וסת צלילה מבית tecline

עפריקו 1

New member
וסת צלילה מבית tecline

רגע לפני שאני מתחדש עם וסת חדש .. יש משהו מהקהל שיודיע לחוות דעה על המוצר
תודה וחג שמייח

חי בר

New member
דקו סטופ ישראל שייכת לניר צמח

הוא חבר פעיל כאן בפורום ו/או בקבוצת הצלילה בפייסבוק, ואני די בטוח שיש כאן רבים וטובים שמכירים אותו באופן אישי, צללו איתו וכו'.

לגבי הוסת הספציפי, אני לא יכול להעיד יותר מדי אבל מהסתכלות על התמונות של המוצר זה נראה וסת של יצרן מטייוואן שמייצר וסתים לעוד כמה וכמה חברות טובות (למשל Dive Rite, Hog אולי גם זיגל, הוליס ועוד הרבה מאוד יצרנים). אם כן, אז צללתי עם וסתים מאותו יצרן והם בהחלט טובים, אמינים ונוחים- וגם לא פחות חשוב- קלים וזולים לתחזוקה.

אני מניח שלא מעט יצרניות של ציוד צלילה שרוצות להעמיד ליין שלם של מוצרים יש להם שתי אפשרויות: לפתח בעצמם את המוצר- על כל המשתמע מכך (מבחינת עלויות פיתוח, קווי יצור, בקרת איכות, רגולציה, תקינה וכו')- או פשוט לפנות לחברה שמייצרת OEM ולרכוש מוצר קיים עם שינויים קוסמטיים (צבעים, מדבקות, פלסטיקה, תגיות). כך המון "יצרניות" של ציוד צלילה יכולות לשווק מכלול שלם של ציוד עם אותו מותג- לרוב גרסא זולה "עממית" וגם יקרה יותר "מקצועית".

וזה לא רק בוסתים- יש בשוק לא מעט מותגים של מחשבי צלילה שבפנים זהים לחלוטין (Seiko) ורק הפלסטיק בחוץ שונה.

וסת טוב

למרות שהוא חדש בשוק בארץ, אני שמעתי עליו רק דברים טובים.
אם אתה רוצה יותר מידע עליו, נסה לבדוק בפורומי צלילה בפייסבוק, יש שם יותר אנשים שמשתמשים בוסת הזה.

bkeilat

New member
פולנים

לא אתם - זו מותג של חברה פולנית בשם scubatech.
&nbsp
http://www.tecline.com.pl/
&nbsp
אבל אני מסכים עם הניחוש לעיל שהציוד בא מ-OEM טאיוואני.
&nbsp
אחלה מנוע חיפוש, הגוגל הזה.
&nbsp

למעלה