לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2769327,693 עוקבים אודות עסקים

פורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם
x
הודעה מהנהלת הפורום
נהלים לגולש בפורום
השימוש בתמונות מותנה ברשות הצלמים ויש עליהן זכויות יוצרים.כל העתקה או שימוש שלא ברשות יש בה הפרת זכויות יוצרים
לפורום מעלים עד 3 תמונות לצלם,באותו השרשור,לאותו היום.כל צלם פותח שרשור תמונות משל עצמו.לא משרשרים לאחרים. הודעות פירסומת ו\או בעלות אופי מסחרי תמחקנה מהפורום,על פי נהלי תפוז.לא תישלח הודעה
הודעות שאינן תמונות-בבקשה לשרשר לשרשור הכללי הנמצא בדף.הודעות נפרדות כאלו עלולות להימחק-לא תישלח הודעה.
המשך >>

לצפיה ב-'על הריצפה + זקוקה ליעוץ'
על הריצפה + זקוקה ליעוץ
18/07/2005 | 22:14
28
15
שמתי לב וגם אתם הערתם לי, כי הרבה תמונות שלי יוצאות חתוכות.
הסיבה לכך היא שהתמונות הכי אהובות עלי (ועל כולנו), הן הלא צפויות, כאלה שאין זמן להתכונן להן.
מה עושים?
האם אתם חושבים שגם תמונה זו חתוכה מדי? מה דעתכם עליה?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אם הרבה תמונות שלך חתוכות, מה'
אם הרבה תמונות שלך חתוכות, מה
18/07/2005 | 22:20
18
6
שאת צריכה לעשות זה לצלם "פתוח" יותר. כלומר- זום פתוח באופן המקסימלי, או להתרחק מהאובייקט (אם כי, כפי שאמר ידינו רוברט קאפה: אם תמונותיך אינן טובות מספיק, זה בוודאי מכיוון שאינך קרוב מספיק)...

ולגבי התמונה - מבחינת חיתוך- יש כלל שמשתדלים לשמור (אבל אינו קדוש כמובן) שרצוי לא לחתוך גפיים. לי אישית היא אינה חתוכה "מדי".
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'כן אבל כשיש תמונה יש תמונה'
כן אבל כשיש תמונה יש תמונה
18/07/2005 | 22:29
17
5
לא זזים, במיוחד עם ילדים זה מאוד קשה.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'לא הבנתי את ה "לא זזים"? הצעתי'
לא הבנתי את ה "לא זזים"? הצעתי
18/07/2005 | 22:33
16
3
שתקחי 1/2 צעד אחורה לפני שאת מצלמת או לחילופין - לפתוח זום (לא יודע איזו מצלמה יש לך).

תעשי חיפוש על צילומי ילדים שלי בפורום. רובם בגיל קטן הרבה יותר מזה שהראית. והם זזים...
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אני מדברת באופן כללי'
אני מדברת באופן כללי
18/07/2005 | 22:34
15
1
לגבי ה"לא זזים", הכוונה שאם יש הזדמנות צריך לנצלה מיד.
המצלמה שלי היא canon a80 וכשהיא נדלקת היא על זום פתוח.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מצלמה טובה מאד. שוב: 1/2 צעד אחורה'
מצלמה טובה מאד. שוב: 1/2 צעד אחורה
18/07/2005 | 22:36
12
1
בשאיפה תקבלי את כל האובייקט, ולא תחתכי אותו.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אני מניחה שאין פתרונות קסם'
אני מניחה שאין פתרונות קסם
18/07/2005 | 22:39
11
4
פשוט לפעמים חתוך זה יפה.אני מסתייגת מתמונות בנאליות או חזיתיות.
אני מניחה שלי ה"חיתוך" לא מפריע הוא מוסיף עניין.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'את יכולה לפרט יותר לגבי העניין..'
את יכולה לפרט יותר לגבי העניין..
19/07/2005 | 00:35
6
6
לצפיה ב-'לגבי מה לפרט?'
לגבי מה לפרט?
19/07/2005 | 07:06
3
3
לא אוהבת תמונות חזיתיות מושלמות, למשל פרחים, חקרים, בע"ח, אוהבת זוויות מיוחדות ולא רק מה שמתמסגר יפה.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'החיתוכים האלה נשמעים לי תירוץ'
החיתוכים האלה נשמעים לי תירוץ
19/07/2005 | 07:56
2
2
(ואולי אני טועה).

את מצלמת בכוונה חתוך, או שפשוט אחרי שתמונה יוצאת חתוכה את מרוצה ממנה בכל זאת?

אני לא אומר שזה לא בסדר, ואם את מרוצה - בסדר. אבל שאלת מה עושים, זאת אומרת שזה בכל זאת מפריע לך.

קיבלת לפחות שתי תשובות מה ניתן לעשות (זום, התרחקות) וגם אותן לא מי יודע מה קיבלת.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'לא אמרתי שלא קיבלתי, להפך.'
לא אמרתי שלא קיבלתי, להפך.
19/07/2005 | 08:12
1
2
לצפיה ב-'ואני אומרת שאני לא אובת תמונות'
ואני אומרת שאני לא אובת תמונות
19/07/2005 | 08:14
2
זוויתיות, אך הזוויות שאני מנסה ליצור, ובזמן הקצר שיש לי לפעמים (ילדים, בע"ח), החיתוכים מוגזמים, והאמת שלי זה באמת לא מפריע, פשוט כשהעירו לי על זה בפורום שמתי לב לזה.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'כי הזוויות בהחלט הייתה יכולה להיות'
כי הזוויות בהחלט הייתה יכולה להיות
19/07/2005 | 12:32
1
1
מעניינת בתמונה עם הערסל, מבלי לחתוך את הרגליים (לי זה ממש מפריע) אם היית מצלמת קצת יותר ימינה כאילו מהכיוון של הרגליים לכיוון הפנים.

אל תפחדי להתנסות, לא כל פוזה של  הילד צריך ללחוץ גם עם היא לא תחזור, תתנסי בזוויות, במרחקים ובגבהים שונים, קחי את הזמן, מה שיצא יצא. תעצבי את התמונה שלך במקום סתם ללחוץ ולקוות לטוב.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מסכים, לא חייבים למרכז כל דבר ו...'
מסכים, לא חייבים למרכז כל דבר ו...
19/07/2005 | 00:46
3
2
לחרוש עליו אחר כך בפוטושופ - התמונות שלי לא ערוכות (אולי בגלל זה הם נראות כמו הצרות שלי, חחח) גם אם יוצאת תמונה חתוכה זה לא נורא אבל זה מאוד תלוי מה חתוך בה לדעתי.

לדוגמא בתמונה השלישית הזווית נחמדה אבל מציק לא לראות את סוף הערסל, אבל אולי זאת התדבקות לקטנות... אם מקדישים לתמונה יותר מידי זמן לפעמים היא מאבדת מהקסם שלה, פשוט לצלם ואם הזמן זה ישתפר.

מבטיח, לי ולך!
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'טוב אז...'
טוב אז...
19/07/2005 | 00:55
2
אם כבר את פה מרגיש שחייב לענות לך
להבדיל מכל מה שכתבו פה אני חושב שאת מתאכזרת למצולמים שלך!!!
וזאת מהסיבה שאת חותכת אותם בכל מקום איפה שממש לא נעים להסתכל על חיתוך שכזה. איכות הצילומים טכנית לוקה בחסר חשוך לא מפוקס וכדו
המלצה!!!
צאי ולמדי כמו שמוזכר בראש הפורום
בעיקר דגש על בניית קומפוזיציה!!!
את הצלממה שיש לך תלמדי עד היסוד מה יכולה ומה לא
אח"כ לפני שמעלה צילומים שלחי לי במייל [email protected]
ואשמח לבקר לך אותם לפני שיעלו לפורום
בהצלחה
אבי קדם

נ.ב
תני ביקור גם בקישורי הפורום
ובכלל בכל האינפורמציה הקיימת שם למעלה
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תודה על ההתייחסות אך לדעתי'
תודה על ההתייחסות אך לדעתי
19/07/2005 | 07:05
1
זה מוגזם- מתאכזרת למצולמים שלי? אתה מתכווון לשתי התמונות האלה או בכללי? האחרונה הייתה רק דוגמא ל"לתפוס את הרגע", אני רחוקה מלקרוא לה מושלמת או אפילו יפה...
לגבי הילדה- אני לא מסכימה.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'בקשר לתמונה של הילדה:'
בקשר לתמונה של הילדה:
19/07/2005 | 12:37
1
תזכרי (הרבה שוכחים את זה) שניתן גם לצלם לאורך, פשוט מאוד לסובב את המצלמה.. ככה לא היית חותכת את היידים ולא היית מקבלת את הריצפה החשוכה עם ההבזק בצד וגם החיבור של הבלטות עקום (רק בצילום, לא במציאות).
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'לפי נתוני ה- EXIF יש לך מצלמה'
לפי נתוני ה- EXIF יש לך מצלמה
19/07/2005 | 15:47
1
FUJIFILM FinePix2800ZOOM זה לא מסתדר לי עם הקנון A75

שי
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'רוב התמונות אכן מפוג'יפילם'
רוב התמונות אכן מפוג'יפילם
20/07/2005 | 11:57
קניתי את קנון רק שנה שעברה.
וזה קנון A80, לא 75.
גם הפוג'י נחמדה, אבל לא יותר מדי. לקנון יש מסך נשלף ומסתובב, והמון אופציות לשליטה ידנית, בעוד שבפוג'י הכל אוטומאטי.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'לא כזה נורא שחותכים'
לא כזה נורא שחותכים
19/07/2005 | 08:53
1
6
השאלה היא מה את בוחרת לחתוך מתוך הנושא שלך
החיתוך הזה לדוגמא, הוא קיצוני מדי
לחתוך רק את כפות הידיים זה כמו לחתוך מאמצע הפנים של הילדה

בשביל להתאמן בהתחלה, כדאי תמיד לצלם בזוית רחבה יותר ואח"כ במחשב להחליט איזה חלקים את מעוניינת להסיר מהתמונה
הבעיה בשיטה הזו, שצריך לצלם ברזולוציה מספיק גבוהה שתיתן לך תוצאות הדפסה טובות גם אחרי החיתוך בתוכנה.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'כללים נועדו לשבירה, אבל...'
כללים נועדו לשבירה, אבל...
<< ההודעה הנוכחית
19/07/2005 | 17:41
3
32
שבירה מתוך כוונה מלאה ותכנון.

אם תכננת באופן מודע חיתוך גס, אז זה מה שרצית וזה מה שיצא.
אפשר להתוכח אם זאת התמונה האופטימלית. אפשר להתוכח אם זאת תמונה נעימה לצפיה או לא נעימה לצפיה.
אבל אי אפשר להתוכח עם זה שזה בדיוק מה שתכננת.

אם לא תכננת צילום, אלא רק לחצת על הכפתור...
אז לא משנה איך התמונה יצאה. הכל במילא רק תרוצים.
כשאת לא יודעת לאן את רוצה להגיע, כל שביל הוא השביל הנכון. (אליסה בארץ הפלאות?)

בין לבין יש הרבה תחום אפור.
תכננת, אבל רק בערך.
רצית אבל את לא ממש זוכרת, ועוד.

המטרה היא ללמוד להסתכל על המציאות כקומפוזיציה וכפריים.
לזהות את הפריים עוד לפני שאת מרימה את המצלמה לעין (במקרה של סנפשוט) או להרים את המצלמה לעין ולתכנן את הפריים טוב טוב לפני הלחיצה.

אחרי תרגול זה הופך לטבע ומתבצע אוטומטית.

לא ממש משנה איזה סוג חיתוך את אוהבת.
לא משנה גם אם את אוהבת תמונות לא מפוקסות ועם בעיות חשיפה.

כן משנה אם את שולטת מספיק בטכניקה כדי להוציא תמונות טובות אם תחליטי להוציא כאלה.
והכי משנה אם התמונות שאת מוציאה בסוף מתאימות למה שתכננת לפני.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מסכימה, וזה כן מה שקורה בד"כ'
מסכימה, וזה כן מה שקורה בד"כ
20/07/2005 | 12:00
1
3
כמו שאמרתי, התמונות נראו לי בסדר עד שהעירו את תשומת ליבי לכך.
אני משתדלת לזהות תמונה, לפני שאני בכלל לוקחת את המצלמה לידיים. פשוט מזהים פוטנציאל במה שעומד מול העיניים וזה מגיע עם הזמן.
וכשאני מרימה את המצלמה, אני פשוט לא אוהבת זוויות רגילות, אבל אולי כדאי לנסות כל מיני זוויות, שעדיין לא יכללו חיתוך, ואני פשוט אשים לב לזה יותר בפעם הבאה.
תודה לכולם.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'רק עוד הערה קטנה (לכולנו, אולי):'
רק עוד הערה קטנה (לכולנו, אולי):
20/07/2005 | 12:41
2
יכול להיות שלפני ששוברים את הכללים, צריך ללמוד אותם.

לפני שמנסים זויות מטורפות (ויכול להיות שהן מושלמות לצורך צילום מסויים) - כדאי לצלם "רגיל".

אחרי שלומדים את  ה "רגיל" הזה, חיים אותו, נושמים אותו ויודעים בעל-פה - הטירוף יכול להשתלט
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תשובה נהדרת, הוספתי לקישורים'
תשובה נהדרת, הוספתי לקישורים
20/07/2005 | 13:52
3
לצפיה ב-'אנ יחושב שצילום לרוחב היה טוב יותר'
אנ יחושב שצילום לרוחב היה טוב יותר
20/07/2005 | 13:42
1
3
צילום לרוחב היה משרת את המטרה הרבה יותר.

הצדדים , הימין והמשאל מיותרים, הלבן לא מוסיך, והמוח שמשלים את הידיים והרגליים עובד הרבה יותר ממה שהוא צריך, במקום להנות מתמונה.

זו דעתי כמובן.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'הכוונה צילום לאורך?'
הכוונה צילום לאורך?
20/07/2005 | 14:23
11

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ