לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2769327,693 עוקבים אודות עסקים

פורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם
x
הודעה מהנהלת הפורום
נהלים לגולש בפורום
השימוש בתמונות מותנה ברשות הצלמים ויש עליהן זכויות יוצרים.כל העתקה או שימוש שלא ברשות יש בה הפרת זכויות יוצרים
לפורום מעלים עד 3 תמונות לצלם,באותו השרשור,לאותו היום.כל צלם פותח שרשור תמונות משל עצמו.לא משרשרים לאחרים. הודעות פירסומת ו\או בעלות אופי מסחרי תמחקנה מהפורום,על פי נהלי תפוז.לא תישלח הודעה
הודעות שאינן תמונות-בבקשה לשרשר לשרשור הכללי הנמצא בדף.הודעות נפרדות כאלו עלולות להימחק-לא תישלח הודעה.
המשך >>

לצפיה ב-'פרייז!'
פרייז!
08/12/2004 | 10:28
49
10
לתפוס את הרגע
בהשראת גלעד בנארי.

בתמונה אחותי בת ה-8
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'נורא מצטער בתמונה הקודמת...'
נורא מצטער בתמונה הקודמת...
<< ההודעה הנוכחית
08/12/2004 | 11:41
33
37
מצאתי תמונה כפולה, אז מהר החלפתי אותה.
מצטער על זיבול.

אשמח לתגובות כרגיל!
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'הרעיון למצות דמות במיליון תמונות'
הרעיון למצות דמות במיליון תמונות
08/12/2004 | 13:24
1
10
מרוכזות נחמד...אבל דורש עיניין מיוחד ואישי באובייקט עצמו .ז'א זה טוב לצרכי מישפחה , אבל לא רואה בזה שום רבותא מעבר...חלק מהתמונות גם מעוותות, אגב...
נחמד .
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'נחמד ואפילו מענין יותר מאשר כל אחת'
נחמד ואפילו מענין יותר מאשר כל אחת
08/12/2004 | 15:09
29
6
מהתמונות כשהיא בודדת.אני רואה בזה סוג של הומור.הייתי מגדילה ותולה על הקיר.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אה,ואם כבר-אז הסבר:איך עשית את זה?'
אה,ואם כבר-אז הסבר:איך עשית את זה?
08/12/2004 | 15:32
1
3
תוכנה ושלבי ביצוע
אם לא קשה ומוכן לשתף.(בא לי להכין כזאת לבת שלי)
תודה.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'גמני חושבת כמו ג'אזי'
גמני חושבת כמו ג'אזי
10/12/2004 | 18:55
4
העבודה מאוד מעניינת יצאה נחמדה מאוד לדעתי וזה מזכיר לי תקליט של אחד הפסטיגלים של חיפה מלפני שנים רבות שעשו עדין יש לי אותו תקליט מעידן הפטפון כמובן נחמד שמתחילים לחזור לאמנות של שנות השבעים אהבתי את התמונה כי היא מזכירה לי את שנות הילדות היפות שלי משנות השבעים
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-' אז ככה...'
אז ככה...
08/12/2004 | 16:00
26
3
פשוט אמרתי לאחותי רוצה תמונה מגניבה?
כמובן שהיא הסכימה, לקחתי את הפוג'י S5000 אמרתי לה תעשי פרצופים
8 דקות יצאו 80 תמונות.
אחרי זה סיננתי ל-36 הפכתי אותם לשחור לבן + ליבלס בפוטושופ,
והקטנתי את הרזולוציה ל- 120X104.

אתם יכולים להשתמש בתמונה שלי כתבנית!
תודה על התגובות
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
08/12/2004 | 17:14
3
לצפיה ב-'אחרי הסינון וההקטנה'
אחרי הסינון וההקטנה
08/12/2004 | 22:40
24
2
איך אוחדו כל התמונות לאחת לא הבנתי

אם אפשר הסבר נוסף
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'למה יש פוטושופ?'
למה יש פוטושופ?
09/12/2004 | 03:20
23
2
אפשר לעשות את זה אפילו בצייר..

מקטינים את כל התמונות לגודל אחיד (נגיד 50X50. זה יהיה פיצי, אבל לצורךך ההסבר..), ומדביקים בתוך תמונה חדשה.
רצוי ומומלץ להשתמש בגריד די שההפרשים יהיו אחידים.

פשוט וקל.

הביצוע כאן יפה .
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'ראשית תודה'
ראשית תודה
09/12/2004 | 09:20
21
1
ולמה יש פוטושופ ?

אחד שנוכל לבזבז כסף לקנות אותו

ושנית שנוכל ללמוד להשתמש בפונקציות

לא יודע מה איתך אני לא נולדתי עם הידע הזה

ומידי פעם מוסיף עוד נידבך לידע שלי אם בעזרת חברי הפורום

ואם ע"י לימוד עצמי

לצערי לא מצליח למצוא זמן ולצאת ללמוד בצורה מסודרת בקורס מקצועי

ותודה לך
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'המממממ..'
המממממ..
09/12/2004 | 10:38
11
2
פוטושופ זה שם כולל לתוכנות עיבוד תמונה. ישנן כאלו גם חינמיות.

בכל אופן, חבל - זה ידע די נחוץ בצילום.. להקקטין ולהדביק..

בהצלחה!
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'פוטושופ זה לא שם כולל'
פוטושופ זה לא שם כולל
09/12/2004 | 14:36
2
PhotoShop זאת תוכנה לעיבוד תמונה של Adobe(מבטאים אדובי)
עכשיו התוכנה בגרסה השמינית שלה והשם שלה זה CS.

התוכנה עולה 650$ אבל זה בכלל לא בעיה להשיג אותה במחיר יותר נמוך. הם פחות או יותר עושים הנחה לכל מי שהם רואים שרוצה את התוכנה שלהם אבל זקוק(באמת) להנחה.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'ganooov מקווה שיום יבוא ושאת'
ganooov מקווה שיום יבוא ושאת
09/12/2004 | 23:17
9
2
תזדקקי לעזרה ממישהו שמבין יותר טוב ממך לא תקבלי את התשובה שנתת לי

בטח לא עם פרצוף עקום

אבל האמת לפעמים ולמרות שאני באמת לא כזה מה אפשר לצפות מילדה בת 17

שיהיה לך חג שמח
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אילוניק,'
אילוניק,
10/12/2004 | 00:42
8
2
עיקמתי פרצוף במעין עצב.. מצטער - אבל מעולם לא הצלחתי להסביר פוטושופ למי שלא יודע את הבסיס.. הסברים הם לא התחום שלי.. (ואגב, אני בן ).

וחוצמזה, PS זה כן שם כולל לתוכנות עיבוד. "טיפול ב-PS" יכול להיות גם בפיינטשופ.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אתה טועה לגבי הקטע של פוטושופ'
אתה טועה לגבי הקטע של פוטושופ
10/12/2004 | 01:06
6
2
ואני אומר לך את זה בתור אחד שעבד לא פעם ולא פעמיים אצל חברות עם פוטושופ ואני מלמד פוטושופ ואני כבר הרבה זמן בתחום של גרפיקה
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אתה לא בדיוק בכיוון.'
אתה לא בדיוק בכיוון.
10/12/2004 | 01:35
5
2
אני מדבר על איך מתייחסים לזה מי שמתעסקים בתוכנות עיבוד תמונה לשיפור תמונות.
ככה זה בצילום, ברוב המקומות שאני מפרסם בהם, כך זה גם בתלת מימד, לדוגמה.
השם תופס, בעיקר כי זאת התוכנה הטובה ביותר והנפוצה ביותר אצל המקצוענים=חובבים כבדים.

אתה אומר עיבוד PS, אתה מתכוון למשהו מאוד ברור, אבל זה לא חייב להיות דווקא ב-PS.
להתווכח על זה זה מגוחך לחלוטין. אין שום סיבה שבעולם להתווכח על עובדות .
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מיילא היית כותב לי את זה בהודעה'
מיילא היית כותב לי את זה בהודעה
10/12/2004 | 01:42
4
פרטית... אבל ככה לעשות לעצמך בושות מול כל הפורום?
אני מלמד פוטושופ ועובד עם פוטושופ אני כבר תקופה ארוכה מתעסק בכל התחום הזה של הגרפיקה הממוחשבת(ויש גם המלצות )
אם אתה רוצה להגיד למישהו שהוא לא בכיוון נסה מישהו אחר
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אתה לא הבנת אותי,'
אתה לא הבנת אותי,
10/12/2004 | 02:26
3
1
ולא הבנת אותי שוב.

אני מדבר איתך על עובדות פשוטות.
אם אתה רוצה לשאול אדם אם הוא השתמש בעיבוד תמונה ממוחשב, לרוב תשאל אותו האם הוא העביר את התמונה ב-PS, לא?
ככה זה בדרך כלל. ויכוח על זה הוא דבר מטופש.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מכות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! '
מכות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10/12/2004 | 02:58
2
1
" אם אתה רוצה לשאול אדם אם הוא השתמש בעיבוד תמונה ממוחשב, לרוב תשאל אותו האם הוא העביר את התמונה ב-PS, לא?"
לא!
זה כמו שתגיד שבשביל לשאול מישהו אם יש לו מכונית אתה תשאל אותו אם יש לו פורד. פורד זה שם פרטי של מכונית ולא שם כולל למכוניות. ואותו דבר עם פוטושופ! פוטושופ זה שם פרטי של תוכנת עריכה. זה לא שם כולל לכל תוכנות העריכה!!! וזה גם לא שם לסוג של עריכה.

קורה שאני טועה מידי פעם אבל במקרה הזה תאמין לי שאני יודע על מה אני מדבר.

נראה לי שיהיה לך יותר קל להסביר לרועה צאן שכיבשה זה שם כולל לחיות
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תגיד,'
תגיד,
10/12/2004 | 03:24
1
אתה שואל אדם אם הוא הולך לקנות קרחון או קרטיב?

יש מקרים, די הרבה, שבהם שם של מוצר, לוגו, הופך להיות שם כולל לכל סדרת המוצרים הדומים לו.

אני לא אומר שזה שם כולל לתוכנות עריכה. לא במובן הזה. אני אומר את זה במובן הזה שאתה אומר עריכה פוטושופית. מכות!!!!
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אבל במקרה הזה זה לא ככה'
אבל במקרה הזה זה לא ככה
10/12/2004 | 14:12
1
פשוט הבנת את זה לא נכון ואתה נעול על זה.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'סליחה על הבילבול במין'
סליחה על הבילבול במין
10/12/2004 | 09:30
2
לא התכוונתי לפגוע כמובן

חג שמח וסופ"ש ניפלא
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אתר מצויין ללמודפוטושופ'
אתר מצויין ללמודפוטושופ
09/12/2004 | 11:03
8
1
לכל המעוניין , הנה אתר נחמד ללימוד פוטושופ , במיוחד למתחילים...איריס , אפשר להעלות לתאגליין...
תהנו ...
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'כל הנושא מטוגלן והאתר שהעלית'
כל הנושא מטוגלן והאתר שהעלית
09/12/2004 | 11:08
1
נמצא בקישורי הקבע של פורום גרפיקה ודפוס (שם גם אמור להיות)
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'והנה תמונה שאהבתי מהגלריה שם...'
והנה תמונה שאהבתי מהגלריה שם...
09/12/2004 | 11:09
5
1
עושה חשק לשחק עם זה...
couch potatos
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'למה 'נדחפה' דווקא פה? לא שייך!'
למה 'נדחפה' דווקא פה? לא שייך!
09/12/2004 | 11:10
4
1
לצפיה ב-'לא יודע איריס...נידמה לי שבתחום'
לא יודע איריס...נידמה לי שבתחום
09/12/2004 | 11:25
3
אומנותי כדאי לבחור במגמת סגנון דיון פתוח ורחב , לעומת צימצום ומיסגור השיחה..זה נכון גם לגבי הבדיחה עם הג'יראף...הרי פוטושופ איננו בדיוק מנותק מהווית הצילום...לא הבעתי את דעתי על מרכז הליכוד היום...
זאת לא ביקורת עליך, זאת מגמה שניראית לי טיבעית וחיובית להעשרת השיח והדיון בפורום כזה .
מה דעתך ?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תקרא את דבר המנהל-לא נהוג להתפרץ'
תקרא את דבר המנהל-לא נהוג להתפרץ
09/12/2004 | 11:34
2
לשרשור העוסק ביצירה של צלם בפורום ולהוסיף לשם דוגמאות משלך-כי השרשור עוסק אך ורק ביצירה של אותו הצלם.

לעומת זאת,

אם זה היה שרשור הפתוח לדיון - כמובן שאתה צודק.ואתה מוזמן לפתוח טופיק נפרד לדיון,וגם להנחות אותו.ברצינות.

('ההתפרצות' שלך לשרשור 'פרטי' מפנה את הכיוון מהיצירה והתמונה שהועלתה לכיוונים אחרים-אני במקום הצלם הייתי נעלבת עד עימקי נשמתי!כי :פתחתי דיון לגבי הצילומים שלי-ופתאום עוסקים באחרת-של מישהו אחר!
לא לכך הכוונה!
בכל שרשור עוסקים בהתייחסות לתמונות ולרעיונות של פותח השרשור.כך זה מקובל כאן-והחדשים מוזמנים להשתלב בהתאם.
ובכלל-את כל זה רוצה למחוק בשלב מאוחר יותר-גם בגלל שהרעיון הוכנס לקישורים תחת כותרת מסוימת-וכל דיון שלא קשור מקלקל כאן.
מקווה שכעת מובן.
יום טוב)
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'טוב . עיניין של השקפה , וסיגנון .'
טוב . עיניין של השקפה , וסיגנון .
09/12/2004 | 11:43
1
לא מסכים עם השקפתך , אבל מקבל אותה כמובן , והתאים עצמי אליה .
כשלעצמי, אשמח מאוד אם סידרה שלי תעלה אסוציאציות מישניות , ותעבור לכיווני דיון נוספים בטבעיות...זהו אופי שיחה פתוחה...אבל יתרונות וחסרונות לכל סיגנון .אין בעיה .
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
09/12/2004 | 12:35
לצפיה ב-'מקדיש את התמונה לגנוב'
מקדיש את התמונה לגנוב
10/12/2004 | 18:00
2
אבל מודה מקרב לב למרגל האפור (DARK SPY ) על עזרתו ותמיכתו עד שהצלחתי גם אני ליצור תמונה משל עצמי

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'יפה! ממש נראה פוסטר על הקיר.'
יפה! ממש נראה פוסטר על הקיר.
08/12/2004 | 15:30
1
אם זה היה מישהו אישי מהמשפחה - הייתי משתמש בגלוית שנה טובה, חג שמח או כל דבר אחר.

יפה!
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אהבתי'
אהבתי
08/12/2004 | 16:07
רעיון ממש יפה...ומחווה יפה

שרית
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'רעיון אדיר. התלהבתי מאד'
רעיון אדיר. התלהבתי מאד
08/12/2004 | 17:11
2
אני בהחלט אנסה גם כן משהו דומה. שיווו זה דורש שכנוע של הילדים וקצת עבודה אבל פשוט גאוני.
כמה דברים שאפשר ללמוד מהפורום הזה. מצטער ששבועיים לא הייתי.
חג שמח
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'למען האמת זה דורש לא כזה...'
למען האמת זה דורש לא כזה...
08/12/2004 | 17:13
1
לצפיה ב-'אתה יכול להסביר איך בדיוק עושים'
אתה יכול להסביר איך בדיוק עושים
08/12/2004 | 21:35
לצפיה ב-'אהבתי מאוד.....'
אהבתי מאוד.....
08/12/2004 | 17:36
העין פשוט לא מפסיקה להיתרוצץ על כל התמונה..... באמת להגדיל למסגר ולתלות בסלון.......
אני אנסה לעשות משהו כזה בעצמי מתישהו....
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מקסים. פשוט כך.'
מקסים. פשוט כך.
08/12/2004 | 17:38
הצלחת, כצלם, ליצור קשר טוב עם אחותך. היא משתפת פעולה ומצטלמת נהדר. מעבר לכך, חלק מהצילומים אמנם עומדים בפני עצמם, אבל מה שבחרת לעשות שונה ומעניין מאוד. טוב גם שהכנסת תמונות שונות, כמו אלו ה"סגורות" יותר.
העבודה שלך מאוד הזכירה לי משהו שעשיתי פעם עם פילם דווקא, כשכל הפריימים בפילם (6X6) יצרו תמונה אחת משעשעת...

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'רעיון מקורי'
רעיון מקורי
08/12/2004 | 19:50
1
מאד אהבתי. אשמח גם לראות תמונה אחת בגודלה הטבעי...
חוץ משה האם תוכל לתת לי לינק לתמונה של גלעד?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מקסים'
מקסים
08/12/2004 | 22:25
לצפיה ב-'פשוט רעיון גאוני אהבתי'
פשוט רעיון גאוני אהבתי
09/12/2004 | 00:09
1
לצפיה ב-'לסרגיי - הערות על תאורה...'
לסרגיי - הערות על תאורה...
09/12/2004 | 08:08
1
אחלה רעיון !!! יצא 10. אהבתי מאוד ומתכוון לאמץ את הרעיון (ברשותך).

שים לב לכך שבחלק מהתמונות יש צל בצידה השמאלי של הדמות. תאורת נגד הייתה פותרת בעיה קטנה זו שקצת מציקה לי בעין וחוץ ממנה - מושלם!
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'נ ה ד ר !!! מאמצת (ברשותך, כמובן)'
נ ה ד ר !!! מאמצת (ברשותך, כמובן)
09/12/2004 | 09:57
רעיון נפלא לראש השנה, פסח, שבועות וכו'..
לסבים.
נהדר.
שלא לדבר על גלויית שנה טובה. למשל.
כל הכבוד!
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'מקסים!'
מקסים!
10/12/2004 | 14:34

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ