צלילה למרץ או אפריל

DHighLander

New member
צלילה למרץ או אפריל

היי , חזרתי אחרי שלא הייתי בפורום הרבה זמן.
אני רוצה לצאת לחופשה קצרה מתישהוא במרץ או אפריל שתכלול צלילה
הייתי באוגוסט במלדיבים דרך אילן והיה מעולה , אני אחזור לשם , אבל אני רוצה משהוא שונה.
שקלתי \ שוקל
1 תיאלנד , LIVEABORD ל4 ימים בסילמאן וקצת בטן גב חוף ומסיבות בפוקט או באי אחר
2 פילפינים , איי פלואן , חופשה בריזורט או LIVEABORD , וגם קצת בעיר קבו,
עבור שני המקרים הראשונים יש לי 9-11 ימים גג .
אשמח לקבל המלצות , חוות דעת, טיפים , מה טוב , מה רע וכו , אף פעם לא הייתי במזרח . והאם זה לא גיחה קצרה מידי ?
3 אני שוקל סיני , אני יודע שזה אולי ימשוך אש.
שקלתי דהב, ( הייתי בסיני כמה פעמים אבל עוד לא בדהב) ללכת למתחם מלונות ולא איזה חושה מבודדת , ומשם לצלול .
מישהוא היה לאחרונה בסיני ? חוות דעת ? איך התחושה שם וכו?
4 אם יש למישוא המלצות למקום נחמד אחר שאפשר לשלב צלילה טובה וגם מסיבות ואווירה צעירה לטיול של לא יותר מ11 יום. אשמח לשמוע רעיונות ,

תודה

giladshay

New member
לגבי 3- אם אתה יודע שזה "ימשוך אש" (תרתי משמע)- למה תשאל !?

וואלה (תרתי משמע עוד פעם), הנה כתבה מ- 6.2.16
[URL]http://news.walla.co.il/item/2932356[/URL]
חרגתי אמנם מתקנון תפוז ומפרסם כתבה, אך אם אצליח להציל חיים- שיחקתי אותה

כולנו אוהבי סיני, אך למרבה הצער (או המזל, בעיקר)- לא אוהבים "למשוך אש".
תקוותנו שיחול מתישהוא שינוי במצב הבטחוני שם.

DHighLander

New member
תיאלנד או פילפינים ?

היי , גלעד ותודה
תראה , אני יודע כל מה שאומרים על סיני , ועדיין אני קורא בפורומים כמו GOSINAI ובפייס שאנשים נוסעים לשם וחוזרים .
הכוונה שלי הייתי לא לנסוע לחושה מבודדת אלא לאזור מלונות שהוא יותר שמור וכו
כי מלבד זה שסיני זולה , היא ממש יפה כפי שכולם יודעים והרבה זמן לא הייתי שם . וגם כשהייתי במלדיבים , כמה שיפה שם , מבחינת דגה , שוניות וכו , עדיין אהבתי את סיני יותר.
בכל מקרה אם מישהוא היה שם לאחרונה ויכול לתת לי חוות דעת אשמח .
-------
שאלה כללית לפורום :

1לגבי פילפינים או תיאלנד..
אני שוקל לטוס ל10-12 יום , הראש שלי זה לשלב חופשת צלילה עדיף LIVEABORD או צלילות חוף מה שיותר טוב מבחינת הצלילה , ועל זה להוסיף חופשת חוף או עירונית באווירה צעירה, מועדונים וכו .
אשמח לשמוע חוויות של אנשים שהיו וצללו בתיאלנד או פילפינים , ובכלל על האווירה שם . מה טוב , מה רע, איך זה לעומת המלדיבים או סיני . וכל טיפ אחר

2 אם למישהוא יש רעיון או המלצה למקום אחר נחמד שאפשר לשלב צלילה ובילויים אשמח

3 מבחינת בילויים , מבחינתי זה מסיבות באווירה צעירה וסטודנטים, טיולי טבע , טרקים , וכאלו ,אבל יש לי מגבלה שכל הטיול כולל הצלילה צריך להיות 10-12 יום.
אני יודע שזה לא הרבה זמן אבל זה או לצאת לטיול קצר עכשיו במרץ אפריל או לחכות לקיץ, וגם לקיץ יש לי תוכניות.
הבנתי גם שבקיץ מזג האוויר בתיאלנד ופיליפינים הוא לא טוב .

מוזיאונים לא מעניין אותי כרגע, קניונים , שופינג וכאלו לא מעניין אותי בכלל.

אשמח לתגובות והמלצות

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
זה באמת עלול למשוך אש

אבל בניגוד למה שאתה אולי חושב מדובר באש אמיתית, לא מטפורית.

e zi

New member
דהב רעיון מעולה. יש מועדון צלילה חדש, ברמה גבוהה:

ממש מול לשכת הגיוס של דאעש. בשעות הערב אפשר להשתלב בשיעורי דת! אימונים צבאיים! אחלה אוירה! מומלץ בחום!

DHighLander

New member
אתרי צלילה מומלצים ? באדי להצטרף?

היי כולם ,
תודה על התגובות , אבל עד עכשיו לא קיבלתי חוות דעת אינפורמטיבית לגבי תיאלנד או פיליפינים . אני גם פתוח להצעות אחרות . מלבד אזור האמריקות מאחר ואני כנראה בכל מקרה אהיה שם בקיץ ואז אוסיף צלילה כשאני כבר שם .

1אשמח לקבל חוות דעת ולשמוע עצות , טיפים , המלצות לגבי צלילה בפיליפינים ותיאלנד . איפה יותר יפה מבחינת צלילות ? יתרונות , חסרונות .?
2זנזיבר , מי שהיה אשמח שלמוע חוות דעת .

3האם מישהוא פה צלל בסרי לנקה? המלצות ?

4וגם האם יש פה מישהוא שכן היה בזמן האחרון בסיני ויכול לספר חוויות ?

אני מעוניין לטוס במרץ או אפריל ל 10-12 יום לכל היותר , כך שלצערי זה חלק מהמגבלה של הטיול ,
אם מישהוא מישהיא מעוניינים להצטרף, אני גם פתוח להצעות.
תודה

ReefDiver

New member
יותר יפה זה סוביקטיבי

לדוגמא, אתה כותב שהיית במלדיבים בקיץ והיה מעולה, ואילו אני חזרתי משם לפני שבועים ומבחינתי היה בינוני. בעצם חוץ משתי צלילות עם מנטות ועוד צלילת לילה עם כל הטורפים, שאר הטיול היה מיותר.
בכל אופן אני אוהב ריפים עשירים, ולכן לדעתי הפיליפינים הם היעד האולטימטיבי. מרכז הפיליפינים, אזור שנקרא ה-visayas, קל מאוד לצלילה בכל עונות השנה (מים חמים שלא דורשים חליפה, כמעט ללא זרמים, ובד"כ מחוץ לתואי הטיפונים למרות שדב אולי יאמר אחרת
). אזור אחר, אנילאו ופורטו גאלירה קרובים מאוד למנילה ולכן קלים להגעה אבל קצת פחות נוחים, יש קצת זרמים, ודרושה חליפה לפחות חלק אחד.
ראה דיווחים שלי מהעבר:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/216/173843924/ספורט_ומוטוריקה/צלילה
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/216/174001810/ספורט_ומוטוריקה/צלילה

dindosh

New member
סימילאן

יצאתי דרך אילן לפני שנתיים והיה מדהים. יש שם כמה אופרציות אני ממליצה על האפשרות של הסירה הקטנה יותר.

למעלה