לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2769327,693 עוקבים אודות עסקים

פורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם
x
הודעה מהנהלת הפורום
נהלים לגולש בפורום
השימוש בתמונות מותנה ברשות הצלמים ויש עליהן זכויות יוצרים.כל העתקה או שימוש שלא ברשות יש בה הפרת זכויות יוצרים
לפורום מעלים עד 3 תמונות לצלם,באותו השרשור,לאותו היום.כל צלם פותח שרשור תמונות משל עצמו.לא משרשרים לאחרים. הודעות פירסומת ו\או בעלות אופי מסחרי תמחקנה מהפורום,על פי נהלי תפוז.לא תישלח הודעה
הודעות שאינן תמונות-בבקשה לשרשר לשרשור הכללי הנמצא בדף.הודעות נפרדות כאלו עלולות להימחק-לא תישלח הודעה.
המשך >>

לצפיה ב-'צילום או ציור ?'
צילום או ציור ?
<< ההודעה הנוכחית
17/04/2006 | 15:50
47
83
תמונת HDR שהורכבה מ-5 תמונות בעלות חשיפות שונות. עריכה קלה בלבד - levels וחיזוק קל של צבעים.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מגניב!'
מגניב!
17/04/2006 | 15:56
10
אהבתי.
מאוד נראה ציורי והרעיון של החיבור עם החשיפות השונות מאוד יפה.
השמים מהפנטים.
הקומפוזיציה טובה.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'יפה מאוד'
יפה מאוד
17/04/2006 | 16:24
4
אפשר לראות את המקוריות?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-' יפייפה!'
יפייפה!
17/04/2006 | 17:03
4
לצפיה ב-'פאק! זה מטורף!'
פאק! זה מטורף!
17/04/2006 | 17:49
10
אהבתי מאוד!
רק האם תוכל להסביר לי מה זה תמונת HDR?
תודה.

ירון
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'זה מדהים!'
זה מדהים!
17/04/2006 | 18:04
8
איך לעזאזל עושים את זה?!?!
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'זה פנטסטי'
זה פנטסטי
17/04/2006 | 18:21
7
הדוגמה הכי טובה שראיתי מעולם לHDR!
בכל מקרה, יש שם ענן מאחורה מאחורי הביניין האחרון שקצת מציק לי הצבע שלו אבל חוץ מזה זה מעולה!!!!!
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אין לי מילים !!! פשוט מצויין!'
אין לי מילים !!! פשוט מצויין!
17/04/2006 | 19:00
3
לצפיה ב-'מדהים !!!! '
מדהים !!!!
17/04/2006 | 20:39
2
לצפיה ב-'כן, גם אני אהבתי'
כן, גם אני אהבתי
17/04/2006 | 21:03
3
לצפיה ב-'מעולה. ציורי משהו, אחלה צבעים.'
מעולה. ציורי משהו, אחלה צבעים.
17/04/2006 | 21:12
2
לצפיה ב-'תודה למגיבים '
תודה למגיבים
17/04/2006 | 21:23
1
5
מדריך קטן שמסביר איך עשיתי את זה נמצא כאן.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'צבעים נהדרים ותחושה יפה של עומק'
צבעים נהדרים ותחושה יפה של עומק
17/04/2006 | 21:54
2
לצפיה ב-'מדהים!!!!'
מדהים!!!!
17/04/2006 | 22:24
2
בהחלט תמונה מדהימה, וואו!!
מה זה HDR? ואיך עושים את זה?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אהההההה מהמם!!!'
אהההההה מהמם!!!
17/04/2006 | 23:25
16
4
ממש ממש יפה...
סליחה על הבורות, מה זה HDR המדובר?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'HDR זה'
HDR זה
18/04/2006 | 01:05
15
14
קיצור של High Dynamic Range, או ברוסית - תחום דינאמי גבוה.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'רגע, ואיך זה עובד?'
רגע, ואיך זה עובד?
18/04/2006 | 03:25
12
10
איך אני יוצר את הHDR?
אני צריך תוכנה מיוחדת?
או שיש שיטה קלה ופשוטה לעשות את זה בפוטושופ...?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'חיפוש קצר בגוגל'
חיפוש קצר בגוגל
18/04/2006 | 10:45
11
12
יניב לך לא מעט תוצאות עם מדריכים מפורטים, למשל זה - http://epaperpress.com/psphoto/index.html
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'זה באמת מדהים.ותוצאה יפהפיה שעושה'
זה באמת מדהים.ותוצאה יפהפיה שעושה
18/04/2006 | 12:10
10
14
'תיאבון'לעוד או לנסיונות בכיוון.

(אתה לוקח מצלמה וחצובה לעבודה?נראה כמו אחד הבניינים באיזורי התעשיה.איזה כיף לך)

ושאלה:חייבים מחשב ממש חזק?(אתה ציינת)
מהו בערך המיפרט של מחשב כזה?
ומה יקרה ,לפי נסיונך ,במחשב 'ממוצע',פחות חזק ?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-' לא חייבים מחשב חזק. הנה טיפ'
לא חייבים מחשב חזק. הנה טיפ
18/04/2006 | 14:02
7
15
עד לפני כמה שבועות גם אני לא ידעתי מה זה HDR. קראתי פעמיים את המדריך באתר HDRSOFT המקיף את כל הנושא בצורה מעמיקה ובנוסף מספק תוכנה ליצירת HDR.

מומלץ מחשב חזק עם 1 ג'יגה זיכרון ומעלה ומעבד גם חזק.
אבל אין טעם להכנס לפרטים טכניים של מפרטי מחשב כי יש לי פיתרון לאנשים בעלי מחשב חלש.

לוקחים את התמונות אשר רוצים לשלב ב-HDR ובפוטושופ מקטינים לרזולוציה של 800 על 600 וכאשר נשאלים באיזה איכות לשמור, שומרים על 10 בשם שונה מהמקורי
12 סתם מנפח את הקובץ ולא רואים שום שינוי בהדפסה מ-12 ל-10.

עכשיו כשהרזולוציה קטנה, זמן העיבוד בתוכנת ה-HDR קטן פי 10 בערך. זה מאד משמעותי. מכמה דקות של עיבוד לכמה שניות בודדות.
אם מרוצים מהתוצאה, הולכים לקבצים המקוריים לפני שינוי הרזולוציה ומשתמשים בהם ל-HDR כאשר אתם כבר יודעים באיזה נתונים להשתמש.

המפרט שלי הוא:
מעבד AMD 2600+ 512K
זיכרון 512MB X2  כלומר 1 ג'יגה.
כרטיס מסך ATI sepphire 9600 עם זיכרון של 128MB
משתמש בתוכנת HDR מהאתר HDRSOFT
חשוב חשוב חשוב לקרוא את המאמר באתר HDRSOFT כדי להבין מה עושים.
לא פשוט להשיג תוצאה טובה, צריך לדעת מה עושים.

אלה עם מצלמות אנלוגיות - אל תדאגו גם אתם יכולים להשתמש בזה.
התכתבתי עם המערכת תמיכה שלהם והם ענו לי שדווקא באנלוגיות התוצאות טובות יותר בגלל הטווח הדינמי של נגטיב.

ניתן לסרוק את הנגטיב בנתונים שונים ולשלב אותם כדי ליצור HDR

בהצלחה
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-''
18/04/2006 | 17:47
3
לצפיה ב-'זמן העיבוד העיקרי'
זמן העיבוד העיקרי
18/04/2006 | 17:53
5
10
תופס תהליך החישובים בשלבים הראשונים של שילוב התמונות. Tone mapping (תהליך של ההגדרות הרצויות) הוא תהליך מהיר יחסית ולא לוקח יותר משאבי עיבוד - לכן מה שאתה מציע לא בהכרח יזרז את העניינים.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'לא בדיוק....'
לא בדיוק....
18/04/2006 | 21:02
4
7
ברגע שהורדת את הרזולוציה תמיד תמיד זמן העיבוד יהיה קצר מאד.

נכון ש-TONE MAPPING זאת לא פעולה ארוכה כמו השתיים האחרונות בתוכנה.

אבל גם זה זמן עיבוד שמתקצר ברגע שמורידים את הרזולוציה.

כאשר תפעיל BATCH תראה עד כמה זה שימושי.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'זמן העיבוד הכולל יהיה קצר יותר'
זמן העיבוד הכולל יהיה קצר יותר
18/04/2006 | 21:35
3
6
אבל לא בהרבה, לכן אני מציע לחסוך את שלב ההקטנה והניסויים על הקבצים המוקטנים - כי גם ככה רוב העבודה מתבצעת בשלבי שילוב מספר התמונות לתמונה אחת.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אבל אתה לא יודע את התוצאה'
אבל אתה לא יודע את התוצאה
18/04/2006 | 22:47
2
6
בגלל שיש כמה אופציות לשילוב תמונות.
ובמיוחד ה-TONE MAPPING שמכיל כמה אופציות, כדי להגיע לתוצאה טובה מומלץ לנסות ולשנות ולבדוק עד אשר תגיד לתוצאה מספקת עבורך.

בין אם זה TONE או שיטה אחרת. כאשר תעבוד עם קובץ גדול וכל פעם תתחיל לשנות פרמטר או לבחור שיטה אחרת, המצב מתחיל להיות מעצבן וגוזל זמן.

אין פה וויכוח. זו רק העדפה אישית שלי, כל אחד כולל אותך, יבחר את השיטה הנוחה לו.

חשבתי לנכון להציע את השיטה שלי לאלו שאין להם מחשב חזק וגם אם הם יודעים בוודאות איזו שיטה לבחור עדיין לתת להם את האופציה לשחק עם הפרמטרים ולחסוך זמן.

בברכה,

לצפיה ב-'זה נראה מאוד הגיוני,במיוחד כשמדובר'
זה נראה מאוד הגיוני,במיוחד כשמדובר
19/04/2006 | 11:56
6
על זמן עבודה מאוד ארוך של המחשב,ובדגמים מסומים,בעצם גם משבית אותו מכל דבר אחר..
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
18/04/2006 | 17:49
1
5
את המצלמה לקחתי רק השבוע (חג, עובדים "חצי יום"), את החצובה לא לקחתי בכלל.

לגבי המחשב - לי יש מחשב יחסית ישן עם מעבד athlon xp 1800 ו-1 ג"ב זיכרון, ופעולות ה-HDR לוקחות אצלי המון זמן, תלוי באיזה אפשרות משתמשים בתוכנה. אני מניח שהמחשבים של היום יהיו מהירים יותר. כמו כן, אני עובד עם קבצי TIFF 16 bit ברזולוציה המלאה כך שכל קובץ תופס כ-32 מ"ב.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'השרשור והתמונה הוספו לקישורים'
השרשור והתמונה הוספו לקישורים
18/04/2006 | 17:57
5
לצפיה ב-'ברוסית '
ברוסית
18/04/2006 | 14:28
1
4
נראה מדהים, תודה על ההסבר.

אולי יום אחד גם אבין איך עושים דבר כזה .
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'זה לא כזה מסובך ...'
זה לא כזה מסובך ...
18/04/2006 | 17:53
2
לצפיה ב-'ווואו'
ווואו
18/04/2006 | 01:17
4
יפה!!

נראה לי שכולם פה החכימו בעניין ה HDR
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'יפה מאוד!'
יפה מאוד!
18/04/2006 | 02:06
4
לצפיה ב-'נראה נהדר'
נראה נהדר
18/04/2006 | 02:11
3
אני מכיר את הטכניקה, אבל לא ידעתי שיכול לצאת ממנה דברים כל כך מיוחדים..

נראה ממש טוב, אהבתי מאוד
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'משגע!!'
משגע!!
18/04/2006 | 03:57
2
אם לא הייתי יודעת שזה שילוב של תמונות, הייתי בטוחה שזה ציור.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'וואו.. תמונה מדהימה'
וואו.. תמונה מדהימה
18/04/2006 | 09:05
1
לצפיה ב-'זה אחד הדברים היותר יפים שאפשר'
זה אחד הדברים היותר יפים שאפשר
18/04/2006 | 11:40
4
לראות...פשוט מדהים ! מעניין מאוד ללמוד על הטכניקה..
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אפשר הסבר'
אפשר הסבר
18/04/2006 | 14:03
3
איך קיבלת צבעים כאלו?
תודה
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'זה נראה כמו פארק אפק'
זה נראה כמו פארק אפק
18/04/2006 | 14:18
3
7
לצפיה ב-'למה לא להוסיף את ההסבר לטגליין?'
למה לא להוסיף את ההסבר לטגליין?
18/04/2006 | 15:17
3
לצפיה ב-'לא בדיוק ...'
לא בדיוק ...
18/04/2006 | 17:54
1
6
לצפיה ב-'טוב נו...'
טוב נו...
18/04/2006 | 18:31
4
צלחת האנדרו על הבניין למעלה הייתה נראת לי מוכרת
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'ללא ספק'
ללא ספק
18/04/2006 | 18:27
4
אחת הטובות שראיתי אי פעם.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'כבר ראיתי את התמונה הזו'
כבר ראיתי את התמונה הזו
18/04/2006 | 22:01
7
עם הסברים על התהליך יצירה שלה איפה שהוא חבר שלח לי לינק אליה.
פשוט נפלא.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'ביצוע מוצלח'
ביצוע מוצלח
18/04/2006 | 22:13
1
4
בפליקר קיימות קבוצות בנושא הזה, כדאי לבדוק ולקבל רעיונות.
רק לא להתמכר לשיטה, היא ממכרת (או יותר נכון התגובות שמקבלים ממכרות ).

http://www.flickr.com/groups/bestofhdr/
http://www.flickr.com/groups/qualityhdr/
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תודה על התגובה וההמלצה'
תודה על התגובה וההמלצה
19/04/2006 | 11:45
3
בהחלט נבדוק את הנושא לעומק
צילום - אמנות הצילום >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ