לעמנואלה

הדסה29

New member
לעמנואלה

היי ערב טוב ראשית תודה מקרב לב על השתתפותך באולפן השקוף זה מחמם את הלב כשיש נציגות ובמיוחד כמוך שהיית גם שגרירה שוב המון תודה אני מודה לך על התמונה ואשמח לדעת אם יש אפשרות שאקבל עותק למייל שלי הדסה באהבה

../images/Emo198.gifלהדסה ישורון

איתך באש ובמים ובכול זמן נתון - ובגאווה גדולה...!!! את התמונות את יכולה להוריד מהפורום - קליק על התמונה צד שמאל בעכבר התמונה תפתח לקובץ ואז ניתן להוריד אותה בגודל המקורי אם לא יסתדר לך תשאירי איימל כאן ואני אשלח לך יום טוב אוהבת עמנואלה

../images/Emo198.gifתמונה שנייה

ואני מאוד מאוד אוהבת את התמונות
תודה רבה לך על נתינת ההזדמנות המיוחדת להצתלם איתך המשכיות פורחת

ערב טוב לכולם חברימוס

צופה מהצד ויקיר תשמעו אנחנו פה בשביל לפרגן להדסה הכוכבת של הפורום הזה לא באנו להריב אחד אם השני לא מתאים כולנו פה ביחד מגובשים מאוחדים אפשר להגיב באנטלגנטיות אבל לא להגיע למצבים של תקיפות אם הבנתם אותי תעשו סולחה אחונות יאללה שיהיה לכולנו אחלה של ערב טוב הרבה שמחה ואהבה תפרגנו אחד לשני

חבל על הזמן יש לו קול כמו של איציק קלה

מאוד יפה אהבתי וריגש אותי הקול שלו כמו של הכורדים עסלים שמעתי המון שירים של רונן עמרם ובשירים שלו הקול מאוד שונה

hemiitz

New member
אני חושב שהוא מהמישפחה של איציק

תקנו אותי אם אני טועה מי שמכיר אותו(רונן עמרם)

hemiitz

New member
עוד דבר חשוב לגבי כול הזמרים מישראל ששרים

בשפה הכורדית, פשוט תבדקו את עצמכם במילים של השירים שאתם שרים בכורדית, עם משהוא שדובר את השפה,כדי שהמילים יאמרו מדוייק, יש שירים של זמרים מהארץ ששרים והם לא מבינים מה הם שרים, אני לא רוצה להגיד פה בפורום על משהוא ספציפי,אבל הרוב של מי ששר בכורדית יוצא שלעיתים הוא מקלל בשיר בלי ידיעה, ואני נמצא לעיתים בבעיה להעלות ארועים ליוטיוב בגלל שמי שצופה ומאזין זה כורדים מכול העולם שהם מבינים את השפה וזה גורם לי לא להעלות כול סירטון, אני מקווה שמה שכתבתי פה יגיע לאוזנהם של אותם זמרים/ת ויקחו לצומת ליבם שיש הרבה מה לתקן ולשפר. חמי

עמנואלה בראזני סחה עלייך

ראיתי עכשיו קליפ שלך שעשית במחשב אהבתי ביותר ממש ממש אבל ממש יפה מטפחות על הראש בגדים של כורדים עסלים סחה סחה מאוד יפה כל הכבוד לך

../images/Emo198.gif חחחחח נשמע מצחיק

שהם שרים ולא יודעים שמאחורי המילים מסתתרות להם קללות לפי דעתי צריך לידע ולתקן את אותם הזמרים

hemiitz

New member
עמנואלה זה עצוב כמו שזה מצחיק

אני יכול להגיד שדיברתי עם חלק מהזמרים על הנושא,ואני מקווה שהם יעשו את השינוי,בסה"כ אני רוצה להעלות דברים ליוטיוב כי אני יודע שהמון כורדים מהעולם רואים ומאזינים ,הרבה מיילים נישלחים אלי,בסה"כ מחמיאים לנו ומעריכים מאוד את זה שאנחנו מחזיקים את המסורת,אבל אנחנו שאן לנו את השפה זה קשה זה דבר הכי יסודי בכול המסורת שלנו, תארו לעצמכם שאני מנהל איתם שיחות בשפה הערבית,ולי זה מפריע מאוד,שאני יודע כמה הם שונאים את הערבים,אבל אנחנו צריכים לנהל שיחה ולא חשוב באיזה שפה העיקר שיש תקשורת בנינו, אני מקווה שעם הזמן אני כן יוכל לדבר אתם כורדית שוטפת,לפחות בלהיתכתב איתם אני מסתדר יותר מאשר לדבר אבל זה גם יבוא, סתם לדוגמא:תחפשו את השם שלי בגוגל(hemiitz )לא תאמינו לאיזה אתרים זה יוביל אותכם,לכן חשוב שגם השירה תהיה מדוייקת,הנגינה תהיה נכונה,וזה כולל גם את הדהול והזורנה,למרות שאן להם טענות לפחות על הנגינה של אחי,הם אומרים שזה מדוייק, אבל צריך לנגן ולשיר מדוייק ונכון,ויש לי בעיה להעלות סירטונים, יש לי המון סירטונים שאני לצערי מוחק אותם ולא מעלה,וזה חבל, בוא נהיה אופטימים.מי שצריך יתקן וישפר וזה יהיה טוב לכולנו. חמי

../images/Emo198.gifנכון חימי גם אני מקווה שזה ישתפר

ואני יכולה להעיד,כורדים בעולם אוהבים את המוזיקה הכורדית שנעשת כאן בארץ והסיגנון הוא יחודי. לא פעם אחת הייתי צריכה לשלוח קבצים בגלל שאהבו שיר זה או אחר הרבה מהם מכירים את שמות הזמרים
אני יכולה להעיד שיש שיר שבאמת הוא מהמבוקשים וזה השיר דואט של הדסה ישורון ודניאל עזרי אני תמיד אומרת כמו שאותנו זה מסקרן ואנחנו תמיד בחיפושים בכול מה שנוגע לכורדיסטאן כך גם הם על הדרך יוצא להם למצא חומרים שאנחנו מעלים לאינטרנט,ולשמחתי שזה רק הולך ומתעצם. במחשבה שניה פעם בקושי היה ניתן למצא משהוא שקשור על העדה הכורדית שלנו והיום יש כמעט מהכול ומכול טוב - ברכה !!! כן חימי אני בדקתי ואני רואה אותך בכול מקום - המשך כך - גאה בך !!!

hemiitz

New member
כול הכבוד לך על הבדיקה

פעם פירסמתי פה על מייל ששלחתי למסעוד ברזני, ויש חדש קיבלתי תשובה,והופתעתי שהתחנה שלי ביוטיוב מפוסרמת שם חזק,לפי התשובה שקיבלתי.

מצחיק ועצוב עצוב עד שבא לבכות

חימי יש לך שיר כזה שהמילים בו הם קללות?...וואיייייי איזה פאדיחות לא נעימות הזמרים יודעים על כך? מי הטעה אותם ולמה? אני מקווה שאצל הדסה ישורון אין טעויות כאלה אצלה הכורדית נשמעת נכונה וברורה.נראה שהמוזיקה נעשת בצורה הרצינית ביותר.

hemiitz

New member
שלהבת אף אחד לא מטעה פשוט

צריך לדעת מה שרים להבין את מה ששרים,להגיד נכון את המילים, לשיר זה לא רק קול יפה ,שירה זה מסר שמעבירים למאזינים, ואם לא יודעים מה המסר בשיר, אז אך זה אפשרי להעביר למאזין, אני לא אומר על זמר/ת ספציפי אבל זה המצב,והינה דוגמא למה שאני אומר: I'm not sure what kind of dialect he singing ! (= זה תגובה לאחד הסירטונים שלי,ממקושר כורדי, לכן על הזמרים שלנו שאני מאוד מעריך ואוהב וגאה בהם שיפנימו וישפרו את השירה לנכונה ומדוייקת,

hemiitz

New member
לאחר שקרתי את ההיתכתבות של יקיר וצופה מהצד

אני חושב שאתם מוציאים אנרגיות לשוא,זה לא נותן כלום הויכוח בניכם, חבל לכם לבזבז את האנרגיות על הדעה אם להניף דגל כורדיסטן באיזה שהוא ארוע או לא להניף ,בזבזו את האנרגיות על התרבות המוזיקה של העדה זה יותר מעניין ויותר חשוב. לידיעתכם אני לא מחזיק אצלי בבית דגל ישראל,לעומת זה אני כן מחזיק דגל של כורדיסטן,והסיבות ישארו אצלי, אז עזבו את הטפל והיתרכזו בעיקר,לזה נועד הפורום,לפוליטיקה יש פורומים משלהם שם זה המקום לעסוק בנושאים בהם דנתם. חמי

../images/Emo198.gifברק הכורדי

תודה שאתה אוהב כול הקליפים שערוכים עם התמונות כמו בקליפ שהעלתי לכאן,אלו תמונות שלי שאני צלמתי בעצמי יש לי אהבה גדולה לכול האוטנטיות הכורדית במיוחד אהבה לכאפיה כורדית
Aharon Menchem - אהרון מנחם

למעלה