לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2769227,692 עוקבים אודות עסקים

פורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם
x
הודעה מהנהלת הפורום
נהלים לגולש בפורום
השימוש בתמונות מותנה ברשות הצלמים ויש עליהן זכויות יוצרים.כל העתקה או שימוש שלא ברשות יש בה הפרת זכויות יוצרים
לפורום מעלים עד 3 תמונות לצלם,באותו השרשור,לאותו היום.כל צלם פותח שרשור תמונות משל עצמו.לא משרשרים לאחרים. הודעות פירסומת ו\או בעלות אופי מסחרי תמחקנה מהפורום,על פי נהלי תפוז.לא תישלח הודעה
הודעות שאינן תמונות-בבקשה לשרשר לשרשור הכללי הנמצא בדף.הודעות נפרדות כאלו עלולות להימחק-לא תישלח הודעה.
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה די חשובה..'
שאלה די חשובה..
31/01/2005 | 01:01
40
113
שלום ;)
אני מצלמת במועדונים ולא מזמן גנבו לי תמצלמה שלי
אז אני קונה עכשיו CANON POWERSHOT PRO1

עכשיו השאלה שלי היא
היא עומדת בתנאי תאורה קשים
כמו חושך וכל מני הגלי עשן והמנורות שבאים מכל מקום
על איזה איסו כדאי לי לצלם במועדון
אני לא צלמת מקצועית.. אני חובבנית+

בקיצור אתם חושבים שהמצלמה תהיה טובה בשבילי
מה הייתרונות והחסרונות שלה
למי שמכיר..
תודה רבה רבה

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'כמה טיפים לצילום בתנאי מועדון לילה'
כמה טיפים לצילום בתנאי מועדון לילה
<< ההודעה הנוכחית
31/01/2005 | 06:29
34
6853
הנה כמה טיפים לכל מי שרוצה להיות צלם מועדונים

1. הויכוח בשימוש במצלמה דיגיטלית או פילמ הוא לא רלוונטי, אלא אם כן אתה צריך לשלוח תמונות לאתר מסויים או לעיתון ובמקרה הזה פשוט נוח יותר לעבוד עם דיגיטלית בעלת שליטה ידנית.

הטיפים מיועדים בעיקר לצלמי אנטרנט או עיתונים מקומיים

2. בכניסה למועדון כדאי לקחת כמה דקות לבחון את הקהל שלך, את המוסיקה, והכי חשוב את סגנון התאורן, האורות והעשן.

3. תפקיד הצלם חוץ מלצלם תמונות יבשות הוא בין השאר להעיר את הקהל, במידה ואתה נתקל באנשים שלא נוח להם מול מצלמות או שעדיין לא נכנסו לאוירת המסיבה, אל תתבייש לצלם 3 או אפילו 4 תמונות לאותו אדם ולצחוק איתו קצת, בדר"כ אנשים משתחררים בתמונה השניה או השלישית.

4. עדיף לא להתווכח עם בן אדם שמסרב לתמונה, בדר"כ יש סיבה טובה מאחורי הסירוב.

5. בנוגע לתאורן, אם תצליחו לקלוט את הראש שלו, עשיתם חצי עבודה.
התאורן דופק הרבה מהתמונות, הוא מוריד תאורה למצב 0 ומעלה אותה למקסימום לפי החשק, הוא גם אחראי על העשן לכן תתרחקו מאזור מכונת העשן תמיד ותמנעו מצילום בזמן הפעלת המכונה, העשן הלבן יוצר קיר לבן כשאור הפלאש פוגע בו.

6. צילום אידיאלי הוא כשהתאורה נמצאת מאחורי המצולם ומאירה את האולם והאנשים.
לכן תמנעו מלצלם אנשים ליד הקיר או כשהתאורה מאחוריכם
תזהרו לא לצלם את קרני הלייזרים בטעות, במקרה שיש לכם מצלמה דיגיטלית לא רפלקס רוב הסיכויים שהמצלמה תשבוק חיים ולא תעבוד יותר לעולם.

7. בתור צלמים אתם משדרים אוירה, לכן כדאי שלא תהיו סגורים עם המצלמה וזהו, אלא תתערבבו עם הקהל שלכם, תצחקו איתו, תרקדו איתו והכי חשוב תדברו איתו.. אלא אם כן אתם רוצים תמונות יבשות של סתם אנשים רוקדים במסיבה.
אנשים שיאהבו אתכם יתנו לכם פוזות של הלייף בלי בושה מהמצלמה.
אם אדם מבקש עוד תמונה תתנו לו אפילו עוד 2 או 3, זה ישתלם בסוף.

8. המלצה שלי, אל תתקעו במקום אחד יותר מדי ואל תסתובבו יותר מדי בתוך הרחבה. מסיבה היא צפופה ואף אחד לא אוהב שמפריעים לו יותר מדי, מה גם שעכשיו בכל מסיבה יש עוד 7 צלמים מאתרים ועיתונים שונים.
תעשה לך הפסקות בין סיבוב לסיבוב

9. צילום מסיבות הוא הצילום הכי לא מבויים או אומנותי שיש, כי זה צילום בזמן לחץ. לכן אל תחשוב איך התמונה צריכה להיות ואיך הפוזה יותר תחמיא או איפה התאורה נמצאת עכשיו והאם העשן פועל באזור או לא, פשוט צלם איך שיוצא וכמה שיותר, בבית תבחר לך את המובחרות ביותר.

10. עיצה חשובה, תזהרי מסיגריות דלוקות, זה כואב מאוד להתקע באחת מהם.
(סתם, בלי קשר לצילום)

11. בקשר לנתונים טכנים של המצלמה, עדיף להשתמש בפלאש חזק חיצוני, אבל ממש לא מחייב, אפשר גם להשתמש בפלאש מובנה אם יש לך דיגיטלית קומפקטית.
מה שכן, רצוי לכוון את הפלאש לבן אדם שאותו את רוצה לצלם בשביל להקפיא רק אותו, ולא לנסות לכוון אותו לכיוון 60 מעלות או 45 מעלות כמו שרוב הצלמים מנסים לעשות.

12. עדיף שתהיה לך עדשה רחבה על המצלמה, יהיה לך יותר נוח לצלם גם ממרחק מאוד קרוב וגם לתפוס יותר פרטים.

13. מהירות ומצמם, אני מכוון מהירות ל 1/4 עם צמצם הכי פתוח באסא 800.
במצלמה דיגיטלית אסא 800 הוא לא שווה ערך לאסא 800 במצלמת פילמ לכן יש פחות גריין.

14. בזמן צילום, בגלל המהירות הנמוכה, אל תזיז את המצלמה במשך שניה גם אחרי הצילום, ככה תוכל קצת להמנע מלהוציא אנשים שקופים או צבועים בירוק כחול וכד'

15. במידה ואת מצלמת לאתר כלשהו.. כדאי שהמצולמים שלכם לא סתם ירקדו ואתם תעמדו מהצד ותצלמו, בצורה הזאת אף אחד לא יכנס לאתר.
אנשים אוהבים לראות את עצמם בפרונט באנטרנט, אז לא להתבייש להגיד לזוג להסתובב אליכם או להגיד לאנשים להתחבר לקבוצות ולעשות פוזות אל מול המצלמה.
(ביניינו, ככה רואים גם יותר את הפרונט של הבחורות המבורכות)

16. עוד טיפ אחרון בנוגע לנתונים, כוונו את ה WB למצב תאורת טונגסטן.

בהצלחה וצילום מהנה

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'לא משתמשים עם פלאש?'
לא משתמשים עם פלאש?
01/02/2005 | 07:19
7
223
לצפיה ב-'למה לא? תקרא סעיף 11'
למה לא? תקרא סעיף 11
01/02/2005 | 12:22
6
138
לצפיה ב-'כלומר טיפים 13 ו-16 אינם עבור פלאש?'
כלומר טיפים 13 ו-16 אינם עבור פלאש?
01/02/2005 | 12:56
5
148
אתה, אישית, השתמשת בפלאש או סמכת על ISO גבוה?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אי אפשר להסתמך על iso'
אי אפשר להסתמך על iso
01/02/2005 | 13:52
4
194
במיוחד כשמדובר במהירות תריס מאוד נמוכה, אם לא תצלם עם פלאש, כל התמונה תהיה מרוחה.. אל תשכח שיש תנועה כל הזמן במועדון, ואנשים רוקדים תמיד.
מהירות של 1/4 תוציא המון אנשים בתנועה בלי אדם אחד בפוקוס

דבר שני, בקשר לנושא הטכני, קשה לי להאמין שהמצלמה שלך תצליח לעשות פוקוס אוטומתי בלי הפלאש, תנאי התאורה הם מאוד חשוכים, לעין הלקטרונית של המצלמה, אין אפשרות להתמקד באופן אוטומתי בלי קצת עזרה.
מי שלא מאמין, יוכל להוריד את הפלאש החיצוני שלו מהמצלמה ולנסות לפקס אוטומתי בתנאי תאורת מועדון.

האסא הגבוה והמהירות הנמוכה נועדו רק כדי להכניס גם קצת מהאוירת רקע של המועדון..
תאמין לי, ממש ממש חשוך במועדון לילה, יש מקרים שגם 1/4 עם 800 אסא לא מספיקים בשביל לצלם את האנשים רוקדים ברקע, לפעמים צריך גם מהירות של שניה.

בשביל להקפיא את האדם שעומד קרוב אליך, אתה חייב להשתמש בפלאש
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'המון תודות, רן. במצלמות סוני יש קרן'
המון תודות, רן. במצלמות סוני יש קרן
01/02/2005 | 14:06
3
108
לייזר שמקרינה על האובייקט רשת שתי וערב, והמצלמה מתפקסת עליה.

הייתי רוצה לבדוק שהבנתי מה שאמרת: מצלמים במועדון עם פלאש וחשיפה של רבע שנייה?

יום טוב לך.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'בטוח שזאת קרן לייזר?'
בטוח שזאת קרן לייזר?
02/02/2005 | 18:54
2
100
עד עכשיו ראיתי רק מנורות LED רגילות....
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'כן, זו קרן לייזר. בלשון המדריך:'
כן, זו קרן לייזר. בלשון המדריך:
02/02/2005 | 19:41
1
95
laser holograms. מעניין מאוד לראות את מבנה הרשת שהקרן יוצרת על האוביקט.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אני מכיר..'
אני מכיר..
02/02/2005 | 22:27
73
פטנט חמוד במצלמות קומפקטיות
נתקלתי בו לפני שנה וחצי במזרח
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אתה סגור על זה???'
אתה סגור על זה???
01/02/2005 | 11:19
12
118
רן אחלה טיפים , כל הכבוד
אבל ...
לא הבנתי את הקטע של הלייזר והשבתת המצלמה,
איזה סיבה למצלמה "לשווק חיים" בגלל קרני הלייזר???
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אין לי מושג למה זה קורה'
אין לי מושג למה זה קורה
01/02/2005 | 12:20
11
141
אני זוכר שהייתי בקולנוע זמיר פעם, והיו ים של לייזרים מכל הכיוונים באיזה ערב מיוחד שהם ארגנו...
ל 3 צלמים הושבת החיישן באותו ערב,
אז הלכתי ושאלתי אחד מהם, הוא אמר לי שהדבר האחרון שהוא זוכר, שנכנס לו לייזר לתוך הצילום והמצלמה פתאום הפסיקה לצלם.
אחרי זה חקרתי קצת ושאלתי צלמי מועדונים בכל מועדון אם זה קרה גם להם.. תאמינו או לא, זה קרה להרבה צלמים שהשתמשו במצלמות דיגיטליות קומפקטיות.
סתם לידע כללי, הבחור מזמיר צילם עם קנון A70

לכל מי שרוצה לצלם מועדונים, זאת חוויה מטורפת וכייף לא נורמלי
צריך רק לשמור על המצלמה
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'גם קראתי על זה.לא זוכרת את ההסבר'
גם קראתי על זה.לא זוכרת את ההסבר
01/02/2005 | 13:42
78
לצפיה ב-'אולי =>'
אולי =>
01/02/2005 | 19:12
9
91
קרן ליזר זאת קרן אור מרוכזת שהומצאה ע"י מעבדות בל שהם המציאו את Unix,את שפת C, את התאים הסולאריים ואבא שלי גם אמר שהוא יודע על חברת Bell שמיצרת מסוקים אבל אני לא בטוח במאה אחוז שיש קשר ביניהן.

בכל מקרה הקרן אור הזאת היא פשוט מרוכזת ולכן העוצמה שלה גדלה פי כמה וכמה מקרן אור רגילה. בגלל זה קרני ליזר יכולות לעוור כי זה כאילו היו מכניסים לעין אור ממש ממש חזק. אז תחשבו על זה שיש קרן אור שגם ככה מאוד מרוכזת ועוד יותר מרכזים אותה על ידי העדשה של המצלמה לנקודה קטנה על החיישן של המצלמה. אני רואה כאן פוטנציאל לדפיקה טוטאלית של החיישן.....
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'הסבר יפה מאסטר . התשובה גם נכונה'
הסבר יפה מאסטר . התשובה גם נכונה
01/02/2005 | 20:22
6
77
הסינים והאמריקאים עובדים כבר כמה שנים (בנפרד) על קרן לייזר שפשוט תשרוף/תסוונר חיישנים של לווינים .

לעקוב אחר לווין זה קל וקרן לייזר בעוצמה מספקת יכולה להוציא מכלל שימוש לווין ריגול ע"י פגיעה בחיישן שלו .
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'זהירות! '
זהירות!
01/02/2005 | 21:10
4
76
משרד הביטחון עוד עלול לסגור לנו את הפורום - אם תמשיך לדבר ככה...
אסור לספר..
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אני כותב מהכלא ..אז אני לא דואג'
אני כותב מהכלא ..אז אני לא דואג
01/02/2005 | 21:16
3
73
לצפיה ב-'אח'שלי, 'סתכל גע ימינה'
אח'שלי, 'סתכל גע ימינה
01/02/2005 | 23:05
2
57
*מנפנף לשלום*
חיחיחי, בן עתלית ובין חיפה כלא 6 הוא שם נימצא, אם תרצה לראות אותי בכלה 6 תמצא אותי ויי לי ויי לי ויי לי, סיגריות מקבלים 5 זה חביבי כלא 6 בכל זאת מעשנים עסמים מטבק של יזרונים ויי לי ויי לי ויי לי, אוקי, הוצאתי את זה..
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'הוא רק בארה"ב'
הוא רק בארה"ב
02/02/2005 | 18:57
1
41
ספק אם הוא רואה את הניפנוף שלך
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'טוב לדעת...'
טוב לדעת...
02/02/2005 | 20:31
38
ננפנף מהר יותר..
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אתה צודק'
אתה צודק
02/02/2005 | 14:03
1
21
ואין קשר בין חברת בל (מסוקים) לבל לברטוריז.
בל לברטוריז המציאה קרוב ל100% של התקשורת הקיימת היום
דיגיטלית ואנלוגית, את הטרנזיסטור ועוד המון דברים.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'זהו באמת זה נראה לי מושג'
זהו באמת זה נראה לי מושג
02/02/2005 | 14:27
18
לא נראה לי הגיוני שהם מתפרסים על כל כך הרבה תחומים.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תודה על הטיפים ושאלה'
תודה על הטיפים ושאלה
02/02/2005 | 08:45
1
69
איך אפשר לצלם במהירות 1/4 במקום שכולם בתנועה?

צילמתי בכמה וכמה מסיבות (לא פאב) משפחתיות במהירויות יותר גבוהות וחלק גדול מהתמונות היו מרוחות  לגמרי. בסוף הגעתי למסקנה שאין ברירה ומשתמש בפלאש.

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'היי עמית'
היי עמית
02/02/2005 | 13:57
58
תודה על האיחולים מההודעה הקודמת :)

בקשר לצילום מסיבות
קודם כל, כדי לצלם במהירות 1/4 ומטה בלי הרבה רעידות, חשוב להשתמש בעדשה רחבה כמה שיותר.
ככל שהעדשה רחבה יותר, כך הרעידות הם מינימליות במהירויות נמוכות.

בקשר לפלאש.. אני מסכים, חובה להשתמש בפלאש בשביל להקפיא את הנושא שנמצא במרחק עד 3 מטר מול המצלמה.
כתבתי את זה גם בטיפים בסעיף 11
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'רן, אני אשמח לעצה...'
רן, אני אשמח לעצה...
02/02/2005 | 16:56
4
68
אני גם מצלמת במועדונים עבור כמה אתרים ואיזה מגזין...
השאלה הנשאלת היא:
מה אני עושה עם "מכת העשן" במועדונים? (לVOX יש מחלה כזאת, הם אוהבים לחנוק את כל המועדון בעשן).
אני נאלצת לצלם אנשים ממרחק של עד 2 מטר כדי שהתמונות תצאנה ברורות.
יש לך איזה טיפ איך אני יכולה לצלם אווירה או קבוצה של 4-5 אנשים ממרחק יותר גדול ועדיין להוציא תמונות ברורות?

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'קודם כל'
קודם כל
02/02/2005 | 17:40
3
53
אני שמח לראות אותך בפורום שלנו

איזה מצלמה ובאיזה עדשה את מצלמת?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'רב תודות על קבלת הפנים :)'
רב תודות על קבלת הפנים :)
02/02/2005 | 19:00
2
53
אני מצלמת במצלמת FUJI FINEPIX S7000
זום אופטי X6, זום דיגיטלי X3.2

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'הסבר'
הסבר
02/02/2005 | 19:22
46
העשן נעשה קיר לבן מפלאשים ולכן חובה לצלם מטווחים קרובים... אין מה לעשות. צריכים לצלם בזמן שיש מעט עשן.
בכל מקרה כדאי לעבוד עם פלאש חיצוני חזק וזה ישר את המצב
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'האפשרות היחידה שלך'
האפשרות היחידה שלך
02/02/2005 | 20:29
47
להמנע כמה שיותר ממסך העשן היא להתקרב כמה שיותר לאנשים
ככל שתהיי יותר קרובה, ככה יהיה לך פחות עשן בדרך, שיחסום לך את אור הפלאש.
גם אני צילמתי מדי פעם בווקס, זה מקום מאוד קטן יחסית ומלא במעשנים בנוסף לכל.
אם את מצלמת קבוצות אנשים ויש לך בעיה עם הזום במצלמה שמכריח אותך להתרחק כמה צעדים אחורה, תעברי למועדון קצת יותר פתוח כמו התאטרון, הזמיר, TLV וכד'.. המקומות האלה יותר גדולים והעשן פחות סמיך.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מדוע קרן הלייזר דופקת חיישנים של'
מדוע קרן הלייזר דופקת חיישנים של
02/02/2005 | 20:54
5
76
מצלמות קומפקטיות בלבד ולא DSLR?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מבחינה טכנית'
מבחינה טכנית
02/02/2005 | 22:31
44
אני באמת לא יודע את הסיבה, רק יודע שזה המצב.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'בגלל המראה'
בגלל המראה
03/02/2005 | 10:09
3
40
החיישן ב DSLR יושב מאחורי המראה. המראה מתרוממת רק בחלקיק השניה של הצילום עצמו.
לעומת זאץ ב P&S, החיישן חשוף תמידית וכל הזמן קולט את האור. (זו הסיבה שיש live preview במצלמות P&S אבל אין ב DSLR).

הסכנה מלייזר בעת שימוש ב D/SLR הוא לעין שלהצלם ולא לחיישן כי האור פוגע במראה ועולה על העינית ומשם לעין.

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אבל עם בזמן הצילום הלייזר פוגע'
אבל עם בזמן הצילום הלייזר פוגע
03/02/2005 | 15:34
2
37
בחיישן....הוא משבית את המצלמה (את החיישן)...
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'יתכן'
יתכן
03/02/2005 | 17:31
1
33
אבל מה הסיכוי שבדיוק כשהמראה תעלה (והתריס יפתח) הלייזר יפגע בחיישן, לעומת P&S שבה החיישן חשוף (ופעיל) באופן קבוע ?

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מה הסיכוי???'
מה הסיכוי???
03/02/2005 | 18:25
25
כל עוד תקפיד לא לצלם לייזרים ולא יקפוץ עליך אחד בהפתעה אז אתה בסדר
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'כמה טיפים לצילום במועדונים'
כמה טיפים לצילום במועדונים
31/01/2005 | 07:11
4
115
אני מצלם הרבה במועדונים לאתר לילה ואני מסכים עם רוב הדברים שאמר קודמי אך עם האסא איני מסכים אני מכוון על 200 אסא ניסיתי 400 ויצא גרייני מאד לכן עובד על אסא 200 מהירות כמו שהבחור אמר 1/4-1/15 אלה פחות או יותר המהירויות כמו כן אני מוסיף לפלאש -מחזק אותו ב =+0.3 ונותן פיצוי חשיפה גם +0.3 כמובן בהופעות אני מגדיל מהירות כי במיהורויות נמוכות ייצא מרוח , אנשים וחבורות סטטיים אפשר במהירות 1/4 אז מתקבלים הצבעים הכי טובים והכי מעניינים.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'נחמד לראות כאן חבר'ה של דייויס'
נחמד לראות כאן חבר'ה של דייויס
31/01/2005 | 16:54
3
61
ודרך אגב.. שימו לב לאייקונים החדשים בתפוז
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'הגם אתה מהחברה של דייויס?'
הגם אתה מהחברה של דייויס?
31/01/2005 | 20:42
2
45
אתה מצלם ללילה או לאתר כלשהו יהיה נחמד לראות תמונות שלך. אני מצלם במועדון הקו מילניום בליין "מנהרת הזמן". ולפני כן באותו הליין שהיה במועדון התכלת.כנס לאתר לילה ותראה תמונות.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אני לא מצלם מועדונים'
אני לא מצלם מועדונים
01/02/2005 | 02:43
1
72
אבל אני חבר טוב של דייויס

הייתי מצלם מדי פעם ב"למון" לפני שנה וחצי בערך..
חוויה לצלם במועדונים, זה שיעור לא רע לכל מי שרוצה להיות צלם.

דרך אגב.. אלדד רפאלי, צלם עיתונאי, התחיל בתור צלם מועדונים למגזין לילה.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'ואי תודה..'
ואי תודה..
01/02/2005 | 14:57
46
עזרתם לי המוןןן במיוחד רן רפאל ועוזיאל... :))))
צילום - אמנות הצילום >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ