לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2769327,693 עוקבים אודות עסקים

פורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם
x
הודעה מהנהלת הפורום
נהלים לגולש בפורום
השימוש בתמונות מותנה ברשות הצלמים ויש עליהן זכויות יוצרים.כל העתקה או שימוש שלא ברשות יש בה הפרת זכויות יוצרים
לפורום מעלים עד 3 תמונות לצלם,באותו השרשור,לאותו היום.כל צלם פותח שרשור תמונות משל עצמו.לא משרשרים לאחרים. הודעות פירסומת ו\או בעלות אופי מסחרי תמחקנה מהפורום,על פי נהלי תפוז.לא תישלח הודעה
הודעות שאינן תמונות-בבקשה לשרשר לשרשור הכללי הנמצא בדף.הודעות נפרדות כאלו עלולות להימחק-לא תישלח הודעה.
המשך >>

לצפיה ב-'כמה טריקים וטיפים בצילום'
כמה טריקים וטיפים בצילום
16/05/2005 | 18:25
37
28
לצפיה ב-'עדשה הפוכה'
עדשה הפוכה
<< ההודעה הנוכחית
16/05/2005 | 18:24
10
187
אני יודע שרובכם כבר מכירים את הטכניקה
יש לי רק כמה תוספות קטנות וגם חזרה לכל מי שעדיין לא מכיר

שימוש בעדשה הפוכה:
הטריק הוא להפוך כל עדשה פשוטה לעדשת מקרו ביחס של 1:1
את הטריק כבר למדנו בשרשור הזה, אבל רציתי לחזק כמה דברים
1.רצוי להשתמש במגן שמש גומי על מנת לא לשרוט את המצלמה וגם לאטום טוב יותר את האור שחודר מסביב לחיבור העדשה, כפי שרואים בתמונה מס' 2
2.בחלק מעדשות מינולטה ניתן לשלוט על הצמצם ידנית, כפי שאתם רואים בתמונה 1 הרכבתי חתיכת ניר שבעזרת העדשה מאפשרת לי לפתוח ולסגור צמצם למקסימום, למי שיש הרויח, ניתן להשתמש  בעדשה של מינולטה גם על גוף של קנון או ניקון.
3.חשוב להעביר את הפוקוס עד לציור הפרח כפי שרואים בתמונה מס' 3.

כעת כל מה שנשאר לעשות הוא להצמיד את החלק עם המגן שמש למצלמה, להחזיק אותו ביד שלא יפול, להעביר את הפוקוס למצב צילום מקרו (ציור פרח) ולהתחיל לצלם מקרו
רצוי שאורך המוקד יהיה קצר כמה שאפשר, זה יאפשר לכם לצלם אפילו עיניים של זבוב
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'או עיניים של חתול לדוגמה'
או עיניים של חתול לדוגמה
16/05/2005 | 18:28
30
לצפיה ב-'מספר הערות'
מספר הערות
16/05/2005 | 19:16
1
22
קודם כל,
כל הכבוד על ההשקעה !

לגבי הפוקוס בעדשה החיצונית - מומלץ דווקא לכוון אותו לאינסוף, ולא למצב מאקרו, כפי שאתה ציינת.

ואפשר גם להוסיף (למען החברה שלא בקיעים בתחום המאקרו) שבצילום בעזרת עדשה הפוכה,
סוגרים את הצמצם במצלמה עד הסוף (במקרה של מצלמת P&S).

שוב,
תודה לך, רן, על ההשקעה !
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'לכוון לאינסוף כשלא משתמשים ברפלקסית'
לכוון לאינסוף כשלא משתמשים ברפלקסית
16/05/2005 | 21:49
14
לצפיה ב-'אבל רן...'
אבל רן...
17/05/2005 | 08:35
2
15
ברגע שאני מנתק את העדשה, והמצלמה מבינה שאין לה עדשה מחוברת, היא פשוט לא מצלמת...
מה עושים?

מדובר במינולטה 505...
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תבדוק...'
תבדוק...
17/05/2005 | 08:59
1
9
אם יש ב- custom אפשרות לשנות זאת. אצלי בדיינקס 5 יש אפשרות כזאת, זה נקרא shutter-release lock (lens)ג€Ž , תבדוק בחוברת ההוראות.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אין... '
אין...
18/05/2005 | 08:15
4
האופציות היחידות שקיימות הן המיקוד, החזרת הסרט בגמר צילום, מיקוד אוטומטי, מדידת אור וכו'.
אין שום אופציה שעוסקת בתריס או בניתוק העדשה...

יש פתרון אחר?
מישהו?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אם אין לי מגן שמש גומי'
אם אין לי מגן שמש גומי
17/05/2005 | 22:09
3
9
יש אפשרות להוסיף?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'ביוגנד מוכרים מגני שמש מגומי'
ביוגנד מוכרים מגני שמש מגומי
17/05/2005 | 22:24
2
10
לצפיה ב-'אין לי מושג על מה אתה מדבר'
אין לי מושג על מה אתה מדבר
17/05/2005 | 23:52
1
5
האם תוכל לפרט בבקשה?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'המגן שמש ניתן לרכישה'
המגן שמש ניתן לרכישה
18/05/2005 | 02:06
7
הוא מתחבר בדיוק כמו פילטר על קצה העדשה, ונועד להגן על העדשה מפני פגיעות
אפשר לרכוש אחד כזה בחנות יוגנד ברח' בן יהודה בת"א
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'טיפ חדש- פילטר מרכך'
טיפ חדש- פילטר מרכך
16/05/2005 | 18:33
20
161
אני לא הולך ללמד אתכם כיצד לקנות פילטר מרכך, אלא כיצד ליצור אחד כזה רק עם מה שיש לכם בבית,

זה טריק חמוד לאללה וגם פשוט מאוד לביצוע
לוקחים גרביון שקוף, או צעיף צבעוני שקוף, מה שיש בבית
מחברים אותו לקצה העדשה, מותחים עם גומיה
מפקסים ידנית ומצלמים

הטריק הזה יהפוך כמעט כל צילום שלכם לתמונה מעניינת ביותר
חשוב לפתוח צמצם אחד יותר כדי להכניס מעט יותר אור

שימו לב לתוצאות, כל כך פשוט, וכל כך יפה
הדבר שחשוב מאוד לזכור הוא
שבדומה לפילטר מרכך,
הבד מרכך את האור ויוצר מעט הילה מסביב על מנת לשבור את הקונטרסט

תוכלו לראות ולבחון בעצמכם בתמונות המצורפות
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'דוגמה שניה'
דוגמה שניה
16/05/2005 | 18:35
31
שכחתי לציין שרצוי לפתוח צמצם למקסימום בזמן שימוש בצעיף
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'דוגמה 3'
דוגמה 3
16/05/2005 | 18:50
25
לצפיה ב-''
16/05/2005 | 20:05
12
לצפיה ב-'אז זהו'
אז זהו
16/05/2005 | 20:15
13
16
ניסיתי כבר ממזמן ובאמת חייבים עם פוקוס ידני כי הפוקוס האוטומטי משתגע מזה.... אז בפועל רק ברפלקסיות אפשר לעבוד עם זה....
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'או בקומפקטיות עם פוקוס ידני(יש כמה)'
או בקומפקטיות עם פוקוס ידני(יש כמה)
16/05/2005 | 20:17
5
11
לצפיה ב-'לי יש... אבל בנינו, כמה זה שווה?'
לי יש... אבל בנינו, כמה זה שווה?
16/05/2005 | 20:22
4
10
לצפיה ב-'מה הטריק של sapog עם הS1?'
מה הטריק של sapog עם הS1?
16/05/2005 | 20:28
3
10
לצפיה ב-'את שואלת? לא הבנתי בדיוק...'
את שואלת? לא הבנתי בדיוק...
16/05/2005 | 21:44
1
7
לצפיה ב-'דוגמה שלך כמי שעובד עם קומפקטית'
דוגמה שלך כמי שעובד עם קומפקטית
17/05/2005 | 08:27
4
לצפיה ב-'זה שונה.. הוא עובד עם פוקוס אוטומטי'
זה שונה.. הוא עובד עם פוקוס אוטומטי
17/05/2005 | 00:04
6
לפי מה שאני זוכר
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'" אני מחפש גרבי ניילון לניקון D70 "'
" אני מחפש גרבי ניילון לניקון D70 "
17/05/2005 | 00:30
6
12
אפשר כבר לתאר מה יחשוב המוכר..."עוד אחד יצא מהארון...נו שיהיה ..."
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-''
17/05/2005 | 00:33
1
לצפיה ב-'בגלל זה שלחתי את אמא שלי לקנות'
בגלל זה שלחתי את אמא שלי לקנות
17/05/2005 | 07:41
4
6
לצפיה ב-'זה לא יותר מביך לבקש מאימא'
זה לא יותר מביך לבקש מאימא
17/05/2005 | 19:19
3
4
שתקנה לך גרביונים???
מה היא עלולה לחשוב?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'לה עוד אפשר להסביר....'
לה עוד אפשר להסביר....
17/05/2005 | 21:48
2
2
לצפיה ב-'עזבו את הקטע של הגרביונים'
עזבו את הקטע של הגרביונים
17/05/2005 | 22:04
1
12
זה דיי פאסה בעולם הצילום..
צלמו עם צעיפים שקופים בצבעים שונים, התוצאות הרבה יותר טובות
וזאת טכניקה פחות מוכרת

חוץ מזה, שהרבה יותר קל לבקש מאמא צעיפים מאשר גרביונים
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מה רן אני פשוט סם צעיף על העדשה?'
מה רן אני פשוט סם צעיף על העדשה?
18/05/2005 | 07:43
11
ויוצאים תוצאות של ריכוך כמו בפילטר מרכך?
וואלה? עכשיו אני רץ לנסות!
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-' אם אפשר להוסיף עוד קצת'
אם אפשר להוסיף עוד קצת
16/05/2005 | 21:53
1
17
קודם כל אחלה טיפ. באמת שימושי וכדאי להתנסות.
רציתי רק להמליץ לאלה שמעוניינים לקנות פילטר מרכך.

קיים פילטר של חברת COKIN עם מספרים - מספר גדול יותר מציין פילטר עם גרעיניות גדולה יותר (זהו בעצם המרכך כי הוא שובר את האור המוחזר מהנושא)
המספרים הם 820 830 840 850.
הפילטרים זולים - זוהי חתיכת פלסטיק מרובעת.
החיסרון היחסי הוא שצריך לקנות מתאם טבעתי לעדשה ומחזיק פלסטיק.
למה יחסי?
כי ברגע שרוצים להשתמש באותו פילטר עם עדשה אחרת צריך רק לקנות מתאם טבעתי... שזה חתיכת אלומיניום שבאה בקוטר שהלקוח דורש וכך יש פילטר לכמה עדשות.

מה עוד נותן פילטר מרכך?
- הם בעיקר לצילומי פורטרטים (כמו שרן הדגים בצורה מדהימה).
- מרככים קווי מתאר של נופים מחוספסים (טרשיים).
- מעלימים פגמים בעור כגון קמטים ופצעים קטנים.

טיפ:
- רן ציין שחשוב לפתוח צמצם אחד יותר כדי להכניס יותר אור...

בהמשך ישיר לכך ניתן לפתוח צמצם עד הסוף ע"מ להקטין את עומק השדה עוד  יותר ובכך להבליט באופן ניכר את הנושא מהרקע.

- הנושא חייב להיות מואר היטב.

בהצלחה!
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תוספת מצויינת'
תוספת מצויינת
16/05/2005 | 22:33
9
לצפיה ב-'זה הכל טוב ויפה'
זה הכל טוב ויפה
16/05/2005 | 23:15
6
אבל ברגע שאי אפשר לחבר עדשה...
זה פשוט אוי.

טוב ננסה את הקטע עם הפילטרים... נשמע מעניין.

וכמובן, תודה על המידע וההשקעה
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תודה רבה רן! '
תודה רבה רן!
17/05/2005 | 00:32
1
3
לצפיה ב-'יופי רן, תודה !'
יופי רן, תודה !
17/05/2005 | 09:14
1
3

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ