שרשור

geostant

New member
אני יסביר את זה לאט...

א-נ-י נכנסתי לצ'אט (אתה יכול לראות אותי שם ב-WAITING LIST) הגיע לי מייל שהגבת להודעה שלי, אז כמובן שלחצתי על המייל לראות מה הגבת ואז ההודעה נפתחה לי על אותו החלון של הצ'אט. מן הסתם זה זרק אותי מהצ'אט והביא אותי לתפוז, אני עכשיו שוב בתור...

חחחחחח לא נורא

אני חיכיתי שעה עד שיגיע תורי לשאול ואז בדיוק כשהmoderator אומר שאני יכול לשאול הדפדפן שלי קורס ואני יוצא מהצ'אט חחחח למזלי המנהל שם שם לב שהדפדפן שלי קרס והכניס אותי בתור הבא שם אבל בדיוק כשחזרתי הם החליטו לצאת להפסקה של 5 דקות חחחחחחח איזה עצבים אבל אז כששאלתי את השאלה הראיתי להם מה זה - שברתי שיא שם עם השאלה הארוכה ביותר חחחח

geostant

New member
אני נכנסתי באמצע בתשובה...

התחלתי לחקור ב-MSN מי לעזעזל שאל את השאלה הכל כך ארוכה שגלעד כתב לה תשובה במשך חצי שעה
הייתי אומר זה BURST של שאלות

ראית מה זה...

שום 20D או D2Hs לא יכולים להתחרות בBURST שלי.... ולא הבנתי אין חקרת בMSN? מה זה MSN? אתה לא מתכוון לאתר אז מה זה יכול להיות מעניין

geostant

New member
לאט ובזהירות כמובן

מתקרבים בשקט בשקט לגו'ק ואז פתאום עושים קולות מפחידים וחזקים הג'וק כל כך נבהל שהוא נכנס לשוק ולא זז ואז אפשר לצלם אותו כמה שרוצים
בהצלחה !

ran refael

New member
שרשור ../images/Emo32.gif

את כל ההודעות בנושאים כללים נא לשרשר לכאן על מנת לא להציף את דפי הפורום כל הודעה חדשה, לסמן כ
תזכורת לגבי ארועי הפורום: תערוכת צילום בנושא "אלימות" נמצאת בגלרית הפורום, אתם מוזמנים לשרשר תמונות בנושא. ב 7/7 הפורום מארח את צלם האופנה, יהונן דייויס, אתם מוזמנים להכין שאלות כבר מעכשיו בנוגע לצילום מקצועי. את כל ההנחות שמגיעות לכל חברי הפורום בחנויות, מעבדות ובתי ספר תוכלו למצוא כאן בתאריך 16/7 מתקיים מפגש פורום בירושלים מהבוקר עד הלילה פרטים נוספים בקומונה המשך יום מקסים לכולם

למעלה