לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2769327,693 עוקבים אודות עסקים

פורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם
x
הודעה מהנהלת הפורום
נהלים לגולש בפורום
השימוש בתמונות מותנה ברשות הצלמים ויש עליהן זכויות יוצרים.כל העתקה או שימוש שלא ברשות יש בה הפרת זכויות יוצרים
לפורום מעלים עד 3 תמונות לצלם,באותו השרשור,לאותו היום.כל צלם פותח שרשור תמונות משל עצמו.לא משרשרים לאחרים. הודעות פירסומת ו\או בעלות אופי מסחרי תמחקנה מהפורום,על פי נהלי תפוז.לא תישלח הודעה
הודעות שאינן תמונות-בבקשה לשרשר לשרשור הכללי הנמצא בדף.הודעות נפרדות כאלו עלולות להימחק-לא תישלח הודעה.
המשך >>

לצפיה ב-'איך תולים תמונות בצורה אסטטית?'
איך תולים תמונות בצורה אסטטית?
<< ההודעה הנוכחית
25/04/2005 | 14:57
33
1087
חבר'ה - אני רוצה להקדיש קיר בחדר להמווווון תמונות שצילמתי מודפסות בגודל 10X15.

יש למישהו עצה או רעיון איך לתלות אותן?
- סלוטייפ לקיר?
- על פוליגל\בריסטול צבעוני\לבן?
- איזשהו רעיון אחר?

אני מחפש את הרעיון שיהיה הכי אסטטי וידידותי.

תודה
נדב
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מצטרף לשאלה'
מצטרף לשאלה
25/04/2005 | 15:01
1
72
ומוסיף -
מהן האופציות שלא מעורב בהן לתקוע נעץ בתוך התמונה, זה משאיר חור וזה לא כיף אם מוציאים את הנעץ (רואים את החור)

שי
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'בקשר לנעץ'
בקשר לנעץ
26/04/2005 | 23:10
94
אני תולה תמונות עם נעצים כך שהחור של הנעץ יוצא על הקיר (ממש על יד התמונה) והחלק הרחב של הנעץ מכסה את התמונה.
אם שמים ארבעה כאלה - התמונה תפוסה חזק ולא נופלת , כך אין חורים על התמונות (רק על הקירות או על לוח שעם)
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'כמה זה המון?'
כמה זה המון?
25/04/2005 | 15:09
1
89
הייתי יוצרת מהן תמונה אחת גדולה-בגודל פלאקט\פוסטר:כלומר מדביקה על משטח גדול(יש דבק נטול חומציות מתאים לתמונות והדבקות כאלו),וממסגרת הכל-מסגרת,אפילו פשוטה,וזכוכית מכסה-זה שומר על הכל,במיוחד על התמונות.

ואם יש יותר-אז יוצרת עוד פוסטר,..וכן הלאה
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'--------->'
--------->
25/04/2005 | 15:16
42
אני רוצה לפזר את התמונות ולא שיהיו צמודות - זה מאוד מפריע להסתכל עליהן... ויש עשרות תמונות (נאמר 40...)... וגם עניין זכוכית לדעתי הוא מוגזם כי הוא יותר הברקה שאני לא רוצה שתהיה ("נוט מיי סטיייל").

אפשר באמת לקחת בריסטול ולהדביק עליו הבעיה היא שהבריסטול יהיה יותר לבן מהקיר שלי וזה יגרום לו לבלוט...

חשבתי אולי על איזה בד בסגנון של לונג אבל "אוף ווייט" כזה... ואז זה גם קצת זז ולא יותר מידי מקובע על הקיר כמו תמונה ממוסגרת...

מה אומרת?
נדב
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מה שאני עשיתי'
מה שאני עשיתי
25/04/2005 | 15:17
5
150
חיפשתי רבות מסגרות לגודל של תמונה רגילה- והמחירים מתחילים ב30 ש"ח למסגרת בודדת.

גיליתי שבאיקאה מוכרים 5 מסגרות (זכוכית+קרטון) ב17 ש"ח-שילוב מנצח. הקטע הוא שזה מתאים לשני 2 תמונות בגודל שלך, אז מה שעשיתי זה לעשות סדרות של צילומים שמתאימים אחד לשני.בנוסף צריך להכין לו תפס כי אין לו - אני עשיתי מחוט דייג.

בנוסף - יש לי תמונה אחת בהגדלה (גודל של A4) שלמינציה שלה עולה בדואר 3 ש"ח וקרטון ביצוע מעט גדול יותר עולה 2 או 3 ש"ח.

זהו תהני
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'בן - לא בת! וזה אפילו נמצא בחתימה!!'
בן - לא בת! וזה אפילו נמצא בחתימה!!
25/04/2005 | 15:20
2
55
סתם... פשוט קצת תשומת לב לא תזיק

אז אהבתי את הרעיון... באיקאה אמרת יש 5 מסגרות ושהן יתאימו לשתי תמונת בגודל שאני רציתי... משמע מה הגודל של כל מסגרת?

זה יכול להיות נחמד לפזר כמה מסגרות כאלה בחדר.. או אולי על קיר אחד...  אתה יכול לצלם לי את המסגרת? סתם כדי שאני אראה על מה מדובר ואיך זה נראה...

תודה על הרעיון!
נדב
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אופס! סורי..כן אני יכול,אבל מאוחרכך'
אופס! סורי..כן אני יכול,אבל מאוחרכך
25/04/2005 | 15:50
1
36
לצפיה ב-'חזרתי עם תשובה'
חזרתי עם תשובה
26/04/2005 | 12:15
59
לצערי אבא שלי לקח את המצלמה הדיגיטלית, אבל מדדתי את הגודל וזה 18 ס"מ אופקי, 24.5 ס"מ אנכי.
והמחיר הוא 25 ש"ח, ולא 17 ש"ח, עדיין שווה מאוד..

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'למינציה בדואר?'
למינציה בדואר?
25/04/2005 | 15:25
1
34
לצפיה ב-'כן, הולכים לסניף-לא יודע אם בכל-->'
כן, הולכים לסניף-לא יודע אם בכל-->
25/04/2005 | 15:53
31
הסניפים, אבל איפה שאני גר אפשר.. בכל מקום אחר זה עולה 5 או 6.
יקר! כמה כבר עולה לעשות את זה...
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'עלה לי רעיון!!!'
עלה לי רעיון!!!
25/04/2005 | 17:06
65
מכיר את הנילון הנדבק של האוכל?
תניילן את התמונה לקיר!
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'ככלל, תמונות לא נועדו למסגור על קיר'
ככלל, תמונות לא נועדו למסגור על קיר
25/04/2005 | 17:24
1
62
ולכן הייתי מציע לך להשתמש בסקוטש (זכר/נקבה) שיאפשר לך לחבר תמונות לקיר, ומדי פעם לשנות את הסדר וגם להחליף כמה מהן. זה נכון יותר מבחינה אסתטית ודידקטית, וגם חסכוני.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אז מתבקש:גם לא נועדו להדפסה בכלל...'
אז מתבקש:גם לא נועדו להדפסה בכלל...
26/04/2005 | 09:45
40
בטח לא להגדלה...

באמת:למה ל א למסגר?
זה כיף.
זה מעורר זכרונות.
מעניק צביון אישי יותר לחדר\קיר\משרד\שירותים
רואים כל פעם שעוברים בחדר (אז חזרנו לסיבה הראשונה)
ולא מוחבאות באלבומים בתוך ארון\מזנון\ויטרינה או בדיסקים סגורים-במחשב\בתיקיה

המיסגור שומר עליהן לאורך זמן-שנים.

רואה בזה רק יתרונות.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'יש לי רעיון, לא בטוח שיתאים לך'
יש לי רעיון, לא בטוח שיתאים לך
25/04/2005 | 21:09
100

בזמנו גם אני רציתי לתלות כמה שיותר תמונות שצילמתי,
ורעיונות הקאפה עם הלמינציה לא התאימו לי.
תרתי בבית עד שמצאתי שטח מת שלא רבים מתייחסים אליו -
הצד הפנימי של דלת השירותים.
בעזרת חומר כחול הדומה לפלסטלינה ונקרא BLUR TACK, אותו
ניתן להשיג בכל חנות לכלי כתיבה - עשיתי את הקולאז' המצ"ב
ומאז כל אורח/ת חדש שמזדקק לנקיו אצלי בבית חוזר עם שאלות,
מחמאות והערות על התמונות.

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אני ממליצה לך'
אני ממליצה לך
25/04/2005 | 21:26
65
לקחת את התמונות האהובות עליך ללכת לקופי מדיה ברמות רמז באינטרנציונל או אלה שיושבים שם ליד הדואר ותעשה לתמונות לימינציה שלא תהרוס אותן אם אתה מתכוון להדביק עם צלוטיפ על הקיר התמונות תהינה גם קלות להורדה מהקיר אם תרצה בשלב מסוים לסייד את הקירות בבית
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'על לוח שעם... פשוט להחליף כל כמה'
על לוח שעם... פשוט להחליף כל כמה
25/04/2005 | 22:02
1
39
לצפיה ב-'קטן מידי...'
קטן מידי...
26/04/2005 | 04:56
24
וגם הלוח עצמו הוא אובייקט על הקיר ואני לא רוצה את זה... אני מחפש משהו כמה שיותר מינימלי.. שרק התמונות יקשטו את הקיר ובלי יותר מידי צבע ורקע מאחוריהן...

אני חושב שאני אקח את העצה של המסגרות הקטנות ולפזר כמה כאלה על הקיר\ות של החדר... צנוע ומוסיף צבעוניות לחדר...

תודה לכולכם על הרעיונות! :)

נדב
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אתה קשה....'
אתה קשה....
26/04/2005 | 07:52
5
43
נדב , יש לי את ה-פתרון בשבילך , אבל זה מצריך כבר הסכמה של אבא במידה ואתה גר עם ההורים
הבנתי שאתה מחפש צורת מיסגור שלא בולטת,לא מוגבלת בגודל ואפשר גם כמה מפוזרים.
מה עליך לעשות-
מצרכים:
עיפרון
שפכטל קטן וחזק
פטיש קטן
תמונה/תמונות
חומר פלסטי להדבקה (מה שאמרה ארקנו)
ספרפקסט או זכוכית
חומר אטימה בגוון הקיר
אופן ההכנה:
משרטטים על הקיר את הגדול הרצוי
ובעזרת פטיש ושפכטל , מקלפים ומגרדים את הטייח
ככה נוצר לך שקע של כמעט ס"מ בתוך הקיר
לנעוץ כל רקע אחורי לקיר בעזרת מסמר ועליו להדביק את התמונות עם החומר הפלסטי. לכסות בעזרת הזכוכית ואטום היטב עם חמור פלסטי
את החומר יש לצבוע בגוון הקיר.

ביצוע טוב של פרוייקט שכזה ישאיר לך  את התמונות בתוך הקיר ללא כל בליטה החוצה
מאוד אסטטי שונה ויפיפה, אך דורש השקעה בהתאמה
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'רעיון יפהפה,אבל קבוע משהו,לא?'
רעיון יפהפה,אבל קבוע משהו,לא?
26/04/2005 | 09:42
3
28
לצפיה ב-'הפתרון שהכי יפה בעיני הוא מסגור של'
הפתרון שהכי יפה בעיני הוא מסגור של
26/04/2005 | 11:24
1
55
תמונות אחת אחת וברווחים קבועים, הפתרון הוא יקר, אתה תוכל להגיע למחיר של 11-12 שקל למסגרת ברגע שתקנה כמות, אולי אפילו פחות, כך בחשבון שהמחיר הנורמאלי הוא 14 שקל, אני קניתי אתמול גודל של 13X18 ב-15 שקל ללא הנחה אבל קניתי 8 לצורך התחלה של אותו הרעיון.

בהצלחה
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'יש מסגרות עץ בחנות הכל בדולר'
יש מסגרות עץ בחנות הכל בדולר
26/04/2005 | 18:47
149
או שם דומה בדיזינגוף סנטר למטה, מסגרות העץ עולות 4 שקלים ומשהו ומסגרות מחומר דמוי עץ עולות אותו הדבר אבל למסגרות הדמוי עץ יש זכוכית ולמסגרות העץ אין, עדיין איך שראיתי קניתי מסגרות מעץ כדי לעשות שורה של מסגרות
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'די קבוע'
די קבוע
27/04/2005 | 00:40
14
זה יוצר מראה ויזואלי מאוד מעניין , שלא נמאס ממנו כל-כך מהר
אך עדיין אפשר להחליף את התמונות בפנים ללא כל הגבלה (רק שצריך לאטום היטב כל פעם שפותחים)
ואם נמאס לגמרי, אז עושים טייח בחור הקיים וצבע מחדש
האמת אין סיבה לפחד מזה , נשמע גרנדיוזי אבל השד לא כל-כך נורא
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אל תשכח בסוף להזמין'
אל תשכח בסוף להזמין
26/04/2005 | 21:37
16
את העירייה לבדוק אם אין חריגת בניה ואולי צריך לשלם עוד ארנונה.

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'ברשותך!! אני שולח דוגמא מצולמת.'
ברשותך!! אני שולח דוגמא מצולמת.
26/04/2005 | 20:41
6
100
בבית שלי ישנן תמונות מוגדלות וידידותיות.לדעתי,התאמתי לתמונות רקע(קרטון פספרטו צבעוני)ומיסגור מתאים.(הצבעים בצילום יצאו מזוייפים)
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'רעיון מעולהזאת גם ההמלצה שלי'
רעיון מעולהזאת גם ההמלצה שלי
26/04/2005 | 21:40
5
41
קרטון פרספרטו, יש גם לבן (האהוב עלי) ומסגרת מעץ

הכי פשוט, הכי יפה

מי שרוצה להשקיע קצת יותר, יוכל להרכיב גם זכוכית מט נגד השתקפות האור
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'טוב אז ככה -->'
טוב אז ככה -->
26/04/2005 | 22:54
63
את המזגרות שאתה רואה מצד ימין של התמונה (6 במאונך 10X15) קניתי ב- 4.5 שקלים לאחת.

את המסגרות מצד שמאל (8 במאוזן 13X18) קניתי במחיר של 15 שקלים לאחת.

למספר תמונות של 10X15 זה נראה לי הפתרון האידיאלי והראשון גם לא יוצא יקר
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'טוב אז ככה -->'
טוב אז ככה -->
26/04/2005 | 22:54
3
52
את המזגרות שאתה רואה מצד ימין של התמונה (6 במאונך 10X15) קניתי ב- 4.5 שקלים לאחת.

את המסגרות מצד שמאל (8 במאוזן 13X18) קניתי במחיר של 15 שקלים לאחת.

למספר תמונות של 10X15 זה נראה לי הפתרון האידיאלי והראשון גם לא יוצא יקר
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אחלה דירת רווקים '
אחלה דירת רווקים
27/04/2005 | 00:43
32
לצפיה ב-'איפה קנית את המסגרות (של ה-4.5)'
איפה קנית את המסגרות (של ה-4.5)
27/04/2005 | 04:23
1
28
הן נראות מאוד צנועות ויפות... אהבתי את הצבע עץ ה"רגיל" שלהן...
תוכל לשלוח אותי למקום שמוכר אותן במחיר שציינת?

נדב
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'הוא כתב למעלה - הכל בדולר בדיזנגוף'
הוא כתב למעלה - הכל בדולר בדיזנגוף
27/04/2005 | 05:00
20
לצפיה ב-'לתלות חוט ברזל על קיר מצד לצד'
לתלות חוט ברזל על קיר מצד לצד
26/04/2005 | 23:03
53
ואליו להצמיד התמונות בעזרת תופסנים שחורים (כמו שהיו פעם למסגרות זכוכית) או אטבים וכד'
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אפשר לקנות מסגרת גדולה אבל ממש'
אפשר לקנות מסגרת גדולה אבל ממש
26/04/2005 | 23:17
53
שנועדה לתמונה אחת גדולה
ובתוכה לשים אפילו 12 , 16 או 20 תמונות של 10X15

אני מסגרתי במסגרת (אמנם הרבה יותר קטנה) ארבע תמונות ביחד אבל כל תמונה היתה 13X18.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תודה לכולם על הרעיונות וההצעות'
תודה לכולם על הרעיונות וההצעות
27/04/2005 | 08:10
34
התווסף לטאגליינס
צילום - אמנות הצילום >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ