עוד אחת ...

lightflake

New member
עוד אחת ...

אילן די

New member
טוב

אני חושב שהנזירים קטנים מדי ואפשר לקרופ עוד ועדיין לקבל מספיק שטח שלילי (ירוק) כדי שהאפקטיביות לא תרד.

steiff

New member
אכן. הולכת עיין מצויינת אבל האובייקט נבלע במרחב

אני חושב שאפשר היה להגיע לאפקט של ״קטנות האדם מול איתני הטבע״ גם בתמונה בה הנזירים בולטים יותר.
מצד שני- יכול להיות שבהגדלה משמעותית יותר ממה שהמסך של תפוז מאפשר - קטנות הנזירים לא תפריע.

lightflake

New member
הקטנתי את הJPG ב75% כדי שאוכל להעלות לפורום

ולא יודע בכמה הJPG מוקטן מלכתכילה הוא היה משהו כמו 4000 ומשהו פיקסלים על משהו.. חח... לא זוכר

lightflake

New member
המון התלבטויות היו לי על מיקומם המדוייק של הילדים-נזירים

התמונה מהפריים המקורי רק מעט חתוכה בצדדים, כך שאפשר עוד לעבוד עליה ובטח גם לשפר עיבוד מקובץ הרוו, מה שחתכתי זה בעיקר צד ימין היה יותר מדי שטח מיותר לטעמי... מסכים שהם מאוד קטנים, זה כמובן ה'קטע' של תמונה כזו, אבל יש מקום לבדוק שוב אם לא טיפה לקרופ יותר, בהתחלה חתכתי לגמרי את השמיים אבל בסוף חזרתי להראות לפחות טיפת שמיים למעלה.. הכי חשוב היה לי למקם את הילדים עד שהגעתי למשהו שנראה לי הכי מאוזן בעין... זו דוגמה טובה לכך ש'חוק השלישים' לבדו לא מספיק וצריך גם לחלק את הריבוע האמצעי ושם לבחור איפה להניח את הילדים..
&nbsp
אגב רק בבית שמתי לב שהילד הראשון מחזיק במשהו שנראה כמו פעמון.. והוא אפילו מסתכל עליי...
&nbsp
צולם בקמבודיה ליד המקדש הגדול של אנגקור וואט

lightflake

New member
וואו איזה סילוף... מעולם לא אמרתי שנושא כלשהו הוא לעוס

&nbsp
אמרתי על רעיון בדיחת השלט שזה לעוס...
היה לי חבל להרוס תמונה עם פוטנציאל על בדיחת 'גיחי'...
אבל זה קצת ילדותי מצידך עכשיו כאילו לנסות 'להחזיר' לי על הביקורת שקיבלת
ובכלל, כל עוד יש לך אוכל וקורת גג, קח הכל בקלות בחיים
אמנות זה פריווילגיה

e zi

New member
לא יודע אם אמרת, אבל בטח כתבת:

"מעולם לא אמרתי":

lightflake

New member
הוצאת דברים מהקשרם = סילוף

למה אתה מביא רק את הכותרות? תביא את כל מה שכתבתי שם, ואם מה שהבנת ממה שכתבתי שם זה שהנושא של אנשים על שביל הוא לעוס אז יש לך בעיות קשות של הבנת נקרא...
&nbsp
אוקיי, סליחה שהגבתי לתמונתך המטושטשת... פעם הבאה תציין ליד התמונה שאתה לא מעוניין בתגובות אם הם לא חיוביות. אתה לא מגיב בצורה בוגרת.

e zi

New member
למה אני מביא רק את הכותרות? כי כתבת רק כותרת:

ולא הוצאתי שום דבר מהקשרו. כתבת שלא כתבת "נושא לעוס" וכתבת גם כתבת.

ובכלל, כל עוד יש לך אוכל וקורת גג, קח הכל בקלות בחיים
אמנות זה פריווילגיה

lightflake

New member
אז עכשיו פשוט מחקת את התגובה שמעל...

ששם הסברתי... נחמד...
זה כבר לא סילוף עובדות אלא נוכלות לשמה !
&nbsp

למעלה