מתכון כורדי - התוצאות....

o l i v i a

New member
מתחכם?

גמחיבת מתעלת בת נאשה? גחכאת אלו אוי אלוך, אהת חמול היוויתי מה בוזאן בראשוך בולוך בחזדאנה

uzis1

New member
אהת גימרת - איכה לה איכלה....אנה כיאן

לה שוקלוכון צ'ימנדי מן איכלת בתיה - כזלי גו שיקלה,לה בוכון חמלתון אש אקלה . כזי מטו בתיה גדוקאלאך לה נפלת , אתה, אהת ובתיה אוזון דיאטה היל יומת ארותא

o l i v i a

New member
בספר תורה לא כאלי צ'ומנדי

וודרי משקפיים צ'כון לא גחאזת באש לא אנא וולא בתיה גבה אוזך דיאטה. כולו איווייה דידי הילו אל דוכסו.

../images/Emo192.gif עוזי, אתה לא באמת רוצה שנעשה דיאטה?

איך נעשה דיאטה, את מה להוריד? אני לא מחשיבה את עצמי שמנה, אני עוסקת בספורט, גוף חזק, ומלאה במקומות הנכונים
לפעמים צילום של תמונה מקרוב, יוצר אפקט של שמן יותר, גדול יותר, הייתי צריכה להגיד לבן שלי להתרחק קצת
גם אוליביה אותו דבר
ואם תשאל את אייל ואת מוריס, הם יכעסו עליך שאתה אומר לנו את זה, הם אוהבים אותנו רק ככה ולא פחות
אז מה עכשו? יש לך רעיון אחר???
מילת הקסם: פירגון פירגון, איפה היא נעלמה לך?

uzis1

New member
בתיה ! תקראי אותי נכון - תגלי אחלה פירגון

האם ראית בכל מה שכתבתי ,וכתבתי הרבה את המילה שמן על כל הטיותיה ? לא תמצאי ! האם אמרתי שאני לא אוהב את מה שאני רואה ? נכון, אני מפרגן בדרכי שלי ,הגיע הזמן שתביני את הראש שלי ,כל התייחסות שלי נעשת בכבוד ,אם כי לפעמים בסרקזם מסויים ,אך זאת רק כדי לחמם קצת את הגיזרה (תרתי משמע) ולא להיות נדוש. בכל מקרה - את ואוליביה נשים כלבבי ולא משנה גם אם לא השארתן קצת רווח בניכן (בתמונה) ע"מ לאפשר לי להשתחל שם.........

../images/Emo164.gif עוזי יקירי, מה ברלה אלוך, בס פלגית יום

וגבית מרגזיתי? איתלי אידיו יומה יריכה.
מה אודלי תלוך? לה גסת אל בית שמש, לה גסת אל ארמון הנציב, לה גסת אל ראשון, אכה גבת אסת?
אז קודם כל, לא כתבת שמן, כתבת דיאטה, זה לא אותו דבר?
לא כתבתי לך שאתה לא אוהב את מה שאתה רואה, אתה כתבת דיאטה ואני עניתי בענין דיאטה
ואתה יודע לחמם את האוירה, ואותי בפרט, אז תזהר לך להבא
.
ובאמת, תפתח קצת, אנחנו בקטעים של כיף וצחוק, ויותר מתאים לך להיות פתוח, האמן לי מה שרואים משם, לא רואים מכאן.
אני שמחה שאנחנו נשים כלבבך, זהו התפלאתי, איך יתכן ששני גברים אומרים משהו והשלישי בא ואומר משהו אחר, אז עכשו הובהרו הענינים
ולגבי הרווח, כששלחתי אותך לבדוק בזכוכית מגדלת, לזה התכוונתי, כנראה שלא הצלחת למצוא, היה רווח, אבל לא היה את מי להשחיל..........

o l i v i a

New member
ברת חאלתי../images/Emo68.gif אני חייבת אבל

חייבת יאן מה גשקלת מנמבנוקה?

uzis1

New member
בתיה ! שתדעי שבעניין פתיחות אין לי מתחרים

נכון ! אני לא עושה שימוש באייקונים אולי בגלל זה קשה לקלוט את מצב הרוח שלי כשאני כותב. אבל צאי מנקודת הנחה שאם אני נכנס לשרשור ארוך זה רק משום שאני נהנה לצחוק ,להעיר ואומר את דעתי בדרך שלי גם אם היא לפעמים חריגה משהו. נא לקחת כל אמירה בהומור ממש. כבראך טרוסה אילי - גיבנה משכננאך מן פלגת יומא וגו עסרטה פשת נורא ,התכה גיבנך ,וככשוויין אייל בדרהלי אש ראשה - בכתה שכנתא לה כשולי גו כלמי ... בתיה - שימי בהודעה הזו את האייקונים איפה שצריך - ע"פ שיקול דעתך

hemiitz

New member
אפשר לתקן אתכן בפוטושופ אם מפריע לעוזי אבל

תשארו אך שאתן,העיקר זה הבריאות,השאר הבל הבלים,

../images/Emo192.gif עוזי, אתה לא באמת רוצה שנעשה דיאטה?

איך נעשה דיאטה, את מה להוריד? אני לא מחשיבה את עצמי שמנה, אני עוסקת בספורט, גוף חזק, ומלאה במקומות הנכונים
לפעמים צילום של תמונה מקרוב, יוצר אפקט של שמן יותר, גדול יותר, הייתי צריכה להגיד לבן שלי להתרחק קצת
גם אוליביה אותו דבר
ואם תשאל את אייל ואת מוריס, הם יכעסו עליך שאתה אומר לנו את זה, הם אוהבים אותנו רק ככה ולא פחות
אז מה עכשו? יש לך רעיון אחר???
מילת הקסם: פירגון פירגון, איפה היא נעלמה לך?

לפי דעתי - אשה יפה זאת אשה מלאה../images/Emo68.gif

נשים כורדיות של פעם ככל שהיו יותר מלאות ככה הן נחשבו ליותר יפות אני זוכרת שבילדות היו עסוקים בלהשמין אותנו ולא בלהרזות אותנו נשים רזות היו נחשבות לנשים חולות גברים כורדים אוהבים את הנשים שלהם עסיסיות מלאות ושופעות מכל טוב אישית - את עצמי אני אוהבת מלאה ולא רזה מה שחשוב לעשות ספורט הליכה ולאכול נכון - אני על אוכל כורדי לא אוותר לעולם פעם חשבתי להיות צמחונית אבל הבנתי שאני אהיה בבעיה קשה שאצתרך לוותר על הקובה - לכן ותרתי על הרעיון... ולא לשכח שתלוכון רבה רבה רבלה מייה

uzis1

New member
בתיה - הצילו !! נראה לי שמה שכתבתי בהומור על

התמונה שלך עם אוליביה סכסכה אותי עם חצי מאנשי הפורום . איך אפשר לתקן ? כוד ראשך מה אוזנה אתה ? מקוטמני !!!(F2)

לא לא - רק לא סכסוכים

אני מבינה הכל בחוש הומור ואני מאמינה שככה גם בתיה מרגישה מי שלא מכיר את ההומור הכורדי לא יודע צחוק מימיו חחחחחחח מוכר הקטע הזה שהגברים הכורדים אוהבים לדחקות על הכורדיות המלאות והשופעות

ARIE56

New member
עלי על מיזבח הפירצ'וק !חחחחחחחח

איך בא לי להוציא לך מיסטה בס כא !חחחחחחחחחחחחחחחח מני גבה כאמפלט כא מיסתה מין עוזי שי דקומון ?חחחחחחחחח רחת עליק יעוזי גיבת מיני פרוקטקשיין לווא אתה בכרויי !חחחחחחחח כליסלה חומר דיד כריות !חחחחחחחחחחח

למעלה