מיזוג פורומי צילום

steiff

New member
מיזוג פורומי צילום

חברות וחברים.

אורי הודיע לי על החלטתו לפרוש מניהול הפורום.
לפני שאתחיל לפעול מול הנהלת הפורומים למיזוג הפורומים, וכדי להימנע מטעויות העבר, נראה לי נכון לפתוח את הבמה למעוניינים ולמעוניינות לקחת על עצמם ועל עצמן את ניהול פורום זה כפורום נפרד. אם יש כאלה - פנו בבקשה להנהלת הפורומים במהלך השבוע הקרוב. בינתיים הפורום יתנהל ללא מנהל בתקווה שהמצב לא ינוצל לרעה.

רשר

Well-known member
מנהל
תפוז לא רוצים לסגור פורומים לכן פשוט צריך להחליט בלעדיהם

לנטוש אחד ולהמשיך בשני,
הנטוש ימשיך לצוף כמו עוד כמה פורומים נטושים בתפוז

dudi4321

Member
עדיף ללא ניהול

ולא למזג כדי שכל הפוסטים ב215 ישארו.
המהלך לפני כמה חודשים שבו ניכסת את החלק האמנותי גרם לבלבול וגם כשיש כבר צימצום חברי הפורום זה הרס עוד.
תודה שאתה ממשיך בניהול של 809 !
שאפו

steiff

New member
המהלך לפני כמה חודשים

היה בהסכמת הנהלת הפורומים ערב פרישת מנהלי הפורום. לא ניכסתי שום דבר.
בדקה ה-91, אחרי שבוצע כבר איחוד הפורומים, העברת האתגר ושינוי שם הפורום, נמצאו שני מתנדבים לניהול פורום 215. מאחר וכפי שנראה אין עוד קופצים על המציאה - בהסכמת הנהלת הפורומים האיחוד קם לתחיה.
אם לא ימצאו מנהלים לפורום הזה עד מוצ׳ש - האיחוד יתבצע כמתוכנן.

dudi4321

Member
קול קורא לשגיא, רביב ושחר

??? למה אתם לא תנהלו את פורום אמנות הצילום 215 ???

steiff

New member
לשם מה?

ממילא הפעילות בשני הפורומים מצומצמת. אין סיבה להמשיך לנהל שני פורומים זהים כמעט לחלוטין מבחינת התוכן והעניין.

dudi4321

Member
לשחר. אתה החלטת שהתוכן

בפורום 809 שאתה מנהל יהיה גם אומנותי בנוסף לכמו שהיה פעם- טכני.
לכן כמה נודדים אליך ומחסירים מפורום 215 שהמנהל הנוכחי (אולי שמו אורי), רוצה לסגור.
הרגל הופך לטבע שני, כדיפולט נפתח אצלי 809 ואחר כך אני עובר ל-215.
האתגרים שהיו נחלת הפורום עדיין נמצאים בשרתי תפוז. נחמד לעיין בהם מידי פעם והם נכס אמיתי.
זה בסדר חפיפה מידי פעם בין הפורומים שמישהו מעלה קבוצת תמונות שצילם לבחינה טכנית או לבחינה החשובה יותר אמנותית.
הריב שקורה מידי פעם בפורומים והתנחויות הם טבעיים ורק צריך לנפות ולמחוק פוסטים כאילו.
אפשר להדגיש שפייסבוק עוקבת אחרי המשתתפים וזו עילה מספיקה למשוך חזרה את מי שעזבו את פורומי תפוז.
הגישה שלי היא "גם וגם". יש מקום למרות מיעוט משתתפים לשני הפורומים.

steiff

New member
מיזוג = מיזוג

דהיינו למזג את התוכן האמנותי לפורום הטכני או למזג את התוכן הטכני לפורום האמנותי. זה המהלך שבוצע לפני מספר חודשים עם פרישת מנהלי פורום צילום. יומיים לאחר המיזוג - הפורום האמנותי הוחייה באופן זמני על ידי שני מנהלים שנמצאו אחרי שהמיזוג נכנס לפועל. אין לי טענות למנהלים. יש לי טענות להנהלת הפורומים על המהלך, אבל זה חלב שנשפך. היה נסיון נחמד. כמה שבועות הפורום פרח אבל הנסיון לא עלה יפה. התנועה שוב ירדה. המנהלים פרשו. לא מאשים איש. זה מה יש. הפעם, כמסקנה מהאירוע הקודם, קראתי שבוע מראש למתנדבים לניהול הפורום לפני ביצוע המיזוג. רוצה עוד שבוע? אין לי בעיה ואני מניח שגם להנהלת הפורומים לא תהיה בעיה. אתה חושב שיקרה משהו שעוד לא קרה?
בפועל יש היום שני פורומים שעושים בערך אותו הדבר. בשניהם התנועה דלילה למדי. זה הזמן למיזוג. אם היתה מספיק תעבורה שתמלא את שני הפורומים לא היו פורשים המנהלים והבעיה לא היתה נוצרת מלכתחילה.

dudi4321

Member
בצילום אתה מבין, שחור זה לא לבן

במחשבים אין שחור לבן.
אתם מעונינים למזג, תפוז, אולי, יפנו בבקשה לתחזוקה שלהם למזג. התחזוקה או שיקבלו את הבקשה או לא או שינסו או שלא ינסו. אם ינסו יצליחו או לא יצילחו ובדרך הארכיונים יעלמו.
אני בעד הפרדה. |OFF| דת ממדינה, שחור מלבן, ציוד צילום - מאמנות הצילום. למרות שהם בחפיפה.

steiff

New member
בהסכמה עם הנהלת הפורומים, הם יתאחדו

לא ברור לי עדיין אם 215 יסגר (יחסם להוספת תגובות) אבל תפוז בודקים אפשרות למזג את הטאגליינז ואת החיפוש כך שחיפוש ב-809 יחפש גם ב-215.
החל מהשבוע הבא נחדש את האתגר בפורום 809.
בפורום הזה תתפרסם הודעה על סיום הפעילות והפניה ל-809

dudi4321

Member
כמה חבל.

אולי נעשה שוב סקר של שבוע?
כי הרי המשתתפים הם ה"בשר" והרוח והתוכן של הפורומים.
הגדרת פורום זה כמו מפגש, סוג של כנסת, פרלמנט.
מה שיחזיר הם תכנים של המשתתפים!

מסה קריטית

ב dpreview יש עשרות פורומי צילום כולל בנושאים איזוטריים והם שוקקים פעילות.

לא בטוח שבתפוז נשארו מספיק משתתפים לייצר עניין בשני פורומי צילום, למרות שאם אפשר היה ההעדפה האישית שלי הייתה להפריד בין הצילום עצמו לבין הציוד.

למעלה