איך תולים תמונות בצורה אסטטית?

DDking

New member
הפתרון שהכי יפה בעיני הוא מסגור של

תמונות אחת אחת וברווחים קבועים, הפתרון הוא יקר, אתה תוכל להגיע למחיר של 11-12 שקל למסגרת ברגע שתקנה כמות, אולי אפילו פחות, כך בחשבון שהמחיר הנורמאלי הוא 14 שקל, אני קניתי אתמול גודל של 13X18 ב-15 שקל ללא הנחה אבל קניתי 8 לצורך התחלה של אותו הרעיון. בהצלחה

DDking

New member
יש מסגרות עץ בחנות הכל בדולר

או שם דומה בדיזינגוף סנטר למטה, מסגרות העץ עולות 4 שקלים ומשהו ומסגרות מחומר דמוי עץ עולות אותו הדבר אבל למסגרות הדמוי עץ יש זכוכית ולמסגרות העץ אין, עדיין איך שראיתי קניתי מסגרות מעץ כדי לעשות שורה של מסגרות

די קבוע

זה יוצר מראה ויזואלי מאוד מעניין , שלא נמאס ממנו כל-כך מהר אך עדיין אפשר להחליף את התמונות בפנים ללא כל הגבלה (רק שצריך לאטום היטב כל פעם שפותחים) ואם נמאס לגמרי, אז עושים טייח בחור הקיים וצבע מחדש האמת אין סיבה לפחד מזה , נשמע גרנדיוזי אבל השד לא כל-כך נורא

Numnum

New member
אל תשכח בסוף להזמין

את העירייה לבדוק אם אין חריגת בניה ואולי צריך לשלם עוד ארנונה.

roneneny1

New member
ברשותך!! אני שולח דוגמא מצולמת.

בבית שלי ישנן תמונות מוגדלות וידידותיות.לדעתי,התאמתי לתמונות רקע(קרטון פספרטו צבעוני)ומיסגור מתאים.(הצבעים בצילום יצאו מזוייפים)

ran refael

New member
רעיון מעולה../images/Emo45.gifזאת גם ההמלצה שלי

קרטון פרספרטו, יש גם לבן (האהוב עלי) ומסגרת מעץ הכי פשוט, הכי יפה מי שרוצה להשקיע קצת יותר, יוכל להרכיב גם זכוכית מט נגד השתקפות האור

DDking

New member
טוב אז ככה -->

את המזגרות שאתה רואה מצד ימין של התמונה (6 במאונך 10X15) קניתי ב- 4.5 שקלים לאחת. את המסגרות מצד שמאל (8 במאוזן 13X18) קניתי במחיר של 15 שקלים לאחת. למספר תמונות של 10X15 זה נראה לי הפתרון האידיאלי והראשון גם לא יוצא יקר

jinji0

New member
איפה קנית את המסגרות (של ה-4.5)

הן נראות מאוד צנועות ויפות... אהבתי את הצבע עץ ה"רגיל" שלהן... תוכל לשלוח אותי למקום שמוכר אותן במחיר שציינת? נדב

DDking

New member
טוב אז ככה -->

את המזגרות שאתה רואה מצד ימין של התמונה (6 במאונך 10X15) קניתי ב- 4.5 שקלים לאחת. את המסגרות מצד שמאל (8 במאוזן 13X18) קניתי במחיר של 15 שקלים לאחת. למספר תמונות של 10X15 זה נראה לי הפתרון האידיאלי והראשון גם לא יוצא יקר

נומוש

New member
לתלות חוט ברזל על קיר מצד לצד

ואליו להצמיד התמונות בעזרת תופסנים שחורים (כמו שהיו פעם למסגרות זכוכית) או אטבים וכד'

אפשר לקנות מסגרת גדולה אבל ממש

שנועדה לתמונה אחת גדולה ובתוכה לשים אפילו 12 , 16 או 20 תמונות של 10X15 אני מסגרתי במסגרת (אמנם הרבה יותר קטנה) ארבע תמונות ביחד אבל כל תמונה היתה 13X18.

למעלה