רוחות רפאים בראש פינה...

begk

New member
רוחות רפאים בראש פינה...../images/Emo121.gif

אהלן כמה תמונות מהסופ"ש בצפון.... ניסיתי לתרגל את טכניקת ה ghost image וסגירת הזום (אף אחת מהן כמובן לא שלי....) מתי

fermo

New member
אחלה של תמונות!!

ניצלת את האפקט עד הסוף! בגלל החסיפה הארוכה האור ממש מסנוור בעניים אבל זה ממש לא הורס את התמונות המצוינות שלך!

אהבתי את כולם תמונות ממש מעניינות

גרם לי לעצור לרגע ולהתעמק בהם יותר בקיצור אהבתי את הרעיון

OhFear

New member
איך זה יכול להיות ../images/Emo70.gif ../images/Emo35.gif

גם אני הייתי בראש פינה בשבוע שעבר ולא ראיתי אף רוח מזאת שאתה צילמת! וברצינות - אחלה רעיון, והתמונות מעניינות. מהי הטכניקה הזו של ghost image ? איך היא מתבצעת?

תמונות יפות גם בלי הרוחות../images/Emo9.gif

והרוחות גורמות לי לקנא. תזכיר לי איך עושים את זה.

דורין 16

New member
מצטרפת לכולם ..

התמונות ממש מעניינות ומושכות את העין, ואשמח לדעת גם איך עושים זאת.

narcosis

New member
צמצם פתוח לכמה שניות

שימו את המצלמה על משהו יציב תקבעו את מהירות הצמצם על 3-5 שניות צלמו דוגמן בקשו מימנו להשאר בפריים לשניה שתים ולעזוב התוצאה : הדוגמן ששהה בפריים רק חלק מהזמן שהצמצם פתוח נראה כרוח רפאים ושאר התמונה כל האוביקטים דוממים ולכן נראים רגיל יתכן ותצטרכו להשאיר את הצמצם פתוח קצת יותר זמן שחקו עם זה תוך כמה נסיונות תצליחו

אחלה רעיון ויופי של ביצועים,אהבתי!

ראוי לטאגליינס,לדעתי. כמה שזה 'מכניס חיים' לאבנים,שזה פשוט מדהים!

kity02

New member
ואיך לא רואים מריחה של התנועה שלו

בפריים? איך הוא זינק ממרכז הפריים החוצה בלי להותיר סימנים? אולי הוא באמת שד

fermo

New member
כמה זמן לוקח לו לצאת.. 3 שניות גג!.

בחשיפה של יותר מעשר שניות.. זה פשוט לא נתפס למצלמה.. כי מה שהיא תפסה אחרי זה עולה על התזוזה.. אתה מבין? נגיד תצלם נוף בחשיפה של חצי שעה ותעביר איש הלוך ושוב כמה פעמים בהליכה איטית מול המצלמה, לא יראו אותו בצילום.. כי החשיפה כבר מחקה אותו...

begk

New member
בתמונה הראשונה

זה כבר היה לקראת סוף החשיפה ומישהו פשוט נתקע לי בפריים. בשאר התמונות צריך לזכור שאם נניח צריך 10 שניות כדי לחשוף מישהו והוא יוצא תוך שנייה מהפריים הוא לא ישאיר מספיק "מידע" כדי שיראו אותו...

elistein

New member
הייתי אולי מצלם עם צמצם

סגור כדי לא לקבל עיגול שחור במקומות שיש בהם עמוד תאורה בתמונה. תמונות וביצוע יפה

למעלה