בקשר להיסטוריה של הצילום

בבר

New member
../images/Emo53.gifבקשר להיסטוריה של הצילום../images/Emo70.gif

אני מקווה מאוד שהגעתי למקום הנכון... אני צריכה להגיש את פרוייקט הצילום הסופי שלי לתואר ב-2/1 הקרב ובא והחלק המעשי מוכן אך צריך לעשות חלק עיוני קטן ואת זה לא התחלתי ואשמח עם תעזרו לי ותכתבו לי איפה ניתן למצוא מידע על ההיסטוריה של צילום הסטילס וצילום תיעודי בעברית אם אפשר!!! תודה מראש
ושבת שלום, עינב.

בבר

New member
כן ואין כלום !!!!

לא מצאתי בקישורים שום דבר שנוגע למה שאני צריכה! וחשבתי שתעזרו פה יותר...

סבלנות-לא כולם רוצים לחפש ב10 בלילה

הנה קישור אחד,לדוגמה, וקישור שני ופה-דף מלא קישורים מחיפוש פשוט.פשוט מקלידים למנוע החיפוש את: History of Photography .קלי קלות. בהצלחה. (עבודה-קריאה-סיכום ותקצירים-באחריותך
)

בבר

New member
תודה רבה../images/Emo142.gif

שאלה קטנה- יש ספרים ואתרים בעברית?

בבקשה וכן,אך יש לקנות אותם (ספרים)

קיימים מילונים מקוונים,נדמה לי בבילון,ויש אחרים,שניתן לתרגם בעזרתם לעברית אתרים שלמים,און ליין ובנוחות מקסימלית. לדעתי עדיף תמיד המקור,בעברית החומר דל עד דל מאוד,גם בספרות הקיימת.סיפרות המקור עשירה ומגוונת,ואם תציצי באמזון ברשימת ספרי הצילום הקיימים שם תוכלי לראות את הפערים וכמה מעט מתרגמים פה בארץ(ממש ספרים ספורים,לעומת מאות רבות שקיימים).

קישורים נוספים

כאן, אתר נחמד שכולל פרט להסטוריה וסקירת צלמים גם דברים נוספים מעניינים הקשורים לצילום, וקצת יותר רישמי,השם דגש על הצד הטכני וסוגי מצלמות ויש עוד המון... בהצלחה.

והקישור שנשמט-ממצלמת החור הראשונה

ההסטוריה של הצילום (זה בכלל אתר מעניין עם שאלות ותשובות כמעט בכל נושא קיים,אז כדאי שיהיה במועדפים של כל אחד,לדעתי)

בבר

New member
שני האתרים האחרונים מעולים../images/Emo70.gif

הרבה תודה רבה!!!!!!!!!!!!!!

ran refael

New member
הספר הכי טוב שיש כיום

נקרא "תולדות הצילום" של מייקל לנגפורד בהוצאת "פוקוס" הוא כולל את כל הסטורית צילום הסטילס משנת 1839 ועד שנות 1960 בערך אפשר למצוא שם כתבות על צלמים קלסיים ומאמרים על צילום תעודי ועוד טיפים על טכניקות צילום וכד'.. אין אתר שמשתווה לידע בספר הזה, לא משנה כמה אתרים תצליחי לתרגם. המחיר של הספר בסביבות 80 שח" יכול להיות שניתן למצוא אותו גם בספריה

למעלה