רשמים משלושה ימי צלילה בשארם א שייך

חול1

New member
רשמים משלושה ימי צלילה בשארם א שייך

בהחלטה ספונטנית אולגה ואני החלטנו לצאת לחופשה בשארם. יצרנו קשר עם אילן ורד הזכור לטוב לותיקי הפורום. אילן כדרכו היה שירותי מאוד, ענה על כל השאלות שלנו במהירות ויעילות. היה גמיש ויצירתי. תפר לנו יציאה עצמאית בפורמט שהוא מציע באתר שלו. להערכתי בעלות תועלת מצוינת לנו כקליינטים. מאוד ממליץ לצאת עם אילן. יש על מי לסמוך.
אתחיל מהסוף. היתה חופשה חלומית שענתה על כל הציפיות שלנו.
חצינו את הגבול ביום ה' בשעה 6 בבוקר לפי שעונינו. בחלק המצרי המתין לנו איהב שעובד עם אילן ופרס בפנינו שטיח אדום. במהירות חצינו את המעבר. כל הפקידים היו יעילים ואדיבים מאוד. איהב חיבר אותנו למונית מצוחצחת, נקיה, עם נהג נעים שלא מעשן ברכב שהביא אותנו תוך שעתיים ורבע כולל עצירת קפה לשארם...
יש פער של שעה בנינו לבין מצריים. אנו מקדימים בשעה. לאורך הדרך יש עמדות ביקורת וצבא והתחושה לאורך כל הטיול היתה מאוד בטוחה. הגענו למפרץ הכרישים, למלון נחמד המשקיף על הים. שלשה ימי צלילות פנסיון מלא. ביום הראשון שתי צלילות חוף. האתר הראשון הוא חוף הדקל +...האתר השני מרהיב ומיוחד. בשני הימים הבאים צללנו מספינה, 3 צלילות נייטרוקס ביום. כל הצלילות צלילות דריפט נעימות. ביום הראשון הצלילה הראשונה מ ANEMONE CITY דרך שרק ריף ויולנדה ריף לסטלייט ריף, דרך כל האסלות שעדיין ממתינות בשברים של יולנדה...בין השאר התקרבו אלינו מאוד שני נפוליאונים...דה זה וו מקסים לצלילות שערכנו לפני כ- 10 שנים. צלילה שניה בראס זעתר ושלישית בניר גרדן (הגן הקרוב). למחרת הפלגנו למיצרי טיראן שם צללנו בראס נצרני, ג'קסון ריף וגורדון ריף. בחזרה לחוף התקפלות מהחדרים אחרי מקלחת, מונית מצוחצחת כבר המתינה לנו והגענו למעבר הגבול בשעה 20:00 שעון מצריים וחצינו ו...השעה היתה 21:00 אצלנו. לפנות בוקר הגענו צפונה, הביתה.
שוב, היה מדהים. שקט, המון זמן לקרוא ספרים, אוכל טוב ומגוון וחברותא טובה.
ממליץ לכולם.

Dive Cactus

New member
לא צילמת, לא ראית ...

רבנצרן

New member
איזה יופי לכם

עם איזה ספינה יצאתם? יען כי באותו זמן גם אני הייתי הים באותו מקום

...ובמילים אחרות: גם אני הייתי בארבעה ימי צלילה באזור שארם, באדיבות מעמקים של ידידנו אידוב תורן.
היה נהדר ויש גם לא מעט תמונות
אבל מכיון שחול פתח דיווח משלו לא אפריע ואביא את הדיווח שלי בקרוב

ReefDiver

New member
גמני גמני

היינו יחד בגבול ובהסעות

אני הייתי על הספינה השניה שאידוב הוציא ...
היה חג מדהים. כל האתרים של ראס מוחמד, הטיסטלגורם ושאג רוק, ואח"כ גם טירן.
בלילה היינו הספינה היחידה שעגנה בטירן, שזה פעם ראשונה קורה לי.

חול1

New member
אני לא חושב כך...

לא פגשנו אפילו ישראלי אחד כל הזמן. רק במעבר הגבול חזרה ראיהו קומץ ישראלים צעיר. מי זה אידוב? ספר קצת על האופרציה שלכם?

רבנצרן

New member
הסבר בבקשה

אידוב הוא ידידנו וחברנו אידוב תורן אשר מעת לעת גם כותב בפורום
. מעמקים היא אופרציה שאידוב מפעיל, בדומה לאופרציה של אילן ורד ווילדייב. פרטים על האופרציה תוכל למצוא כאן [URL]http://www.deeps.co.il[/URL]
אני מכיר את אידוב ויצא לנו לצלול קצת יחדיו והחלטתי להתנסות
- היה מצויין

(כמובן שיש עוד מפעילים נוספים שאני נעזר בשירותיהם מעת לעת ואין בכך משום כל ביקורת על מפעילים אחרים, אלא רק ציון לטובה של מעמקים
)

manomer

New member
מצטרף להמלצה על אידוב ומעמקים

גם לי יצא להתנסות בצלילה איתו. איש יקר וכמובן צולל ותיק וחובב סיני מושבע.

ReefDiver

New member
עניתי לרבנצרן שהייתי איתו באותו אוטובוס

לא איתך ועם אולגה. והוא כבר ענה לך לגבי אידוב.
אידוב מילא בחג השני שתי ספינות, כ-35 צוללים סה"כ, הרבנצרן היה על אחת מהן ואני על השניה.
זהו אות גם להצלחה של אידוב בתור מפעיל וגם לחזרה של צוללים לסיני ...

למעלה