תרקוד היא אמרה לי, תרקוד

רבנצרן

New member
תרקוד היא אמרה לי, תרקוד

...נא להכין את הגיטרה והקסטאנייטות - הרקדנית מגיעה להופעה

אקיצר - בשבת האחרונה נצפתה הרקדנית היפהיפיה באחד הסלעים שמדרום ליתוש בעומק של 27-28 מ'
ותודה למושיקו בכר הגדול שכל צלילה איתו יוצאת עם תפיסות מדהימות - פעם צב או מחבטן ענק והפעם רקדנית אמיתית
זו הפעם השניה שאני רואה רקדנית באילת. הפעם הקודמת היתה גם היא ביום - לפני 8 שנים בשמורה העמוקה בעומק של 26-27 מ' מדרום למניפות. אבל באותה צלילה לא לקחתי איתי את המצלמה, והפעם כן

רבנצרן

New member
ועוד קצת מהסביבה

אז לאחר שבועות ארוכים שבתי לצלול בים האדום לסופ"ש ארוך מחמישי עד ראשון. מזה"א היה דווקא די נעים עם 22-23 מעלות בחוץ וטמפ' דומה במים. ולמרות זאת, ולמרות שגם היה כנס מדריכים של ההתאחדות (שהפעם לא הייתי בו) - המועדונים באילת היו די ריקים עם מעט מאד צוללים גם במים. אבל מה זה משנה - העיקר לצלול לא?!

רבנצרן

New member
ועוד אחת - פורטרט עצמי

אחת משתי אפשרויות - או שזאת לא העונה, או שלא מתעסקים עם בני משפחה

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
תסלם על התפיסה ועל הצילומים

גם לי יצא לפגוש רק פעם אחת רקדנית ספרדייה באילת. זה היה מדרום למניפות וכמובן שגם אני הייתי בצלילה זו בלי מצלמה

חי בר

New member
בדרך המשי

יש ואדי חולי רחב שחוצה את השונית בערך באמצע המסלול. באזור 20-25 מטר אנחנו רואים רקדנית בערך פעם ב-10 צלילות.

צלילות לילה במצפה עצמו, לעתים קרובות יחסית

דקל צפון / חוף החשמל גם נתקלים לפעמים ברקדנית

נראה לי שיש לא מעט רקדניות (בדרך המשי רואים לעתים קרובות יותר את תטולות / ביצים) אז צריך גם קצת מזל- ביום יותר קשה למצוא אותן כי מרחוק הן סתם נראות כמו גוש חום.

למעלה