הצילו! הצילו! הצילו! הצילו! הצילו!

Operation Ivy

New member
הצילו! הצילו! הצילו! הצילו! הצילו!

מחקתי בטעות תמונות שלא הייתי אמורה למחוק מהכרטיס, ואלה היו תמונות מאוד חשובות!! אני צריכה דחוף את הכרטיס כי אני בצילומים של הסרט גמר שלי ומאוד חשוב לי לתעד ולצלם בסט. איך אפשר לשחזר תמונות שנמחקו מהכרטיס?? *אם זה חשוב אז יש עדיין בכרטיס תמונות שלא הורדתי למחשב תודה לימור.

z s 2

New member
אההה...רגע...ממה שאמת אני הבנתי

שהורדת חלק מהתמונות מהכרטיס למחשב , והן נימחקו מהכרטיס...למה את צריכה תמונות שנימצאות במחשב שלך , והן בסדר גמור , גם בכרטיס ?...הרי תוכלי להוריד אותן על דיסק , ולעשות מה שתירצי בהן... ואם את דוקא צריכה אותן משום מה בכרטיס המצלמה , וממש לא ברור לי למה , את בעצם שואלת אם אפשר להעביר תמונות מהמחשב למצלמה ?...נידמה לי שזה אפשרי , אבל נחץ ציוד מיוחד ותוכנה לכך , ולא בכל המצלמות... מקווה שיעזרו לך פה , אבל כדאי מאוד שתעלי ת'שאלה גם בפורום ציוד טכני... ותראי שיהיה בסדר בסוף...

Operation Ivy

New member
לא זה לא המקרה

מחקתי בטעות תמונות שלא העברתי עדיין למחשב, ואותן אני רוצה לשחזר. תודה בכל מקרה עזררררהה

לא חושבת שצריך

תוכנה מיוחדת וציוד שכזה פרט לחיבור USB שכן אנו משתמשים בכרטיסי זכרון שגם פאלם משתמש בהם ועוד כמה סוגים של מכשירי חשמל. ניתן אפילו להעביר שיר MP3 לתך כרטיס כשהוא נמצא בתוך מצלמה, לחבר את המצלמה למחשב אחר ולהעביר את השיר מהכרטיס. היו לי כמה מצלמות ובאף אחת מהן לא הייתה לי בעיה להחדיר לכרטיס תמונות מהמחשב.

מגדיאל

New member
יש לי תוכנה שמשחזרת קבצים מחוקים,

אם לא שמרת מאז המחיקה תמונות אחרות על הכרטיס.

Operation Ivy

New member
לא שמרתי מאז המחיקה

יש סיכוי שאתה שולח לי את התוכנה? אני שולחת את האימייל במסרים תודה.

מגדיאל

New member
לצערי זו אינה תוכנה חינמית. תוכלי

אבל לשלוח את כרטיס הזיכרון אליי.

masterboy

New member
שתי אפשרויות

אחת שתחפש באתר downloads.com את התוכנה Handy Recovery 1.0 שאני משתמש בה והיא מאוד טובה(אולי אפילו יצאה גרסה יותר מתקדמת) והיא גם חינמית. אפשרות שניה היא שתחפש בפורום את התוכנה DIR שהרבה בפורום משתמשים בה וכמה פעמים נתנו פה לינקים אליה

Operation Ivy

New member
תודה רבה!

אני מורידה את התוכנה Handy Recovery 2.0 זה בעיה לשחזר את התמונות אם יש על הכרטיס תמונות שעדיין לא הורדתי למחשב?

masterboy

New member
אין בעיה

אם המצלמה מזוהה ככונן נייד תוכלי לשחזר את התמונות עם התוכנה.

צלמניה

New member
מצב קישור

http://www.jugend.co.il/katavot/showquestion.asp?faq=25&fldauto=398 בהצלחה בשיחזור

Operation Ivy

New member
תודה !

רק חשוב לי לדעת, זה בעיה לשחזר את התמונות כאשר יש עוד תמונות על הכרטיס?

מגדיאל

New member
התוכנה אינה נוגעת בכרטיס עצמו, אלא

פועלת בתוך זיכרון המחשב. מוצגות בפניך כל התמונות שבכרטיס כשהן ממוזערות, ואת בוחרת את התמונות שאת רוצה לשמור. התמונות הממוחזרות נשמרות ישירות על הכונן הקשיח. בתום השחזור והשמירה כדאי לך לפרמט את הזיכרון.

הוספתי.צודק.עזר לך ויעזור לאחרים

וכעת במקום בולט עוד יותר-בטאגליינס. רק אל תשכחו להפנות אנשים לשם.כבר אין צורך לענות שוב ושוב

למעלה