לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2769327,693 עוקבים אודות עסקים

פורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם
x
הודעה מהנהלת הפורום
נהלים לגולש בפורום
השימוש בתמונות מותנה ברשות הצלמים ויש עליהן זכויות יוצרים.כל העתקה או שימוש שלא ברשות יש בה הפרת זכויות יוצרים
לפורום מעלים עד 3 תמונות לצלם,באותו השרשור,לאותו היום.כל צלם פותח שרשור תמונות משל עצמו.לא משרשרים לאחרים. הודעות פירסומת ו\או בעלות אופי מסחרי תמחקנה מהפורום,על פי נהלי תפוז.לא תישלח הודעה
הודעות שאינן תמונות-בבקשה לשרשר לשרשור הכללי הנמצא בדף.הודעות נפרדות כאלו עלולות להימחק-לא תישלח הודעה.
המשך >>

לצפיה ב-'שבת שלום חברי פורום יקרים'
שבת שלום חברי פורום יקרים
<< ההודעה הנוכחית
06/11/2004 | 18:06
27
54
לאחרונה גלשתי במספר לא מבוטל של אתרי צילום במיוחד של צלמי טבע ונוף
החלטתי לעלות את הקישורים לאתרים הטובים שמצאו חן בעייני ביותר.

adams gibbs
הישראלי גיא טל
הפלשתינאי יוסאף כאנפאר

ואתרים נוספים ששווים הצצה:
http://www.members.shaw.ca/magicallight
http://www.mgordonphotography.com/index.html
http://www.paulschilliger.com
http://www.worldvisionsphoto.com/main.html
http://www.geoffmurray.com/index.htm

תהנו
צילום - אמנות הצילום >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'להמלצות.יקושר ויודבק'
להמלצות.יקושר ויודבק
06/11/2004 | 18:45
1
2
אולי יוסיפו כאן עוד המלצות דומות.
אפשר ללמוד המון מהתבוננות באתרים כאלו.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'צלמת נוף גדולה,'
צלמת נוף גדולה,
07/11/2004 | 06:53
7
לא רק נוף, אבל בעיקר נוף ודברים שקשורים: aquapell.

איכותית, מעניינת, ומאוד חשוב - הפריצה הגדולה עוד לפניה (והיא לא צעירה במיוחד ).
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'גם אני בקטגוריה הזאת '
גם אני בקטגוריה הזאת
06/11/2004 | 20:21
9
9
במיוחד עכשיו עם 2 עדשות שצריכות להגיע
SIGMA 18-125mm
ו-SIGMA 50mm Macro 1:1 + CloseUp Filter +5

צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'למה את ה 50 ולא את ה 105?'
למה את ה 50 ולא את ה 105?
06/11/2004 | 23:25
2
לצפיה ב-'גיאו,'
גיאו,
07/11/2004 | 06:56
7
3
א. באמת למה לא את ה-105?
ב. לא מפריע לך שעדשת 18-125 היא לא בדיוק הדבר הכי טוב בעולם מבחינת איכות אופטיקה?
אם יש לך כסף, מבחינתי די ברור שעדיף עדשות פחות גמישות ויותר ייעודיות, ואם באמת צריך - אז 20-200 עם F2.8 מספקת הגמישות האופטימלית .
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אני אענה לשניכם יחד...'
אני אענה לשניכם יחד...
07/11/2004 | 09:36
6
3
18-125 נותנת לי גמישות אדירה מ-WIDE של 28ממ (כמובן אחרי CF)
עד 200ממ

מה שיחסוך לי החלפת עדשת בזמן צילום נוף כללי או פרחים שמצאתי בצד הדרך
במחינת אופטיקה האמת לא בדקתי בכלל את העניין...

20-200 F2.8 אתה תקנה, לי אין 9000 שקל או משהו באיזור הזה לשלם
אני מעדיף להשקיע את הסכום ב-20D למרות שאני לא רואה שום סיבה לעבור מ-300D ל-20D בשביל כמה שיפורים (חלקם טובים יותר, חלקם פחות)

ובעניין המאקרו,
יש לי את ה-APO 70-300 עם יחס מאקרו של 1:2
עם CLOSE-UP FILTER אני יכול להגיע ל-1:1
לא יודע באיזה מחיר של איכות אופטיקה, אבל זה כבר משהו אחר

האמת שעדיין לא אישרתי את ההזמנה, אז עדיין אפשר לשנות דברים
שקלתי גם את ה-TAMRON 90 MACRO, צריך באמת לבדוק את איכות האופטיקה קודם
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'הלו...שרשור המלצות על צלמים כאן...'
הלו...שרשור המלצות על צלמים כאן...
07/11/2004 | 10:13
3
לצפיה ב-'החברה שאלו שאלה'
החברה שאלו שאלה
07/11/2004 | 11:39
2
1
לצפיה ב-'למרות שהשרשור בנושא של הצלמים'
למרות שהשרשור בנושא של הצלמים
07/11/2004 | 13:32
1
2
סליחה אבל אני מוכרח להוסיף שעדשת המאקרו של סיגמא 50 ממ היא השקעה לא טובה כעדשת מאקרו לצילומי טבע כיוון שאיתה תצתרך לעבוד קרוב מאוד לאוביקטים, דבר שלעצמו קשה מסיבות של תאורה ומיקום חצובה, לכן המלצתי החמה היא ללכת על סיגמא 105 ממ.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'הממ.'
הממ.
07/11/2004 | 14:26
1
גם עדשת 105 מחייבת עבודה קרובה לפריטים קטנים יחסית..

איריס, קחי פרח .
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'תיקון טעות:'
תיקון טעות:
07/11/2004 | 14:38
1
יש לך את הכסף, אתה פשוט שורף אותו על הנאות זמניות במקום על הנאת הנצח!

טוב, איריס, בטח הפרח לא מספיק, אז למי שלא מכיר:
אלון קירה.
צלם מדהים שנוטה להתחבר לתקופה מסויימת אל סוג מסויים של צילום, ללמוד עליו הכל, ולהיות מדהים .
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'הטמרון מצויינת'
הטמרון מצויינת
07/11/2004 | 19:08
1
אני משתמש בכזו כבר 4 שנים ומאוד מרוצה.
יש כמה תמונות שצילמתי איתה בהודעה שלי מהיום, ועוד כמה בקישור המצורף
צילום - אמנות הצילום >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'לא בשר ולא חלב'
לא בשר ולא חלב
06/11/2004 | 20:40
13
9
קודם כל תודה. רק הצלם הפלשתינאי שלך הוא קצת פרווה, אין לא שום דבר חוץ ממה שבקישור לצלם?
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'למשל הצלם Imad Abu Zahra לא פרווה'
למשל הצלם Imad Abu Zahra לא פרווה
07/11/2004 | 01:00
11
4
יש תמונות שהן קצת פחות אסתטיות וקצת יותר פוליטיות.
צילום - אמנות הצילום >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אבל כשמדברים על נוף,'
אבל כשמדברים על נוף,
07/11/2004 | 06:57
10
2
בדרך כלל נוף הוא פרווה, והוספת פוליטקיה לנוף נותנות משהו שהוא לא בדיוק נוף וטבע..
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'בארץ כמו שלנו, הנוף הוא הכי פוליטי!'
בארץ כמו שלנו, הנוף הוא הכי פוליטי!
07/11/2004 | 08:06
9
2
יש לך טעות גדולה מאוד: הכל פוליטי, ובעיקר הנוף שלנו, אולי רק באנטרקטיקה הנוף לא פוליטי.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'זה נכון בערך כמו'
זה נכון בערך כמו
07/11/2004 | 08:19
1
2
שכל דבר הוא ארוטי.

אתה יכול לעשות כל דבר בצורה פוליטית, אבל ברגע שאתה עושה את זה - אתה נהיה פוליטי. אמן נופים עיתונאי יעבוד נכון אם יצלם פוליטי. אמן נופים שמחובר לשורשרים (או לעאלק שורשים..) יעשה אמנות נוף שורשית.
אבל אפשר, ולטעמי אף רצוי, לצלם נופים תוך התמקדות בנופים.

אתה רוצה ערך מוסף על הערך המוסף? תהיה פוליטי.

אגב, בישראל נהוג להתייחס לאמנות כאל כלי להבעת דעות פוליטיות, אני מתעב את זה.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'איפה אתה חי? גם כאן יש התמקדות בנוף'
איפה אתה חי? גם כאן יש התמקדות בנוף
07/11/2004 | 18:16
1
אנחנו לא חיים על הירח, ולכן זה לא שהצלם עושה מהנוף סנדביץ' פוליטי, כמו שמורחים פרוסות לחם בריבה - הפוליטיקה כבר בנוף לפני שמגיע הצלם.
צילום - אמנות הצילום >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'באנטרקטיקה הנוף מרשים נקודה'
באנטרקטיקה הנוף מרשים נקודה
07/11/2004 | 09:13
6
3
מה שעדיין לא הבנתי את ההקשר בין צלם הנופים הפלשתינאי שהעלתי את הקישור לאתרו לבין הצלם התיעודי שאתה הצגת.
מלבד העובדה ששניהם בני אותו לאום עבודתם בתחום הצילום שונה בתכלית ולכן אין מקום להשוואה.
ציינתי שהוא פלשתינאי מכיוון שנתתי קרדיט גם לצלם ישראלי מוכשר, במטרה להראות שפוליטיקה היא לא הכל בחיים ובמקום שכל צלם יציג את נקודת המבט של בני עמו דרך עדשת המצלמה, שניהם בחרו נושא משותף של תיעוד יופיו של הטבע.
כפי שכבר קראת התמונות של שני הצלמים לא צולמו בארץ ולכן משפט כמו "בארץ כמו שלנו, הנוף הוא הכי פוליטי!" לא מתיישב עם העבודות שלהם.
אני אישית נמשך יותר לצילומי נוף וטבע, אומנם אני מתרשם מצילומים שמעבירים את תחושות היום יום במציאות הקשה שנכפתה על שני הצדדים, דוגמא מצויינת היא התמונה עם הילד הפלשתינאי מול טנק המרכבה הישראלי תמונה חזקה ללא עוררין, אולם צילום של נוף פראי ימשוך אותי יותר, באופן טבעי אני מתחבר לצילומים מרשימים שחושפים את רזי הטבע.
לסיום אם צילום תיעודי של מציאות הרסנית מושך אותך אשמח אם תעלה קישורים לצלמים שמהווים עבורך מקור השראה, לדעתי ניתן ללמוד מכל צלם בכל תחום חרף העובדה שאינך מתחבר לאותו ז'אנר.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'אפרופו אנטרקטיקה '
אפרופו אנטרקטיקה
07/11/2004 | 09:37
5
1
אני עכשיו על אוניה בדרך לשם
לצערי אני נאלץ להפרד היום או מחר מהאוניה או לשלם 3,000 דולר
כדי להשאר כאן

מן הסתם אני אפרד מהאוניה ושנה הבאה אסע לשם

http://www.vanda.eclipse.co.uk/travel/Antarctica/MS_Andrea.htm
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'יופי לך'
יופי לך
07/11/2004 | 10:13
2
לצפיה ב-'תחליט אתה שם או לא?'
תחליט אתה שם או לא?
07/11/2004 | 10:46
3
3
ומה זאת אומרת להיפרד מהאונייה? האם אתה באוסואיה? אני זוכר שקרוזים של 8-9 ימים מאוסואיה לחצי האי האנטרקטי הוא כ 2000 דולר.
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'האוניה בדרך לסוף העולם'
האוניה בדרך לסוף העולם
07/11/2004 | 11:39
2
3
וזה החל מ-2950 ועד 15,000
תלוי בגודל וסוג החדר

אני כרגע ב-Montril
צילום - אמנות הצילום >>
לצפיה ב-'דיברתי על החדר הצנוע'
דיברתי על החדר הצנוע
07/11/2004 | 13:45
1
3
לצפיה ב-'נוף לא פחות רלבנטי מאנטרקטיקה'
נוף לא פחות רלבנטי מאנטרקטיקה
07/11/2004 | 18:29
3
תמונות נוף לא רעות מתוואי ההפרדה
צילום - אמנות הצילום >>
כתובות אינטרנט מצורפות:

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ