הדסה היקרה

לעזאזל מה יש לכם ממרוקו יאללה

תתלהבו מכורדיסטן העירקית היפה המדהימה לא מרוקו שאין לנו כל קשר למדינה הזאת אולי בא לכם לפתוח פורום מרוקו הכורדית

אין לי שום דבר נגד מרוקו

פשוט זה פורום כורדי ואנו נוהגים לדבר רק על העדה שלנו מאכלים שלנו תרבות שלנו ואני אישית לא חושב כמוך זאת דעתי מצטער

הדסה היקרה

היית 10 אין עלייך בשבילי את עברת לשלב הבא שילכו יחפשו מי ינענע אותם התימנים הלא מפותחים האלה יש לך קול מבריק נקי יפה משגע הם ילדים לא מבינים בכלל הם לא זמרים סתם פלוצים שעצבנו אותי אין עלייך אנחנו פה אוהבים אותך ותומכים בך מאחל לך שתזכי להגיע לבימת קיסריה שתקפיצי לנו את כל הכורדים בישראל אם מחרוזת משגעת כמו שרק את יודעת לתת

LAYLA S

New member
למה למה ככה?

גם מרוקו שייכת למרחב שלנו, היא לא זרה אז נכון שהיה עדיף לצאת לטיול בכורדיסטאן (אני מעדיפה את האירנית
), אבל מה רע בלהרחיב אופקים גם קצת במרוקו? גם המגרב הוא "משלנו" למרות שהוא קצת שונה תרבותית... בוא נגיד שהרווחנו את המוצא שלנו למזלנו, אבל זה לא אומר שאנחנו צריכים להיות פנאטיים לגביו.

LAYLA S

New member
אני אלמד אותך לשרשר נכון

אתה פותח את ההודעה שאליה אתה רוצה להגיב (יעני ההודעה שלי כרגע) ואתה רואה שכתוב לך למטה שלוש אופציות - הוספת תגובה, הוספת תגובה מהירה והוספת תגובה בחלון חדש. אתה בוחר בהוספת תגובה, ואז נפתח לך חלון חדש שבו אתה רואה את ההודעה שלי למעלה ולך יש מקום למטה לענות לי. אחרי שאתה כותב את מה שאתה רוצה אתה לוחץ על שלח, וככה ההודעה שלך משתרשרת אלי. תעשה נסיון. גם אני כורדית כמוך, ואני בהחלט מבינה את הצורך לכתוב על המנהגים שלנו, על המאכלים שלנו, על התרבות שלנו.... אבל מה איכפת לנו גם לרכל לפעמים על המרוקאים?

LAYLA S

New member
חילו אחונא ../images/Emo229.gif

כל היום בערוץ 24 היתה מוזיקה שמית בתוכנית של ירון אילן היו תימנים וציון גולן (הגדול, יש לציין) בתוכנית של מה קשור יש עכשיו מרוקאים ומה איתנו???????

וואי כמה זה מרתיח אותי

כל יום שמים מוזיקה תימנית לא שיש לי חלילה בעיה אם זה מוזיקה מרוקאית בוכרית אבל אותנו לא שמים מה אנחנו כורדים:))זה לא יפה לי ניראה שאנחנו אמורים לצאת להפגנה נגד ערוץ 24 או פשוט מאוד לשרוף להם את האולפן

LAYLA S

New member
אנחנו צריכים להתחיל להסתנן פנימה

האומנים הכורדים צריכים להתחיל לברר מי אלו שאחראיים על התוכניות בערוץ, לפנות אליהם ולהתחיל להזיז עניינים! כמו כן, צריך להתחיל לדרוש מכלי התקשורת לסקר את הסהרנה בדיוק כמו שמסקרים את המימונה, ולהחזיר את הסהרנה לפסח כמו שהיא היתה במקור. דרך אגב.... מאיזה מוצא ירון אילן?

למיטב ידיעתי הוא כורדי

אני גם רואה אותו מופיע בסהרנה הרבה הוא נמצא בסהרנה הוא היה גם בעין חרוד עמק בית שאן הוא נוהג להזמין הרבה את איציק קלה אליו לאולפן אם תשימי לב הרבה זמרים כורדים הוא נוהג להזמין כמובן למי שעוכב אחרי התוכניות של ירון אילן

LAYLA S

New member
אז אם הוא כל כך כורדי

אז מה הבעיה לפנות לתוכנית ריח מנטה ולבקש לאפשר לכורדים לומר את דברם? נראה לי שהבעיה טמונה דווקא באומנים הכורדים שלא מבקשים להתארח בתוכניות ולהביא את הקהל הכורדי איתם....

הכורדים כ"כ צנועים

שלא ניראה לי בכלל שאחד הזמרים שלנו יבקש במה. אני חושב בדיוק כמוך שלא תביני אותי לא נכון אבל לא ניראה לי שזה יצא לאור אני מאוד מקווה שזיוון או עמנואלה שיקראו את מה שאנו כותבים יעשו משהו בנדון אני סומך על שתי הפלפליות האלה הם תותחיות

LAYLA S

New member
צנועים צנועים אבל מרוב צניעות

יוצא שאנחנו סובלים.... זאת מדינה אלימה וכוחנית ורק מי שיש לו מרפקים מקבל פה משהו, אז אמנם זה עצוב אבל אנחנו צריכים להתחיל ללמוד איך מתנהלים פה, אי אפשר להישאר בהרי כורדיסטאן בזמן שהתרבות שלנו הולכת ונעלמת מהמפה התרבותית... המוטו הוא בבית תתנהג כמו בהרי כורדיסטאן אבל בחוץ תשתמש במרפקים כמו כולם

LAYLA S

New member
אולי אתה לא מעלה אותו נכון...

תבחר למטה באפשרות כתובות אינטרנט נלוות, יפתח לך חלון עם "תיאור" ו"קישור", בקישור תמחק את מה שכתוב שם (hppt) ותעתיק לשם את הכתובת של מה שאתה רוצה להעלות, פשוט תעשה העתק-הדבק, ובתיאור תכתוב את מה שבא לך (מחמד ערף).

../images/Emo198.gifסוף סוף הכורדי שלנו למד לשרשר

LAYLA S תודה רבה - בזכותך ברק הכורדי - נכון הפורום הוא על יהודי כורדיסטאן מצד שני הוא פתוח לכול מי שהוא כורדי ויש בנינו כאלה שהם חצי חצי,ויש כאן חצאי כורדים וחצאי עירקים וגם חצי אשכנז ונשואים לכאלה וכאלה, אני בעצמי 3/4 כורדייה
אבל מרגישה הכי הכי כורדייה שלמה ומושלמת ברמ"ח חושי... בכייף הפורום מקבל כול נושא שקרוב אלינו בברכה

למעלה