לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1547615,476 עוקבים אודות עסקים

פורום צלילה

(ההודעה מנוסחת בלשון זכר אך הכוונה לשני המינים במידה שווה)
שלום וברוכים הבאים לפורום/קהילת הצלילה של תפוז.
קהילת הפורום החלה להתגבש בינואר 2000 בפורום הצלילה של IOL ז"ל, ומאז מאי 2001 אנחנו כאן. הפורום פתוח למגוון של דעות, דיווחים ושאלות בענייני צלילה. אנחנו אוהבים במיוחד דיווחים על צלילות ואתרים (רצוי בלווית תמונות) ועל הסובב הימי בכלל. חשוב לנו גם לשמוע דיווחים על מקרים של כשלים וכמעט-תאונה כדי ללמוד לקח (וכמובן גם על תאונות, לא עלינו, כשהן קורות). אפשר גם קצת פוליטיקה של עולם הצלילה אבל ללא הכפשות, איומים, אישומים אנונימיים/בלתי מבוססים ושפת שוק בלתי הולמת. הודעות כאלו תימחקנה לאלתר.

לעתים הגבול בין נושאים וסגנון המתאימים לפורום לכאלו שאינם מתאימים, הינו דק. למנהלי הפורום שמורה הזכות למחוק הודעות (ואם הכרחי גם להגביל משתתפים) לפי שיקול דעתם בהתאם לרוח הפורום ולטובתו כפי שהם מבינים אותן. ניתן לערער או לדון בכך במסרים ישירים לנקאים (אבי ע ושיח סלימאן), אך לא במסגרת דיוני הפורום; הנקאים יקחו כל הערה לתשומת ליבם אך זכות ההחלטה הסופית שמורה להם. ככלל, החלטות על מחיקת הודעות או הגבלת משתמשים אינן נושא לדיון בפורום אלא רק לדיון ישיר מול הנקאים במערכת המסרים.
יודגשו במיוחד כמה תרחישים העשויים לגרור הגבלה, ואף לצמיתות: משתתף חדש ואנונימי שהודעותיו תתמקדנה בהשמצות (לצערנו צצים כאלו מדי פעם) עשוי להיות מוגבל מיידית, והודעות כאלה עשויות להמחק מיידית בכל מקרה של חשד להיותן השמצה. העדר גילוי נאות. משתתף שהינו בעל עניין בעולם הצלילה, או בדיון מסויים, מעבר להיותו צולל ספורטיבי גרידא חייב בגילוי נאות ומדוייק על מהות עניינו. בכך נכללים בין היתר, אך לא רק, בעלי ועובדי מועדונים, סוכני מכירות, ביטוח וכדומה בעולם הצלילה, בעלי קרבה משפחתית או אחרת לאנשים כאלו או לדמויות המהוות נושא לדיוני הפורום, וכדומה.
משתתף בעל יותר מכינוי אחד, המשתמש בכך לצרכים בלתי כשרים כגון: מצג שוא של תמיכה נוספת בדעה מסויימת, עיוות סקרים, המנעות מגילוי נאות, וכדומה. עבירה על כללי זכויות יוצרים המקובלים בתפוז, לרבות פרסום חומר או תמונה של אדם אחר ללא רשותו.
מדיניות זו נקבעה כלקח מגורלם של פורומים אחרים ונסיונות חבלה בפורום זה, ואנו מבקשים לקבל אותה בהבנה.

הפרסום המסחרי אסור בפורומי תפוז (ניתן לקנות פרסום בפורטל, כמובן). ניתן להודיע במידה על פעילויות, שרותים וכדומה העשויים לעניין חברי פורום גם אם הן בתשלום, תוך ציון העלות הרגילה ומידת ההנחה לחברי הפורום. השאלה אם הודעות אלה עברו את המידה הראויה ויש למחקן נתונה לשיקול מנהלי הפורום. במקרה של ספק מוטב להתייעץ מראש עם אחד המנהלים. מועדון, ארגון, ספק וכל בעל עניין הרוצה למסור מידע אינפורמטיבי על פעילותו, יעשה זאת בעוגן "פעילות מועדונים" קיים, או שיפתח אחד חדש במידה ולא קיים. יודגש: עוגן אחד ויחיד ישמש לכל סוגי ההודעות האינפורמטיביות של מועדונים, ארגונים, ספקים ושאר בעלי עניין. עוגן קיים פירושו עוגן שבתוקף. כדי לא להקשות יתר על המידה: אם אין עוגן בשני הדפים הראשונים, או אם העוגן האחרון הוא בן יותר מ-48 שעות (התפוגה היא 72 שעות), מותר לפתוח עוגן חדש ועל כל האחרים להשתרשר אליו. הודעות או "עוגנים" שאינם עומדים בקריטריונים אלו יימחקו. ראו פירוט בנהלי הפורום.

כללי הפורום מחייבים שמירה על תרבות דיון. כל חבר פורום, כל בעל עניין ונותן שרותים, וכל מאן דבעי, אשר מרגיש נפגע מהתבטאות כלשהי בפורום, רשאי לפנות להנהלת הפורום. כל הודעה פוגענית שתוגש בקשה מוצדקת להסרתה אכן תוסר. זאת, להבדיל מביקורת לגיטימית המנוסחת בשפה נאותה, או מתאור עובדתי שניתן לחלוק עליו אבל תואר עניינית ובתום לב. ההחלטה הסופית גם בעניין זה היא של הנהלת הפורום. משתתף בפורום, או כל המעוניין להיות מוזכר בפורום, מקבל עליו ליישב סכסוכים הקשורים בדיוני הפורום בהתאם לנהלי הפורום דלעיל, ולא בשום דרך אחרת. חבר פורום או בעל עניין שיבחר בדרך משפטית של תביעת לשון הרע או איום בה, במקום דרך הבירור עם הנהלת הפורום בהתאם לנהלי הפורום, לא יוכל להמשיך להשתתף בפורום, אלא רק במסגרת תגובה לביקורת. להנהלת הפורום גם שמורה הזכות להסיר כל איזכור שלו, בקישורי הפורום ו/או בכלל, למעט איזכור העובדה שבחר ליישב חילוקי דעות בפורום בדרך של תביעה משפטית. עם זאת להנהלת הפורום שמור שיקול הדעת לא להפעיל

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צלילה

(ההודעה מנוסחת בלשון זכר אך הכוונה לשני המינים במידה שווה)
שלום וברוכים הבאים לפורום/קהילת הצלילה של תפוז.
קהילת הפורום החלה להתגבש בינואר 2000 בפורום הצלילה של IOL ז"ל, ומאז מאי 2001 אנחנו כאן. הפורום פתוח למגוון של דעות, דיווחים ושאלות בענייני צלילה. אנחנו אוהבים במיוחד דיווחים על צלילות ואתרים (רצוי בלווית תמונות) ועל הסובב הימי בכלל. חשוב לנו גם לשמוע דיווחים על מקרים של כשלים וכמעט-תאונה כדי ללמוד לקח (וכמובן גם על תאונות, לא עלינו, כשהן קורות). אפשר גם קצת פוליטיקה של עולם הצלילה אבל ללא הכפשות, איומים, אישומים אנונימיים/בלתי מבוססים ושפת שוק בלתי הולמת. הודעות כאלו תימחקנה לאלתר.

לעתים הגבול בין נושאים וסגנון המתאימים לפורום לכאלו שאינם מתאימים, הינו דק. למנהלי הפורום שמורה הזכות למחוק הודעות (ואם הכרחי גם להגביל משתתפים) לפי שיקול דעתם בהתאם לרוח הפורום ולטובתו כפי שהם מבינים אותן. ניתן לערער או לדון בכך במסרים ישירים לנקאים (אבי ע ושיח סלימאן), אך לא במסגרת דיוני הפורום; הנקאים יקחו כל הערה לתשומת ליבם אך זכות ההחלטה הסופית שמורה להם. ככלל, החלטות על מחיקת הודעות או הגבלת משתמשים אינן נושא לדיון בפורום אלא רק לדיון ישיר מול הנקאים במערכת המסרים.
יודגשו במיוחד כמה תרחישים העשויים לגרור הגבלה, ואף לצמיתות: משתתף חדש ואנונימי שהודעותיו תתמקדנה בהשמצות (לצערנו צצים כאלו מדי פעם) עשוי להיות מוגבל מיידית, והודעות כאלה עשויות להמחק מיידית בכל מקרה של חשד להיותן השמצה. העדר גילוי נאות. משתתף שהינו בעל עניין בעולם הצלילה, או בדיון מסויים, מעבר להיותו צולל ספורטיבי גרידא חייב בגילוי נאות ומדוייק על מהות עניינו. בכך נכללים בין היתר, אך לא רק, בעלי ועובדי מועדונים, סוכני מכירות, ביטוח וכדומה בעולם הצלילה, בעלי קרבה משפחתית או אחרת לאנשים כאלו או לדמויות המהוות נושא לדיוני הפורום, וכדומה.
משתתף בעל יותר מכינוי אחד, המשתמש בכך לצרכים בלתי כשרים כגון: מצג שוא של תמיכה נוספת בדעה מסויימת, עיוות סקרים, המנעות מגילוי נאות, וכדומה. עבירה על כללי זכויות יוצרים המקובלים בתפוז, לרבות פרסום חומר או תמונה של אדם אחר ללא רשותו.
מדיניות זו נקבעה כלקח מגורלם של פורומים אחרים ונסיונות חבלה בפורום זה, ואנו מבקשים לקבל אותה בהבנה.

הפרסום המסחרי אסור בפורומי תפוז (ניתן לקנות פרסום בפורטל, כמובן). ניתן להודיע במידה על פעילויות, שרותים וכדומה העשויים לעניין חברי פורום גם אם הן בתשלום, תוך ציון העלות הרגילה ומידת ההנחה לחברי הפורום. השאלה אם הודעות אלה עברו את המידה הראויה ויש למחקן נתונה לשיקול מנהלי הפורום. במקרה של ספק מוטב להתייעץ מראש עם אחד המנהלים. מועדון, ארגון, ספק וכל בעל עניין הרוצה למסור מידע אינפורמטיבי על פעילותו, יעשה זאת בעוגן "פעילות מועדונים" קיים, או שיפתח אחד חדש במידה ולא קיים. יודגש: עוגן אחד ויחיד ישמש לכל סוגי ההודעות האינפורמטיביות של מועדונים, ארגונים, ספקים ושאר בעלי עניין. עוגן קיים פירושו עוגן שבתוקף. כדי לא להקשות יתר על המידה: אם אין עוגן בשני הדפים הראשונים, או אם העוגן האחרון הוא בן יותר מ-48 שעות (התפוגה היא 72 שעות), מותר לפתוח עוגן חדש ועל כל האחרים להשתרשר אליו. הודעות או "עוגנים" שאינם עומדים בקריטריונים אלו יימחקו. ראו פירוט בנהלי הפורום.

כללי הפורום מחייבים שמירה על תרבות דיון. כל חבר פורום, כל בעל עניין ונותן שרותים, וכל מאן דבעי, אשר מרגיש נפגע מהתבטאות כלשהי בפורום, רשאי לפנות להנהלת הפורום. כל הודעה פוגענית שתוגש בקשה מוצדקת להסרתה אכן תוסר. זאת, להבדיל מביקורת לגיטימית המנוסחת בשפה נאותה, או מתאור עובדתי שניתן לחלוק עליו אבל תואר עניינית ובתום לב. ההחלטה הסופית גם בעניין זה היא של הנהלת הפורום. משתתף בפורום, או כל המעוניין להיות מוזכר בפורום, מקבל עליו ליישב סכסוכים הקשורים בדיוני הפורום בהתאם לנהלי הפורום דלעיל, ולא בשום דרך אחרת. חבר פורום או בעל עניין שיבחר בדרך משפטית של תביעת לשון הרע או איום בה, במקום דרך הבירור עם הנהלת הפורום בהתאם לנהלי הפורום, לא יוכל להמשיך להשתתף בפורום, אלא רק במסגרת תגובה לביקורת. להנהלת הפורום גם שמורה הזכות להסיר כל איזכור שלו, בקישורי הפורום ו/או בכלל, למעט איזכור העובדה שבחר ליישב חילוקי דעות בפורום בדרך של תביעה משפטית. עם זאת להנהלת הפורום שמור שיקול הדעת לא להפעיל

לצפיה ב-'פתיל התחרות המקורי:לעיון בלבד,לא הצבעה'
פתיל התחרות המקורי:לעיון בלבד,לא הצבעה
08/06/2009 | 16:38
228
יש להצביע בפתיל ההצבעות בלבד, אבל ניתן לעיין בפתיל זה כדי לבחור את התמונות בטרם הצבעה, כיוון שכאן נוח יותר לראות את התצוגה המקדימה של כל התמונות.
צלילה >>
לצפיה ב-' תחרות צילום עולם המים: יישורת אחרונה'
תחרות צילום עולם המים: יישורת אחרונה
04/06/2009 | 11:16
227
ניתן להמשיך לשלוח תמונות עד יום א' בצהריים – חסרים כאן עוד המון חברי פורום שיש באמתחתם תמונות יפות
אנא אל תירתעו מכך שגם השמות הגדולים משתתפים – לכל תמונה יפה ומיוחדת יש סיכוי!
אנו מנהלים רישום של ההשתתפות בתחרויות וארועי פורום דומים, ובעתיד בכוונתנו להעניק פרסים גם למשתתפים/ות המתמידים על עצם השתתפותם – אז קדימה...
המשיכו לשרשר כאן תמונות, עד 3 לכל משתתף.
כל תמונה תשורשר ישירות למסר זה, ברזולוציה שתבחרו.
10 העולות לגמר תישלחנה לשיפוט ברזולוציה המקורית.
אנא קיראו בקפידה את התקנון שבהודעה המקורית (מצורפת), ובעיקר אל תשכחו לשלוח לתפוז אנשים את מסר האישור הנדרש (כמוסבר שם): בלעדיו תמונותיכם לא תיכללנה בתחרות.
שאלות רצוי לשרשר בפתיל הנפרד המוקדש לכך.
תודה לכל המפרסמים עד כה, ובהצלחה!
צלילה >>
לצפיה ב-'יש גם פתיל נפרד לשאלות והערות, למטה'
יש גם פתיל נפרד לשאלות והערות, למטה
04/06/2009 | 11:18
1
לצפיה ב-'אנא שרשרו נכון '
אנא שרשרו נכון
06/06/2009 | 19:08
מי ששירשר תמונות שלא לאחת מההודעות הראשיות שפירסמתי, מתבקש לשרשרן שנית, כל תמונה בנפרד להודעה שלי שבראש הפתיל, כדי שניתן יהיה להצביע בצורה ברורה.
לאחר שתפרסמו כך, אני אמחק את הכפילות.
תודה.
צלילה >>
לצפיה ב-' תחרות צילום "עולם המים" נמשכת '
תחרות צילום "עולם המים" נמשכת
03/06/2009 | 11:28
138
אנא המשיכו לשרשר כאן תמונות, עד 3 לכל משתתף.
כל תמונה תשורשר ישירות למסר זה, ברזולוציה שתבחרו.
10 העולות לגמר תישלחנה לשיפוט ברזולוציה המקורית.
אנא קיראו בקפידה את התקנון שבהודעה המקורית (מצורפת), ובעיקר אל תשכחו לשלוח לתפוז אנשים את מסר האישור הנדרש (כמוסבר שם): בלעדיו תמונותיכם לא תיכללנה בתחרות.
שאלות רצוי לשרשר בפתיל הנפרד המוקדש לכך.
תודה לכל המפרסמים עד כה, ובהצלחה!
צלילה >>
לצפיה ב-' תחרות צילום "עולם המים" יוצאת לדרך! '
תחרות צילום "עולם המים" יוצאת לדרך!
<< ההודעה הנוכחית
31/05/2009 | 15:46
108
11
צילמתם כריש אימתני ממרחק נגיעה? תפסתם זוית צילום מיוחדת במינה של נוף תת-מימי מרהיב? ובכלל, חושבים שהתמונה התת-מימית שלכם היא תמונה מעולה? עכשיו הזמן להוכיח את זה!

העלו את הצילום הכי טוב ומיוחד שצילמתם מתחת למים, ואולי תוכלו לזכות בפרסים יקרי-ערך כאשר גולת הכותרת היא שעון הצלילה היוקרתי SEA-Touch מבית TISSOT

קצת על שעון SEA-Touch :

SEA-Touch מבית TISSOT משתמש בפטנט טכנולוגי להבטיח ששעון זה לצוללים ישמור על ביצועיו הגבוהים בכל הרמות - מעל ומתחת למים עד לעומק של 200 מטר. הטכנולוגיה המתקדמת בקצה האצבעות שלך.
השעון בעל מסך המגע משלב כרונוגרף דיגיטלי, תרמומטר, מצפן, לוג צלילה, ובנוסף השעון מורה על המהירות בה הצולל נע במטר לדקה - הכל מופעל ע"י מגע בזכוכית.
SEA-Touch עומד בתקן האירופאי לאביזרי צלילה – תאורה מעולה, עמיד בזעזועים, אנטי-מגנטי, רצועה מבודדת.

לסרטון הדגמה של ה-SEA-Touch:
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=320645...

אז מה צריך לעשות ?

החל מהיום ועד יום א' 7.6.09 בשעה 12:00 אתם מוזמנים להעלות כקובץ, בתגובה לשרשור ההודעה הנוכחי, את התמונה הטובה ביותר שצילמתם מתחת למים.

במקביל להעלאת התמונה עליכם לשלוח מסר לניק "תפוז אנשים מודיע" תחת הכותרת "תחרות עולם המים".
בתוכן המסר עליכם לציין את פרטיכם האישיים- שם מלא, ת.ז, טלפון, וכתובת. כמו כן, עליכם להכריז על כך שהתמונה שצילמתם צולמה על- ידכם וזכויות היוצרים שייכות לכם.

שימו : גולש שלא ישלח את פרטיו במסר עד יום א' 7.6.09 בשעה 12:00, לא יוכל להשתתף בתחרות.

החל מיום א` 7.6.09 בשעה 17:00 ועד ליום ה` 11.6.09 בשעה 12:00, יתקיים שרשור הצבעות בפורום. בשרשור זה תוכלו להצביע עבור התמונה המועדפת עליכם ע"י שרשור האייקון כתגובה לתמונה המצורפת..

10 התמונות שיזכו למס' הרב ביותר של ההצבעות יעלו לשלב הגמר.

דגשים להצבעה:

- כל גולש יוכל להצביע עד 3 פעמים.
- לא ניתן להצביע עבור אותה תמונה פעמיים
- גולש לא יוכל להצביע עבור התמונה של עצמו.

ביום ה' 11.6.09 בשעה 17:00 תכריז הנהלת הפורומים על 10 הגולשים שתמונותיהם עלו לשלב הגמר.

בתאריך 22.6.09 יתקיים אירוע השקה לשעון ה- SEA-Touch, במסגרתו יתקיים שלב הגמר של התחרות.
לאירוע יוזמנו 10 הגולשים אשר העלו את התמונות שעלו לגמר.
בשלב הגמר תוצגנה 10 התמונות הנבחרות, מהם ייבחרו 3 הזוכים בתחרות ע"י בעלי החברה וצוות שופטים שימונה על ידה.

שימו - התמונות אשר אתם מעלים לתחרות עשויות להגיע לשלב הגמר, בו הן תוצגנה בפומבי, במסגרת אירוע ההשקה לשעון ה-  SEA-Touch.
עצם השתתפותכם בתחרות, הינה כהסכמה לתנאי זה.

פרסים

מקום ראשון-  שעון הצלילה היוקרתי SEA-Touch מבית TISSOT בשווי 6,900 שקל

מקום שני- ארנק עור יוקרתי של טיסו לגבר

מקום שלישי- תיק כלי רחצה לנסיעות של טיסו

לתקנון התחרות: http://www.tapuz.co.il/blog/viewEntry.asp?EntryId=...

בהצלחה לכל המשתתפים
צלילה >>
לצפיה ב-'המרדף'
המרדף
01/06/2009 | 09:19
3
1
היי,
חברה שלי הפנתה אותי לתחרות,אני חדשה כאן ומקווה שזה לא יפגע בסיכויים שלי בהצבעות
צלילה >>
לצפיה ב-'וואו, אחת היפות'
וואו, אחת היפות
01/06/2009 | 10:28
איפה צילמת? איך צילמת?

אבי, איך נקבע הזוכה? מי השופטים?
צלילה >>
לצפיה ב-''
06/06/2009 | 20:44
אני יודע שעוד לא החלה התחרות אך אני כבר במילואים ממחר.
אז אם יתקבל אחלה ואם לא תמחקו בבקשה.
צלילה >>
לצפיה ב-''
08/06/2009 | 10:27
לצפיה ב-'צב השעה'
צב השעה
01/06/2009 | 09:40
3
2
לצפיה ב-'חמוד'
חמוד
01/06/2009 | 10:29
2
אבל המדוזה אוכלת אותו בלי מלח
צלילה >>
לצפיה ב-'מסכים לגמרי'
מסכים לגמרי
01/06/2009 | 10:37
לצפיה ב-'לווא דווקא'
לווא דווקא
01/06/2009 | 17:47
תראה את התאורה על הצב, פנטסטי.
צלילה >>
לצפיה ב-'אנא פרסמו צילומיכם... '
אנא פרסמו צילומיכם...
01/06/2009 | 16:11
14
לעולם אין לדעת, וגם נחמד להיות חלק מפתיל תמונות כזה שייכנס להיסטוריה של הפורום.
אז גם מי שמרגיש שהוא רק בקטגוריית חובבים מוזמן לשים תמונה, וכל המקדים הרי זה משובח
צלילה >>
לצפיה ב-'הבהרה תמונה אחת, משורשרת נכון '
הבהרה תמונה אחת, משורשרת נכון
02/06/2009 | 09:27
6
מובן מאליו שיש לפרסם רק תמונה אחת.
את התמונה יש לשרשר להודעת הפתיחה, ולא לשום הודעה אחרת (זו גם הדרך הנכונה לשרשר, וגם חיוני לשם ביצוע ההצבעות בשבוע הבא).
תמונות שלא פורסמו בהתאם להנחיה זו נמחקו, ניתן לפרסמן מחדש בהתאם להנחייה.
תודה לכל המפרסמים עד כאן, וברוכים הבאים לכל המצטרפים לפורום לרגל התחרות: יופי של אלבום יוצא לנו!
צלילה >>
לצפיה ב-'עדכון: אפשר עד 3 תמונות, אבל... '
עדכון: אפשר עד 3 תמונות, אבל...
02/06/2009 | 18:42
2
תפוז הציעו שנאפשר פירסום של עד 3 תמונות לצלם, והחלטנו לקבל את ההצעה.
אנו נשמח מאד לראות יותר מתמונה אחת מכם, והדבר יעשיר את אלבום התחרות.

עם זאת:
1. קחו בחשבון שבכך אתם מפזרים את סיכויי ההצבעה בעדכם (ההצבעה היא לתמונה, לא לצלם)
2. כפועל יוצא, עדיין יש לשרשר כל אחת ואחת מהן ישירות להודעה הראשית, ולא לתמונה קודמת שצילמתם (אחרת ההצבעות תצאנה מבולגנות, בשבוע הבא).
3. נא להפעיל קומון סנס בעת פרסום התמונות (למשל, פירסום 3 וריאציות על הבן שלכם צולל חופשי בבריכה אינו נופל בקטגוריה של קומון סנס. 3 וריאציות על דג בפוזיציה מיוחדת כן...)
צלילה >>
לצפיה ב-'אם מעלים שלוש תמונות'
אם מעלים שלוש תמונות
02/06/2009 | 19:27
1
1
מסר אחד עדיין מספיק, נכון?
צלילה >>
לצפיה ב-'כן, כמובן '
כן, כמובן
02/06/2009 | 19:55
לצפיה ב-'חוזר ומדגיש:לא להצביע עד שתוכרז ההצבעה'
חוזר ומדגיש:לא להצביע עד שתוכרז ההצבעה
03/06/2009 | 14:38
לצפיה ב-'איזה הודעה היא הודעת פתיחה?'
איזה הודעה היא הודעת פתיחה?
03/06/2009 | 21:50
1
הנעץ : תחרות צילום "עולם המים" נמשכת...
                                     או
            תחרות צילום "עולם המים" יוצאת לדרך!

כלומר לאיזה מההודעות האלה לשרשר?
צלילה >>
לצפיה ב-'אחת משתיהן זה בסדר '
אחת משתיהן זה בסדר
03/06/2009 | 23:11
העיקר לא לשרשר להודעה אחרת, כדי למנוע קשיים ואי הבנות בהצבעה שתהיה.
צלילה >>
לצפיה ב-'מנסה להפחיד [ ומצליח ]'
מנסה להפחיד [ ומצליח ]
06/06/2009 | 21:24
6
אחת הראשונות שצילמתי עם המצלמה.לא ניזתי להתקרב אפילו והוא "רץ" אלי.
פחד.
צלילה >>
לצפיה ב-'אותי הוא הצליח להפחיד'
אותי הוא הצליח להפחיד
07/06/2009 | 21:59
כולי תקווה שאתה רץ מהר יותר
צלילה >>
לצפיה ב-'Very nice Photos'
Very nice Photos
09/06/2009 | 13:14
לצפיה ב-'פתח עליך פה'
פתח עליך פה
10/06/2009 | 15:57
מזל שהוא לא בלע אותך , באדי יקר שלי
צלילה >>
לצפיה ב-'פתח עליך פה'
פתח עליך פה
10/06/2009 | 16:00
מזל שהוא לא בלע אותך, באדי יקר שלי
צלילה >>
לצפיה ב-'פתח עליך ג'ורה'
פתח עליך ג'ורה
10/06/2009 | 17:09
מזל שלא בלע אותך
צלילה >>
לצפיה ב-'פתח עליך ג'ורה'
פתח עליך ג'ורה
10/06/2009 | 18:12
1
לצפיה ב-'כאילו נלקח מהסרט'
כאילו נלקח מהסרט
01/06/2009 | 16:47
לצפיה ב-'אז הנה כריש ממרחק נגיעה, טוב?'
אז הנה כריש ממרחק נגיעה, טוב?
01/06/2009 | 18:44
7
טוב, לא באמת כריש, אבל לא פחות מסוכן! ובחיי שהייתי במרחק נגיעה! אבל לא נגעתי, כדי לא להפריע לו

ואני לא מתחייב שהיא הכי טובה שצילמתי מתחת למים ובטח לא מתכוון להוכיח שהיא תמונה "מעולה", אבל יש לי חיבה מיוחדת כלפיה

אז הנה הדג הנועז שמביט אל השמש, וקופא כאבן

צלילה >>
לצפיה ב-'מה שמו ?'
מה שמו ?
02/06/2009 | 13:21
6
לצפיה ב-'אבנון כמובן, ומכאן "קופא כאבן"...'
אבנון כמובן, ומכאן "קופא כאבן"...
02/06/2009 | 18:27
5
חשבתי שזה יובן...
צלילה >>
לצפיה ב-'מצטערת'
מצטערת
02/06/2009 | 19:31
4
אבל מדובר בעקרבן שדי, ולא באבנון.
צלילה >>
לצפיה ב-'טוב, הוא אמר "כמו אבן" לא "ממש אבן"'
טוב, הוא אמר "כמו אבן" לא "ממש אבן"
02/06/2009 | 19:41
1
ואת גם מאוד קטנונית
צלילה >>
לצפיה ב-'לא קטנונית'
לא קטנונית
02/06/2009 | 19:51
סתם פולניה
צלילה >>
לצפיה ב-'אכן, באנגלית קוראים להם false stone fish'
אכן, באנגלית קוראים להם false stone fish
02/06/2009 | 21:29
1
2
לצפיה ב-'לזה התכוונתי, כמובן '
לזה התכוונתי, כמובן
03/06/2009 | 01:32
לצפיה ב-'מוקדש לקרן סירוטה'
מוקדש לקרן סירוטה
01/06/2009 | 19:09
צב חמוד שפשוט התחנן לתשומת לב...
לא יכולתי להתעלם

עופר
צלילה >>
לצפיה ב-'באמת קשה לבחור...'
באמת קשה לבחור...
01/06/2009 | 22:40
5
מקווה שזאת מתאימה למעמד :)

בהצלחה לכולם
צלילה >>
לצפיה ב-'פוקסים לא נחשב '
פוקסים לא נחשב
01/06/2009 | 22:44
יפה מאוד !!
צלילה >>
לצפיה ב-'מדהים'
מדהים
01/06/2009 | 22:44
סחטיין על התמונה, לא כל יום תופסים מצב כזה
צלילה >>
לצפיה ב-'אני בעדה!'
אני בעדה!
02/06/2009 | 11:13
2
זה נחשב הצבעה, נכון?
צלילה >>
לצפיה ב-'ככה זה אתכם הכותבים'
ככה זה אתכם הכותבים
02/06/2009 | 11:45
שכחתם לקרא
ההצבעה עוד לא התחילה :)
אביא פירט את המועדים והשיטות
וכן..
גם אני בעדה
צלילה >>
לצפיה ב-'הצבעות החל מיום א' 7 ביוני '
הצבעות החל מיום א' 7 ביוני
02/06/2009 | 12:27
אחרי הצהריים - אחרי שכל התמונות תפורסמנה. נא לא להצביע עכשיו: זה ייפסל...
ההצבעות תהיינה במסרים עם , עד 3 הצבעות לכל גולש (גולש/ת לא יצביע עבור התמונה שהוא פירסם).
צלילה >>
לצפיה ב-'זהרון'
זהרון
01/06/2009 | 22:41
זהרון במעמקים
צלילה >>
לצפיה ב-'נאפו'
נאפו
02/06/2009 | 01:43
באמת היה קשה לבחור
צלילה >>
לצפיה ב-'סוסון ים בגורדון'
סוסון ים בגורדון
02/06/2009 | 09:24
4
לצפיה ב-'איזה יופי'
איזה יופי
02/06/2009 | 13:32
2
תמונה ממש יפה
לא ידעתי שיש סוסוני ים בחופים שלנו.
זה יחסית קרוב לחוף? כלומר, אם לוקחים שנורקל ומשקפת אפשר לראות אותם?
צלילה >>
לצפיה ב-'אל תבני על זה, גם בצלילה רואים אותם פעם'
אל תבני על זה, גם בצלילה רואים אותם פעם
02/06/2009 | 17:00
במלניום.

עידו
צלילה >>
לצפיה ב-'הסוסון'
הסוסון
02/06/2009 | 20:38
צולם בעומק 7 מטר

מאות צלילות באזור וזו הפעם היחידה שראיתי סוסון ים באזור

אבל איזו מציאה

צלילה >>
לצפיה ב-''
11/06/2009 | 10:31
התלבטות קשה אבל התפיסה נהדרת של סוסון יפיפה בים תיכון זה כבוד גדול

לדעתי מגיע מגיע
צלילה >>
לצפיה ב-'לא יודע אם היא הכי יפה, אבל אני אוהבת'ה'
לא יודע אם היא הכי יפה, אבל אני אוהבת'ה
02/06/2009 | 10:46
לצפיה ב-'הסמוי...'
הסמוי...
02/06/2009 | 11:07
לצפיה ב-'סוסון ים'
סוסון ים
02/06/2009 | 11:12
1
סתם כי אני לא בבית ולא תהיה לי גישה לתמונות עד סיום התחרות. וגם מיאו מאוד אוהבת את התמונה הזו.
צלילה >>
לצפיה ב-'בעיקר מקוצר זמן'
בעיקר מקוצר זמן
02/06/2009 | 19:54
4
1
אומנם אני לא בטוח שהכי טובה שלי, אבל בהחלט אחת שאני מאד אוהב
מקווה שגם פה יאהבו (בא לי פעם להצליח בתחרות )

ושאלה, התמונות שעולות פה הן ברזולוציה לצפיה, האם ה 10 שיעלו לגמר ישלחו ברזולוציה גבוהה יותר? ואם כן איך מתי ולאן?
צלילה >>
לצפיה ב-'באמת יפה מאוד. צבעים מיוחדים.'
באמת יפה מאוד. צבעים מיוחדים.
02/06/2009 | 20:09
1
לצפיה ב-'אהבתי'
אהבתי
02/06/2009 | 20:57
לצפיה ב-''
07/06/2009 | 22:10
לצפיה ב-'אחלה תמונה'
אחלה תמונה
09/06/2009 | 16:43
לצפיה ב-'אני מבטיח לכל מי שיצביע עבורי... '
אני מבטיח לכל מי שיצביע עבורי...
02/06/2009 | 20:07
1
א. שלום אזורי.
ב. מחשב לכל צולל.
ד. הפחתת מחיר הדלק בתחנה בצומת הערבה.

הצביעו הררי!
צלילה >>
לצפיה ב-'משקיפה'
משקיפה
02/06/2009 | 21:36
1
לצפיה ב-'תמונה ציורית ומקסימה, קיבלת את קולי'
תמונה ציורית ומקסימה, קיבלת את קולי
07/06/2009 | 02:14
לצפיה ב-'לא זוכה בתחרויות כרוני אבל למען ההזדמנות '
לא זוכה בתחרויות כרוני אבל למען ההזדמנות
02/06/2009 | 22:20
1
להעלוות את אחת התמונות אהובות עלי.

תודה

צלילה >>
לצפיה ב-'מנטה מלמטה'
מנטה מלמטה
02/06/2009 | 23:38
לצפיה ב-'להקת ברקודות'
להקת ברקודות
02/06/2009 | 23:43
2
לצפיה ב-'עוד אחד'
עוד אחד
02/06/2009 | 23:52
1
חבר מציץ
צלילה >>
לצפיה ב-'אחרון'
אחרון
02/06/2009 | 23:56
2
1
מורנה צהובת פה
צלילה >>
לצפיה ב-'איפה צולמה " חבר מציץ?"'
איפה צולמה " חבר מציץ?"
03/06/2009 | 07:47
1
1
לצפיה ב-'הבטן הקידמית של הסטי"ל באילת'
הבטן הקידמית של הסטי"ל באילת
03/06/2009 | 11:48
לצפיה ב-'מערה תת-מימית באוסטרליה'
מערה תת-מימית באוסטרליה
03/06/2009 | 08:06
שלושה ימים צללתי שם: Fish Rock ב-South West Rocks.
זו התמונה שדמיינתי לי. תמונת המערה האולטימטיבית.
אני בתוך המערה, מסתכל לכיוון היציאה (הרדודה, הצפונית, למי שמכיר), וצוללן אחר בא מולי, בצללית מושלמת עם פנס ביד...
צלילה >>
לצפיה ב-'סרטן מתחבא לו בין האלמוגים'
סרטן מתחבא לו בין האלמוגים
03/06/2009 | 08:10
1
צלילת Shark Feeding בפיג'י. המים מסביב שורצים ארבעה סוגים שונים של כרישים, ופתאום אני קולט את הבחור הקטן הזה מתחבא לו.
המצלמה לא הצליחה להתפקס עליו, הייתי צריך לעבור לפוקוס ידני ולכוון את הפלאש, בעומק 15 מטר ומוקף כרישים
אבל מה לא עושים בשביל תמונה טובה...
צלילה >>
לצפיה ב-'איך קוראים ל-Nudibranch בעברית?'
איך קוראים ל-Nudibranch בעברית?
03/06/2009 | 08:15
3
צלילה ב-Bay of Islands, בצפון ניו-זילנד, ב-Rainbow Warrior Shipwreck.
אחד ה-Nudibrach-ים היפים שראיתי.

איך קוראים לו בכלל בעברית?
צלילה >>
לצפיה ב-'ניבדית... '
ניבדית...
03/06/2009 | 08:27
על שמו של ניב ד, חבר הפורום הידוע בחיבתו - שלא לאמר באובססיה שלו - לסוג זה של בעלי חיים
כלומר, הוא פשוט מתעב אותן ובתקופות שהפורום מוצף בצילומיהן ניב קובל על כך מרה.
בעברית חוץ-פורומית הן נקראות חשופיות (שכן איבדו את השריון שהיה להן בעבר האבולוציוני), והן זוכות לאהדה די גדולה בפורום (פרט לניב, כאמור).
המשך דיום חשופיות תוכל לפתוח בפתיל נפרד.
צלילה >>
לצפיה ב-'ענבר, Nudibranch =חשופית'
ענבר, Nudibranch =חשופית
07/06/2009 | 06:12
1
2
לצפיה ב-'לא ראיתי שאבי כבר ענה. סליחה, אבי.'
לא ראיתי שאבי כבר ענה. סליחה, אבי.
07/06/2009 | 06:16
לצפיה ב-'דג נדיר ביותר!!!'
דג נדיר ביותר!!!
03/06/2009 | 11:24
1
אחת ההצלות מההארדיסק שמת ביחד עם כל התמונות :((
צלילה >>
לצפיה ב-'מהמם!!! המחזה הכי יפה בטבע!!'
מהמם!!! המחזה הכי יפה בטבע!!
03/06/2009 | 16:24
לצפיה ב-'אמנם לא חבר פורום קבוע,'
אמנם לא חבר פורום קבוע,
03/06/2009 | 13:13
1
אבל אוהב להיות מעל, מתחת ועל פני המים...

במקרה זה, ירדתי בצלילה חופשית כדי לצלם שושנת ים בעומק של כ-10 מ';
אבל בדרך חזרה קלטתי את הרגליים של חבר שישב באותו זמן על הקיאק שלי,
ואת העיוות של שאר הגוף שלו דרך הגלים. מיד הרמתי את המצלמה (אולימפוס
מיו 770)- והקלקתי. זו אחת התמונות האהובות עלי גם בגלל הספונטניות, וגם
בגלל שזו זווית שצלמים יבשתיים כמוני לא זוכים לראות, ובטח שלא לצלם כל יום.

בהצלחה לכולם!
צלילה >>
לצפיה ב-'כריש משני מטר בגלפגוס!'
כריש משני מטר בגלפגוס!
03/06/2009 | 13:56
4
לצפיה ב-'איפה אפי'
איפה אפי
03/06/2009 | 18:26
1
מתחבא

צולם בצלילה חופשית בקיסריה, בעומק (מטורף) של כ-40 ס"מ...
צלילה >>
לצפיה ב-'התמונות שלי לתחרות'
התמונות שלי לתחרות
03/06/2009 | 22:29
1
זו הראשונה
צלילה >>
לצפיה ב-'מה זה?'
מה זה?
07/06/2009 | 17:18
לצפיה ב-'השניה'
השניה
03/06/2009 | 22:30
בזמן הניקוי
צלילה >>
לצפיה ב-'ואחרונה'
ואחרונה
03/06/2009 | 22:33
3
איך לא...  
צלילה >>
לצפיה ב-'wow'
wow
04/06/2009 | 12:15
לצפיה ב-'מצביע לזאת'
מצביע לזאת
07/06/2009 | 21:10
לצפיה ב-'מהמההם'
מהמההם
09/06/2009 | 14:32
כמו ציור..
צלילה >>
לצפיה ב-'התמונה שלי לתחרות'
התמונה שלי לתחרות
04/06/2009 | 10:53
3
1
מדוזה מקו טאו, צולמה עם ה10-17 מטווח אפס.
צלילה >>
לצפיה ב-'יענו המדוזה צילמה את עצמה? '
יענו המדוזה צילמה את עצמה?
04/06/2009 | 12:52
לצפיה ב-'נפלאה!'
נפלאה!
04/06/2009 | 15:35
מאוד מוכשרת, המדוזה
צלילה >>
לצפיה ב-''
10/06/2009 | 15:16
לצפיה ב-'Chromodoris Africana '
Chromodoris Africana
04/06/2009 | 20:39
2
אחת מקרו, דרמטי
צלילה >>
לצפיה ב-'אחת רחבה בלי WIDE זוג ביתוש'
אחת רחבה בלי WIDE זוג ביתוש
04/06/2009 | 20:40
לצפיה ב-'אחרונה נוסטלגית'
אחרונה נוסטלגית
04/06/2009 | 20:41
לצפיה ב-'!@! התמונה שלי לתחרות'
!@! התמונה שלי לתחרות
05/06/2009 | 12:13
צולמה בראש הסטי"ל, תמונה שאני מאוד אוהבת.
צלילה >>
לצפיה ב-'מלתעות'
מלתעות
06/06/2009 | 20:35
כןף גם לחיה תמימה זו יש שניים.
צלילה >>
לצפיה ב-' ראשונה'
ראשונה
06/06/2009 | 20:38
1
שושנה בתקריב.

התמונות כאן נהדרות ומאתגרות ורק נותנות רעיונות לשיפור.
אכן יוזמה מבורכת.

שיהיה בהצלחה לכולם ושתהיה תחרות בריאה והוגנת.
צלילה >>
לצפיה ב-' שניה'
שניה
06/06/2009 | 20:39
1
תולעת זכוכיתית.
צלילה >>
לצפיה ב-' שלישית'
שלישית
06/06/2009 | 20:41
2
קצת מאיים...
צלילה >>
לצפיה ב-'קומפוזיצית אלמוג'
קומפוזיצית אלמוג
06/06/2009 | 21:13
לצפיה ב-'התמונה שלי 2'
התמונה שלי 2
06/06/2009 | 21:37
1
מורנה עדינה.
צלילה >>
לצפיה ב-'הציץ ונפגע'
הציץ ונפגע
10/06/2009 | 17:15
לצפיה ב-'ראשונה'
ראשונה
06/06/2009 | 21:38
1
לצפיה ב-'שנייה'
שנייה
06/06/2009 | 21:40
5
לצפיה ב-'שלישית (מכיל עירום)'
שלישית (מכיל עירום)
06/06/2009 | 21:43
1
1
מומלץ לפתוח לגודל מלא ולראות את ההשתקפויות....

צלילה >>
לצפיה ב-''
10/06/2009 | 22:53
לצפיה ב-'מנטה כמובן'
מנטה כמובן
07/06/2009 | 08:19
1
1
לצפיה ב-''
09/06/2009 | 14:34
לצפיה ב-'גוסט פייפ'
גוסט פייפ
07/06/2009 | 08:21
1
לצפיה ב-'יוצא מהמסך'
יוצא מהמסך
07/06/2009 | 08:23
לצפיה ב-'1'
1
07/06/2009 | 11:16
לצפיה ב-'2'
2
07/06/2009 | 11:18
לצפיה ב-'3'
3
07/06/2009 | 11:19
לצפיה ב-'אבנון בסמטה חשוכה'
אבנון בסמטה חשוכה
03/06/2009 | 14:44
לצפיה ב-'הזדמנות :)'
הזדמנות :)
03/06/2009 | 19:29
1
הזדמנות לפרסם שלשה :)

איך אני יכול בלי הדיונון שאני הכי אוהב?   :)

בהצלחה לכולם :)

צלילה >>
לצפיה ב-'מיוחדת מאד'
מיוחדת מאד
03/06/2009 | 21:58
לצפיה ב-'תמונה שניה '
תמונה שניה
03/06/2009 | 19:41
2
קצת רחבת זווית  :)

צולם באילת  .
צלילה >>
לצפיה ב-'קלאסיקה!'
קלאסיקה!
03/06/2009 | 22:11
אפשר את השלישית בבקשה?
אתה מייבש אותנו...
צלילה >>
לצפיה ב-''
08/06/2009 | 21:57
לצפיה ב-'שלישית'
שלישית
03/06/2009 | 22:21
4
תמנון דוגמן :)

אמיר
צלילה >>
לצפיה ב-'אני מאוד אוהב את התמונה הזאת '
אני מאוד אוהב את התמונה הזאת
04/06/2009 | 14:55
לצפיה ב-''
07/06/2009 | 22:11
לצפיה ב-''
08/06/2009 | 20:13
לצפיה ב-'יש כבוד!'
יש כבוד!
10/06/2009 | 07:00
הייתי בטוח שהתמונה הזו תגרוף רוב קולות!

רגע שקשה לתפוס, עם צבעים טובים ופוקוס שמראה את התנועה!

זה דורש קצת יותר מאשר צילום של תיכינון או שושנת ים!
<אני מקווה שמותר לנהל כאן תעמולת בחירות >
צלילה >>
לצפיה ב-'אין מה להשוות לשאר הצלמים, אבל בכל זאת...'
אין מה להשוות לשאר הצלמים, אבל בכל זאת...
03/06/2009 | 18:43
2
צולם בסיני
צלילה >>
לצפיה ב-'אופס, שרשור לא נכון'
אופס, שרשור לא נכון
03/06/2009 | 18:44
אשמח אם אחד המנהלים ישרשר לתחרות צילום, תודה.
צלילה >>
לצפיה ב-'יפה מאוד ולא שיגרתית'
יפה מאוד ולא שיגרתית
03/06/2009 | 19:46
לצפיה ב-'איך קשה לבחור.... '
איך קשה לבחור....
04/06/2009 | 00:04
1
התמונה הראשונה שאני יעלה לבחירת החבר (שהוא גם הצלם במקרה הזה) הכי טובה,
וזאת אני עם נמו..
נעים להכיר..
צלילה >>
לצפיה ב-'תמונה נוספת....'
תמונה נוספת....
04/06/2009 | 00:08
1
זאת התמונה שאני הכי אוהבת, גם נמו... (כן..כן... ראיתי את הסרט מיליון פעם....)
אבל הפעם האבא והבן..
מקווה שתאהבו.
צלילה >>
לצפיה ב-'Lion fish '
Lion fish
04/06/2009 | 00:14
1
הגענו לאחרון.. והכי חמוד...
דרך אגב כל התמונות צולמו בתאילנד בפוקט.
צלילה >>
לצפיה ב-'מבט מהחלל'
מבט מהחלל
04/06/2009 | 19:18
4
1
לצפיה ב-'פיל בחנות חרסינה'
פיל בחנות חרסינה
04/06/2009 | 19:20
1
1
לצפיה ב-'מצביע לזאת'
מצביע לזאת
07/06/2009 | 21:11
1
לצפיה ב-'למבוגרים בלבד'
למבוגרים בלבד
04/06/2009 | 19:23
1
1
לצפיה ב-''
08/06/2009 | 15:44
לצפיה ב-'התמונות שלי'
התמונות שלי
06/06/2009 | 19:06
תדעו לכם שזה לא בסדר מה שאתם עושים פה!
לתת לנו לבחור שלוש תמונות זה כמו לבקש מהורה לבחור מי הם הבנים האהובים עליו.

אני לא בטוח למה אני אוהב את התמונה הזאת, אבל משהו בפשטות שלה עושה לי את זה.
אגב, לא כדאי לגעת בדבר הזה. אני נגעתי בכזה בטעות עם גב כף היד והיד שלי הייתה נפוחה למשך יותר משבוע.
צלילה >>
לצפיה ב-'התמונות שלי'
התמונות שלי
06/06/2009 | 19:08
תדעו לכם שזה לא בסדר מה שאתם עושים פה!
לתת לנו לבחור שלוש תמונות זה כמו לבקש מהורה לבחור מי הם הבנים האהובים עליו.

אני לא בטוח למה אני אוהב את התמונה הזאת, אבל משהו בפשטות שלה עושה לי את זה.
אגב, לא כדאי לגעת בדבר הזה. אני נגעתי בכזה בטעות עם גב כף היד והיד שלי הייתה נפוחה למשך יותר משבוע.
צלילה >>
לצפיה ב-'תמונה שניה'
תמונה שניה
06/06/2009 | 19:12
כי יש לי חיבה לצבי ים.
צלילה >>
לצפיה ב-'תמונה שלישית'
תמונה שלישית
06/06/2009 | 19:15
1
כי יש לי חיבה לבחורות עם חיבה לצבי ים
צלילה >>
לצפיה ב-'לחופש נולד'
לחופש נולד
07/06/2009 | 10:16
1
שלוש דקות לני שהתמונה צולמה, הנפוחית הזאת היתה עדיין כלואה, קשורה ואזוקה בתוך רשת דייגים. במבצע קומנדו דמיוני היא שוחררה ע"י עומאר וצולמה בדיוק ברגע היציאה אל החופש.
צלילה >>
לצפיה ב-'כולם למטה'
כולם למטה
07/06/2009 | 10:17
לצפיה ב-'מתחת לסלע'
מתחת לסלע
07/06/2009 | 10:19
1
לצפיה ב-'התמונה שלי'
התמונה שלי
04/06/2009 | 17:10
2
1
לצפיה ב-'דג בודד'
דג בודד
05/06/2009 | 10:54
1
לצפיה ב-'שמנמנון גדול'
שמנמנון גדול
05/06/2009 | 10:56
לצפיה ב-'במחווה סימבולית אני מצרף צילום שלי '
במחווה סימבולית אני מצרף צילום שלי
04/06/2009 | 20:43
בגדול ידוע שאני מצלם יותר וידיאו, אך ניחא... אמנם אין סיכויי זכייה ממשיים, כיוון שיש פה תמונות מהממות.
איפה התמונות של דני ויינברג (הוא בטח מחכה לדקה ה- 90, שזה 6.6.09- 23:59)
אני מאחל לכול המשתתפים בתחרות הצלחה רבה, ומברך על היוזמה.
צלילה >>
לצפיה ב-'מרחף'
מרחף
05/06/2009 | 00:05
לצפיה ב-'אההההההה '
אההההההה
05/06/2009 | 00:09
לצפיה ב-'איפה ה?'
איפה ה?
05/06/2009 | 00:11
לצפיה ב-' כלום באילת'
כלום באילת
05/06/2009 | 02:29
1
אז הנה שלשה משלי, למרות שלמראה התמונות מעל קטונתי.

ירון
צלילה >>
לצפיה ב-' קרוב'
קרוב
05/06/2009 | 02:31
1
לצפיה ב-' קרוב (עם תמונה הפעם)'
קרוב (עם תמונה הפעם)
05/06/2009 | 02:35
1
לצפיה ב-' שריונר'
שריונר
05/06/2009 | 02:36
1
שלישית ואחרונה
צלילה >>
לצפיה ב-'זוג כל כך יפה'
זוג כל כך יפה
05/06/2009 | 06:30
לצפיה ב-'מלך הים האמיתי'
מלך הים האמיתי
05/06/2009 | 06:36
בתחרון אפסון הים האדום צילמתי תמונה שהשופטים לא התלהבו ממנה
צלילה >>
לצפיה ב-'אתה בא או הולך ?'
אתה בא או הולך ?
05/06/2009 | 06:39
1
לצפיה ב-'עובר בטבעת'
עובר בטבעת
05/06/2009 | 07:44
2
1
לצפיה ב-''
07/06/2009 | 22:00
לצפיה ב-''
09/06/2009 | 21:24
לצפיה ב-'סרטן'
סרטן
05/06/2009 | 07:46
לצפיה ב-'knock knock'
knock knock
05/06/2009 | 10:15
1
אבו נפחא חשדן שצולם באילת
צלילה >>
לצפיה ב-'תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר'
תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר
05/06/2009 | 10:36
צולמה בשמורה באילת, לקראת השקיעה אבל הכותרת נראתה לי מתאימה יותר
צלילה >>
לצפיה ב-'man on the moon'
man on the moon
05/06/2009 | 10:39
גם כאן הכותרת הרגישה מתאימה, צולם בעזרת צולל מזדמן בסטיל

אשמח גם להערות על התמונות
צלילה >>
לצפיה ב-'נחשפת בשירה '
נחשפת בשירה
05/06/2009 | 12:56
6
1
לצפיה ב-'אדיר!!!! וואו, איזה יופי!'
אדיר!!!! וואו, איזה יופי!
06/06/2009 | 17:18
1
לצפיה ב-''
06/06/2009 | 20:48
צלילה >>
לצפיה ב-'וואוו'
וואוו
06/06/2009 | 21:07
לצפיה ב-''
07/06/2009 | 10:30
לצפיה ב-''
07/06/2009 | 21:57
לצפיה ב-''
08/06/2009 | 10:23
לצפיה ב-'הצופה'
הצופה
05/06/2009 | 15:38
3
1
לצפיה ב-'שאלת תם'
שאלת תם
09/06/2009 | 07:35
2
1
אין שום אפקטי פוטושופ בתמונה הזו?
הרקע מחליק ככה באלגנטיות בצורה עגולה לחלוטין?

אם כן - כל הכבוד!
צלילה >>
לצפיה ב-'שאלה מעניינת '
שאלה מעניינת
09/06/2009 | 07:48
1
מכל מקום בתחרות אין איסור על עיבוד תמונה.
ישנם טהרנים שסבורים שתמונה צריכה להיות "כמו מהטבע" (כלומר יש באמצע עדשות וחיישנים והגדרות תמונה במצלמה שפוטושופ מחוויר לעומתן, אבל זה מהטבע) וישנם שסבורים שהתוצאה הסופית היא הקובעת.
כמובן יש יתרון להפיק את המירב מהמצלמה והתנאים לפני עיבוד - בין היתר משום שאז גם העיבוד ייצא תמיד יותר מוצלח
מכל מקום פרט למשפט הראשון זו דעתי הפרטית בלבד...
צלילה >>
לצפיה ב-'חוץ מחידוד, וסטורציה - אין שום דבר.'
חוץ מחידוד, וסטורציה - אין שום דבר.
09/06/2009 | 12:00
כלומר לא הוספתי שום דבר שלא היה שם קודם, אלא הדגשתי הבדלי גוונים ודברים כגון אלו.
הרקע היפה והעגול הוא הפנס של יואב ל. המאיר מלמעלה, התמונה צולמה בלילה.- יכול להיות שאפילו הפלש שלו "ירה" מכיוון שאז היה לו סלייב שהיה "יורה" בכל פעם שהפלש שלי היה יורה לכיוון שלו.
ותודה כמובן
צלילה >>
לצפיה ב-'המתבונן'
המתבונן
05/06/2009 | 15:42
לצפיה ב-'הסקרנית'
הסקרנית
05/06/2009 | 15:44
לצפיה ב-' עולם קסום ונפלא '
עולם קסום ונפלא
05/06/2009 | 20:22
1
לצפיה ב-'ורוד'
ורוד
05/06/2009 | 20:56
3
לצפיה ב-'אני אוהב את הוורוד! '
אני אוהב את הוורוד!
06/06/2009 | 09:07
1
וזה לא לציטוט בשום הקשר אחר, טוב?

גם הביישן נהדר!
צלילה >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
06/06/2009 | 09:50
זה מהתקופה ההיא כשעוד הייתי צולל
צלילה >>
לצפיה ב-''
06/06/2009 | 20:44
צלילה >>
לצפיה ב-'ביישן'
ביישן
05/06/2009 | 20:57
1
לצפיה ב-'צללית'
צללית
05/06/2009 | 21:25
2
1
לוקוס אירדי (דקרנית אדומה)
צולם בצלילה חפשית בעומק 12 מטרים בים התיכון
צלילה >>
לצפיה ב-'זהרון מעונן'
זהרון מעונן
06/06/2009 | 07:39
http://www.tapuz.co.il/Albums/p-787253-184344-1-1....

מעניין לתפוס אותו מלמטה בלי שום דבר ברקע(ולא להדקר)
צלילה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מקסים! אבל...'
מקסים! אבל...
06/06/2009 | 09:05
1
איך מגיעים ל-12 מ' בצלילה חופשית?
צלילה >>
לצפיה ב-'סרטן רב צבעים מיוחד במינו'
סרטן רב צבעים מיוחד במינו
06/06/2009 | 11:57
6
1
לצפיה ב-'את זאת אתה צילמת?'
את זאת אתה צילמת?
06/06/2009 | 12:31
5
איזה מצלמה יש לך?
איפה צילמת את זה?
צלילה >>
לצפיה ב-' כן את זאת אני צילמתי'
כן את זאת אני צילמתי
06/06/2009 | 12:46
4
1
בעצם את כל התמונות ששמתי (חוץ מתמונה שביקשתי שימחקו אותה)
צילמתי במזרח הרחוק,ליד יפן!
צילמתי במצלמה תת ימית : Canon Powershot D10 אחת המצלמות הטובות לצילום תת ימי!
צלילה >>
לצפיה ב-'אבל את התמונה הזאת צילמתי דווקא ב:'
אבל את התמונה הזאת צילמתי דווקא ב:
06/06/2009 | 13:06
3
1
Canon EOS  5D Mark II
צלילה >>
לצפיה ב-'תשמע ..תמונות יפות'
תשמע ..תמונות יפות
06/06/2009 | 13:46
2
1
השתמשת בפלאש הפנימי או בפלאש חיצוני?
ממש יפה -
צלילה >>
לצפיה ב-'מלתעות'
מלתעות
06/06/2009 | 17:56
1
לצפיה ב-'תודה, אנא פרסם שנית במקום הנכון '
תודה, אנא פרסם שנית במקום הנכון
06/06/2009 | 19:16
כלומר כתגובה להודעה שבראש הפתיל, כדי שניתן יהיה להצביע עליה (מה גם שסעיף זה של הפתיל עשוי להימחק)
צלילה >>
לצפיה ב-'ולאהבה'
ולאהבה
06/06/2009 | 17:48
2
לצפיה ב-'הייתי כותב פלונטר '
הייתי כותב פלונטר
06/06/2009 | 22:30
1
אחלה תפיסה
צלילה >>
לצפיה ב-'לפעמים '
לפעמים
07/06/2009 | 09:41
לצפיה ב-'הלוחש לדגים'
הלוחש לדגים
05/06/2009 | 16:53
6
1
לצפיה ב-'מסיבה'
מסיבה
05/06/2009 | 16:55
1
1
לצפיה ב-'תמונה יפיפיה'
תמונה יפיפיה
06/06/2009 | 11:38
לצפיה ב-'זוג משמיים'
זוג משמיים
05/06/2009 | 16:57
2
1
לצפיה ב-'תמונות יפות.'
תמונות יפות.
06/06/2009 | 08:00
ממליץ לנקות את התרחיף במים עם פוטושופ.
צלילה >>
לצפיה ב-'אחלה תמונות'
אחלה תמונות
06/06/2009 | 09:02
במיוחד הזוג
צלילה >>
לצפיה ב-'איו תפיסה יפה'
איו תפיסה יפה
06/06/2009 | 11:40
לצפיה ב-'מקווה שעכשיו זה במקום הנכון...'
מקווה שעכשיו זה במקום הנכון...
06/06/2009 | 21:10
2
הנה שוב -
צלילה >>
לצפיה ב-'בהחלט '
בהחלט
06/06/2009 | 22:17
לצפיה ב-''
08/06/2009 | 10:36
לצפיה ב-'תמונה ראשונה'
תמונה ראשונה
07/06/2009 | 01:21
לצפיה ב-'תמונה שנייה'
תמונה שנייה
07/06/2009 | 01:37
1
לצפיה ב-'צקסימה התמונה הזו'
צקסימה התמונה הזו
07/06/2009 | 07:34
לצפיה ב-'נאחז באויר'
נאחז באויר
07/06/2009 | 07:03
מיוחדת, לפחות לדעתי.
צלילה >>
לצפיה ב-'דולפינים בסטי"ל באילת'
דולפינים בסטי"ל באילת
07/06/2009 | 09:01
10
2
כן, הצילום ישן אבל זה היחידי שעלה לי בראש
צלילה >>
לצפיה ב-'JACKPOT "את זאת אתה צילמת?" '
JACKPOT "את זאת אתה צילמת?"
07/06/2009 | 09:54
אמיר תבדוק אותו

אין מילים רק גימגומים...
צלילה >>
לצפיה ב-'זה לא צילום של mhaifas ?'
זה לא צילום של mhaifas ?
07/06/2009 | 10:02
1
1
לצפיה ב-''
07/06/2009 | 10:23
לצפיה ב-'הפייבוריטית שלי מאז ומעולם !!!'
הפייבוריטית שלי מאז ומעולם !!!
07/06/2009 | 16:18
1
לצפיה ב-'מצביע לזאת'
מצביע לזאת
07/06/2009 | 21:13
לצפיה ב-''
07/06/2009 | 22:10
לצפיה ב-'גם לי היתה הרגשה שאת זו תעלה דני'
גם לי היתה הרגשה שאת זו תעלה דני
08/06/2009 | 06:54
יש בה בעיני קסם נדיר,והיא ממש צרובה לי על הדיסק במוח,כאילו היתי שם אתך וראיתי אותה מתהווה
תמונה מעולה!

וחידוש:
אולי יש לי מוח
צלילה >>
לצפיה ב-''
08/06/2009 | 14:59
לצפיה ב-'נהדרים'
נהדרים
10/06/2009 | 17:13
יופי יופי
צלילה >>
לצפיה ב-''
10/06/2009 | 23:41
דולפין טוב, הביא שעון.
צלילה >>
לצפיה ב-'השלושה שלי'
השלושה שלי
07/06/2009 | 11:37
2
1
לצפיה ב-'יופי - שרשר בזריזות ואל תשכח... '
יופי - שרשר בזריזות ואל תשכח...
07/06/2009 | 11:40
לשלוח את המסר ל"תפוז אנשים מודיע", ממש עכשיו: ב-12:00 העסק נסגר.
השלמה נהדרת של +100 תמונות לתחרות
צלילה >>
לצפיה ב-''
07/06/2009 | 21:58
לצפיה ב-'#2'
07/06/2009 | 11:39
2
לצפיה ב-'#3'
07/06/2009 | 11:41
1
לצפיה ב-'נכון שאני חמוד?'
נכון שאני חמוד?
07/06/2009 | 13:11
1
לצפיה ב-'נכון, אבל חמוד מאחר... '
נכון, אבל חמוד מאחר...
07/06/2009 | 14:47
2
לצפיה ב-'תמונה לתחרות'
תמונה לתחרות
07/06/2009 | 17:03
1
רצ"ב תמונה  שצולמה בקורס הצלילה שלי
צלילה >>

הודעות אחרונות

12:29 | 18.08.17 שיח סלימאן
00:14 | 10.08.17 מאור6600
10:33 | 07.08.17 KAZAGODIVING
22:30 | 05.08.17 אנילאמאמין2
13:00 | 05.08.17 yarden250792
18:05 | 31.07.17 nadav2016
21:08 | 30.07.17 דג גדול
08:42 | 30.07.17 רב שמואל היקר
06:12 | 30.07.17 giladshay
12:07 | 26.07.17 סמדר ב

חם בפורומים של תפוז

תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ