חדשה

MMissMatch

New member
חדשה

היי, אני רוצה ללמוד צלילה - אחרי שבנסיעה לזנזיבר גיליתי שאני בקושי מסוגלת לצלול עם חצי ראש במים. אני לא מתכננת להיות צוללת מקצועית או בעלת כוכב שני, אבל אני כן אשמח להמלצה על קורסים טובים לא באילת.
תודה :)

קורס איכותי

בשביל קורס איכותי את צריכה מדריך טוב.
אל תחפשי מועדון טוב, חפשי את המדריך.
למה לא באילת?

MMissMatch

New member
כי אני רוצה משהו שיהיה קרוב

יחסית לבית, ואני גרה במרכז.
אם אני לא אמצא, אולי אחפש באילת.
ואני מבינה שאתה מדריך טוב :)

giladshay

New member
אזהרה: עיסוק ממכר
(תפרשי לפני שיהיה מאוחר מדי
)

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אני דווקא כן הייתי ממליץ לך על קורס באילת (כוכב 1 + 2)

הסיבות הן כדלהלן:
&nbsp
א. תנאי ים נוחים המאפשרים להתרכז בלימוד הצלילה.
&nbsp
ב. מאותה סיבה נדיר שאין באילת תנאי צלילה לעומת קורס בים התיכון שבמקרה הטוב את יודעת מתי הוא מתחיל אבל אף פעם את לא יודעת בוודאות כמה זמן יימשך ומתי הוא יסתיים.
&nbsp
ג. כוכב אחד הוא קורס הצלילה הבסיסי ביותר ומלמד אותך בעיקר את הטכניקה של הצלילה. בוגר קורס כוכב אחד מוגבל בהסמכתו ולרוב וגם ביכולותיו מה שמקשה עליו בעתיד למצוא בני זוג לצלילה (כידוע אסור לצלול לבד).
&nbsp
אם יש לך אפשרות להתארגן ולפָנות שבוע ממליץ לך לעשות את הקורס של כוכב ראשון + שני ברצף באילת. הכוכב הראשון נמשך 5 ימים והשני יומיים בלבד.
&nbsp
מציע לך להכנס לרשימת מועדוני הצלילה בקישורי הפורום (אצרף לינק בסוף הפוסט), להתקשר ולבדוק את התנאים והמחירים. יש לבדוק מה כולל הקורס ואם יש צורך בתשלום נוסף עבור תעודת ההסמכה ו/או חומר הלימוד כמו כן רצוי לבדוק את הסדרי הלינה של המועדון.
&nbsp
כל המועדונים המופיעים בקובץ טובים וראויים, כולם יתנו לך תעודה המוכרת בכל העולם ואין מבחינתך שום הבדל באירגון המסמיך. במידה ובמועדון מסויים ינסו "למכור" לך שהתעודה שלהם שווה יותר ומוכרת יותר בעולם התרחקי ממועדון זה שכן יש סיכון שינסו לשקר לך גם בנושאים אחרים.
&nbsp
&nbsp
קישור ללרשימת המועדונים >> http://tinyurl.com/hrdd4rz
&nbsp
ב ה צ ל ח ה
&nbsp
&nbsp

MMissMatch

New member
תודה רבה על המידע.

בהנחה שאני לא מתכננת להסתובב בעולם ולצלול בכללי, בשביל מה בעצם אני צריכה תעודה?
ואני שומרת שבת, ולכן יש לי קצת בעיה עם לימוד צלילה שנמשך שבוע רצוף.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
בעולם אולי תצליחי להסתדר גם בלי תעודה, בארץ אין מצב

שום מועדון צלילה ישראלי לא יאפשר לך לשכור ציוד ו/או לצלול דרכו ללא תעודת צולל וללא ביטוח צלילה תקף.

לא אמורה להיות שום בעייה עם קורס לשומרי שבת, עוברים את קורס הכוכב הראשון בימים א' עד ה' ואת הכוכב השני ביומיים נוספים בשבוע שאחרי.

תמיד תוכלי להתייעץ עם שולמית ממועדון הצלילה שולמית באילת, מדובר במועדון שומר שבת היחידי באילת (וכנראה גם בארץ).

אין שום בעיה עם שבת.

אם עושים קורס באחד המועדונים, צוללים בראשון במקום בשבת.

אם עושים קורס פרטי, אז בכלל אין בעיה של ימים.
בכל מקרה, אלו 2 קורסים שונים, הבסיסי 5 ימים והמתקדם יומיים.
לא חייב להיות רצוף, ואפשר גם לחלק ל3 ו4 ימים.

bkeilat

New member
יש מועדון צלילה אחד באילת שסגור בשבת

לא במקרה, בבעלות אשתי
"מועדון הצלילה של שולמית" בטיילת קראון פלאזה, במרינה.
היא תשמח להתאים לך קורס

למעלה