לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1743717,437 עוקבים אודות עסקים

פורום צלילה

(ההודעה מנוסחת בלשון זכר אך הכוונה לשני המינים במידה שווה)
שלום וברוכים הבאים לפורום/קהילת הצלילה של תפוז.
קהילת הפורום החלה להתגבש בינואר 2000 בפורום הצלילה של IOL ז"ל, ומאז מאי 2001 אנחנו כאן. הפורום פתוח למגוון של דעות, דיווחים ושאלות בענייני צלילה. אנחנו אוהבים במיוחד דיווחים על צלילות ואתרים (רצוי בלווית תמונות) ועל הסובב הימי בכלל. חשוב לנו גם לשמוע דיווחים על מקרים של כשלים וכמעט-תאונה כדי ללמוד לקח (וכמובן גם על תאונות, לא עלינו, כשהן קורות). אפשר גם קצת פוליטיקה של עולם הצלילה אבל ללא הכפשות, איומים, אישומים אנונימיים/בלתי מבוססים ושפת שוק בלתי הולמת. הודעות כאלו תימחקנה לאלתר.

לעתים הגבול בין נושאים וסגנון המתאימים לפורום לכאלו שאינם מתאימים, הינו דק. למנהלי הפורום שמורה הזכות למחוק הודעות (ואם הכרחי גם להגביל משתתפים) לפי שיקול דעתם בהתאם לרוח הפורום ולטובתו כפי שהם מבינים אותן. ניתן לערער או לדון בכך במסרים ישירים לנקאים (אבי ע ושיח סלימאן), אך לא במסגרת דיוני הפורום; הנקאים יקחו כל הערה לתשומת ליבם אך זכות ההחלטה הסופית שמורה להם. ככלל, החלטות על מחיקת הודעות או הגבלת משתמשים אינן נושא לדיון בפורום אלא רק לדיון ישיר מול הנקאים במערכת המסרים.
יודגשו במיוחד כמה תרחישים העשויים לגרור הגבלה, ואף לצמיתות: משתתף חדש ואנונימי שהודעותיו תתמקדנה בהשמצות (לצערנו צצים כאלו מדי פעם) עשוי להיות מוגבל מיידית, והודעות כאלה עשויות להמחק מיידית בכל מקרה של חשד להיותן השמצה. העדר גילוי נאות. משתתף שהינו בעל עניין בעולם הצלילה, או בדיון מסויים, מעבר להיותו צולל ספורטיבי גרידא חייב בגילוי נאות ומדוייק על מהות עניינו. בכך נכללים בין היתר, אך לא רק, בעלי ועובדי מועדונים, סוכני מכירות, ביטוח וכדומה בעולם הצלילה, בעלי קרבה משפחתית או אחרת לאנשים כאלו או לדמויות המהוות נושא לדיוני הפורום, וכדומה.
משתתף בעל יותר מכינוי אחד, המשתמש בכך לצרכים בלתי כשרים כגון: מצג שוא של תמיכה נוספת בדעה מסויימת, עיוות סקרים, המנעות מגילוי נאות, וכדומה. עבירה על כללי זכויות יוצרים המקובלים בתפוז, לרבות פרסום חומר או תמונה של אדם אחר ללא רשותו.
מדיניות זו נקבעה כלקח מגורלם של פורומים אחרים ונסיונות חבלה בפורום זה, ואנו מבקשים לקבל אותה בהבנה.

הפרסום המסחרי אסור בפורומי תפוז (ניתן לקנות פרסום בפורטל, כמובן). ניתן להודיע במידה על פעילויות, שרותים וכדומה העשויים לעניין חברי פורום גם אם הן בתשלום, תוך ציון העלות הרגילה ומידת ההנחה לחברי הפורום. השאלה אם הודעות אלה עברו את המידה הראויה ויש למחקן נתונה לשיקול מנהלי הפורום. במקרה של ספק מוטב להתייעץ מראש עם אחד המנהלים. מועדון, ארגון, ספק וכל בעל עניין הרוצה למסור מידע אינפורמטיבי על פעילותו, יעשה זאת בעוגן "פעילות מועדונים" קיים, או שיפתח אחד חדש במידה ולא קיים. יודגש: עוגן אחד ויחיד ישמש לכל סוגי ההודעות האינפורמטיביות של מועדונים, ארגונים, ספקים ושאר בעלי עניין. עוגן קיים פירושו עוגן שבתוקף. כדי לא להקשות יתר על המידה: אם אין עוגן בשני הדפים הראשונים, או אם העוגן האחרון הוא בן יותר מ-48 שעות (התפוגה היא 72 שעות), מותר לפתוח עוגן חדש ועל כל האחרים להשתרשר אליו. הודעות או "עוגנים" שאינם עומדים בקריטריונים אלו יימחקו. ראו פירוט בנהלי הפורום.

כללי הפורום מחייבים שמירה על תרבות דיון. כל חבר פורום, כל בעל עניין ונותן שרותים, וכל מאן דבעי, אשר מרגיש נפגע מהתבטאות כלשהי בפורום, רשאי לפנות להנהלת הפורום. כל הודעה פוגענית שתוגש בקשה מוצדקת להסרתה אכן תוסר. זאת, להבדיל מביקורת לגיטימית המנוסחת בשפה נאותה, או מתאור עובדתי שניתן לחלוק עליו אבל תואר עניינית ובתום לב. ההחלטה הסופית גם בעניין זה היא של הנהלת הפורום. משתתף בפורום, או כל המעוניין להיות מוזכר בפורום, מקבל עליו ליישב סכסוכים הקשורים בדיוני הפורום בהתאם לנהלי הפורום דלעיל, ולא בשום דרך אחרת. חבר פורום או בעל עניין שיבחר בדרך משפטית של תביעת לשון הרע או איום בה, במקום דרך הבירור עם הנהלת הפורום בהתאם לנהלי הפורום, לא יוכל להמשיך להשתתף בפורום, אלא רק במסגרת תגובה לביקורת. להנהלת הפורום גם שמורה הזכות להסיר כל איזכור שלו, בקישורי הפורום ו/או בכלל, למעט איזכור העובדה שבחר ליישב חילוקי דעות בפורום בדרך של תביעה משפטית. עם זאת להנהלת הפורום שמור שיקול הדעת לא להפעיל

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צלילה

(ההודעה מנוסחת בלשון זכר אך הכוונה לשני המינים במידה שווה)
שלום וברוכים הבאים לפורום/קהילת הצלילה של תפוז.
קהילת הפורום החלה להתגבש בינואר 2000 בפורום הצלילה של IOL ז"ל, ומאז מאי 2001 אנחנו כאן. הפורום פתוח למגוון של דעות, דיווחים ושאלות בענייני צלילה. אנחנו אוהבים במיוחד דיווחים על צלילות ואתרים (רצוי בלווית תמונות) ועל הסובב הימי בכלל. חשוב לנו גם לשמוע דיווחים על מקרים של כשלים וכמעט-תאונה כדי ללמוד לקח (וכמובן גם על תאונות, לא עלינו, כשהן קורות). אפשר גם קצת פוליטיקה של עולם הצלילה אבל ללא הכפשות, איומים, אישומים אנונימיים/בלתי מבוססים ושפת שוק בלתי הולמת. הודעות כאלו תימחקנה לאלתר.

לעתים הגבול בין נושאים וסגנון המתאימים לפורום לכאלו שאינם מתאימים, הינו דק. למנהלי הפורום שמורה הזכות למחוק הודעות (ואם הכרחי גם להגביל משתתפים) לפי שיקול דעתם בהתאם לרוח הפורום ולטובתו כפי שהם מבינים אותן. ניתן לערער או לדון בכך במסרים ישירים לנקאים (אבי ע ושיח סלימאן), אך לא במסגרת דיוני הפורום; הנקאים יקחו כל הערה לתשומת ליבם אך זכות ההחלטה הסופית שמורה להם. ככלל, החלטות על מחיקת הודעות או הגבלת משתמשים אינן נושא לדיון בפורום אלא רק לדיון ישיר מול הנקאים במערכת המסרים.
יודגשו במיוחד כמה תרחישים העשויים לגרור הגבלה, ואף לצמיתות: משתתף חדש ואנונימי שהודעותיו תתמקדנה בהשמצות (לצערנו צצים כאלו מדי פעם) עשוי להיות מוגבל מיידית, והודעות כאלה עשויות להמחק מיידית בכל מקרה של חשד להיותן השמצה. העדר גילוי נאות. משתתף שהינו בעל עניין בעולם הצלילה, או בדיון מסויים, מעבר להיותו צולל ספורטיבי גרידא חייב בגילוי נאות ומדוייק על מהות עניינו. בכך נכללים בין היתר, אך לא רק, בעלי ועובדי מועדונים, סוכני מכירות, ביטוח וכדומה בעולם הצלילה, בעלי קרבה משפחתית או אחרת לאנשים כאלו או לדמויות המהוות נושא לדיוני הפורום, וכדומה.
משתתף בעל יותר מכינוי אחד, המשתמש בכך לצרכים בלתי כשרים כגון: מצג שוא של תמיכה נוספת בדעה מסויימת, עיוות סקרים, המנעות מגילוי נאות, וכדומה. עבירה על כללי זכויות יוצרים המקובלים בתפוז, לרבות פרסום חומר או תמונה של אדם אחר ללא רשותו.
מדיניות זו נקבעה כלקח מגורלם של פורומים אחרים ונסיונות חבלה בפורום זה, ואנו מבקשים לקבל אותה בהבנה.

הפרסום המסחרי אסור בפורומי תפוז (ניתן לקנות פרסום בפורטל, כמובן). ניתן להודיע במידה על פעילויות, שרותים וכדומה העשויים לעניין חברי פורום גם אם הן בתשלום, תוך ציון העלות הרגילה ומידת ההנחה לחברי הפורום. השאלה אם הודעות אלה עברו את המידה הראויה ויש למחקן נתונה לשיקול מנהלי הפורום. במקרה של ספק מוטב להתייעץ מראש עם אחד המנהלים. מועדון, ארגון, ספק וכל בעל עניין הרוצה למסור מידע אינפורמטיבי על פעילותו, יעשה זאת בעוגן "פעילות מועדונים" קיים, או שיפתח אחד חדש במידה ולא קיים. יודגש: עוגן אחד ויחיד ישמש לכל סוגי ההודעות האינפורמטיביות של מועדונים, ארגונים, ספקים ושאר בעלי עניין. עוגן קיים פירושו עוגן שבתוקף. כדי לא להקשות יתר על המידה: אם אין עוגן בשני הדפים הראשונים, או אם העוגן האחרון הוא בן יותר מ-48 שעות (התפוגה היא 72 שעות), מותר לפתוח עוגן חדש ועל כל האחרים להשתרשר אליו. הודעות או "עוגנים" שאינם עומדים בקריטריונים אלו יימחקו. ראו פירוט בנהלי הפורום.

כללי הפורום מחייבים שמירה על תרבות דיון. כל חבר פורום, כל בעל עניין ונותן שרותים, וכל מאן דבעי, אשר מרגיש נפגע מהתבטאות כלשהי בפורום, רשאי לפנות להנהלת הפורום. כל הודעה פוגענית שתוגש בקשה מוצדקת להסרתה אכן תוסר. זאת, להבדיל מביקורת לגיטימית המנוסחת בשפה נאותה, או מתאור עובדתי שניתן לחלוק עליו אבל תואר עניינית ובתום לב. ההחלטה הסופית גם בעניין זה היא של הנהלת הפורום. משתתף בפורום, או כל המעוניין להיות מוזכר בפורום, מקבל עליו ליישב סכסוכים הקשורים בדיוני הפורום בהתאם לנהלי הפורום דלעיל, ולא בשום דרך אחרת. חבר פורום או בעל עניין שיבחר בדרך משפטית של תביעת לשון הרע או איום בה, במקום דרך הבירור עם הנהלת הפורום בהתאם לנהלי הפורום, לא יוכל להמשיך להשתתף בפורום, אלא רק במסגרת תגובה לביקורת. להנהלת הפורום גם שמורה הזכות להסיר כל איזכור שלו, בקישורי הפורום ו/או בכלל, למעט איזכור העובדה שבחר ליישב חילוקי דעות בפורום בדרך של תביעה משפטית. עם זאת להנהלת הפורום שמור שיקול הדעת לא להפעיל

לצפיה ב-'איך כמעט ומתתי בעקבות צלילה בסטי"ל וניצלתי'
איך כמעט ומתתי בעקבות צלילה בסטי"ל וניצלתי
<< ההודעה הנוכחית
27/08/2009 | 21:29
53
406
19.00 לערך ירדנו למים שני צוללים.
דני אבו נפחא ואני.
בדרך לסטי"ל צילמתי ותוך כדי צילום כשזרועי מונחת על הקרקעית הרגשתי עקיצה.
העקיצה היתה שטחית ולא ממש מרגשת והתעלמתי ממנה?
צלילה  בסטי"ל, צלילה יפה, רגועה עם צילום וללא שום חריגה, הסתיימה ב3 דקות חניית בטיחות ובסך הכל 50 דקות מרגע הכניסה ועד לרגע היציאה.
יצאני מהמים לקראת 20.00 ותוך כדי הורדת הציוד מעלי הרגשתי ששרירי הישבן שלי מכווצים ומתחילים לכאוב.
10 שניות אחריי ירד הכיווץ והכאב לשרירי הירכיים והשוקיים ועלה לכיוון הגב, החזה והצואר.
דני שהיה לידי הזמין אמבולנס ואחר 5 דקות היה לידינו אחד מהבהב.
קיבלתי במקום חמצן והעלו אותי ללבית החולים.
כמובן שלמרות שדני כשהזמין את האמבולנס ציין שכנראה שמדובר בתאונת צלילה בבית החולים לא ידעו ולא הפעילו את הנוהל שלהם והכל החל רק כשהגענו.
נבדקתי על ידי רופא שהחליט לזמן את ד"ר ארד שהוא רופא צלילה ואחראי על תא הלחץ ושהגיע במיוחד מביתו בתוך דקות.
הוא החליט שחטפתי דהקומרסיה למרות שלא היה יכול היה להסביר לי או לעצמו איך בצלילה "בפרופיל נכון" קיבלתי דהקומרסיה.
ביחד איתי הגיעה לבית החולים צילה של שרביטנית שהיתה בחוף הוילאג' והצטרפה לאמבולס שלי והיא התעקשה לטעון שיתכן שהכל אירע כתוצאה מהרעלה שחטפתי מהעקיצה. הד"ר לא ממש האזין לה למרות שהקשיב וגם אני די זילזלתי באפשרות זו משום שהעקיצה היתה משהו בסדר הגודל של עקיצת יתוש/דבורה ובכלל אני... שאני ארגיש ככה מעקיצה???
מאחר והכאבים בשרירים היו מאוד מאוד חזקים קיבלתי זריקת וולטרן וכשזו לא עשתה נפלאות קיבלתי מנה של מורפיום מובחר משנת בציר מצטיינת והכאב עבר.
ביליתי בתא הלחץ 8 שעות של הזעה בלתי פוסקת, שעמום נוראי ושימוש במסכות שהיו צריכות להיעלם ביום שבו הושקה הפקולטה להנדסת אנוש.
ב8.00 בבוקר שוחררתי מבית חולים ובשמחה רבה הלכתי לי להתקלח ולישון קצת אחרי יממה רבת הנאה.
התחילו לי כאבים איומים שמאוד דמו לכאבים של הלילה שלפני ודני הוזעק על תקן אמבולנס והחזיר אותי לבית החולים.
ביליתי שם יום שלם כחשוד במחלות שונות ומגוונות החל מצהבת ואיידס, דרך שפעת של סתם ועד לשפעת חזירים, הכל מכל וכל ועברתי כל היום בדיקות למינהן.
בלילה שוחררתי ועליתי לצפון חצי הוזה, אבונפחא נהג והקשיב לשטויותיי והזייותיי ובני שהחליף אותו בהמשך נהג כשהוא מציץ הצידה ורואה אבא "על הפנים".
בבית ישנתי וסוף סוף מרגיש יותר טוב.
מחר אתקשר למר"י על מנת לתאם בקורת ואולי אנסה לבחון אפשרות לפגוש מומחה לרעלים משום שהיד שלי נראית כעת כיד שבפירוש הורעלה.
אז הנה הוא סיפור המעשה כולו.
ואיך כמעט מתתי?
אישתי כמעט שהרגה אותי בגלל הסיפור הזה כשאני באילת והיא בצפון :)
אז תודה לדני, ותודה לצילה של השרביט ותודה לאורלי שבאה אלי ודאגה לי המון ולבני שהדיר שינה מעיניו.
ולאישתי שלא הרגה אותי ובכך חסכה שרשור אבל בעקבות צלילה :)
צלילה >>
לצפיה ב-'החלמה מהירה ושלמה'
החלמה מהירה ושלמה
27/08/2009 | 21:37
12
תרגיש טוב.
צלילה >>
לצפיה ב-'החלמה מהירה,טוב לדעת שאתה עכשיו בסה"כ די בסדר'
החלמה מהירה,טוב לדעת שאתה עכשיו בסה"כ די בסדר
27/08/2009 | 21:45
9
לצפיה ב-'זה לא נראה טוב...'
זה לא נראה טוב...
27/08/2009 | 21:46
4
14
מה זה כל התפרחת והסימנים בקיפול ? נראה שנפגשת עם שברי זכוכית ?
צלילה >>
לצפיה ב-'לפי התיאור זה נראה כמו עקיצה של אבנון'
לפי התיאור זה נראה כמו עקיצה של אבנון
27/08/2009 | 22:15
3
50
או משהו דומה
מקווה שתהייה בריא , אחרת על מי אני ארד קבוע בדה מרקר
הקפה לא יהיה אותו הדבר...
נועז תנוח לך חודש או אפילו טיפה יותר, אני סבור ששווה לך לשאול את פיליפ גם הוא נעקץ  ע"י זהרון ובילה די הרבה זמן בהנאות....
צלילה >>
לצפיה ב-'מאבנון כנראה שהוא לא היה שורד לספר על זה.'
מאבנון כנראה שהוא לא היה שורד לספר על זה.
27/08/2009 | 22:18
2
18
לצפיה ב-'למה?'
למה?
28/08/2009 | 04:39
1
16
אני אמנם לא מתיימר להיות מומחה לדגים או לרעלים אבל יש אנשים ששרדו עקיצות של צרעת הים שהיא המדוזה והיצור אולי הכי ארסי בעולם. הכל עיניין של מקום לא?
צלילה >>
לצפיה ב-'גם אני לא מומחה'
גם אני לא מומחה
28/08/2009 | 08:26
17
וככל הידוע לי בארץ לא מת אף אחד מעקיצת אבנון למרות שהיו מיקרים.
בכל מיקרה בי"ח יוספטל מחזיק נסיוב שינתן במצב סכנת חיים - לדברי דר' ארד.

ועוד קוריוז קטן....
כשהגיע האמבולנס, הודעתי להם כי נועז נפגע בידו מעקיצה\צריבה ואם זכור לי נכון, נועז אף הגיע לביה"ח על תקן של נפגע עקיצה\צריבה ולא דקומפרסיה.
צלילה >>
לצפיה ב-'תרגיש טוב!'
תרגיש טוב!
27/08/2009 | 22:17
7
6
אם לא היית מוכר את ה-VR, אז הבלטה הזו שאתה קורא לה מחשב היתה הורגת את העקרבנון שעקץ אותך...

החלמה מהירה! ולהרבה לילות מחוץ לתא לחץ (על אחת כמה וכמה של יוספז"ל).
צלילה >>
לצפיה ב-'זהו, שלא מכרתי'
זהו, שלא מכרתי
27/08/2009 | 22:21
6
11
והבלטה שאני קורא לה מחשב לחצה את היד כלפני מה שעקץ/הכיש/נישק אותי :)
צלילה >>
לצפיה ב-'תרגיש טוב, איש המים'
תרגיש טוב, איש המים
27/08/2009 | 22:43
1
7
חזרה מהרה ובריאה לצלילות  
צלילה >>
לצפיה ב-'החלמה מהירה נועז, ידוע שאילת מסוכנת. תחזור '
החלמה מהירה נועז, ידוע שאילת מסוכנת. תחזור
27/08/2009 | 22:56
7
לימתיכון ויבוא לציון גואל.
צלילה >>
לצפיה ב-'אפשר עכשיו לצחוק, המזל שלך שהשיתוק תפס אותך'
אפשר עכשיו לצחוק, המזל שלך שהשיתוק תפס אותך
27/08/2009 | 22:52
3
5
מחוץ למים.
צלילה >>
לצפיה ב-'ממש ממש'
ממש ממש
27/08/2009 | 22:59
2
7
זה לא מצחיק
אם זה היה קורה תוך כדי צלילה זה היה יכול להגמר פחות נעים.
האמת היא שעם דני כבאדי זה עדיין היה לא נורא משום שהוא מהבאדים שמאוד עירניים למצב הצוללים איתם.
אבל...
טוב שמחוץ למים ולא תוך כדי צלילה
צלילה >>
לצפיה ב-'הבנת את כוונתי (אני מקווה)'
הבנת את כוונתי (אני מקווה)
27/08/2009 | 23:03
4
לצפיה ב-'רפואה שלמה!'
רפואה שלמה!
27/08/2009 | 23:06
4
זה בהחלט משעמם מאוד להיות בתא לחץ... ובייחוד כשזה בכלל לא מוצדק ואף אחד לא מקשיב לך!

אני לא הייתי מוותר על טוקסיקולוג. זה חשוב, אם כי קרוב לוודאי שהארס כבר התמוסס בדם.
צלילה >>
לצפיה ב-' תרגיש טוב נועז,'
תרגיש טוב נועז,
27/08/2009 | 23:09
3
ותחזור מהר, מהר למיים !
אני בטוחה שאווירה הביתית תעזור לך לחזור לכושר,ולצלילה, כמובן ..!

----ים תיכון..  
צלילה >>
לצפיה ב-'החלמה מהירה (-:'
החלמה מהירה (-:
27/08/2009 | 23:16
1
לצפיה ב-'החלמה מהירה נועז'
החלמה מהירה נועז
27/08/2009 | 23:17
1
פעם אחת בצלילה בסטו"ש תקעתי אצבע בחול כדי לייצב את עצמי והרגשתי דקירה. מאז אני לא נוגע, מפחד מפגיעה כמו שקרתה לך. גם אם לא אוכל לצלם
צלילה >>
לצפיה ב-'א. החלמה מהירה.'
א. החלמה מהירה.
27/08/2009 | 23:20
4
ב. לפי התסמינים נראה לי שנעקצת על ידי הסטי"ל.
צלילה >>
לצפיה ב-'תרגיש טוב ותחלים במהרה'
תרגיש טוב ותחלים במהרה
27/08/2009 | 23:40
11
לצפיה ב-'החלמה מהירה ! ועוד תודה אחת...'
החלמה מהירה ! ועוד תודה אחת...
28/08/2009 | 00:37
1
6
שכחת דבר אחד קטן שאולי לא כ"כ היית מודע לו...לא בערב כשהגעת לבי"ח ולא למחרת כשקיבלת את המנה השנייה מהבציר המשובח (יש סימני גמילה כבר ? )

תודה לשי רוט !

הטיפול שלו והדאגה, נתנו להתרכז בעיקר ולא בתפל.
ציטוט כמעט מדויק של שי: " דני, כל מה שתצטרכו תקבלו - אל תתיחסו בכלל לעניין הכספי - הכל יטופל.
                                    ותמשיך לעדכן אותי אישית על כל שינוי במצב, בכל שעה. אני מכוונן כרגע רק למקרה הזה".

וכמובן תודה גם לדאן אירופה (איטליה), שדאגו להיות מעורבים ולהתעניין לשלומך ללא הפסקה כמעט.

צלילה >>
לצפיה ב-'החלמה מהירה, נועז.'
החלמה מהירה, נועז.
28/08/2009 | 01:54
2
לצפיה ב-'היה צפוי'
היה צפוי
28/08/2009 | 01:14
5
לפני כמה ימים איזה נהג החליף גלגל מפונצ'ר ליד הכניסה לסטי"ל,
אחד הצוללים שעבר במקום ניגש לעזור לנהג, פתאום קפץ המפתח גוז'ונים לכיוון הצוללן העוזר וגרם לו לפציעה קטנה ביד ולדימום פנימי קל...
אמבולנס שעבר במקום (בגלל ארועי ג'אז בים האדום) פינה את הצוללן לביה"ח..
כאשר הצוללן הגיע, לא שאלו אותו אפילו מה קרה ויש הוא נכנס לתא לחץ
לטיפול של 8 שעות...
כאשר יצא הצוללן מתא הלחץ שאל אותו הרופא "איך אתה מרגיש ?"
הצוללן ענה : " אני מרגיש בסדר , היד קצת כואבת "
ענה לו הרופא " יופי , אתה בריא ! , הכאב ביד יעבוד עוד כמה ימים" ..

הצוללן שוחרר לביתו עם מרשם לאקמול..
הסיפור לא באמת קרה - אבל קיבלתי מוזה פואטית מהסיפור של נועז..
גם השעה השפיע קצת  :)

אני חושב שגם אם יגיע גולש עם לייקרה לבית החולים יכניסו אותו לתא לחץ...
צלילה >>
לצפיה ב-'סיפור מרתק (תרתי משמע). תרגיש טוב והחלמה'
סיפור מרתק (תרתי משמע). תרגיש טוב והחלמה
28/08/2009 | 01:15
3
מהירה. אל תשכח לדווח מה המצב.
צלילה >>
לצפיה ב-' יא משוגע אחת '
יא משוגע אחת
28/08/2009 | 01:23
5
איך דאגתי . עוד פעם אחת אתה תישתה לי חשיש בצלילה אני אהרוג אותך בעצמי

עכשיו תתרכז רגע בלהיות בריא ותן ל שלך לטפל בך היא מבינה בזה.

צלילה >>
לצפיה ב-''
28/08/2009 | 02:52
2
אפשר לתת לך עוד אחד גם פה נכון?

רפואה שלמה איש יקר
ועכשיו גם אתה יודע שדני הוא באדי מושלם
צלילה >>
לצפיה ב-'תהיה בריא, נועז! '
תהיה בריא, נועז!
28/08/2009 | 05:36
1
2
תשקול הגשת תביעה או לפחות תלונה על רשלנות רפואית.
בדרך כלל איני חסיד של תביעות כאלה אבל כאן זה ממש זועק לשמיים.
אם איני טועה זו גם לא פעם ראשונה שאנו שומעים על מין פרוצדורה מכנית כזו של טיפול בתלונות לאחר צלילה, במקום לברר את המקור האמיתי.
במקרה אחר, העובדה שלא שוקלים את האפשרות הסבירה כל כך של עקיצה ארסית, משהים את הטיפול הנדרש ונותנים טיפול שאולי אף מחמיר את המצב ובודאי לא מסייע לו, כל זה יכול להיגמר רע מאד
צלילה >>
לצפיה ב-'כן...'
כן...
28/08/2009 | 14:04
2
אני שוקל את זה.
עד כה לא קרה שתבעתי או התלוננתי,
אבל כאן זה ממש זועק לשמיים.
לתת לי במשך יומיים מורפיום שמטשטש תסמינים ולשחרר מבלי שיידעו במה בעצם לקיתי כשאושפזתי...
צלילה >>
לצפיה ב-'אולי כדאי'
אולי כדאי
28/08/2009 | 05:46
4
שתיגש לרופא אמיתי (להבדיל מיוספטל) שיבדוק מה הרעיל אותך?
האם ייתכן ופיתחת אלרגיה למשהו?
צלילה >>
לצפיה ב-' סיפור מטורף '
סיפור מטורף
28/08/2009 | 06:52
4
בדיוק בשישי שעבר בצלילה לסטיל שמתי לב לאבנון או שניים שנחים להם שם בשקט בשקט על הדשא ליד, האמת שלא זכרתי שיש שם אבנונים בעומק. מזל שזה נגמר כך! אגב תבדוק אולי קיבלת איזשהם כוחות על מהעקיצה...
ואני מסכים לגמרי עם אבי, הגיע הזמן שמישהו יעמיד את ביה"ח ואת הרופאים היומרניים שלו במקום, הסיפור הזה של הכנסה אוטומטית לתא לחץ כל הזמן חוזר על עצמו וצריך להיפסק.
צלילה >>
לצפיה ב-' תרגיש טוב '
תרגיש טוב
28/08/2009 | 09:07
1
3

שמחים לשמוע שאתה מרגיש יותר טוב.

ומאחלים לך רפואה שלימה.

סיגלה ויגאל
צלילה >>
לצפיה ב-' חבר יקר תרגיש טוב'
חבר יקר תרגיש טוב
28/08/2009 | 09:59
3
נועז חבר יקר שלנו המון בריאות  ורפואה שלמה....
ערן ויערה רוזן
צלילה >>
לצפיה ב-'החלמה מהירה, נועז'
החלמה מהירה, נועז
28/08/2009 | 09:11
3
בפעם הבאה שאתה מחליט להידקר, תתייעץ איתי בבקשה, יש לי נסיון ( ללא תא לחץ )
החלמה מהירה מהכאב ,מהעקיצה, מהטראומה בתא לחץ  ומהחומר המשובח  שקיבלת.
צלילה >>
לצפיה ב-'החלמה מהירה '
החלמה מהירה
28/08/2009 | 10:28
4
מה כבר צילמת שם שהוביל לכל ההשתלשלות האיומה הזו?.. מקווה שתחזור לעצמך במהרה
צלילה >>
לצפיה ב-'תרגיש טוב'
תרגיש טוב
28/08/2009 | 10:30
2
4
ופעם הבאה לצלול עם שריון.

שאלה לביולוגים / אנשי רפואה, יש אפשרות לזהות מי היה המניוק גם לאחר כמה ימים?

ארנון
צלילה >>
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר, נועז.'
שלחתי לך מסר, נועז.
28/08/2009 | 13:25
10
לצפיה ב-'בוודאי שאפשר לדעת'
בוודאי שאפשר לדעת
29/08/2009 | 18:53
8
לפי דגימות הדם שלקחו לו באותו הלילה. ויכול להיות שגם כמה ימים אחרי עדיין יש עקבות רעל בדם אבל בזה אני לא בטוחה.
צלילה >>
לצפיה ב-'רפואה שלימה נועז'
רפואה שלימה נועז
28/08/2009 | 15:51
2
לצפיה ב-'סיפור הזוי..'
סיפור הזוי..
29/08/2009 | 09:59
12
קצת בdelay...

אבל רפואה שלמה נועז.. נשמע לא סימפטי..
טוב שהיו איתף באדייס אחראים. חשוב.
אשרייך על השיתוף.
שבת שלום לכולם.
צלילה >>
לצפיה ב-'צולם עם הסלולרי'
צולם עם הסלולרי
29/08/2009 | 11:12
1
8
לצפיה ב-'זה נחשב צלילה בלוגבוק ?'
זה נחשב צלילה בלוגבוק ?
29/08/2009 | 13:01
2
רק בריאות...  ואכן המסכה נראית כמו דגם רוסי של טייסי מיג 21
צלילה >>
לצפיה ב-'חיים ארוכים והרבה בריאות'
חיים ארוכים והרבה בריאות
29/08/2009 | 13:08
1
2
לצפיה ב-'זהירות "רעו"פ". כלומר "רעול פנים". מפחיד....'
זהירות "רעו"פ". כלומר "רעול פנים". מפחיד....
29/08/2009 | 13:23
4
לצפיה ב-'בונה, יש לך יד מקולקל, אני הייתי נפטר ממנה'
בונה, יש לך יד מקולקל, אני הייתי נפטר ממנה
29/08/2009 | 14:14
2
אחלתי לך הכל כבר בטלפון, אם אתה צריך עזרה בלהפטר מהיד, קבע איתי תור
צלילה >>
לצפיה ב-'החלמה מהירה איש יקר'
החלמה מהירה איש יקר
29/08/2009 | 20:56
3
לצפיה ב-'כדאי לפנות לפרופ' בנטור מרמב"ם'
כדאי לפנות לפרופ' בנטור מרמב"ם
29/08/2009 | 21:01
14
פרופ' ידידיה בנטור מנהל מרכז ההרעלות ברמב"ם, בטוח שיוכל לעזור.
לפני מספר שנים הוא עזר לי באירוע דומה.
הרבה בריאות
מונה
צלילה >>
לצפיה ב-'החלמה מהירה'
החלמה מהירה
29/08/2009 | 21:34
1
2
לצפיה ב-'בריאות נועז'
בריאות נועז
29/08/2009 | 22:21
1
לצפיה ב-'החלמה מהירה, תרגיש טוב!'
החלמה מהירה, תרגיש טוב!
30/08/2009 | 07:16
5
לצפיה ב-'מהר והחלם נועז-ונחיתות רכות יותר בעתיד...'
מהר והחלם נועז-ונחיתות רכות יותר בעתיד...
30/08/2009 | 10:33
לצפיה ב-'תרגיש טוב'
תרגיש טוב
30/08/2009 | 13:38
1
1
לא יודע מה עקץ אותך,
אבל בהחלט תזכורת לצלמים שישימו לב על מה הם מניחים את היד.
או שעדיף שישאירו אותה על המארז.
צלילה >>
לצפיה ב-'החלמה מהירה נועז'
החלמה מהירה נועז
30/08/2009 | 16:18
1
והרבה בריאות.  טוב שהיה באדי טוב בצלילה   וגם איתות לכל צולל באשר הוא להזהר היכן מניחים את הידים והרגליים (ובמיוחד בצלילות לילה, כשלא רואים הכל)
צלילה >>
לצפיה ב-'אתה לא יכול למות לפני'
אתה לא יכול למות לפני
30/08/2009 | 16:36
8
זה עוד לא ברור לך
תרגיש טוב ותהיה בריא מהר
צלילה >>

הודעות אחרונות

17:19 | 29.09.19 שיח סלימאן
22:19 | 28.09.19 batzir
17:22 | 17.09.19 שמוליקש
15:44 | 10.09.19 nulitush
16:31 | 09.09.19 Diagonalization
21:26 | 07.09.19 שיח סלימאן
16:01 | 30.08.19 שיח סלימאן
11:37 | 21.08.19 khtubhhsx
21:04 | 15.08.19 שיח סלימאן
09:14 | 11.08.19 אמנון בצלאל

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ