לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2769327,693 עוקבים אודות עסקים

פורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם
x
הודעה מהנהלת הפורום
נהלים לגולש בפורום
השימוש בתמונות מותנה ברשות הצלמים ויש עליהן זכויות יוצרים.כל העתקה או שימוש שלא ברשות יש בה הפרת זכויות יוצרים
לפורום מעלים עד 3 תמונות לצלם,באותו השרשור,לאותו היום.כל צלם פותח שרשור תמונות משל עצמו.לא משרשרים לאחרים. הודעות פירסומת ו\או בעלות אופי מסחרי תמחקנה מהפורום,על פי נהלי תפוז.לא תישלח הודעה
הודעות שאינן תמונות-בבקשה לשרשר לשרשור הכללי הנמצא בדף.הודעות נפרדות כאלו עלולות להימחק-לא תישלח הודעה.
המשך >>

לצפיה ב-'שיעור מספר 3'
שיעור מספר 3
<< ההודעה הנוכחית
25/02/2005 | 09:14
42
58
"אילו נתנו למס' צלמים טובים אותה מצלמה, אותו סוג סרט ואותו נושא צילום, היה כל אחד מהם מפיק תצלום שונה, ההבדלים בין התצלומים היו משקפים את ההבדלים באישיותם של הצלמים"
                                      אנריאס פיינינגר ("הצלם המושלם")

השיעורים הנלמדים כאן הם לא תחליף ללימודים בבתי ספר וכל החומר הניתן כאן לקוח מנסיון אישי.
אין להעתיק את החומר הנלמד או לפרסמו.

שיעור לפורום 215 בפורטל תפוז

כעת.. אחרי שעברנו את שיעור מרכבי המצלמה ואנחנו יודעים איך להפעיל את החלקים העיקרים הפועלים במצלמה שלנו, נתחיל בנושא מעט יותר מורכב הנקרא קומפוזיציה.

קומפוזיציה:

מרכיבי הקומפוזיציה תלויים בגורמים שונים
סידור המרכיבים בתצלום בצורה הנכונה יוצרים תצלום טכני מושלם והמון עניין בעיני צופים רבים.
לכן, על מנת ליצור תמונות "מושלמות" חייב כל צלם לדעת ולהכיר את כל חוקיה ומרכיבי הקומפוזיציה הנכונים.

יש להבין תחילה שלמצלמות יש ראיה שונה משל עין האדם,
מוח האדם קולט נתונים דרך העין ומתרגם אותם מיד לתמונה מפוקסת וחדה לחלוטין וללא פרספקטיבה,
לכן, על מנת שתבינו את עקרונות הקומפוזיציה, תצאו מהנחה שהמצלמה "רואה" אחרת ולכן יש להתיחס אליה לא רק כאמצעי להקפאת הרגע אלא גם כאמצעי לביטוי, רגשות, מחשבות וכו..

1. עומק ומימד:
תמונה בנויה משני מימדים
שלא כמו עין הצלם המביט בנושא מבעד לעדשה,
אנחנו נלמד טכניקות מיוחדות שבעזרתם ניתן ליצור תחושה תלת מימדית שתוסיף עוד עניין לתמונות שלכם.
נתחיל מנושא התאורה,
כמה טיפים שימושיים:
א. הדגשת הנושא בעזרת השחרה קלה בצידי הפריים, אפשר לעשות זאת בעזרת מעבדה ידנית או בעזרת תוכנה גרפית במחשב הבייתי, המטרה היא ליצור מסגרת ועומק בעזרת הצללת השוליים.
תאורה מהצד ותאורה מלפנים (אור מול המצלמה) גם כן יוצרות תחושת עומק כמו לדוגמא בצילום נוף, (הרים, עצים ומבנים)
ובנושאים מסויימים, כגון פורטרטים, גם תאורה דו צדדית  (משני צידי הפריים) מתאימה לעומק ומחמיאה מאוד.

ואם כבר הזכרתי את עניין המסגרת,
כל מסגרת שאתם יוצרים בתוך התמונה, יכולה ליצור תחושה תלת מימדית עם עומק, לדוגמא, נוף המשתקף מבעד לגזעי עץ, מבעד לחלון הביתי או מבעד לחור בקיר וכו..

ב. הדגשת המרחק בעזרת שימוש בצבעים קרים וחמים היא שיטה נפוצה ומצויינת, משתמשים בשיטה הזו בעיקר בציור מפות כאשר רוצים להדגיש גובה הר מסויים או מים עמוקים ורדודים בנחלים ובנהרות..

ג. שימוש בפרספקטיבה מעוותת, לדוגמא, אם נצלם בעדשה רחבה נושא מקרוב בשטח הפתוח, הנושאים הרחוקים ברקע יראו קטנים יחסית לנושאים הקרובים..
אפשר לעשות את התרגיל הזה גם בצילומי שקיעה, כאשר מכניסים לתוך הפריים סירה או גלשן שנמצאים קרוב למצלמה, או בצילומי פורטרטים בשטח הפתוח כאשר הדמות גדולה לעומת הבתים והעצים מאחור וכד'..

ד. עומק שדה, כבר למדנו שבעזרת צמצם פתוח ניתן לבודד דמות מסויימת בכך שהיא תהיה ברורה ומפוקסת והרקע יהיה מטושטש ולא בפוקוס, זאת שיטה מצויינת ליצירת עניין ולבידוד  והדגשת הנושא העיקרי, השיטה הזו טובה במיוחד בצילומי מקרו בטבע.

2. מרכז העניין בפריים:

השאלה שכל צלם צריך לשאול את עצמו לפני לחיצה על המחשף, היא: "מה אני רוצה להדגיש בצילום?"
אחרי שענית על השאלה הזאת, הנה טיפ כיצד לגרום לצופה להבין את אותה תשובה שעליה ענית לעצמך.
א. חוק השלישים:
עין האדם רגילה להביט בתמונות לפי צורת הכתיבה של אותו אדם,
לדוגמא, אם תקחו ספר ביפנית, יהיה לכם מאוד מוזר לקרוא אותיות מלמעלה למטה.. הסיבה היא הרגל.
אותו הדבר קורה גם בזמן התבוננות בתמונה.
עין האדם רגילה באופן אוטומתי לבחון את התמונה מימין לשמאל או משמאל לימין (תלוי בהרגל)
קחו פיסת נייר חלקו אותה ל 9 ריבועים שווים ע"י 4 קוים
כעת, שימו לב איך העין שלכם מתרכזת רק בפינות של כל ריבוע ולא במרכזם, לטכניקה זו קוראים חוק השלישים.
כעת, כשאתה רוצה ליצור עניין רב יותר בתצלום שלך, "צייר" לך בעין קוים דמיוניים כפי שציירת על פיסת הניר, ונסה למקם את הנושא המרכזי שלך באחת מן הפינות הדמיוניות שתיצור בראשך.
בטכניקה הזו משתמשים בעיקר בצילומים דינמיים להדגשת התנועה.

ב. מילוי חלל הפריים בנושא:
שיטה נוספת ליצירת עניין בנושא אותו בחרת להדגיש היא מילוי כל הפריים בנושא שבחרת.
ז"א שכאשר אתה מרגיש שהרקע שמסביב לנושא שלך לא תורם לתחושה אותה אתה מעוניין להעביר בתמונה, התקרב לנושא ומלא את כל הפריים רק בנושא העיקרי.
זכור לשאול את עצמך תמיד, "מה אני רוצה להדגיש בצילום?"

תרגילים:
1. פתחו את המקרר והוציאו מס' פרות או ירקות צבעוניים
צלמו להנאתכם את הנושאים שבחרתם עם דגש על חוקי הקומפוזיציה.

פרסמו בשרשור של השיעור את הצילומים
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אשרך כבר אמרנו?!'
אשרך כבר אמרנו?!
25/02/2005 | 09:37
3
כל הכבוד , אחלה שיעורים
מה יש לכם מגבמבות בבימים האחרונים?!
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תגיד רן אני רואה טוב או שזה רק נדמה'
תגיד רן אני רואה טוב או שזה רק נדמה
25/02/2005 | 10:41
2
8
לי?

על המלפפון שמת קונדום?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'זה ניראה גם לי...ובכל מיקרה , זה'
זה ניראה גם לי...ובכל מיקרה , זה
25/02/2005 | 13:23
5
מדגים יפה מאוד את מה שהתכוון במשיכת משקל העינין בתמונה...המלפפון מטושטש מאחור , אבל הוא מה שעינין אותנו בגלל רמז למה שיש עליו ...מעניין...
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תודה על השיעור ! השכלתי !...'
תודה על השיעור ! השכלתי !...
25/02/2005 | 13:14
3
לצפיה ב-'אפשר קישור לשיעורים הקודמים ?'
אפשר קישור לשיעורים הקודמים ?
25/02/2005 | 13:20
1
2
חיפשתי וחיפשתי ואז חיפשתי עוד קצת אבל לא מצאתי כלום ואני מאוד רוצה לראות מה כתבו, אז אם אפשר איזה קישור להודעות הקודמות...
תודה מראש
שי
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'את כל השיעורים ניתן למצוא..'
את כל השיעורים ניתן למצוא..
26/02/2005 | 00:48
4
בטאגליינס בשורה הכחולה שבראש דף הפורום
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תרומתי לרעיון היפה הזה'
תרומתי לרעיון היפה הזה
25/02/2005 | 14:03
3
7
באמת פעם ראשונה שאני רואה כאן שיעור יפה כזה.

שיש בו מעיין סגנון שיעור בכיתה.

כל הכבוד.
מצפה לעוד....

אלי
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'איזה תמונה יפה!'
איזה תמונה יפה!
25/02/2005 | 15:38
2
2
לצפיה ב-'בשביל ההשקעה של רן'
בשביל ההשקעה של רן
25/02/2005 | 16:08
1
3
זה המינימום שאני יכול לתרום.

תודה לך

אלי
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'הייי הייי'
הייי הייי
25/02/2005 | 14:03
אני אמרתי בדיוק את מה שאנריאס פיינינגר אמר! בדיוק מה שחשבתי בעצמי זה הבדל באישיות של הצלם!
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'ואו! כל הכבוד!'
ואו! כל הכבוד!
25/02/2005 | 15:38
2
לצפיה ב-'ניסיון? תותים...'
ניסיון? תותים...
25/02/2005 | 16:53
1
7
אם זה מעניין אבל צמצם 3.2 מהירות צילום די נמוכה של 1:10 100 אסא...

יצא די... מוזר:-:P
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'יצא יפה!'
יצא יפה!
25/02/2005 | 19:55
3
למרות התות עצמו לא משהו...
אולי בחירה טובה יותר של תות יפה יותר הייתה נותנת תוצאה אפילו יותר טובה
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'רן, אין כמוך. אתה גדול!!! '
רן, אין כמוך. אתה גדול!!!
25/02/2005 | 18:28
2
לצפיה ב-'יפה רן '
יפה רן
25/02/2005 | 20:04
וסחתין על הצילום הלא שגרתי.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'ח"ח ! '
ח"ח !
26/02/2005 | 00:01
אהבתי.. ומקווה לנסות בקרוב!
תודה =)
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'נסיון .. ?'
נסיון .. ?
26/02/2005 | 00:32
5
הקובץ עבר דחיסה נוספת ע"י תכנת GIMP, אבל שמרתי על ההפרדה המקורית (אני מניח שאבדו מספר פרטים, אבל אני לא מבחין בחסרונם), ועל נתוני הEXIF.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תודה לכולם'
תודה לכולם
26/02/2005 | 00:45
2
3
התגובות שלכם נותנות לי השראה להמשיך לכתוב עוד שיעורים לפורום

בקשר לתמונה שהעלתי, התלבטתי אם להעלות אותה, מזל שלי שאף אחד לא הבין את הרעיון החולני שמאחורי התמונה

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'דווקא כן.שים לב לתגובת שוגר ושלי'
דווקא כן.שים לב לתגובת שוגר ושלי
26/02/2005 | 01:27
2
לצפיה ב-'הבנתי למרות שבגילי אני עדיין לא'
הבנתי למרות שבגילי אני עדיין לא
27/02/2005 | 00:12
1
אומר להבין את זה... אבל אני "לא אומר" עוד הרבה דברים
אבל למה זה חולני לא הבנתי?

דרך אגב מבחינה טכנית לא הכי אהבתי את התמונה....
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תודה רבה לך'
תודה רבה לך
26/02/2005 | 01:29
לצפיה ב-'|כל הכבוד|להשקעה ולרצון הטוב!אהבתי!'
|כל הכבוד|להשקעה ולרצון הטוב!אהבתי!
26/02/2005 | 08:14
הניסוח גם מעניין והחומר מוגש בצורה טובה,וברורה.
פשוט תענוג.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תודה על השעור '
תודה על השעור
26/02/2005 | 08:20
לצפיה ב-'שיעורי בית '
שיעורי בית
26/02/2005 | 08:29
1
4
כל הכבוד על השיעורים והעברת הידע
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'ודוגמית נוספת'
ודוגמית נוספת
26/02/2005 | 08:30
2
לצפיה ב-'פעם ראשונה בחיי שאני מתכנן תמונה'
פעם ראשונה בחיי שאני מתכנן תמונה
26/02/2005 | 16:08
7
4
אשמח לחוות דעת.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'התחלה טובה'
התחלה טובה
27/02/2005 | 01:23
1
3
לדעתי צריך להכניס עוד אלמנטים לפריים בשביל למלא אותו קצת
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תודה רן ואשמח לבקורת בונה אם יש'
תודה רן ואשמח לבקורת בונה אם יש
27/02/2005 | 22:00
3
לצפיה ב-'יפה מאוד...לטעמי . יאמי...'
יפה מאוד...לטעמי . יאמי...
26/02/2005 | 18:15
1
לצפיה ב-'לרן וג'אזי / מוקדש בשמחה'
לרן וג'אזי / מוקדש בשמחה
26/02/2005 | 23:48
5
7
לניהול הפורום הנחמד והטוב הזה...
מקפיץ את השיעור לפני שיטבע בתהום הנשייה קצת מוקדם מידי...יודע הוא בתאג ליין..אבל בכ'ז...
ניקרא לזה..אההה...."לימוד עצמי"...או "צילום תחושתי"...או "אוטודידקטית / מי צריך שעורים פרונטאליים"...
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מועצת הפירות יצאה באזהרה חמורה'
מועצת הפירות יצאה באזהרה חמורה
27/02/2005 | 00:02
4
4
על עליית מחירי הירקות הצפויה , עקב התעללות מוזרה וקולקטיבית בהם ע'י רבבות אנשים אמש...בחלק מהדיווחים מסתבר שחלקם אף ניסו לצלם ולעטוף עגבניות בקונדומים, וענו לתמיהתם, שהם ניסו לעשות משהו שאיזה רן אחד עוד לא חשב עליו...המשטרה חוקרת...
והנה תרומתי לשעורי הבית...לאן העין מושכת יותר , ומהו הנושא האמיתי פה...חוק השלישים...אנא עארף...
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-' תודה'
תודה
27/02/2005 | 01:21
1
2
אני יעלה תמונת המשך למלפפון עם הקונדום בשביל שתשים לב לרעיון שמאחורי ה..
אבל התוצאות לא באחריותי, אני הזהרתי

התמונה עם הילדה מדליקה, אהבתי את הרעיון..
צילום - אמנות הצילום >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ