקוריים זמינים שכן נכון לאתמול, היו להם כמה עשרות ווסתי מועדון מתוצרת סקובה פרו והם מטופלים באופן קבוע.

מדוע אתה נזקק לעבור דרך עמית? כבר טיפלת בווסת שלך שלא דרכו, תוך שימוש בחלפים מקוריים, כביכול (בוא לא נתעלם לגמרי ממה שנאמר על ידי סנפיר). אם כך, מדוע להתעקש על טיפול אצל עמית, או אצל אחד מהספקים שלו תוך שימוש בחלקים אותם מביא עמית ולא מביא יבואן אחר?

קצה נפשו של איש המים בעמית, שיפנה לספא שיביאו לו את אותו חלק סקובה פרו מקורי אותו קנו מספא אירופה ואותו העבירו ומכרו לואדים ושאותו התקין מלכתחילה באותו ווסת מדובר וכל מה שקרה הוא שיקרה שוב.
מה הבעיה בכך? למה לגגל? למה לייבא?

דזבן אבא בתרי זוזי, חד גדיא חד גדיא
צלילה >>
לצפיה ב-'אמן ואמן!!!'
אמן ואמן!!!
11/12/2006 | 14:02
לצפיה ב-'ראבק, איזה בלגן מכוער'
ראבק, איזה בלגן מכוער
11/12/2006 | 14:00
1
חרושת שמועות, הטחת האשמות, פגיעה בנותני שרות ובחברי הפורום, מה קרה לכם, ההתחרפנתם ?
צלילה >>
לצפיה ב-'אשמח לשמוע'
אשמח לשמוע
13/12/2006 | 10:39
כיצד הנושא מתקדם, מכל הצדדים המעורבים (צד א', צד ב' והמתווכים/בוררים למיניהם).
אני חושב שהבקשה שלי במקום היות שהרבה (אם לא כל) האנשים המעורבים הגיבו לו בפומבי, קרי - הפורום.

תודה, עומר.
צלילה >>

הודעות אחרונות

17:19 | 29.09.19 שיח סלימאן
22:19 | 28.09.19 batzir
17:22 | 17.09.19 שמוליקש
15:44 | 10.09.19 nulitush
16:31 | 09.09.19 Diagonalization
21:26 | 07.09.19 שיח סלימאן
16:01 | 30.08.19 שיח סלימאן
11:37 | 21.08.19 khtubhhsx
21:04 | 15.08.19 שיח סלימאן
09:14 | 11.08.19 אמנון בצלאל

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ