מה קורה- בואו לערוך כותרות

ShiRaN faY D

New member
מה קורה- בואו לערוך כותרות../images/Emo70.gif

מה יותר מעניין: מלחמה או שלום? אסון או ניצחון? מה שקורה כאן או מה שקורה רחוק מכאן? תכנית החדשות הראשונה שבה הקהל עורך את הכותרות, בהנחייתה של לינוי בר גפן. כאמור, התכנית תשודר בין הימים א'- ג' יום בשעה 18:50 ותכלול כתבת עומק מרכזית ובנוסף, כתבות שעניינן תרבות ובידור, לרבות ליווי אמנים וראיונות תוך התייחסות אקטואלית דרך פריזמת האינטרנט. התכנית תסכם את היום מזווית מדד הפופולאריות של ידיעות באתרים שונים באינטרנט ותבדוק מה הכי עניין אתכם- חדשות או רכילות ספורט או צרכנות? מוזיקה או טלוויזיה? לאיזה ידיעות הכי מיהרו להגיב? פוליטיות או פליליות? מהארץ או מהעולם? המערכת תתבסס על התכנים הכי אהובים והכי מעניינים באמצעות מדדי "רייטינג" שונים באינטרנט כגון: מדד הקלקות, טוקבקים, צפיות בקטעי וידאו, משלוח ידיעות לחברים ועוד. אתם מוזמנים להעלות לשרשור זה, ידיעות שונות חמות, עדכונים חדשים ומשמעותיים, נושאים חשובים שעל הפרק אשר צוברים תאוצה, טוקבקים או קטעי וידאו. וכך להשפיע על כותרות התכנית בתחילת השבוע

argamon

Member
../images/Emo32.gif האם כדאי להקפיא כסף במקרר ?

הנה סיפור על חבר בית נבחרים שניסה לשמור על טריות 90 אלף דולר בהכנסה למקפיא : ( אם תעלה קודם פרסומת, אז נא ללחוץ על "דלג" ) http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/966/304.html

ShiRaN faY D

New member
איזה פתרון גאוני.

איך לא חשבתי על זה בעצמי? :) על זה נאמר "אין גבול לשחיתות" מדמיין כאן יום שגרתי בביתו. "אז נו ילדים מה תרצו לאכול, יש המון אוכל במקפיא, זה רק עניין של הפשרה קלה". אגב יכולת פשוט לשרשר את ההודעה הזו להודעה ראשית תחת הכותרת "מה קורה- בואו לערוך כותרות". לפני כל תחילת שבוע אני אנעץ הודעה שכזו, כדי שגולשים יוכלו להביא ידיעות חמות מהרשת ובכלל, כדי שיהיה אוסף משובח של כותרות לקראת תכניות השבוע. :) (אני אעביר אותה לשם למרות שהיא ב אוף טופיק)

ShiRaN faY D

New member
מה קורה- שלל ארועים לקראת תכנית יום א'.

חשוב לציין כי האחר הגדול מתרחש לו בערב, ממש קרוב, כמו כן לאחר התכנית תשודר מהדורה מיוחדת של מה קורה בשעה 22:45. נכנסים לארועי הלילה גם ביום ראשון בערב. כמו כן אתם מוזמנים להגיב לידיעות בשרשור זה, להוסיף דעות או להביא עוד נגיעה משלכם. מה קורה בחדשות? או יותר נכון, מה קורה לחרדים? אלפי מפגינים חרדים הגיעו הבוקר לרחבת מפעל "אינטל" באזור התעשייה הר חוצבים בירושלים, כדי למחות על פעילותו בשבת. כמה מפגינים הורידו את דגל ישראל שהתנוסס מעל אחד מבנייני המפעל וצעקו קריאות "שאבעס. כמה מהפגינים השליכו אבנים לעבר העיתונאים במקום. בסמוך לשעה 13:30 פיזרו כוחות המשטרה את המפגינים מאזור המפעל, ומדרך גולדה מאיר, משם הגיעו המפגינים. הדרך חוצצת בין שכונות חרדיות לאזור התעשייה. משטרת ירושלים נערכה משעות הבוקר בכוחות מתוגברים לקראת שתי הפגנות של חרדים בעיר: ההפגנה מול חברת "אינטל" בשכונת הר חוצבים בבירה שהחלה בשעה 11:00, והפנת מחאה על פתיחת חניון קרתא בשבת. בניגוד לציפיות, למקום ההפגנה ליד מפעל אינטל לא הגיעו כוחות משטרה כלל בשעות הבוקר. רק לאחר התלהטות הרוחות הגיעו השוטרים למקום. ---------------- הר הבית בידינו (הנשים) את קבלת הפנים שמחכה לתיירות שמגיעות לרחבת הכותל המערבי, לא ניתן לראות בהרבה אתרים ברחבי העולם. עובדות המקום מלבישות אותן מכף רגל עד ראש ולא מאפשרות לאף אחת להיכנס פנימה בלבוש בלתי צנוע. השינוי המחמיר הזה הוא רק אחד מרבים שהנהיג רב הכותל. לאט לאט צצים ברחבה עוד ועוד שלטים שמורים על הפרדה בין גברים לנשים, וחלק מהשטח מופקע לטובת גברים בלבד. בכותל טוענים שהסיבה לצמצום אגף הנשים היא הבנייה בשער המוגרבים, ואף אומרים שהם פועלים לשינוי המצב מכיוון שמדובר בסכנת חיים של ממש. חל איסור על חיבוקים ונשיקות לאחרונה דורש הכותל לקיים הפרדה בין גברים לנשים גם בטקסים שנערכים ברחבה העליונה. הדבר הוביל לביטול טקס הענק תעודות הזהות לעולים בכותל מכיוון שהסוכנות היהודית לא רצתה שהעולים החדשים יצטרכו להתפצל בטקס כל כך חשוב ומרגש. מה קורה בבידור- טלוויזיה? הטירוף חוזר תכנית הריאליטי המצליחה בעולם ובישראל חוזרת לעונה שנייה: הערב (ראשון) תפתחנה דלתות הבית ויכנסו אליו דיירים חדשים - גברים ונשים שזרים אחד לשני, שבחרו להתנתק מהעולם ומכל מי שיקר להם לתקופה של למעלה מ-100 יום. פתיחת הדלתות גם תחשוף את מראה הבית החדש - שעבר שינוי מאסיבי לקראת העונה החדשה. כזכור, הדיירים בבית מצולמים בכל רגע נתון 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע ע"י מצלמות שפרוסות ברחבי הבית ומתעדות כל אירוע שמתרחש בו - תתכוננו להתמכר מחדש. ---------- ערוץ 10 מככב. טלי מורנו, שעזבה לאחרונה את תוכנית הבוקר של ערוץ 10 בעקבות סכסוך עם חיים אתגר, פורשת מהערוץ באופן רשמי. בערוץ 10, כנראה, לא מצאו משבצת שידור אחרת וראויה למורנו ושני הצדדים החליטו להיפרד בהחלטה משותפת ולא להמשיך את החוזה שמסתיים. עזיבתה את הערוץ הפתיעה רבים, שסימנו אותה כיורשת הפוטנציאלית של מיקי חיימוביץ'. ואילו בערוץ 10 רוצים לנסות למלא את החלל שהשאירה מורנו בתכנית הבוקר בעזרת עדן הראל. ביום ראשון תתחיל הראל תקופת הרצה של שבועיים, בסופה ייקבע אם התפקיד מתאים לה והאם היא תהיה זו שתשב לצד חיים אתגר. הראל מגישה בערוץ בימים אלו את תוכנית הבת של "הישרדות", "מהדורת השבט". אורלי וילנאי וגיא מרוז הותקפו במהלך צילום תחקיר שערכו על אסון ורסאי לתכניתם "אורלי וגיא בע"מ". השניים הגיעו אל האולם והתחילו לצלם בתוכו, כשלפתע הותקפו על ידי אחיו של אחד מבעלי האולם, שלקח את מצלמתם, זרק אותה מהקומה שלישית והשמיד את הקלטות. התקיפה תועדה במצלמה נסתרת, ובעקבותיה הגישו וילנאי ומרוז תלונה. ממש מראות קשים, אולי יותר מהערוץ עצמו?. מה קורה בספורט? עלילות כספי ואלופה אשר מתפרקת לה. סקרמנטו של עומרי כספי השיגה הלילה, מיותר לציין כי התעוררתי במיוחד לצפות במשחק, 05:00 בבוקר ליתר דיוק. את ניצחונה הרביעי ברציפות לאחר שגברה 100:109 על יוסטון רוקטס, אך ספק אם הישראלי יזכור את המשחק לטובה. עמוק בתוך הרבע האחרון ובמהלך מאבק על מיקום, דרך כספי בצורה לא טובה על רגלו השמאלית וסובב את הקרסול. הנציג שלנו בליגה הטובה בעולם נשכב על הפרקט ורגעים ספורים לאחר מכן דידה אל חדר ההלבשה לקבלת טיפול רפואי. כספי, שעד לרגע הפציעה שיחק 11 דקות בלבד, קלע 2 נקודות (1 מ-2 מהשדה) והוסיף אסיסט וריבאונד, נמצא בספק למשחק הבא של סקרמנטו, שתפגוש בלילה שבין שלישי לרביעי את שיקאגו בולס. בין לבין זיפזפתי-- המשחק שודר ב-ESPN ישראל. בעונה שעברה זה היה משחק הגמר של המערב, והלילה (בין שישי לשבת) זה היה בסה"כ המשחק התשיעי של הלייקרס והעשירי של הנאגטס מתוך 82 משחקים בעונת המשחקים הארוכה של ה-NBA. הלילה כאמור, נפגשו לוס אנג'לס ודנבר, על הפרקט של האחרונה, לקרב צמרת בבית המערב כשהלייקרס במקום השני והנאגטס במקום השלישי. חניכיו של פיל ג'קסון הגיעו לאחר שרמסו את פיניקס בלילה הקודם ורצו להמשיך את המומנטום. הלייקרס שמשחקים בשלב הזה של העונה בלי פאו גאסול הפצוע, הסתמכו איך לא, על קובי בראיינט אלא שהכוכב הגדול ביותר של הקבוצה ושל ה-NBA בכלל, נעצר בפעם הראשונה העונה וקלע 19 נקודות בלבד. דנבר כמובן ניצלה את העובדה הזו, לצד משחק הגנתי רע של האורחים ופירקה את הלייקרס ב-26 הפרש בסיומו של לילה נהדר ב"פפסי סנטר". בראיינט הגדיר את מה שקרה על הפרקט לאחר ה-105:79, היטב: "הם פשוט פירקו לנו את הצורה. אני אפילו לא יודע להגיד אם היה לנו את פאו, התוצאה היתה נראת אחרת. דנבר שיחקה פשוט מעולה". מה קורה במשפחה? כשהטכנולוגיה השאירה אותנו ללא רוח חיים. הורות עשויה להיות חוויה קשה לכל מי שמאותגר טכנולוגית; היא דורשת מיומנויות הרכבה, פירוק ותפעול של אינספור מכשירים וערימות של ציוד. האייפון, שבקרוב יגיע לארץ, מבטיח לעשות בדיוק את ההיפך - להקל על חייכם כהורים צעירים. 10 שניות לזיהוי Cry Translator היא אפליקציה חדשה של אייפון שמבטיחה לזהות את הבכי של התינוק. תהליך הזיהוי מתבצע על ידי הנחה של המכשיר בסמיכות לתינוק הבוכה, ובתוך פחות מ-10 שניות המכשיר אמור לגלות מה הסיבה לבכי. הסיווג מתחלק לחמש קטגוריות שמיוצגות על ידי ריבועים בצבעים שונים: רעב, עייפות, מתח, כאב או הפרעה, או סתם שעמום. לטענת המפתחים, 95 אחוז ממקרי הבכי של תינוקות נגרמים על ידי אחד מהגורמים הללו. לחיצה על הריבוע הנבחר תספק טיפים להפסקת הבכי והרגעת התינוק. האפליקציה מסייעת להורה של התינוק או למי שמטפל בו להבין את שפתו הראשונה – הבכי", אמרו בבילופ, החברה שפיתחה את היישום. "לא מדובר בטכנלוגיה רפואית, ואם ההורה מודאג מהבכי, עליו לפנות לקבלת יעוץ רפואי". לטענתם, האפליקציה נוסתה בבית חולים לילדים בספרד ונמצאה יעילה בערך ב-96 אחוז מהמקרים. ואני אומר שהלכה לה האנושיות, הלך לו החום. אולי נגדל אותם בשלט רחוק ודי. ........המשך נעים לכולנו.

argamon

Member
../images/Emo142.gif מצוין, ושאלה למבינים במוצרים קפואים

מצוין ! אם הייתי מבין ש"בואו לערוך כותרת" נועד לשירושים כמו שלי, כמובן הייתי מוסיף זאת שם ולא בפתיחת שירשור.
ועכשיו שאלה למבינים בהקפאת מוצרים : בקישור שצירפתי מוכח שאפשר להקפיא דולרים. אז השאלה שלי האם אני יכול להפשיר את הדולרים במיקרוגל ?

ShiRaN faY D

New member
אני חושב שזה אכן אפשרי.

לא נכנס כל כך למורכבות של באיזו טמפרטורה ולכמה זמן. אולי שווה לבדוק את העניין. (זה פתרון טוב לפוביה של בנקים לדוגמא)

ShiRaN faY D

New member
להלן תמצית מן ההודעה: (אכן נושא מדאיג)

ארגון הטרור הלבנוני יודע כמעט הכל על מי שהוא מכנה "האויב": ממסמך פנימי של הארגון, הנחשף הבוקר במוסף "7 ימים" של העיתון "ידיעות אחרונות" עולה כי חיזבאללה מודע היטב לדרכים באמצעותן מתגונן צה"ל מפני חדירת מחבלים, כיצד חיילינו יוצאים לסיורים לאורך גדר המערכת ואף כיצד מפעיל צה"ל את המזל"טים בתוככי לבנון. אפילו לאופן בו פועלים כלבי הגישוש של יחידת "עוקץ" מוקדש פרק במסמך המיוחד. המסמך, המתפרס על 150 עמודים, פורס את מלוא ההיערכות והאמצעים שמפעיל צה"ל, כביכול, בגבול הצפון - באוויר, בים וביבשה. הוא בנוי כשיעור בהכשרה בלחימה עבור הכוחות המיוחדים של חיזבאללה, ועל פי מומחים צבאיים ישראלים שראו אותו, הוא כתוב בחלקים מסוימים אף ברמה גבוהה יותר מאשר המסמכים הישראלים עצמם. המסמך מלווה בתמונות רבות, אשר רובן צולמו בצד הישראלי של גדר המערכת ומתעדות, בין השאר, את עמדות התצפית של ישראל, ליווי ואבטחה של עבודות הנדסיות ועבודות תחזוקת הגדר בכביש המערכת, ליווי שיירות וחילופי משמרות. גורם ששירת בתפקיד בכיר מאוד בפיקוד הצפון שעיין במסמך, מצוטט בכתבה כמי שאומר: "רק מלקרוא את המסמך נהיה לי שחור בעיניים". מתוך YNET --------------

argamon

Member
../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif האם שוב לוחמה פסיכולוגית?

בחדשות מדווחים שדובר החמאס הודיע שהמשא ומתן לשחרורו של גלעד שליט מתקדם יפה ומדברים גם שיתכן שגלעד שליט ישתחרר עד "עיד אל אדחא" שהוא חג הקורבן למוסלמים שיחול בעוד כשבוע. האם מדובר שוב בלוחמה פסיכולוגית נגד אזרחי ישראל שהוא לתת לאזרחים תקווה ואחר כך שוב הודעה שהמשא ומתן נכשל בגלל "עקשנות ממשלת ישראל" ? אני שומע את ההודעות על שחרורו הקרוב של גלעד זמן קצר אחרי שנחטף ועד היום. זה כל הזמן "בקרוב" . אני כבר לא מאמין לאף אחד ולא לוקח ברצינות לא הודעה של החמאס על שחרורו בקרוב של גלעד שליט וגם לא הודעות מעודדות של הממשלה שלנו שהמשא ותן מתקדם. הנה דוגמאות לשחרור גלעד שליט "בקרוב". כדאי לעבור לעמודים נוספים. ו ה ל ו א י שהפעם שחרורו של גלעד שליט יהיה באמת בקרוב, א מ ן !!!!!!!!!!!!!!! http://www.google.co.il/search?hl=iw&q=גלעד+שליט+בקרוב&start=10&sa=N

toma25

New member
לא מפסיק לשיר ../images/Emo168.gif

מכיוון שאני מאוד מחוברת למוסיקה, אז אני אדבר ואשלח נושאים חמים על תרבות ומיסיקה. הודות על הזדמנות נפלאה לבחור לקהל את הנושאים האהובים עליהם.
כתבה חמה "לא מפסיק לשיר"

ShiRaN faY D

New member
../images/Emo45.gif

מעולה ותודה על היוזמה. מיותר לציין כי מוסיקה היא חלק בלתי נפרד ממני. זה מורכב מדי בכדי לנתח זאת עכשיו, אולי בהמשך. (שמח על בחירת הנושא!)

עף לי דף

New member
רק כי התרבות הישראלית אוהבת שיטחיות

השירים באלבום החדש של ארקדי הרבה יותר משמעותיים מהרבה "להיטים" שידעה ישראל.. רק להקשיב ולהתפעל

כותרת חדשה בנושא YES

בעקבות הורדת ערוץ הולמרק בחודש שעבר הנהלת יס חששה מטישת לקוחות,כיום יס חוששת עוד יותר,עובדי החברה החליטו לממש את זכותם ולהתאגד ולהקים וועד עובדים,הנהלת החברה מנסה למנוע מהלך זה בכל דרך,ובמילים יפות מנסים לטרפד את העובדים מהמהלך,בתור עובד בחברה קשה שלא להבחין בפאניקה הנוזלת מפניהם של המנהלים בחברה,שמנסים לשכנע,אותנו העובדים,כי אין יתרונות בהקמת וועד אלא רק חסרונות.אבל הם יודעים שאם יהיה וועד ויום אחד חלילה תהיה שביתה,אז כל הלקוחות יעזבו כי אין שירות,וכמו עם הולמרק כבר נוכחנו לדעת שהלקוח הישראלי לא ממש נשאמן,ומנצל כל הזדמנות לסחוט את החברה ומזה הם הכי חוששים

למעלה