פלאפון שאינו פלא

alfaserge1

New member
פלאפון שאינו פלא

לינוי שלום רב, מכתבי אמנם ארוך ויכל להיות מיגע אבל שווה לקרא ולהגיב זה ביומיום של כולנו. האם לחברות הגדולות אין דין ? והן עושות כל העולה על רוחן ? תנסו אתם היכן שאני נכשלתי בתודה סרג' אלפסי לכבוד חברת פלאפון תקשורת בע"מ דרך יצחק רבין 33 גבעתיים ת.ד.62036 תל אביב 61620 א.נ., הנדון: פלאפון מס' 050-6339911 תלונה אני פונה אליכם בפעם האחרונה ובכתב, לפני העברת תלונתי למדיה ואם יהיה צורך לערכאה משפטית. להלן בקצרה נתיב היסורים שעברתי מאז נובמבר 2009 : בסוף חודש נובמבר התקלקל מכשיר SPIRIT הנמצא ברכב .נגשתי למתקין המורשה שלכם בכרמיאל,וזה הציע לי מכשיר חדש מסוג TELIT .המתקין שכנע אותי, והתקין את המכשיר .תוך כדי העברת המספרים מטלפון אחד לשני ,התברר של-TELIT אין את פונקצית "הפעלה קולית" מיד הודעתי למתקין לבטל את העסקה ולשלוח את מכשיר ה-SPIRIT לתיקון ואמנם כך היה והדבר בוצע.כעבור כשבועיים קבלתי את המכשיר הישן ((SPIRIT מתוקן .המכשיר הותקן ברכב.בסוף חודש דצמבר קבלתי את החיוב הרגיל ועוד חיוב ע"ס 29.00 ₪ .לאחר בירור נודע לי כי מדובר בחיוב עבור מכשיר TELIT .לאחר הסברים ארוכים הודיעו לי כי קיימת טעות ובחודש הקרוב אזוכה בסך הנ"ל.חודש לאחר מכן לא היה זיכוי אלא חיוב נוסף על סך 29.00 ₪ .שוב צילצלתי ושוב גוללתי את סיפורי כעבור כ-10 דקות המתנה על הקו הודיע לי הטלמרקטינג שאכן אני צודק ,חלה טעות, מתנצל בשם פלאפון, ומבטיח לי שבחודש הבא אראה זיכוי כפול.כמובן שחודש לאחר מכן לא קרה דבר, ואני ממשיך להיות מחויב ב-29.00 ₪ .מידי חודש.הסגה האומללה מבחינתי ממשיכה מידי חודש ובכל פעם מתנצלים ואפילו מישהו הודיע לי כי הפעם באופן אישי הוא ידאג לבטל את העסקה שכן זו הסיבה לחיובים.חשוב לציין ששוחחתח עם אנשים שונים ,שמות כולם רשומים אצלי ע"ג החשבוניות החודשיות .נכון לחודש 05-2010 חוייבתי ב-29.00 שש או אפילו 7 פעמים.אני חושב שממש הגזמתם ואני דורש לקבל החזר כספי ולא זיכוי בהקדם האפשרי. במקביל אני שוקל אפשרויות אחרות.מכתב זה לא הגיע בינתיים לשלחן מנכ"ל פלאפון, אך אם הענין לא יטופל לשביעות.רצוני המלאה ,אדאג להעבירו אליו באמצעות עו"ד שלי. בברכה סרג' אלפסי

החזר התשלומים

סרז' אני אבקש שיצרו איתך קשר ביום ראשון על מנת לוודא אכן מזכים אותך ומבטלים את החיובים. מצטער על אי הנעימות. במידה ותוך כמה ימים לא דיברו איתך, אנא שלח אלי מייל בברכה, אסף עופר פלאפון [email protected]

למעלה