בוקר טוב לכם אחונות

בוקר טוב לכם אחונות

אתמול למדתי הרבה מהאישה המקסימה עמנואלה ברזאני היה כיף לשוחח איתה היא סובלנית אישה נעימה אתם בטוח מכירים אותה יותר טוב ממני חחח אני רק מקווה שלא שגעתי אותה אם השאלות שלי מקווה שלא יום טוב לכולנו

הדסה29

New member
היום בתבוריס

שלום להזכירכם היום ה 16/2/10 בין השעה 18:00 ל 20:00 אשתתף בתבוריס ורק אם אעפיל לשניים אשמח אם תסמסו לי המשך יום נפלא לכולם ומה שלא יהיה אני לוקחת את זה כעוד חוויה

בוקר טוב הדסה

אנחנו מאחלים לך הצלחה היום בתבוריס..רק רציתי לשאול את תשירי בכורדית

../images/Emo198.gifהדסה ישורון בהצלחה בבתבוריס

הדסה ישורון
עצם היותך משתתפת בתוכנית זהו ניצחון עבורנו. אני מתכוננת ברגעים אלו לנסיעה להורים במושב עין העמק ואראה אותך משם,אני אארגן את המשפחה שתסמס לך קבלי את השתתפותך כחוויה ואני מקווה שתביא לך נצחון. מחזיקים לך ידיים בהצלחה אוהבת עמנואלה

../images/Emo198.gifברק

אחוני אל תרגיש כך,זה בסדר ולשם כך אני כאן בפורום,ושמחה שהפורום תורם לך רבות בידע ולשם כך הוא קיים. בבקשה תרגיש בנוח עם עצמך והכי חופשי אתה מוזמן לשאול תמיד שאלות חוץ מחימי זיוון וסיון שמכירים אותי מחוץ לפורום לא נראה לי שמשהו מכיר אותי במציאות. תודה רבה תלוך אתה מוסיף תוכן ועניין לפורום
שיהיה לך אחלה יום עסלי ובאשי

../images/Emo198.gifסמסו להדסה ישורון ../images/Emo56.gif

חברים יקרים צהריים טובים אני נוסעת למושב לאזכרה של אחי ואני לא אהיה כאן עד יום חמישי שמרו על שרשורים שיהיה לכולם אחלה יום שמח ונעים

למעלה