שמחה להודיע שנולד לנו נכד הלילה

דליה קו

New member
שמחה להודיע שנולד לנו נכד הלילה

בן ראשון אחרי שתי נכדות מדהימות.

EyesToSee

New member
הפורום אינו "רשת חברתית".

נכון שהוא הדרדר ברמתו, אבל עדיין לא צריכים להפוך אותו למשהו שהוא בין פייסבוק לאינסטגרם.

KallaGLP

New member
נכון, אבל אם פעם ב.. אחד הגולשים רוצה לחלוק אירוע חשוב

ומרכזי בחייו עם גולשים שאת חלקם הוא מכיר כבר שנים, לדעתי זה אנושי ולגיטימי ואפשר להשתתף בשמחתו ולתת לו הרגשה טובה. זה לא שיש הרבה הודעות אישיות בפורום. בכל הפורומים שאני השתתפתי בהם במשך שנותיי הרבות בתפוז תמיד היה מקום לשרשורים מהסוג הזה, כל עוד זה היה רק מדי פעם, במידה ולא "גנב את ההצגה" מהנושא העיקרי.

KallaGLP

New member
אז פעם ב-3 חודשים מישהי חולקת איתנו משהו

שזה אירוע/בדיחה או מה שזה לא יהיה. אם לא מעניין או נראה מיותר - לא חייבים להגיב, או מקסימום אפשר להעיר בנימוס. אבל ללכת ולחפור את זה אחורה נראה לי קטנוני להחריד.

enigo

New member
כמו שאמרת, השאלה כאן היא מינון. ודליה די מותחת את העניין

בלי ללכת לבדוק בארכיון, אני זוכר כמה וכמה תמונות משפחתיות מטיולים שבינן לבין מהות הפורום אין שום קשר.
זה לא מפריע לי מספיק כדי להיות זה שיוזם דיון בעניין, אבל אם כבר יש דיון - אז אני מצטרף את ההצבעה שלי לצד של אלו שחושבים שהמינון, במקרה של דליה, קצת גבוה מדי.

e zi

New member
לא ברור איך מאפריל למאי חלפו אצלך 3 חודשים אבל יש הסבר מדעי:

תורת היחסות הפרטית. תאוריה פיזיקלית, שפורסמה על ידי אלברט איינשטיין בשנת 1905. תורת היחסות באה לפתור את הסתירות שהתגלעו בין המכניקה הקלאסית והתורה האלקטרומגנטית. אחת התוצאות המפתיעות הנובעות מהנחות אלו היא שאין זמן ומרחב מוחלטים – ככל שמערכת ייחוס נעה במהירות גבוהה יותר (עם מהירות האור כחסם עליון), ממד האורך של המערכת בכיוון התנועה מתכווץ ביחס לצופה נייח, והזמן המקומי שלה מתקדם לאט יותר מנקודת מבטו של אותו צופה.

e zi

New member
את צודקת. 29 במרץ זה לא אפריל; קטנוניות כבר אמרת.

KallaGLP

New member
תהיה בריא. לא חבל על העצבים על השטויות האלה? החיים יפים.

למעלה