לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1743817,438 עוקבים אודות עסקים

פורום צלילה

(ההודעה מנוסחת בלשון זכר אך הכוונה לשני המינים במידה שווה)
שלום וברוכים הבאים לפורום/קהילת הצלילה של תפוז.
קהילת הפורום החלה להתגבש בינואר 2000 בפורום הצלילה של IOL ז"ל, ומאז מאי 2001 אנחנו כאן. הפורום פתוח למגוון של דעות, דיווחים ושאלות בענייני צלילה. אנחנו אוהבים במיוחד דיווחים על צלילות ואתרים (רצוי בלווית תמונות) ועל הסובב הימי בכלל. חשוב לנו גם לשמוע דיווחים על מקרים של כשלים וכמעט-תאונה כדי ללמוד לקח (וכמובן גם על תאונות, לא עלינו, כשהן קורות). אפשר גם קצת פוליטיקה של עולם הצלילה אבל ללא הכפשות, איומים, אישומים אנונימיים/בלתי מבוססים ושפת שוק בלתי הולמת. הודעות כאלו תימחקנה לאלתר.

לעתים הגבול בין נושאים וסגנון המתאימים לפורום לכאלו שאינם מתאימים, הינו דק. למנהלי הפורום שמורה הזכות למחוק הודעות (ואם הכרחי גם להגביל משתתפים) לפי שיקול דעתם בהתאם לרוח הפורום ולטובתו כפי שהם מבינים אותן. ניתן לערער או לדון בכך במסרים ישירים לנקאים (אבי ע ושיח סלימאן), אך לא במסגרת דיוני הפורום; הנקאים יקחו כל הערה לתשומת ליבם אך זכות ההחלטה הסופית שמורה להם. ככלל, החלטות על מחיקת הודעות או הגבלת משתמשים אינן נושא לדיון בפורום אלא רק לדיון ישיר מול הנקאים במערכת המסרים.
יודגשו במיוחד כמה תרחישים העשויים לגרור הגבלה, ואף לצמיתות: משתתף חדש ואנונימי שהודעותיו תתמקדנה בהשמצות (לצערנו צצים כאלו מדי פעם) עשוי להיות מוגבל מיידית, והודעות כאלה עשויות להמחק מיידית בכל מקרה של חשד להיותן השמצה. העדר גילוי נאות. משתתף שהינו בעל עניין בעולם הצלילה, או בדיון מסויים, מעבר להיותו צולל ספורטיבי גרידא חייב בגילוי נאות ומדוייק על מהות עניינו. בכך נכללים בין היתר, אך לא רק, בעלי ועובדי מועדונים, סוכני מכירות, ביטוח וכדומה בעולם הצלילה, בעלי קרבה משפחתית או אחרת לאנשים כאלו או לדמויות המהוות נושא לדיוני הפורום, וכדומה.
משתתף בעל יותר מכינוי אחד, המשתמש בכך לצרכים בלתי כשרים כגון: מצג שוא של תמיכה נוספת בדעה מסויימת, עיוות סקרים, המנעות מגילוי נאות, וכדומה. עבירה על כללי זכויות יוצרים המקובלים בתפוז, לרבות פרסום חומר או תמונה של אדם אחר ללא רשותו.
מדיניות זו נקבעה כלקח מגורלם של פורומים אחרים ונסיונות חבלה בפורום זה, ואנו מבקשים לקבל אותה בהבנה.

הפרסום המסחרי אסור בפורומי תפוז (ניתן לקנות פרסום בפורטל, כמובן). ניתן להודיע במידה על פעילויות, שרותים וכדומה העשויים לעניין חברי פורום גם אם הן בתשלום, תוך ציון העלות הרגילה ומידת ההנחה לחברי הפורום. השאלה אם הודעות אלה עברו את המידה הראויה ויש למחקן נתונה לשיקול מנהלי הפורום. במקרה של ספק מוטב להתייעץ מראש עם אחד המנהלים. מועדון, ארגון, ספק וכל בעל עניין הרוצה למסור מידע אינפורמטיבי על פעילותו, יעשה זאת בעוגן "פעילות מועדונים" קיים, או שיפתח אחד חדש במידה ולא קיים. יודגש: עוגן אחד ויחיד ישמש לכל סוגי ההודעות האינפורמטיביות של מועדונים, ארגונים, ספקים ושאר בעלי עניין. עוגן קיים פירושו עוגן שבתוקף. כדי לא להקשות יתר על המידה: אם אין עוגן בשני הדפים הראשונים, או אם העוגן האחרון הוא בן יותר מ-48 שעות (התפוגה היא 72 שעות), מותר לפתוח עוגן חדש ועל כל האחרים להשתרשר אליו. הודעות או "עוגנים" שאינם עומדים בקריטריונים אלו יימחקו. ראו פירוט בנהלי הפורום.

כללי הפורום מחייבים שמירה על תרבות דיון. כל חבר פורום, כל בעל עניין ונותן שרותים, וכל מאן דבעי, אשר מרגיש נפגע מהתבטאות כלשהי בפורום, רשאי לפנות להנהלת הפורום. כל הודעה פוגענית שתוגש בקשה מוצדקת להסרתה אכן תוסר. זאת, להבדיל מביקורת לגיטימית המנוסחת בשפה נאותה, או מתאור עובדתי שניתן לחלוק עליו אבל תואר עניינית ובתום לב. ההחלטה הסופית גם בעניין זה היא של הנהלת הפורום. משתתף בפורום, או כל המעוניין להיות מוזכר בפורום, מקבל עליו ליישב סכסוכים הקשורים בדיוני הפורום בהתאם לנהלי הפורום דלעיל, ולא בשום דרך אחרת. חבר פורום או בעל עניין שיבחר בדרך משפטית של תביעת לשון הרע או איום בה, במקום דרך הבירור עם הנהלת הפורום בהתאם לנהלי הפורום, לא יוכל להמשיך להשתתף בפורום, אלא רק במסגרת תגובה לביקורת. להנהלת הפורום גם שמורה הזכות להסיר כל איזכור שלו, בקישורי הפורום ו/או בכלל, למעט איזכור העובדה שבחר ליישב חילוקי דעות בפורום בדרך של תביעה משפטית. עם זאת להנהלת הפורום שמור שיקול הדעת לא להפעיל

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צלילה

(ההודעה מנוסחת בלשון זכר אך הכוונה לשני המינים במידה שווה)
שלום וברוכים הבאים לפורום/קהילת הצלילה של תפוז.
קהילת הפורום החלה להתגבש בינואר 2000 בפורום הצלילה של IOL ז"ל, ומאז מאי 2001 אנחנו כאן. הפורום פתוח למגוון של דעות, דיווחים ושאלות בענייני צלילה. אנחנו אוהבים במיוחד דיווחים על צלילות ואתרים (רצוי בלווית תמונות) ועל הסובב הימי בכלל. חשוב לנו גם לשמוע דיווחים על מקרים של כשלים וכמעט-תאונה כדי ללמוד לקח (וכמובן גם על תאונות, לא עלינו, כשהן קורות). אפשר גם קצת פוליטיקה של עולם הצלילה אבל ללא הכפשות, איומים, אישומים אנונימיים/בלתי מבוססים ושפת שוק בלתי הולמת. הודעות כאלו תימחקנה לאלתר.

לעתים הגבול בין נושאים וסגנון המתאימים לפורום לכאלו שאינם מתאימים, הינו דק. למנהלי הפורום שמורה הזכות למחוק הודעות (ואם הכרחי גם להגביל משתתפים) לפי שיקול דעתם בהתאם לרוח הפורום ולטובתו כפי שהם מבינים אותן. ניתן לערער או לדון בכך במסרים ישירים לנקאים (אבי ע ושיח סלימאן), אך לא במסגרת דיוני הפורום; הנקאים יקחו כל הערה לתשומת ליבם אך זכות ההחלטה הסופית שמורה להם. ככלל, החלטות על מחיקת הודעות או הגבלת משתמשים אינן נושא לדיון בפורום אלא רק לדיון ישיר מול הנקאים במערכת המסרים.
יודגשו במיוחד כמה תרחישים העשויים לגרור הגבלה, ואף לצמיתות: משתתף חדש ואנונימי שהודעותיו תתמקדנה בהשמצות (לצערנו צצים כאלו מדי פעם) עשוי להיות מוגבל מיידית, והודעות כאלה עשויות להמחק מיידית בכל מקרה של חשד להיותן השמצה. העדר גילוי נאות. משתתף שהינו בעל עניין בעולם הצלילה, או בדיון מסויים, מעבר להיותו צולל ספורטיבי גרידא חייב בגילוי נאות ומדוייק על מהות עניינו. בכך נכללים בין היתר, אך לא רק, בעלי ועובדי מועדונים, סוכני מכירות, ביטוח וכדומה בעולם הצלילה, בעלי קרבה משפחתית או אחרת לאנשים כאלו או לדמויות המהוות נושא לדיוני הפורום, וכדומה.
משתתף בעל יותר מכינוי אחד, המשתמש בכך לצרכים בלתי כשרים כגון: מצג שוא של תמיכה נוספת בדעה מסויימת, עיוות סקרים, המנעות מגילוי נאות, וכדומה. עבירה על כללי זכויות יוצרים המקובלים בתפוז, לרבות פרסום חומר או תמונה של אדם אחר ללא רשותו.
מדיניות זו נקבעה כלקח מגורלם של פורומים אחרים ונסיונות חבלה בפורום זה, ואנו מבקשים לקבל אותה בהבנה.

הפרסום המסחרי אסור בפורומי תפוז (ניתן לקנות פרסום בפורטל, כמובן). ניתן להודיע במידה על פעילויות, שרותים וכדומה העשויים לעניין חברי פורום גם אם הן בתשלום, תוך ציון העלות הרגילה ומידת ההנחה לחברי הפורום. השאלה אם הודעות אלה עברו את המידה הראויה ויש למחקן נתונה לשיקול מנהלי הפורום. במקרה של ספק מוטב להתייעץ מראש עם אחד המנהלים. מועדון, ארגון, ספק וכל בעל עניין הרוצה למסור מידע אינפורמטיבי על פעילותו, יעשה זאת בעוגן "פעילות מועדונים" קיים, או שיפתח אחד חדש במידה ולא קיים. יודגש: עוגן אחד ויחיד ישמש לכל סוגי ההודעות האינפורמטיביות של מועדונים, ארגונים, ספקים ושאר בעלי עניין. עוגן קיים פירושו עוגן שבתוקף. כדי לא להקשות יתר על המידה: אם אין עוגן בשני הדפים הראשונים, או אם העוגן האחרון הוא בן יותר מ-48 שעות (התפוגה היא 72 שעות), מותר לפתוח עוגן חדש ועל כל האחרים להשתרשר אליו. הודעות או "עוגנים" שאינם עומדים בקריטריונים אלו יימחקו. ראו פירוט בנהלי הפורום.

כללי הפורום מחייבים שמירה על תרבות דיון. כל חבר פורום, כל בעל עניין ונותן שרותים, וכל מאן דבעי, אשר מרגיש נפגע מהתבטאות כלשהי בפורום, רשאי לפנות להנהלת הפורום. כל הודעה פוגענית שתוגש בקשה מוצדקת להסרתה אכן תוסר. זאת, להבדיל מביקורת לגיטימית המנוסחת בשפה נאותה, או מתאור עובדתי שניתן לחלוק עליו אבל תואר עניינית ובתום לב. ההחלטה הסופית גם בעניין זה היא של הנהלת הפורום. משתתף בפורום, או כל המעוניין להיות מוזכר בפורום, מקבל עליו ליישב סכסוכים הקשורים בדיוני הפורום בהתאם לנהלי הפורום דלעיל, ולא בשום דרך אחרת. חבר פורום או בעל עניין שיבחר בדרך משפטית של תביעת לשון הרע או איום בה, במקום דרך הבירור עם הנהלת הפורום בהתאם לנהלי הפורום, לא יוכל להמשיך להשתתף בפורום, אלא רק במסגרת תגובה לביקורת. להנהלת הפורום גם שמורה הזכות להסיר כל איזכור שלו, בקישורי הפורום ו/או בכלל, למעט איזכור העובדה שבחר ליישב חילוקי דעות בפורום בדרך של תביעה משפטית. עם זאת להנהלת הפורום שמור שיקול הדעת לא להפעיל

לצפיה ב-'הודעה על מכירת ספרים'
הודעה על מכירת ספרים
<< ההודעה הנוכחית
10/02/2008 | 17:45
31
7

בשעה טובה הגיעה אליי משלוח של ה שלי "מתחת למים - 44 אתרי צלילה בישראל", בהוצאת "מפה", ובמהדורת ההתאחדות הישראלית לצלילה.  

מחיר הספר בחנויות סטימצקי 98 ש"ח.  מחיר הספרים דרכי: 60 ש"ח, במיוחד עבור חברי פורום שאין להם את הספר.  

אשמח לערוך רשימה של מעונינים ולהעביר, רצוי בצורה מאורגנת, למזמינים.  כמו כן ישנה אפשרות להזמין בדואר במחיר 75 ש"ח הכולל את עלות המשלוח.

מי שמעוניין יכול לשרשר אליי ו/או ליצור קשר במסרים.

תודה ונשתמע

אמיר גור

הספר - מתחת למים

*אציין שמי שמחדש חברות בהתאחדות עשוי להיות זכאי לספר במחיר מוזל יותר, כאשר יחדשו (כמתוכנן) את המבצע.
צלילה >>
לצפיה ב-'שלום , אני מעוניין לרכוש את הספר.'
שלום , אני מעוניין לרכוש את הספר.
10/02/2008 | 18:32
4
לאיזה מייל לשלוח פרטים?

תודה ,
טל.
צלילה >>
לצפיה ב-'אני מזמין'
אני מזמין
10/02/2008 | 20:49
1
לצפיה ב-'הי, יופי של ספר:) '
הי, יופי של ספר:)
10/02/2008 | 21:11
3
1
אבל בעותק שקיבלתי מההתאחדות היו המון כפילויות של דפים ודפים שלא גזורים טוב, אם זה היה מאוד מפריע הייתי טורח להחליף אותו אז סתם לתשומת לבך. לא גורע מהספר שהוא באמת מאוד מועיל ומענין.
צלילה >>
לצפיה ב-'תודה, גמני אוהב אותו...'
תודה, גמני אוהב אותו...
10/02/2008 | 21:52
2
בכולופן, נראה לי שקיבלת עותק פגום - זה ממש לא הכלל.  הספרים במהדורת ההתאחדות הם ספרים של "מפה" לכל דבר, זהים להם בהכל למעט הכריכה המעט שונה עם לוגו ההתאחדות וכו'.  הודפסו באותו בית דפוס, איכותם זהה.  אחת לאלף עותקים קורה שיוצא עותק פגום...
הספרים שאצלי אינם פגומים

פרטים במסרים למי ששאל.

שוב תודה

אמיר
צלילה >>
לצפיה ב-'אני מעוניין בספר'
אני מעוניין בספר
11/02/2008 | 09:24
1
"...פרטים במסרים למי ששאל.."

אני חדש בפורום.
מסרים?  אני לא מצליח לשלוח "מסר למחבר" או מייל. אשמח לקבל פרטים נוספים לרכישת הספר.
yahavtal@gmail.com

10X
טל.
צלילה >>
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר...'
שלחתי לך מסר...
11/02/2008 | 09:46
אין בעיה גם במייל
אבל כדי לתרגל אותך במסרים (חשוב להכיר ):
כנס לכרטיס שלך - לחץ היכן שמופיע השם שלך בצד שמאל של עמוד הפורום, וכתוב לידו "יש לך 1 מסרים חדשים" או משו כזה - שם תוכל לקרוא את המסר שלי

אם לא מסתדר לך תגיד - אשלח לך מייל
תודה

אמיר
צלילה >>
לצפיה ב-'2 בשבילי'
2 בשבילי
10/02/2008 | 22:14
לצפיה ב-'גם מעוניין בעותק 1'
גם מעוניין בעותק 1
10/02/2008 | 22:29
מה הפרוצדורה?
צלילה >>
לצפיה ב-'גמני אשמח לעותק. '
גמני אשמח לעותק.
10/02/2008 | 23:08
לצפיה ב-'ספר ח ו ב ה לכול צולל מצוי '
ספר ח ו ב ה לכול צולל מצוי
11/02/2008 | 14:06
4
במיוחד לצוללי ים תיכון.
אפילו הגל"ש בכבודו ועצמו משתמש לא פעם בספר.
לאלו שהספר עדיין חסר להם- תנצלו את ההזדמנות...
צלילה >>
לצפיה ב-'מצטרף בחום להמלצתו של גלעד.'
מצטרף בחום להמלצתו של גלעד.
11/02/2008 | 14:22
לצפיה ב-'ועוד משהו קטן שיעזור להקפצה...'
ועוד משהו קטן שיעזור להקפצה...
12/02/2008 | 08:16
2
ספר זה לא בעיה לקנות.
החוכמה לדעת לנצל את הספר.
בשורה התחתונה- תנצלו את הספר בשביל לצלול כמה שיותר.
... גם בגשם, כשכולם דבוקים לתנורים.
... גם בבוקר מוקדם, כשכולם עדיין ישנים.
מצדיע לאנשים דוגמת: assist, דני ברחנא, יואב ל, ועוד מס' שמתמידים בכך
צלילה >>
לצפיה ב-'לא חייבים לצלול בכל מחיר'
לא חייבים לצלול בכל מחיר
12/02/2008 | 12:02
1
אני לא מצדיע לאף אחד אבל אני בהחלט שמח שהחברה הטובים האלה נהנים מזה,
אנחנו גמרנו עם התחרותיות המטופשת הזו מזמן ושכל אחד יצלול מתי שמתאים לו והיכן שמתאים לו
ושלא ירגיש רע עם זה שביום קריר הוא מעדיף להיתכרבל בפוך ולא לצלול (כמוני לדוגמא)
צלילה >>
לצפיה ב-'אמרתי:"כמה שיותר".אתה רשמת/הבנת:"בכול מחיר".'
אמרתי:"כמה שיותר".אתה רשמת/הבנת:"בכול מחיר".
12/02/2008 | 12:31
מעבר לכך, צלילות חורף בתנאים קשים (לפי הבנתך) בד"כ זכורות לטובה יותר מצלילות שגרתיות.
תשאל את חיבר (למרות שנטייתו התמתנה לאחרונה).
צלילה >>
לצפיה ב-'מצטרף להמלצות! '
מצטרף להמלצות!
11/02/2008 | 17:32
5
שווה רכישה, תמיד טוב להיוועץ בספר זה לפני צלילה, גם ים תיכון וגם אילת.
הערכתי את הגילוי הסופר-נאות!
אולי המפגש המתארגן בפ"ת יתאים לחלוקת יומנים וספרים...
אבי
צלילה >>
לצפיה ב-'תודה רבה לממליצים, כיף גדול לשמוע '
תודה רבה לממליצים, כיף גדול לשמוע
11/02/2008 | 21:23
4
1
הרעיון שלך אפשרי בהחלט אבי, תודה
צלילה >>
לצפיה ב-'מה עם מהדורה ב'?'
מה עם מהדורה ב'?
12/02/2008 | 12:04
3
עברו שנים נוספו אתרים חדשים, איציק החליף מצלמה לא הגיעה הזמן למהדורה מעודכנת?
צלילה >>
לצפיה ב-'לא טריוויאלי לשכנע הוצאה למהדורה ב' '
לא טריוויאלי לשכנע הוצאה למהדורה ב'
12/02/2008 | 14:38
2
אם כי כדאי לנסות.
אבל זה רעיון טוב להכין חוברת נספחים ותיקונים לתועלת חברי הפורום, וכבסיס למהדורה ב' אם וכאשר תתאפשר.
אגב, זכורני שמנטה ריי מצא כמה וכמה טעויות בפרקי המגדירים שבספר - כדאי לבקש ממנו רשימה ולתקן בהתאם.
צלילה >>
לצפיה ב-'אני סומך על כושר השכנוע של אמיר '
אני סומך על כושר השכנוע של אמיר
12/02/2008 | 14:55
1
בכל מקרה גם האיסוף חומר מהנה ולא רק התוצאה הסופית.
צלילה >>
לצפיה ב-'אכן איסוף החומר מהנה'
אכן איסוף החומר מהנה
12/02/2008 | 18:41
והתוצאה הסופית מהנה אף היא

ונכון שבינתיים גם לאיציק מצלמה חדשה

ונכון שגם נפלו טעויות כאלו או אחרות, כמו בכל ספר, גם בפרק המגדירים (שעינו החדה של מנטה לא פספסה) וגם במקומות אחרים.

אבל על מהדורה נוספת כרגע אין מה לדבר מבחינת ההוצאה לאור, ומבחינת מספר האתרים, תמיד ישנם עוד אבל בספר כזה חייב להיות איזון בין המקסימום למיטב.  לא אכחיש שיש לי מחשבות תמידיות על המשכים או עדכונים וחיות אחרות, אם יום אחד משהו ייצא לפועל - אתם תהיו הראשונים שתדעו

אבל תודה על הפרגון, בכל מקרה זו זריקת מרץ לנסות...

צלילה >>
לצפיה ב-'אני רוצה שניים '
אני רוצה שניים
11/02/2008 | 17:56
איפה אפשר לאסוף?

צלילה >>
לצפיה ב-'גמני רוצה..בבקשה'
גמני רוצה..בבקשה
11/02/2008 | 18:29
לצפיה ב-'אני מאוד מעוניין תודה'
אני מאוד מעוניין תודה
11/02/2008 | 22:11
אשמח לרכוש עותק, אנא עדכן אותי למי למסור פרטים ומזומנין, תודה.
צלילה >>
לצפיה ב-'תרשום גם אותי, ובהזדמנות זו'
תרשום גם אותי, ובהזדמנות זו
12/02/2008 | 07:50
מקפיץ את ההודעה
צלילה >>
לצפיה ב-'גמאנירוצה'
גמאנירוצה
12/02/2008 | 11:13
2
איך מבצעים את הרכישה?
צלילה >>
לצפיה ב-'שלחתי מסר'
שלחתי מסר
12/02/2008 | 12:00
1
תודה
צלילה >>
לצפיה ב-'אני גם רוצה'
אני גם רוצה
12/02/2008 | 13:52
אבל רק עם חתימה של המשורר .
צלילה >>
לצפיה ב-'כיוון שהמפגש נראה סגור סופית '
כיוון שהמפגש נראה סגור סופית
12/02/2008 | 14:36
תוכל לתאם עם כל המעוניינים את העברת הספר שם, וכך גם נחזק את המפגש עצמו.
צלילה >>
לצפיה ב-'הקפצה אחרונה...'
הקפצה אחרונה...
13/02/2008 | 16:00

כל זמן שעוד אפשר

עוד אפשר? לא?
צלילה >>
לצפיה ב-'הספר מדהים!'
הספר מדהים!
14/02/2008 | 00:34
1
היום אספתי את הספר והוא מדהים!
תאור של מסלולי הצלילה, נקודות כניסה ויציאה מהמים, פרוט הדברים המעניינים בכל אתר...
ספר כיס לכל צולל. (נו טוב, צריך כיס גדול למדי בשביל הספר...) בדיוק מה שחיפשתי.
התמונות יפות מאד, ספר מושקע ביותר.
כל הכבוד לגוברפיש!

ראוי לציין שהרושם הוא שלי אישי, על דעתי ומשקף את חוות דעתי בלבד.
אינני מקבל (לצערי) אחוזים ממכירת הספר וקניתי אותו בכסף מלא.

אז שוב פעם, רבה!
צלילה >>
לצפיה ב-'תודה רבה! שמחתי להכיר'
תודה רבה! שמחתי להכיר
14/02/2008 | 09:51

הודעות אחרונות

17:19 | 29.09.19 שיח סלימאן
22:19 | 28.09.19 batzir
17:22 | 17.09.19 שמוליקש
15:44 | 10.09.19 nulitush
16:31 | 09.09.19 Diagonalization
21:26 | 07.09.19 שיח סלימאן
16:01 | 30.08.19 שיח סלימאן
11:37 | 21.08.19 khtubhhsx
21:04 | 15.08.19 שיח סלימאן
09:14 | 11.08.19 אמנון בצלאל

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ