פרייז!

subotaj

New member
פרייז!

לתפוס את הרגע בהשראת גלעד בנארי. בתמונה אחותי בת ה-8

subotaj

New member
נורא מצטער בתמונה הקודמת...

מצאתי תמונה כפולה, אז מהר החלפתי אותה. מצטער על זיבול. אשמח לתגובות כרגיל!

z s 2

New member
הרעיון למצות דמות במיליון תמונות

מרוכזות נחמד...אבל דורש עיניין מיוחד ואישי באובייקט עצמו .ז'א זה טוב לצרכי מישפחה , אבל לא רואה בזה שום רבותא מעבר...חלק מהתמונות גם מעוותות, אגב... נחמד .

נחמד ואפילו מענין יותר מאשר כל אחת

מהתמונות כשהיא בודדת.אני רואה בזה סוג של הומור.הייתי מגדילה ותולה על הקיר.

אה,ואם כבר-אז הסבר:איך עשית את זה?

תוכנה ושלבי ביצוע אם לא קשה ומוכן לשתף.(בא לי להכין כזאת לבת שלי
) תודה.

גמני חושבת כמו ג'אזי

העבודה מאוד מעניינת יצאה נחמדה מאוד לדעתי וזה מזכיר לי תקליט של אחד הפסטיגלים של חיפה מלפני שנים רבות שעשו עדין יש לי אותו תקליט מעידן הפטפון כמובן נחמד שמתחילים לחזור לאמנות של שנות השבעים אהבתי את התמונה כי היא מזכירה לי את שנות הילדות היפות שלי משנות השבעים

subotaj

New member
../images/Emo13.gif אז ככה...

פשוט אמרתי לאחותי רוצה תמונה מגניבה? כמובן שהיא הסכימה, לקחתי את הפוג'י S5000 אמרתי לה תעשי פרצופים 8 דקות יצאו 80 תמונות. אחרי זה סיננתי ל-36 הפכתי אותם לשחור לבן + ליבלס בפוטושופ, והקטנתי את הרזולוציה ל- 120X104. אתם יכולים להשתמש בתמונה שלי כתבנית! תודה על התגובות

אילוניק

New member
אחרי הסינון וההקטנה

איך אוחדו כל התמונות לאחת לא הבנתי אם אפשר הסבר נוסף

ganooov

New member
למה יש פוטושופ?

אפשר לעשות את זה אפילו בצייר.. מקטינים את כל התמונות לגודל אחיד (נגיד 50X50. זה יהיה פיצי, אבל לצורךך ההסבר..), ומדביקים בתוך תמונה חדשה. רצוי ומומלץ להשתמש בגריד די שההפרשים יהיו אחידים. פשוט וקל. הביצוע כאן יפה
.

אילוניק

New member
ראשית תודה

ולמה יש פוטושופ ? אחד שנוכל לבזבז כסף לקנות אותו ושנית שנוכל ללמוד להשתמש בפונקציות לא יודע מה איתך אני לא נולדתי עם הידע הזה ומידי פעם מוסיף עוד נידבך לידע שלי אם בעזרת חברי הפורום ואם ע"י לימוד עצמי לצערי לא מצליח למצוא זמן ולצאת ללמוד בצורה מסודרת בקורס מקצועי ותודה לך

ganooov

New member
המממממ..

פוטושופ זה שם כולל לתוכנות עיבוד תמונה. ישנן כאלו גם חינמיות. בכל אופן, חבל - זה ידע די נחוץ בצילום.. להקקטין ולהדביק..
בהצלחה!

masterboy

New member
פוטושופ זה לא שם כולל

PhotoShop זאת תוכנה לעיבוד תמונה של Adobe(מבטאים אדובי) עכשיו התוכנה בגרסה השמינית שלה והשם שלה זה CS. התוכנה עולה 650$ אבל זה בכלל לא בעיה להשיג אותה במחיר יותר נמוך. הם פחות או יותר עושים הנחה לכל מי שהם רואים שרוצה את התוכנה שלהם אבל זקוק(באמת) להנחה.

אילוניק

New member
ganooov מקווה שיום יבוא ושאת

תזדקקי לעזרה ממישהו שמבין יותר טוב ממך לא תקבלי את התשובה שנתת לי בטח לא עם פרצוף עקום
אבל האמת לפעמים ולמרות שאני באמת לא כזה מה אפשר לצפות מילדה בת 17 שיהיה לך חג שמח

ganooov

New member
אילוניק,

עיקמתי פרצוף במעין עצב.. מצטער - אבל מעולם לא הצלחתי להסביר פוטושופ למי שלא יודע את הבסיס.. הסברים הם לא התחום שלי.. (ואגב, אני בן
). וחוצמזה, PS זה כן שם כולל לתוכנות עיבוד. "טיפול ב-PS" יכול להיות גם בפיינטשופ.

masterboy

New member
אתה טועה לגבי הקטע של פוטושופ

ואני אומר לך את זה בתור אחד שעבד לא פעם ולא פעמיים אצל חברות עם פוטושופ ואני מלמד פוטושופ ואני כבר הרבה זמן בתחום של גרפיקה

ganooov

New member
אתה לא בדיוק בכיוון.

אני מדבר על איך מתייחסים לזה מי שמתעסקים בתוכנות עיבוד תמונה לשיפור תמונות. ככה זה בצילום, ברוב המקומות שאני מפרסם בהם, כך זה גם בתלת מימד, לדוגמה. השם תופס, בעיקר כי זאת התוכנה הטובה ביותר והנפוצה ביותר אצל המקצוענים=חובבים כבדים. אתה אומר עיבוד PS, אתה מתכוון למשהו מאוד ברור, אבל זה לא חייב להיות דווקא ב-PS. להתווכח על זה זה מגוחך לחלוטין. אין שום סיבה שבעולם להתווכח על עובדות
.

masterboy

New member
מיילא היית כותב לי את זה בהודעה

פרטית... אבל ככה לעשות לעצמך בושות מול כל הפורום? אני מלמד פוטושופ ועובד עם פוטושופ אני כבר תקופה ארוכה מתעסק בכל התחום הזה של הגרפיקה הממוחשבת(ויש גם המלצות
) אם אתה רוצה להגיד למישהו שהוא לא בכיוון נסה מישהו אחר

ganooov

New member
אתה לא הבנת אותי,

ולא הבנת אותי שוב. אני מדבר איתך על עובדות פשוטות. אם אתה רוצה לשאול אדם אם הוא השתמש בעיבוד תמונה ממוחשב, לרוב תשאל אותו האם הוא העביר את התמונה ב-PS, לא? ככה זה בדרך כלל. ויכוח על זה הוא דבר מטופש.

למעלה