שדה תעופה נטוש

שדה תעופה נטוש

היינו היום בשדה תעופה נטוש מתקופת מלחמת העולם השניה. צי ענק של אוניות בריטיות ישבו באורקני, סקוטלנד, וגם כמה שדות תעופה. בתום המלחמה המקום ננטש וחזר לידי החוואי. לפני כמה שנים אנשים טובים החליטו להפוך את מה שנשאר מהמקום לאתר תיירות והנצחה, שיספר את סיפור המקום ותפקיד חייל האויר באורקני. הצילומים שצילמתי הם מהמבנים הפתוחים כרגע לציבור. רוב הזמן המקום נטוש

אשמח לקבל פידבקים

Leading lines 1

big ass blue - לדעתי היית מאוד אוהב את המקום הזה. זכרתי את האמירה שלך שה-Leading lines לא חייבים להיות באמצע ו....

big ass blue

New member
פעם רציתי לעשות מפגש במפעל ענק נטוש לנשק בלוד

הייתם מתעלפים.

big ass blue

New member
עכשיו את מדברת בשפה שלי

יופי של צילומים, מקום אכן מדהים.
מה שהייתי עושה שם. וואי וואי.

תנסי קצת להיות אפלה לאיזה כמה דקות, מה רע.

אהבתי את תמונת הכיסאות.

KallaGLP

New member
האמת - אמנם תמונות איכותיות ועשויות היטב,

וסביר שלו הייתי מגיעה למקום כזה גם אני הייתי מצלמת כל מיני פינות למזכרת ולתיעוד הביקור (לא שהייתי מצליחה לעשות זאת יפה כמוך). אבל למען האמת, מבחינתי, מחוץ להקשר הצר של אלבום הטיולים המשפחתי, ובלי לקרוא על ההיסטוריה של המקום, בפני עצמן התמונות די סתמיות ולא יוצרות עניין מיוחד אצלי. מקווה שהצלחתי להסביר את מה שרציתי לומר.

אני לגמרי מבינה את הכוונה שלך. כל אחד מאיתנו שונה

אני מרותקת לקוים האלה, לפינות. זה עושה לי את התמונה כתמונה אומנותית. לתיעוד הייתי מצלמת את כל המבנה, שהוא מגדל הפיקוח של שדה התעופה

תודה על הפידבק

KallaGLP

New member
אני הייתי מצלמת גם וגם.

כשאני רוצה לתעד מקום, חשוב לי גם המאקרו וגם המיקרו, גם הכללי וגם הפרטים הקטנים, כי אחרת הוא לוקה בחסר.

למעלה