מתכון כורדי - התוצאות....

uzis1

New member
אריה ! כשולי את וואת אימי - גזדאת מנו אההה ?

ARIE56

New member
עוזי תבא ביום חמישי והכל יהיה בסדר !

אני מקווה ליראות את כולכם לא גנכפת תבא !

uzis1

New member
אריה ! אנה כשולי אהת וואת אימי - התכה גמחכת ?

uzis1

New member
חמול אריה ! אידיו זילי גו ברית מילה -

וונווא גו ירושלים - לפלי כמנדי אין גיבת בוזנה לוך ברית מילה ובדארנוך גו מרגלה שכינה - אנה ביאתוונה גו טשטה קרירה וגכקן אלוך !

ARIE56

New member
איית גיבת אודתלי ברית מילה !חחחחחחחחחח

איית מוהל דיד רבנות או דיד ג'נדרמון ? משודינוך ?חחחחחחחחח בס אידיו פישלוך מוהל ? אנא גייתוון גו טשטה קרירה וופייפ גו פימי ווגכקן אילוך !חחחחחחח אתה רוצה להכניס מסמר בראש של כורדי עם הראש שלך ללא פטיש ?חחחחחחחחח אתה חושב שזה יכנס ? אתה טועה !חחחחחחחחחחחח אתה מכיר את הבדיחה על הכורדי (תפסן במיקצועו ) שאמר הפעם אני מכניס את המסמר בראש ניסה פעם פעמיים שלוש, אה לא ניכנס ,לא יכול להיות הוא מיסתכל מהצד השני של לוח העץ, ראש כורדי שם קונטרה !אההה אומר פהמלי בטח איך יכנס !חחחחחחחחחחחחחחחח אתה רוצה ללכת נגדי ?חחחחחחחחחח יום חמישי אני מביא 2 ק"ג מסמרי 10 ! חחחחחחחחחחחחחחח אבל עם פטיש !חחחחחחחחחחח כי בלי פטיש לא יכנס !חחחחח אית לי ניסיון !חחחחחחחחחחחח אני הוא הכורדי ששם קונטרה !חחחחחחחחחחחחחח

ARIE56

New member
מאי גבת מיני ? סי לקסטל סי מין אכה !

גבת אנא מכזיינוך מין איכה חכה דרת פישה (או נשלי מא אנא גמר ? מין נונייסה)? יעני מאיפה משתינה הדגה ?חחחחחחחחחחחח איתלוך נורה ?חחחחחחחחח מסי מינך למפה !חחחחחחחחחחחחח אנא בכזינוך ! חחחחחחחחחחחח מאי לה רש דולב ? מה אנא גבן מינוך פריי ? חחחחחחחחחח

o l i v i a

New member
חברים צפירת ארגעה

כולם צוחקים עם כולם אף אחד לא נפגע עד כה אני נהנית צוחקת לפעמים לבד וחוששת שמישהו מבני הבית יעבור בטעות ויחשוב שהשתגעתי.

סיימו עם השרשור הזה בבקשה

הוא מתחיל להרזות לי וזה לא מוצא חן בעני הכיפתן עוד יפול מעליו אנו ברוח טובה - כורדינסה או לה כורדינסה......

hemiitz

New member
לא נורא עוזי תגיע למישפט יום חמישי

קח עורך דין טוב,כי יש לך להיתגבר על פרקליטות חזקות, או אולי תגיע אתן לעיסקה,מה שכן אני יתן לכם את הקצב

hemiitz

New member
לא כדי תצתרך לערער אחר כך תחשוב על זה../images/Emo4.gif

hemiitz

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif אתה אומר כבר אן מה להפסיד טוב נבקש

עבורך חנינה
מה לעשות

למעלה