המלצה לצלילת היכרות באילת

guylis1

New member
המלצה לצלילת היכרות באילת

הי, אשמח להמלצה על מקום של צלילת היכרות באילת
- מאנשים שחוו צלילת היכרות במקום ולא קורסי צלילה
- לא מחפש צלילה עם דולפינים או משהו כזה, מקום מקצועי שמאפשר זמן סביר של צלילה וחוויה טובה

תודה

ממליץ על צלילות(CLARITY)

אחלה מועדון. אנשים מדהימים והכי חשוב שקט ושלווה ולא המולה ודוחק.

טיפים: שים לב שלא מציעים לך אינטרו בשמורה(אין כניסה לשם לצלילות כאלה).
שאל המון שאלות לגבי לאן צוללים ומה ניראה כדי שלא תמצא את עצמך עם ווסת בפה באמצע מדבר חולות משעמם.

תהנה

nabato

New member
מצטרף להמלצה.

לפני כשבועיים שני ילדי, ביצעו צלילות אינטרו במועדון צלילות/קולוניה.
שניהם נהנו מאוד והחליטו לשמחתי לעבור קורס צלילה בעתיד הקרוב.
היתרון לדעתי של מועדון צלילות, הוא היותו קטן, שקט, מושקע , אינטימי ושואף לאיכות שירות.
החוויה רגועה ונעימה המון בגלל המדריכים, הסבלניים והנעימים. וזאת בשונה ממועדונים אחרים [ולא נזכיר שמות..] בהם לעיתים המדריכים שחוקים מהעבודה האינטנסיבית. וגם האוירה במועדון היא....איך נקרא לזה..."מבצעית"?
בצלילות הם מציעים 2 מסלולי צלילת-היכרות ארוך/קצר.
קח בחשבון שהמחירים שלהם יקרים יותר בד"כ,מהמועדונים הגדולים.
לדעתי זה שווה את המחיר.
לעומת החוויה שם, יש לי חבר שעשה צלילת היכרות במועדון אחר והגדירה כ"לא נעימה".כששאלתי אותו למה? הוא אמר "המדריך ממש שכב עלי" "ולא היה קשוב וסבלני"..
אני לא בטוח שזאת דוגמא מייצגת. ובטוח שהרבה מועדונים עושים זאת כהלכה. אבל בצלילת הכרות העיקר זה החוויה. והחוייה זה המדריך, נעימותו וסבלנותו ואוירת המועדון.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
מחלק את התשובה לשניים

&nbsp
לגבי מועדון מומלץ כמעט בכל המועדונים תקבל פחות או יותר את אותו שירות כפוף כמובן לכישורים האישיים של המדריך הספציפי שיעביר את האינטרו.
&nbsp
לגבי תעשיתיות וכו' שהוזכרו כאן אז ככה, אם תגיעו בסוף אוגוסט, בפסח או בחנוכה כל המועדונים יהיו לחוצים, בשאר ימות השנה גם במועדונים הגדולים ביותר תהיה אווירה רגועה.
&nbsp
לגבי אתר הצלילה אני ממליץ על איזור המערות כאתר המהנה ביותר לעניות דעתי לצלילת אינטרו. בדרך כלל המועדונים מתמחרים (ובצדק) את הצלילה במערות במחיר גבוה יותר מצלילה בחוף המועדון שכן הצלילה כרוכה גם בעלויות של ההסעה אבל אני חושב שההפרש מוצדק ושווה ואחרי אינטרו מוצלח באזור ההמשך לקורס צלילה די טבעי.

ReefDiver

New member
מחזק את ההמלצה על אתר המערות

ולגבי מועדון, ממליץ על סנובה מכמה סיבות:
- ממוקם ליד המערות ולכן התמחור לא דורש הסעה, ואפילו זול ממועדונים אחרים.
- מאפשר לבחור בין צלילת הכרות סטנדרטית עם ציוד מלא, לבין סנובה שזה צלילה עם וסת בפה שמחובר למיכל שנמצא על מצוף והחויה היא של משהו בין שנירקול לעומק לבין צלילת מכשירים.
- מועדון רגוע עם אוירה נעימה.

אם לא שם, אז ממליץ על סיגלה ועל פלמידה. מועדונים ומדריכים נהדרים במיוחד.

bkeilat

New member
לא משנה

כולם עושים את אותו הדבר, לוקחים אותך ביד וגוררים אותך 25 דקות (או יותר לפי הזמנה) כמו שק תפוחי אדמה. עדיף לראות סרטי טבע בטלוויזיה או ללמוד לצלול.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
משנה מאד

ראיתי כבר אנשים שיוצאים מצלילת אינטרו עם טראומה ולא מוכנים יותר להתקרב לזה ואילו כאלה שפחדו מאד לפני (זוגתי למשל שלקח לי כמה שנים לשכנע אותה לעשות אינטרו) יוצאים עם חיוך מאושר והם בדרך להרשם לקורס.
&nbsp
בתור מי שצולל לא מעט באילת ורואה הרבה אינטרואים במים אכן יש כאלו שנגררים כמו שק ומחכים לרגע שהסיוט ייגמר וכאלו שממבט אחד אתה רואה שהם נהנים.
&nbsp
כמו שכתבתי קודם הכל (או לפחות הרוב) תלוי במדריך ובמידת נכונותו להשקיע באינטרו.
&nbsp
אני מסכים אתך רק בדבר אחד, שיותר זול לראות סרט טבע בטלביזיה אבל להשוות את ההרגשה להרגשה של להיות במים בתוך הסביבה הימית זה זו כבר הגזמה פראית.

למעלה