הצילום השבועי 24

ארתור ב

New member
נצל"ש

שאלה קצת לא קשורה אבל חשובה. הורדתי פוטושופ בעברית והתקנתי אבל הכל באנגלית. מה צריך לעשות שזה יהפוך לעברית? תודה מראש.

nunimon

New member
איך מתקיימות בחירות התמונות../images/Emo35.gif

קודם כל ברכות לזוכים. איך מתבצעת הבחירה של התמונות הזוכות? מיהו חבר השופטים? תודה, ושבוע טוב ! אורי

כל שבוע יש שופט אחר שנבחר ע"י

המנהלים. איך מתבצעת הבחירה נתונה לשיקולו של השופט הנבחר לשבוע הנתון

TAZ!

New member
לא

בשבוע שעבר אני בחרתי את התמונות, ולא זכיתי בשבוע שלפניו. זו כנראה בחירה אקראית של המנהלים מתוך משתתפי הפורום.

nunimon

New member
נבחר מהתמונות שמועלות בפורום??

הייתי שמח לשמוע את דעתו של השופט והנימוק לבחירה ולא רק את הבחירה עצמה, מה מצא חן בעיניו השיפוטיות , ובעיקר ביקורת חיובית ובונה.

dostein

New member
האם קראת את הפתיח?

( ההודעה הראשונה הקודמת לפירסום שלושת הזוכות ). שם כתבתי..... אם לא ברור , אפשר להרחיב דורון

nunimon

New member
../images/Emo45.gif עכשיו רק שמתי לב.

קורה...
ועכשיו אני קורא...

התמונות נבחרות מכל התמונות

שמועלות במשך השבוע בפורום... אם השופט ירשום את דעתו, נימוק, מה מצא חן בעניו וביקורת נתון אך ורק לשיקולו למרות שגם אני אשמח לראות את זה. ואם אני לא טועה היה שופט או שניים שאכן רשמו ביקורות...

dostein

New member
כפי שכתבתי

הפירוט מופיע בהודעה הראשונה , הקודמת לשירשור תמונות ה"זוכים". אם משהו אינו מובן , אשמח להסביר. דורון

nunimon

New member
בחירות מוצלחות, והסבר מדויק.

אהבתי בעיקר את הבחירה הלא שגרתית של השלישית. ומעל הכל - אהבתי את ההתמקדות שלך בבחירה ע"ס מחשבה רגע לפני הצילום, יש לזה המון משמעות בעיני, הרבה לפני קומפוזיציה או "צילום אומנותי" לפי כלל כזה או אחר. היתה לי הרגשה שזה כיוון הבחירה שלך, ואני שמח שאכן זה כך. תודה על ההסבר. שיהיה אחלה של שבוע
אורי

montella

New member
מזל טוף! ברכות לזוכים! יופי של טיפ!

יופי של בחירה למקום הראשון!

למעלה