זוכי Copy diver תחרות סלוגן הצלילה 2012

My Identity

New member
איזה כיף, תודה!

איזה כיף לפתוח את הסופ"ש ככה. אני כבר מדמיין איך צריכה להראות פרסומת מבוססת על השיר והסלוגן

אני קורא ואינו נראה בפורום כבר שש שנים, מאז הקורס מים פתוחים. בעיקר בתקופות שנורא בא לי לצלול אבל לא יוצא (כמו עכשיו...).
יכול להיות שהסכין יהיה הסיפתח לקראת שאר הציוד?

אבי ע

New member
ראה אזהרת משרד הבריאות וגו'...

כן, הסכין הזאת עוד תעלה לך הרבה כסף...

אבל אל תצטער, המציאות היא הרי בסך הכל אשליה הנובעת מחוסר בחנקן

אבי ע

New member
Knocking on Neptune's Door

קלאסיקה רבתי: הפעם לא בוב דילן ואפילו לא מאיר אריאל, השכן המנוח שלנו מפרדס חנה, אלא ירון בים.

אבי ע

New member
ובמקום החמישי, זוכה בסט לוליגו...

הפרס הוא סט לוליגו מתנת ההתאחדות: שלושה מדריכי זיהוי בעלי-חיים ימיים מאת אמיר גור מיודענו, בשווי 69 ש"ח.
עוד סלוגן נפלא, ההחלטה היתה ממש קשה בתחרות הזו, וגם הוא מתחום הפילוסופיה, כי כמו שכולנו יודעים...

אבי ע

New member
המציאות היא אשליה הנובעת מחוסר בחנקן

הציע חבר הפורום Ommadon, וזכה בסט לוליגו מתנת ההתאחדות

אבי ע

New member
בין שאר מציעי הסלוגנים הוגרלו עוד 3 פרסים

סט לוליגו נוסף לכוכבאור.
ושני כובעי התאחדות בשווי 40 ש"ח: האחד ל- uriliron והשני ל... לא תאמינו... ניר צמח.
מצטער שלא זכית בסכין איזי-קאט, ניר, אבל תמיד אתה יכול לרכוש אחת מדקו-סטופ. כדאי לך....

אבי ע

New member
פרסים למגיבים:

אנחנו רצינו מאד לעודד את כולם להגיב, זה מה זה פשוט, אז גם הוספנו דרישה למגיבים להירשם בפתיל "גם אני הגבתי". לאכזבתנו, ולשמחת אלו שכן נרשמו, היו יחסית מעט מגיבים ורק 42 נרשמו בפתיל, מה שנתן סיכוי של כ-20% לזכייה לכל אחד מהם...

אבי ע

New member
פרס ראשי: צלילה זוגית (פוצקר) לקניון

צלילה זוגית (דרך פוצקר) לאתר הקניון בשווי כולל של 300 ש"ח (או שווה ערך כגון צלילת היכרות), למישהו שבאמת זקוק לזה אם כי לאחרונה שמעתי שהוא שוב נכנס למים, חבר פורום הידוע בשמו "המתלהם", אבל גם בכינויו: ofleisher.
אז אמנם צללת לא מזמן לקניון אבל אל תתלהם, פליישר: פוצקר יחליפו לך לצלילה שוות ערך, אם רק תרצה...

ofleisher

New member
תודה

ואני סבבה לצלילה שבועית בקניון ...... העיקר המים, הראות והרעות כמו הצלילה האחרונה לקניון ואפילו קיבלתי פיילה

תודה לפוצקריה שאתם שם ללא לאות !
תודה לשופטים, למארגנים, לפילו, לשיח , לנועז ( שמסנן אותי בסלולרי שלו ללא הפסקה) ולאבי על האנרגיה הבלתי נגמרת...אל תפסיק לרגע !

יללא בקיצור מי בא בשבוע הבא לצלול ? שנצטרך לשטוף שוב את הציוד

שרק תתכונן

אבי ע

New member
2 סכיני איזי קאט מתנת דקו סטופ וההתאחדות

2 סכיני איזי קאט מתנת דקו סטופ וההתאחדות, בשווי 139 ש"ח ליחידה.
זכו ספלופוד, והמדוזה המפורסמת הלא היא cubozoa, ובעברית: קובו, שגם זכתה (עם כולנו) לקבל הדגמה מרשימה מניר צמח במהלך המפגש

אבי ע

New member
2 סטים לוליגו מתנת ההתאחדות

2 סטים לוליגו מתנת ההתאחדות בשווי 69 ש"ח ליחידה: זכו הגולש wayrun, והגולש המפורסם בכינויו הבע"ן, או בשמו האמיתי: הבעל עם נסיון, שכידוע אין מצב שהוא יהיה באזור של תחרות ולא יזכה במשהו...

אבי ע

New member
2 כובעי ההתאחדות הישראלית לצלילה

2 כובעי ההתאחדות הישראלית לצלילה, בשווי 40 ש"ח ליחידה: זכו ספוקי, כי סטטיסטית גם אצלו אין מצב שהוא לא זוכה במשהו בכל תחרות שהוא מופיע בה, ו- HHHdiver.

אבי ע

New member
פרסים מיוחדים לחברי פורום הפעילים בקהילה

ארבעת חברי הפורום המובילים בתרומה כמותית (וגם איכותית) לדיונים בקהילת פורום צלילה, זכו בפרסים מיוחדים בשולי התחרות ובמסגרת המפגש.
במקרה או שלא במקרה, 3 מהם גם היו פיזית במפגש וקיבלו את הפרס לידיהם

ZULUFOX הוא המוביל כיום, וזכה באלבום תחרות אפסון 2011 וגם בערכת דג הקשת של חברתנו ליאורה זר-אביב: תודה זולופוקס וגם לך, ליאורה!
בהפרש קטן מאד אחריו, ולא בזכות השילוש הקדוש דווקא, דני ברחנא: אלבום אפסון 2011 ממתין לך אצלי, דני.
אחריהם המדוזה החביבה קובו CUBOZOA, שיצאה בשלל רב מהמפגש.
ואחרון חביב לפעם זו, מגונן: האיש והג'חנון...
תודה לכולכם על תרומתכם המתמשכת לדיוני הקהילה, ותודה גם לכל המשתתפים האחרים התורמים הרבה לדיונים אלו!

zulufox

New member
מפגש אינטימי ומכונן

מוסיף לאוירת המשפחתיות של הפורום
,
מכיוון שצלילה לא מבצעים בהתכתבות, המפגשים וההכרויות תורמים להעלאת כמות ורמת הצלילות.
תודה רבה לאבי ושלומית על האירוח המעולה, לשייח על ה"מים" בטעם אניס+, ולכל המשתתפים ששמחתי לפגוש להכיר ולטעום מהתקרובת שהביאו ...

Dani Barchana

New member
תודה עבור האלבום

מכיוון שכבר יש לי אותו, אשמח אם תתרמו אותו למישהו ש"כמעט" זכה במשהו אבל לא זכה ממש למשל, או כראות עיניכם למי שזה יישמח אותו.

אבי ע

New member
בינגו! אכן אתה הבא בתור!

(למעשה מאתמול להיום עברת את מגונן...)
תודה לדני על נדיבותו, עוד נפצה אותו במשהו, ואתה יואב מוזמן לאסוף את האלבום מביתי, או בתיאום אחר

למעלה