המלצה על ווסט

thehobit

New member
המלצה על ווסט

אחרי מאוד צלילות היגיע הזמן להחליך את ה Apeks הותיק והטוב.
אודה על המלצות לווסת אמין מאוד לאורך זמן וצלילות, עם חלקים זמינים לטיפול תקופתי.
חשבתי על MK25 או MK2, אולי יד שנייה.
תובנות והמלצות תתקבלנה בברכה.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
חסר נתון אחד במשוואה שלך, התקציב

&nbsp
יש לי נסיון טוב מאד עם ווסתים של סקובה פרו. הMK2 הוא סוס עבודה שמחזיק כמעט לנצח ונותן אויר בכל עומק (שימש אותי כבר בתור ווסת גז תחתית בצלילות טכניות עמוקות).
&nbsp
הMK25 נחשב לטוב וכמובן גם יקר ממנו. ואת שני הווסתים ניתן למצוא לעיתים באתרי יד שנייה במחירים מצחיקים.
&nbsp
בשנים האחרונות אני צולל בעיקר עם ווסתים של אטומיק וגם עליהם יש לי רק מילים טובות. ווסת מעולה (אני משתמש בB2) עם מרווח טיפולים גדול.
&nbsp
תגדיר לעצמך קודם כל את תקציב הרכישה ולפי זה תוכל לבחור, אני יותר מממליץ על רכישת ווסת משומש ברשת אבל אל תשכח להתנות את הרכישה בבדיקת טכנאי וכן אל תשכח לקבל מסמך מכירה מהמוכר למניעת בעיות של ציוד גנוב.
&nbsp
ב ה צ ל ח ה.

thehobit

New member
תודה לשיח שנשאר תומך נאמן בפורום והבאים בשעריו..

לאור חשיבות הקניה התקציב גמיש, עם עדיפות לדרישות כמו "סוס עבודה שמחזיק כמעט לנצח" ו- "מרווח טיפולים גדול".
&nbsp
בהינתן התקציב הגמיש והדרישות, האם להעדיף את ה- MK25 או MK2 שמקבל תשבחות על האמינות הגבוהה?
&nbsp
מה לגבי המלצות לדרגה שנייה?
S600, A700?
&nbsp
&nbsp

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
בהעדר מגבלות תקציב הייתי הולך על ה-MK25

&nbsp
לא מכיר את ה-A700 אז לא יכול להמליץ אבל מניח ששתיהן מעולות.

thehobit

New member
נקנה MK25 + S600

עם אוקטופוס וקומבו ב- $400 ב- eBay.
דרג אגב, מי נותן שירות במרכז לסקובה פרו?
&nbsp
שוב תודה על העצות.

חול1

New member
תלוי בתקציב ובדרישות

מבחינתי אין סיבה לקנות ובתי דגל לשימוש סםורטיבי רגיל. אני צולל אחת לשבוע שנים ארוכות. לפני ימים ספורים, כמוך, החלטתי לשדרג את השרווד שלי. רכשתי MK11/R095 של סקובפרו דרך האנטרנט. זאת לאחר התיעצויות עם מומחים לציוד. כי אני צולל מכור אך אין לי מושג בציודי הצלילה. לצרכי זה מספיק מעל ומעבר. אציין שהמחיר באנטרנט נמוך משמעותית מהמחיר בארץ לאותו וסת.

thehobit

New member

למעלה