אחרי כאלף צלילות, התבלה ונקרע לי הזיגל
לשדרג?..

dimab

Member
אחרי כאלף צלילות, התבלה ונקרע לי הזיגל
לשדרג?..

...או לתקן?
ואם לשדרג, אז למה? חשבתי על בקפלייט שלדי ייעודי למיכל בודד עם כנף קטנה - כי אני לא רואה את עצמי עובר לטכני, וחשוב לי שיהיה קל לטיסות.
מישהו כאן מכיר את XDeep NX Ghost? נשמע מעניין. אני יודע שעמית מחזיק אותם, אבל אני רוצה לשמוע רושם אישי קודם.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
היה חלש הזיגל שלך

הריינג'ר שלי יצא לפנסיה אחרי כ1500 צלילות ועדיין משמש לי כמאזן חלופי בעיקר לצלילות בחו"ל. אז קודם כל תקן את המאזן בלי קשר למה שתרכוש אם תרכוש.
&nbsp
לגבי מה לרכוש קשה להמליץ לך כי מאזן זה דבר מאד אישי ומה שיהיה מאד נוח לי לא בטוח שיתאים לך ולהיפך. בחר דגם שנראה לך ונסה אותו בצלילה. לפחות בחלק מהמועדונים שאני מכיר מאפשרים להתנסות בציוד לפני רכישתו.
&nbsp
ב ה צ ל ח ה

dimab

Member
בנייטרנר שלי יש רק חלק אחד ששונה מהריינג'ר - והוא זה שנקרע!

היה צפוי

לגבי מה אני מחפש (אם בכלל) - זה מה שכתבתי: "בקפלייט שלדי קל, ייעודי למיכל בודד עם כנף קטנה". אני פשוט לא מתמצא בחברות ודגמים של bp&w, ולכן שאלתי כאן - אולי יזרקו רעיונות.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
יש לי בקפלייט מאלומיניום שלא ראה מים

&nbsp
ולא רק בגלל שאין לו עיניים

&nbsp
רכשתי אותו לפני שעברתי לתצורת לוח גב אבל בסוף החלטתי להתקין לוח נירוסטה והוא התייתר.
&nbsp
אם אתה מעוניין לרכוש אותו במחיר טוב צור קשר.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אתה יכול להסביר למה ?

ובעיקר מדוע אתה סבור שרק מאזן זיגל מתאים לשואל כאשר הוא מציין שאינו בכוון הטכני וכן שהוא מחפש משהו לא מסורבל.

חברת זיגל מייצרת לטעמי מאזנים טובים מאד ועמידים מאד רק שאני לא משוכנע שהם מתאימים לכל אחד ולכל משימה.

laviy

New member
אחרי ניסיון רב עם סוגים רבים של מאזנים

הזיגלים למינהם ( לי לפחות) הם הכי נוחים ויעילים תחת המים .
והאמינות שלהם בקו העליון .
כמובן , שוב , שזו רק דעתי האישית .

dimab

Member
סוף טוב - הכל טוב: כתבתי לזיגל, והם תיקנו לי בחינם!

למעלה