לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2769327,693 עוקבים אודות עסקים

פורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם
x
הודעה מהנהלת הפורום
נהלים לגולש בפורום
השימוש בתמונות מותנה ברשות הצלמים ויש עליהן זכויות יוצרים.כל העתקה או שימוש שלא ברשות יש בה הפרת זכויות יוצרים
לפורום מעלים עד 3 תמונות לצלם,באותו השרשור,לאותו היום.כל צלם פותח שרשור תמונות משל עצמו.לא משרשרים לאחרים. הודעות פירסומת ו\או בעלות אופי מסחרי תמחקנה מהפורום,על פי נהלי תפוז.לא תישלח הודעה
הודעות שאינן תמונות-בבקשה לשרשר לשרשור הכללי הנמצא בדף.הודעות נפרדות כאלו עלולות להימחק-לא תישלח הודעה.
המשך >>

לצפיה ב-'שרשור '
שרשור
27/06/2005 | 00:08
62
2
את כל ההודעות בנושאים כללים נא לשרשר לכאן על מנת לא להציף את דפי הפורום
כל הודעה חדשה, לסמן כ

תזכורת לגבי ארועי הפורום:

תערוכת צילום בנושא "אלימות" נמצאת בגלרית הפורום, אתם מוזמנים לשרשר תמונות בנושא.

ב 7/7 הפורום מארח את צלם האופנה, יהונן דייויס, אתם מוזמנים להכין שאלות כבר מעכשיו בנוגע לצילום מקצועי.

את כל ההנחות שמגיעות לכל חברי הפורום בחנויות, מעבדות ובתי ספר תוכלו למצוא כאן

בתאריך 16/7 מתקיים מפגש פורום בירושלים מהבוקר עד הלילה
פרטים נוספים בקומונה

המשך יום מקסים לכולם
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'האמת התחיל לפני שעה בערך אבל עדיין'
האמת התחיל לפני שעה בערך אבל עדיין
26/06/2005 | 23:03
12
4
ממשיך למי שרוצה
יש צ'אט עם גילעד בנארי בDEVIANTART

http://chat.deviantart.com/chat/photographers

ממש מרתק ומומלץ!!!
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'OH SHIT SHIT SHIT SHIT !'
OH SHIT SHIT SHIT SHIT !
26/06/2005 | 23:44
11
1
הבטחתי לו שאני אהיה שם להציק
שיט !
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'ואתה קורא לעצמך חבר'
ואתה קורא לעצמך חבר
26/06/2005 | 23:48
10
1
לצפיה ב-'תראה מה עשית ! '
תראה מה עשית !
27/06/2005 | 00:04
9
הגעתי
אבל בגלל שלחצתי על הקישור שלך לראות מה כתבת
הוצאת אותי מהרשימה
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
27/06/2005 | 00:06
8
הגעת לאן? על איזה קישור שלי לחצת? מה אני כתבתי שרצית לראות?
מאיזה רשימה יצאת?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אני יסביר את זה לאט...'
אני יסביר את זה לאט...
27/06/2005 | 00:13
7
א-נ-י נכנסתי לצ'אט (אתה יכול לראות אותי שם ב-WAITING LIST)
הגיע לי מייל שהגבת להודעה שלי, אז כמובן שלחצתי על המייל לראות מה הגבת
ואז ההודעה נפתחה לי על אותו החלון של הצ'אט.

מן הסתם זה זרק אותי מהצ'אט והביא אותי לתפוז,
אני עכשיו שוב בתור...
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'חחחחחח לא נורא'
חחחחחח לא נורא
27/06/2005 | 00:18
6
אני חיכיתי שעה עד שיגיע תורי לשאול ואז בדיוק כשהmoderator אומר שאני יכול לשאול הדפדפן שלי קורס ואני יוצא מהצ'אט חחחח
למזלי המנהל שם שם לב שהדפדפן שלי קרס והכניס אותי בתור הבא שם
אבל בדיוק כשחזרתי הם החליטו לצאת להפסקה של 5 דקות
חחחחחחח איזה עצבים

אבל אז כששאלתי את השאלה הראיתי להם מה זה - שברתי שיא שם עם השאלה הארוכה ביותר חחחח
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אני נכנסתי באמצע בתשובה...'
אני נכנסתי באמצע בתשובה...
27/06/2005 | 00:24
5
התחלתי לחקור ב-MSN מי לעזעזל שאל את השאלה הכל כך ארוכה שגלעד כתב לה תשובה במשך חצי שעה

הייתי אומר זה BURST של שאלות
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'ראית מה זה...'
ראית מה זה...
27/06/2005 | 00:26
4
שום 20D או D2Hs לא יכולים להתחרות בBURST שלי....

ולא הבנתי אין חקרת בMSN? מה זה MSN? אתה לא מתכוון לאתר אז מה זה יכול להיות מעניין
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מסנג'ר? איך אפשר לבדוק במסנג'ר?'
מסנג'ר? איך אפשר לבדוק במסנג'ר?
27/06/2005 | 01:13
2
12
לצפיה ב-'זה סוד ששמור רק למיוחסים '
זה סוד ששמור רק למיוחסים
27/06/2005 | 01:18
1
לצפיה ב-'אז למה אני לא יודע אותו?'
אז למה אני לא יודע אותו?
27/06/2005 | 01:21
לצפיה ב-'אני פשוט לא מצליחה להבין בקשר למקרו'
אני פשוט לא מצליחה להבין בקשר למקרו
26/06/2005 | 19:24
3
איך מצליחים להתקרב כ"כ לכל החרקים האלה?

הדרך היחידה שאני מצליחה לחשוב עליה זה למרוח קודם את כל העלים באזור בדבק חזק מאוד

איך עושים את זה בלי לגרום להם לאבד רגל או שניים???
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מתרחקים.'
מתרחקים.
26/06/2005 | 22:20
כשיש לך 300 מ"מ מאקרו, המרחק המינימאלי מתקרב למטר וחצי.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'לאט ובזהירות כמובן'
לאט ובזהירות כמובן
26/06/2005 | 23:01
1
1
מתקרבים בשקט בשקט לגו'ק
ואז פתאום עושים קולות מפחידים וחזקים
הג'וק כל כך נבהל שהוא נכנס לשוק ולא זז

ואז אפשר לצלם אותו כמה שרוצים

בהצלחה !
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-' טיפ פלאש בצילומי בית'
טיפ פלאש בצילומי בית
<< ההודעה הנוכחית
26/06/2005 | 18:55
6
44
*הערה: טיפ זה נועד לבעלי פלאש עם יכולת Rear.

Rear- הבזקת הפלאש כאשר תריס המצלמה בשלבי הסגירה שלו (סיום החשיפה). להבדיל מהפעולה הרגילה בכל הפלאשים כאשר הפלאש מבזיק בתחילת החשיפה.

כאשר רוצים לצלם את פנים הבית, סלון למשל, צריך עדשה רחבה ע"מ להעביר את תחושת המרחב של החדר אותו רוצים לצלם. צריך גם פלאש כדי להאיר את החדר ולהשתמש בתאורה הקיימת.
לרוב, התאורה היא נורת ליבון הגורמת לצבעים חמים בתמונה. לאנשים שמתשתמשים בפילימ צריכים להוסיף פילטר כחלחל כדי לאזן את התאורה החמה או להשתמש בפילימ המיועד לצילומים בתאורת ליבון.
דיגיטליים פשוט מכוונים את איזון הלובן במצלמה.

אופן הפעולה: מכוונים את המצלמה בזווית שרוצים ובאורך מוקד הרצוי (לרוב רחב ביותר) ומכוונים את הפלאש למצב Rear.
מהירות תריס עדיפה היא 1/60 או 1/30.

התוצאה: התאורה החמה נצרבה לפילימ והפלאש שנורה בסוף החשיפה נותן איזון בצבעים אך עדיין משאיר רמז לתאורה חמה רק יותר עדינה.
כך מתקבלת תאורה יפה חמימה אך ללא נטייה לחמה מדי ולשינוי הצבעים באופן מוגזם.

תודות לאייל מנהל פורום MSN צילום על הטיפ.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אם כבר אז : Rear Curtain'
אם כבר אז : Rear Curtain
26/06/2005 | 18:58
2
לצפיה ב-'לא קריטי. מי שיש לו כבר יודע לבד'
לא קריטי. מי שיש לו כבר יודע לבד
26/06/2005 | 19:00
1
1
לצפיה ב-'נחמד יותר כשמדייקים, אתה יודע '
נחמד יותר כשמדייקים, אתה יודע
26/06/2005 | 22:00
לצפיה ב-'לא הבנתי את הכתיב במילה פילימ.'
לא הבנתי את הכתיב במילה פילימ.
26/06/2005 | 19:11
2
לצפיה ב-''
27/06/2005 | 08:37
2
לצפיה ב-'תודה צב, מכיר את זה כ REAR דווקא.'
תודה צב, מכיר את זה כ REAR דווקא.
27/06/2005 | 09:48
3
לצפיה ב-'לכל משתתפי תחרות הצילום של NRG '
לכל משתתפי תחרות הצילום של NRG
26/06/2005 | 13:52
2
אנא שימו לב להודעה שפתחתי ושנוגעת לכל אחד שהעלה תמונותיו לשרשור החתרות!

הודעה חשובה - בבקשה לקרוא
צילום - אמנות הצילום >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'לינק להודעה'
לינק להודעה
26/06/2005 | 14:18
צילום - אמנות הצילום >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מקפיצה כי זה חשוב'
מקפיצה כי זה חשוב
27/06/2005 | 00:13
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-' פרספקטיבה'
פרספקטיבה
27/06/2005 | 01:24
2
2
עמדו לי שתי תמונות מול העיניים אז החלטתי לעשות איתן משהו שימושי

חלק 1 - גדול

בשביל להדגיש גודל של עצם או ליצור גודל נוסף לו מומלץ לצלם מתחתיו עם מבט כלפי מעלה (לאופיר יש תמונה נפלאה של מגדלי עזריאלי ככה).
רצוי לסגור צמצם, להגדיל עומק שדה, בכדי להבליט את הנושא עוד יותר.

המבט מלמטה נותן תחושה של ענק המתבונן על הצופה מלמעלה. התחושה מעניקה לנושא עוצמה וכוח.

חלק 2 - קטן

בשביל להקטין עצם או דמות עושים בדיוק ההפך מלהגדילו, מצלמים מעליו במבט כלפי מטה כך שהפעם הצופה הוא הענק גורד השחקים. בעוד שהנושא נראה בדמות חסרת אונים תחתיו.

המבט מלמעה הופך את הנושא לחלש וקטן.

חלק 3 - משחקים

בשילוש של שתי השיטות ניתן לשים מצלמה עם עדשה יחסית רחבה בין העצמים, מעל הקטן ומתחת לגדול להגדלת ההפרש בינהם.

ככל שהזווית רחבה יותר כך ההפרש יגדל ואף ייצור לעצם הגדול מין מצב של כימור מעל הקטן כאילו ובא להפחיד אותו.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'גדול דוגמא'
גדול דוגמא
27/06/2005 | 01:26
1
4
לצפיה ב-'וקטן'
וקטן
27/06/2005 | 01:27
3
לצפיה ב-'חדר חושך'
חדר חושך
27/06/2005 | 01:41
2
היי
תמיד תהיתי, איך מתבצע הפיתוח בחדר חושך? האם מקבלים נגטיבים/פוזיטיבים?
ומה זה האמבטיות טבילה האלה? ואיך התמונה עוברת למסרט לנייר?

מי יידע, תודה

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אני יודע!! אני יודע!!'
אני יודע!! אני יודע!!
27/06/2005 | 01:45
1
סתםם..
הכל רשום במאמרי הפורום (שורה כחולה למעלה)
הנה קישור לאחד המאמרים - כאן
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תודה רבה, ועוד משהו קטן'
תודה רבה, ועוד משהו קטן
28/06/2005 | 10:06
1
אני סתם שואל מתוך סקרנות, אין לי חדר חושך או משהו כזה.

א.אחרי שקיבלנו סרט מפותח, פשוט מעבירים אותו בסורק כמו כל נגטיב רגיל?
כי הרבה פעמים, בטלוויזיה בעיקר, רואים שגם ההדפס מוטבל באמבט עם נוזל כלשהו ונתלה לייבוש אח"כ. מה פשר השלב הזה?

ב. האם סרט ש"ל מפותח נראה נגטיבי או פוזיטיבי (כמו שקופיות)?

תודה

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'הקפצה?'
הקפצה?
28/06/2005 | 10:09
לצפיה ב-'6. אני מוסיפה בשבילי :].'
6. אני מוסיפה בשבילי :].
27/06/2005 | 03:16
1
אני מקווה שזה בסדר .

בכל אופן
רציתי לשמוע המלצות על איך כדאי לצלם הופעות ריקוד עם אורות הבמה בחושך.
אשמח לדוגמאות של תמונות מעניינות, אם למישהו יש.
האם יש עדיפות מסויימת לצילום וכו'.

אשמח לתשובות.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'ממ. מישהו? :['
ממ. מישהו? :[
27/06/2005 | 18:16
2
לצפיה ב-'E.O.S 3000 או 33 או 300 של CENON'
E.O.S 3000 או 33 או 300 של CENON
27/06/2005 | 10:49
2
אני מחפשת מצלמה E.O.S 3000 או 300 או 33 של CENON
רציתי לדעת אם מישהו יודע על מקומות שבהם מוכרים את המצלמה הזו במחירים טובים, ואילו מחירים
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'לי מחרו בגרמניה'
לי מחרו בגרמניה
27/06/2005 | 11:08
אם משהו שאת מכירה נוסע לגרמניה אז תלחצי עליו לקנות לך שם מצלמה ....
לי קנו שם CANON EOS 3000 N עם עדשה 28-75 MM רק ב120 יורו שזה ממש ממש מחיר זול .....אז אם משהו שאת מכירה טס נצלי את זה.....
ולגבי מחירים טובים בארץ אין לי מושג....סורי
אבל חפשי בת"א הבנתי שיש שם מצלמות בזול ברחוב אלנבי....גם אולי יש שם מצלמות משומשות בזול...
      בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה ותתחדשי....(אני מקווה)
                                                     בר
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אני קניתי את המצלמה שלי'
אני קניתי את המצלמה שלי
27/06/2005 | 12:38
ב www.camera4less.co.il
ויסלחו לי המנהלים על הפרסומת הקלה
עשיתי באתר השוואת מחירים וראיתי שהם הכי זולים, כרטיס זיכרון 512 יחד עם המצלמה בשלמותה ועדשת קיט.
אם תרצי לדעת כמה בדיוק שילמתי תפני במסר.
יום טוב
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'היום בתפוז אנשים '
היום בתפוז אנשים
( לעמוד שלי בתפוז )
27/06/2005 | 13:14

בשעה 17:00 הסופרת שלומית כהן אסיף תתארח בפורום ספרות ילדים ונוער במסגרת אירוחי שבוע הספר.

בשעה 20:50 שרון מלכי שמש, הלא היא טליה מ"טלנובלה בע"מ" מגיעה להתארח live  ב- blogtv  של האתר הרשמי של הסדרה.
אתם מוזמנים להוסיף את שאלותיכם לשרשור.

עוד הערב הרצאה ללא תשלום בת.ל.מ: שינויים בתפקוד המשפחתי בעקבות ארוע טראומתי
http://www.telem.org.il/lectures_270605.html

אקזיט מחפשת אתכם!
תמיד אמרו לכם שאתם מזכירים מפורסם כלשהו? אתם מגדירים את עצמכם כמעריצים שרופים?
פרטים נוספים בקישור הבא:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp...

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-''
27/06/2005 | 14:20
3
איפה אני יכולה לפתח בK-14?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'וואי וואי.. סחטיין על השאלה'
וואי וואי.. סחטיין על השאלה
27/06/2005 | 15:25
2
אני לא סגור על הנושא, אבל אני אכתוב מה שאני יודע
למי שלא מכיר את שיטת הפיתוח של K14
אז הנה ההזדמנות להכיר
שיטת הפיתוח נועדה לשקופיות "מיוחדות" של קודאק (בערך כמו פיתוח E6)
הפילמ שמשתתפים במבצע הפיתוח המיוחד:

Kodachrome 25
Kodachrome 64 (הסרט הרישמי של נשיונל גאוגרפיק)
Kodachrome 200

את הפיתוח לפי מיטב ידיעתי לא ניתן לעשות בארץ, אלא רק במעבדה הראשית של קודאק (שנמצאת.. איי שם, אני באמת לא יודע)

רק בשבילך, חיפשתי קצת ברשת ומצאתי עוד מקום שמציע שירות לפיתוח K14
הנה הכתובת:
ROCKY MOUNTAIN FILM LAB
DEPT K14 Slide
560 GENEVA STREET
AURORA, CO 80010
USA
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אגב, איזה סרטים את רוצה לפתח?'
אגב, איזה סרטים את רוצה לפתח?
27/06/2005 | 15:26
1
4
לצפיה ב-'Kodachrome 64'
Kodachrome 64
27/06/2005 | 15:29
1
לצפיה ב-'סליחה על הבורות.....שאלה'
סליחה על הבורות.....שאלה
27/06/2005 | 15:31
1
איך אני מצרפת תמונה?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'שאת שולחת הודעה חדשה'
שאת שולחת הודעה חדשה
27/06/2005 | 16:04
יש למטה עיון ושם את בוחרת תמונה ומצרפת
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אני מקווה שאני שואל במקום הנכון'
אני מקווה שאני שואל במקום הנכון
27/06/2005 | 15:06
3
ואם לא שמח שתפנו אותי .

אחרי זמן רב אני מעוניין להקטין את גודל התמונות של החתונה שלי .
כל התמונות הם מעל 650KB ואני מעוניין להקטין לרמה של 150 בערך .
אני מכיר שיטה לעשות זאת באופן ידני אחד אחד אבל יש לי 900 תמונות וזה יקח קצת זמן שאלתי היא ,האם ניתן או האם ישנה תוכנה שתעשה עבורי את העבודה בצורה יותר יעילה ?

תודה מראש ,קובי.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'יש.'
יש.
27/06/2005 | 15:24
בדף הפורום, יש למעלה סרגל כחול ובו נמצא "טאגליינס" שם יש כל מיני שיטות להקין תמונה..
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'הפורום הטכני הוא המקום המתאים'
הפורום הטכני הוא המקום המתאים
27/06/2005 | 15:28
יש קישור בראש העמוד
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'יש אפילו מס' תוכנות'
יש אפילו מס' תוכנות
27/06/2005 | 18:04
אם אתה עובד עם פוטושופ
אתה צריך ליצור תיקיה של אקשן כך שהיא תשמור את התמונה באיכות נמוכה יותר (רצוי עד רמה 9) בתקיה חדשה על המחשב.
ולאחר מכן
file-automate-batch

ב acdsee תקטין את הרזולוציה ושמור בתקיה חדשה את כל התמונות יחד
ctrl+a
tools
resize

תוכל להוריד מהאנטרנט גם פלאג אין שמקטין תמונות ע"י לחיצה עם העכבר בלחצן הימני
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
27/06/2005 | 17:08
1
יש לי תמונת פספורט משנת 69 של אימא שלי, התמונה הזו הייתה בתעודת הזהות הישנה שלה.
הוצאתי את השכבה העליונה שהייתה מודבקת על התמונה וכל הנלווה, נשארתי רק עם התמונה, הבעיה היחידה נשאר דבק על התמונה. דביק ממש, אומנם שקוף אבל דביק ומחוספס.
איך אני יכולה לנקות את זה מהתמונה מבלי לפגוע בה?

תודה רבה מראש :)
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'רצוי שתפני לפורום הטכני'
רצוי שתפני לפורום הטכני
27/06/2005 | 17:57
הקישור בראש הדף
השאלה מתאימה יותר לשם
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
27/06/2005 | 18:02
1
אני מעוניין להתחיל ללמוד קצת לצלם מספר.השאלה שלי היא כזאת-אני יכול ללמוד צילום עם מצלמה דיגיטלית דרך ספר המסביר על צילום רגיל?

תודה לעוזר
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'כמובן'
כמובן
27/06/2005 | 18:13
ספר לימוד צילום בדר"כ גם נוגע בעיבודי מעבדה
אבל מלבד זה, רוב ספרי הלימוד מיועדים ללימוד צילום באופן כללי מבלי ליחס חשיבות למצלמה כזו או אחרת
צילום בין השאר הוא קומפוזיציה ותאורה שהם הדברים הבסיסיים שתמצא בכל ספר ללימוד צילום.

אם תהיה מעוניין לשים דגש יותר על המבנה הטכני של המצלמה או על נושא הדיגיטל (פיקסלים, משקלי קבצים וכד..), זה סיפור אחר
בשביל זה יש ספרים מיוחדים שמיועדים רק לצילום דיגיטלי.
צילום - אמנות הצילום >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ