כשהשמש פתאום נכנסת לתוך הבית

lightflake

New member
הביצועים אולי לא הכי מושלמים בעולם

דוגמה פה האצטרובל הימני צמוד מדי לקצה או בפרח אולי המיקום לא מושלם טיפה אבל רואים שיש לך את נפש הצלם וזה מדהים כי את מצליחה להראות את הקסם שיש בדברים הכי בנאליים.

תודה רבה

בתמונה של האיצטרובלים, לא היה לי הרבה זמן, השמש הזאת לא נשארה יותר מידי זמן, ונכנסו לפריים דברים שהייתי צריכה להוריד. אני לא עובדת עם תוכנה שיכולה להוריד דברים אז...

לגבי המיקום של הפרח. לא חשבתי על זה לפני כן, אבל אתה צודק לגבי המיקום. מענין אותי אם זה מה שראית כנכון יותר. אם לא, אתה מוזמן לערוך לפי ראות עיניך ולהראות לי

מתה אליך!!!!!

מענין מה אתה היית עושה עם התמונות האלה. אם בא לך, אתה מוזמן לערוך אותן לפי טעמך. מאוד מענין אותי

lightflake

New member
את לא בארץ אבל יש לי תחושה שבארץ כרגע

זאת תקופה של לחץ
לאנשים יש פחות פנאי

big ass blue

New member
הייתי מצלם אחרת.

אני חושב שאולי קשה לך עם האור.
להבין אותו אמנם לא פשוט, אבל ברגע שהאור נהיה החבר הכי טוב,
אז ממש קל לעבוד איתו.

זה גרעיני, וזה ממש בולט. יש תחושה שהחשיפה אינה נכונה.
למעט הצילום עם הגיטרה, שמדידת האור בוצעה בבירור על הגיטרה,
החלק הכי מואר כמובן, בשאר הצילומים, יש מדידה שבילבלה את המצלמה עצמה,
כי מן הסתם שהיא אינה יודעת איך לחלק את הפריים.
אז יוצאים כתמים לא נוחים.

למה אינך מצלמת אנשים?

אתה מתקדם במידי בשבילי

אני לא מודדת אור. לצערי עדין לא הבנתי את התאוריה של הצילום. אני מצלמת על חצי אוטומט לרוב, לפי ה-Mods. דהיינו, מקרו, נוף, פרוטרייט, תנועה וכד'. מקוה שהייתי ברורה. רק עכשיו מתחילה לצלם יותר על A או M, ופשוט שמה את הקו באמצע. לא מבינה בזה מספיק
ולא מצליחה להבין

זה מאוד מתסכל, כי יש תמונות שאני רוצה לצלם בצורה מסויימת, ולא מצליחה. הבנתי גם שהמצלמה שלי לא יכולה לתת לי לצלם את זה בגלל שהחיישן/Sensors (אם אני מבינה נכון) לא מספיק גדול/רחב. אני מצלמת עם Fujifilm HS10

מאוד מעריכה את הפידבק שלך

לגבי צילום אנשים. יש לי בעיה גדולה עם זה. לא ברור לי מה. לא יוצאות לי התמונות שאני רוצה, לא אוהבת לביים ולאנשים יש נטיה לזוז. יש לי בעיה גדולה עם צילום אנשים ברחוב, מרגישה שאין לי זכות לצלם אותם. אני גרה בקהילה יחסית קטנה, ואם אני יצלם ויפרסם את התמונה, רוב הסיכויים שמישהו יכיר מישהו
אני דווקא עוקבת אחרי קבוצה של צילומי רחוב, בשביל ללמוד ובשביל לקבל השראה, אבל אני עדין מאוד רחוקה מצילום אנשים

big ass blue

New member
שטויות, מתקדם אני לא.

לגבי צילום רחוב, אכן יש בעתיות של פרטיות,
ובכללי הבנתי על צילום רחוב שפעם זה היה אחרת,
היום אני פחות מתלהב מצלמי רחוב, הרבה פחות.
רובם ציניים, חוצפנים ומתנשאים. בעיניי זה לא אנושי.

אני מבין שהמצלמה שלך מודדת אור מהאמצע,
מה שאני חייב לציין בעייתי מאוד. לכן יוצאים לך צילומים גרעיניים.
בכל מצלמה יש חיישן אור, מד אור שבעצם באמצעותו יוצאים לך צילומים,
מוארים או חשוכים. הפוקוס הוא זה שמאפשר לך למצלמה להבין מהיכן לקחת את המדידה.
זה ההסבר הכי קליל שיש.

למעלה