לעמנואלה

כן אני גם מאוד אוהב את הכאפיה

הכורדית שלנו בשבילי זה כמו השפם של הכורדים היהודים שעלו לארץ אות סמל

../images/Emo198.gifברק - נושא הכאפיה הכורדית

העלת את נושא הכאפיה הכורדית אז יש לי כמה כאפיות ואני אוהבת לקשור אותם לצוואר במיוחד בחורף זה מחמם וגם יפה לא פעם מעירים לי על הכאפיה שמסמלת את ערפאת ובמאבק בפלסטין בשבילי הכאפיה מסמלת את הכורדים וכורדיסטאן.
בכורדית הכאפיה נקראת - jamana או jamadani - כדאי ללמוד ולשנן את המילים האלו
בתמונה שצילמתי ומאוד אוהבת - חברה דרום אמריקאית שמתגוררת בצרפת היא נוצריה ובמנלחמת לבנון השניה ובמלחמה בעזה היא הגיעה להתנדב בישובים המופגזים,הכרתי אותה דרך חברים והיא התעניינה מאוד בכורדים ובכורדיסטאן

../images/Emo198.gifפורום כורדיסטאן דן בנושא הכאפיה

למי שקורא אנגלית הדיון מאוד מעניין וחלקו באנגלית - אפשר להבין בערך את המסר בדיון

../images/Emo198.gifברק - ביקור מרגש בבית הנשיא

ביקור מרגש בבית הנשיא - כתבה nrg דודו בזק נשיא כורדיסטן, מסעוד ברזאני, אירח בארמונו תושב טבריה, הזמין את יוצאי כורדיסטן בארץ לביקור והתעניין בפוליטיקה הישראלית דרוויש נחום מטבריה הוסיף לאחרונה לרשימת החברים שלו אחד מפורסם במיוחד - נשיא כורדיסטן מסעוד ברזאני. הנשיא הכורדי גילה חיבה מיוחדת למדינת היהודים, והזמין את יוצאי כורדיסטן החיים בארץ לקפוץ לביקור במחוזות ילדותם. "מה קורה עם הגאווה שלנו איציק מרדכי? הוא עוד בפוליטיקה?", שאל ברזאני, וסיפר כי לעולם לא ישכח את הסיוע שהעניקה ישראל לאביו. ברזאני שמע שבישראל חיים 150 אלף כורדים ומיהר לתהות: "מדוע הם לא באים? עיראק שוחררה. שיגיעו, אני אגן עליהם. אנחנו צריכים תייריים שיבואו לבקר במקומות שבהם נולדו".

hemiitz

New member
אני רוצה להגיד על ההופעה של הדסה בערוץ 24

למרות שלא ראיתי את ההופעה,שאלתי אנשים ממקור ראשון שהיו שם, והם אמרו לי שהם נהנו והכול היה בסדר שם,הם לא יודעים על מה כול המהומה ואי שביעות רצון שהיתנהלה פה בפורום,לידיעתכם,

גם אני מטורפת על הכאפיה הכורדית

חבל שאין מצב למצא מטפחות אורגנליות של נשים כורדיות יש דומות שמיבאים מטורקיה והם פחות יפות.

חימי חפשתי במקו ואין שידור חוזר

פיצוי בשבוע הבא הדסה ישורון בתוכנית בתבוריס. חימי מתכוונים שבזמן שהדסה ישורון ולהקת גוננים רקדו היו הפרעות מצד המנחים האמת שדווקא רציתי שיראינו את הדסה ישורון. שורה תחתונה היה מרגש מאוד

../images/Emo198.gifעוד שם בכורדית dersuk Kurdi - kaffiyeh

הבאתי לכם עוד שם לכאפיה הכורדית - dersuk Kurdi ‎jamana jamadani dersuk Kurdi - kaffiyeh kurdi‎

../images/Emo198.gifחחח נראה לך שזה ג'ויינט ?

הלי חה ג'יגרה ממקורות מוסמכים שבהרי כורדיסטאן הכורדים מגלגלים ג'ויינטים,והמקורות האלו שסיפרו לי אלה כורדים שעלו לארץ פעם שנפגש אני אספר לך סיפור מעניין

hemiitz

New member
שלהבת,,,,,

דברתי עם חברים מהלהקה,על מה שהבנתי מהפורום מה היה שם, והם לא אישרו לי את מה שהבנתי פה בפורום,כנראה זה היה מאחורי הקלעים, אני אמור לקבל הקלטה של ההופעה הזו,אז אם עד אז לא יעלה משהוא את ההופעה לאינטרנט אני יעלה ברגע שאקבל, גם אני חיפשתי את השידור הזה ולא מצאתי,אז אם משהוא מצא שיעלה קישור לפורום נישמח מאוד,

למעלה