הדסה היקרה

../images/Emo198.gifLAYLA S - אהבתי

בבית להתנהג כמו בהרי כורדיסטאן ואני אומרת להוציא את הרי כורדיסטאן מחוץ לבית אל הרחוב....

LAYLA S

New member
אני הראשונה שאתמוך בזה

אבל אנחנו חיים היום במדינה אירופאית אלימה, ומי שלא מסוגל להיות כוחני בה לא מקבל שום דבר במתנה או מתוך אדיבות. אז הפתרון הוא להתנהג בכל מקום כמו בהרי כורדיסטאן (כדי שלא נאבד את האנושיות שלנו חס וחלילה), חוץ מאשר מול מוסדות המדינה - שם חובה להתנהג כמו המוסד עצמו, בכוח. אם לא ניישם זאת בפועל, התרבות שלנו לא תקבל ביטוי בשום מקום, בדיוק כפי שאירע בזמנו למרוקאים ותראי כמה זרקורים הם מקבלים עכשיו, אחרי שהבינו איך להתנהל פה...

הדסה קבלי את ההופעה כחוויה

בשבילנו את תמיד המנצחת והמלכה קיסריה ? אין ולא יהיה על הבמה של הסהרנה !!!! הדסה תשירי לנו שיר בכורדית...

הדסה29

New member
ההופעה בתבוריס

ראשית תודה לכולם על התמיכה נכון זו הייתה כעין חוויה ונכון שהשיפוט שלהם לא מקצועי לחלוטין אבל אי אפשר לדעתאם ומתי החשיפה הנוספת עשתה את שלה תודה לכולם

הדסה29

New member
טיול למרוקו

שלום לכולם מתארגנת קבוצה לנטיול למרוקו מינימום 30 איש רק כשנגיע למס' נרשמים ריאלי נפרסם מועד עלויות וכו' ההרשמה אינה מחייבת אני אישית נרשמתי אז מי שמעוניין יכול לכתוב בפורום או להתקשר לנייד של שושי מירושלים 0505284511

../images/Emo198.gifתודה הדסה ישורון - מרוקו מדהימה

חברה שלי הייתה במרוקו וחזרה עם חוויות מדהימות שיהיה לך טיול נעים ומוצלח והמון המון כייף תודה רבה על ההזמנה

תגובה לעמנואלה

החג שאליו התכוונת הוא חג פרסי ששמו נורוז חוגגים אותו הכורדים בטורקיה הם קופצים מעל מדורה שהם מבעירים המוסלמים בכורדיסטן ובעירק לא רואים את זה בעין יפה

פרויז1

New member
משהו על החג הפרסי נוורוז אם הזכרת :

אני זוכר בכיתה ג', לימדו אותנו בפרס את השיר שהנה הקטע הזכור לי עדיין : חג נוו רוז הוא בתחילת השנה חגיגה ושמחה וצחוקים של ילדים. ובפורים, היינ ו מכינים בובה גדולה מאוד בדמות המן מחומרים דליקים, עושים טקס שלם ומלא שמחה וריקודים סביבו ובסוף מדליקים אותה ושרים : המן המן הווו הווו בן כלב הןןן הןןןן לא היה המן היה מגפה הוא היה האבן שכיסו בו את השרותים (שרותים ערביים). כל זה היה לפני הרבה עשרות שנים. מועדים לשמחה ! פרויז.

למעלה